A1 Europe Sp.z o.o.

Kraków

Opinie o A1 Europe Sp.z o.o.

admin 2015-07-06 21:38:47
Pracujesz w firmie A1 Europe Sp.z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
XYZ 2016-10-14 13:13:02
Praca w firmie jest bardzo fajna, miałem tam praktyki. Atmosfera bardzo dobra, każdy pracownik jest pomocny, a chwile relaksu można spędzać grając w piłkarzyki. Widać że firma się rozwija, ma wiele ciekawych projektów. Godna polecenia. Szkoda, że nie mogłem zostać w Krakowie dłużej by podjąć tam pracę.
ltz 2016-11-16 09:47:52
Byłem na praktykach w tej firmie parę lat temu i zrezygnowałem. Mało ambitnie przydzielone zadania, adresowanie i klejenie kopert...choć widzę że teraz firma się rozwija więc może coś zmieniło się na lepsze?
inny 2016-11-28 21:12:04
Większość pracowników miłych i pomocnych aczkolwiek w firmie panuje chaos nad którym nikt nie panuje.
Duża rotacja wśród pracowników o niczym dobrym nie świadczy...
Dobre miejsce tylko na początek kariery kiedy ma się niskie wymagania finansowe bądź żadne (czyli praktyka nieodpłatna).
Zostaw swoją opinię o A1 Europe Sp.z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A1 Europe Sp.z o.o.