P.U.H. WALDI-TIME WALDEMAR RUSZKIEWICZ

Toruń

Opinie o P.U.H. WALDI-TIME WALDEMAR RUSZKIEWICZ

Pracownik 2015-02-21 13:29:29
Pracowałem w tej firmie ok 2 lat. Warunki finansowe nie najgorsze,chociaż niższe niż ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej.Ogólnie praca przyjemna,ciekawa, wymagająca zaangażowania. Problemem jest szef i pani,która siedzi w biurze. W tej firmie wszystko co się robi jest złe. Niestety nie ma szacunku do pracowników co jest wyczuwalne na każdym kroku.
Pracownik 2015-07-30 14:44:52
Praca super, bardzo ciekawą i angażująca, trzeba się dużo szkolić przez co wiele się można dowiedzieć :) (w tej branży polecam apart lub śliwińskich) ValdiTime: pensja odbiega dramatycznie od ustaleń, wypłata zawsze z poślizgiem o która trzeba się prosić, szef jak to szef - wszystko źle i nie tak. Ale najgorszą sprawą jest P. Renata - myśli że rządzi ale nie ma nic do powiedzenia, usiłuje być psychologiem, trzeba uważać co się do niej mówi bo później to obraca na swoje. Dziwne relacje z szefem, jakąś córka, niby razem niby osobno... Zła atmosfera
Pracownik 2016-06-10 18:17:15
Brak szacunku do pracowników! Szkoda słów... jest utarg - mało. Jak nie ma... wszystkiego się o sobie dowiesz! Zmiesza z błotem, urazi, obrazi i dzięki szefowi zrobić się "bardzo mały". Pracowałem w wielu miejscach, ale takiego braku szacunku nie widziałem nigdzie. P. Renata - ktoś z biura, kadrowa? Uważa się za bóstwo. Miesza, obraża i szuka dziury w całym. Myśli, że może wszystko... plus jedyny to w miarę dobra płaca. Jednak żadne pieniądze nie są tego warte. Non stop ktoś się zwalnia... i tak będzie zawsze, bo szef i p. Renata nie zmienią się.
raff 2016-09-13 14:53:56
moja zona tam pracowala 12 lat temu masakra ponizenie na maksa ten dupek ruszkiewicz to w leb dostanie jak go spotkam
Zostaw swoją opinię o P.U.H. WALDI-TIME WALDEMAR RUSZKIEWICZ - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. WALDI-TIME WALDEMAR RUSZKIEWICZ