Opinie o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w Gdańsk

TRAFIC

Firma ktora sprzedaje i wynajmuje sprzet w miare sie rozwija z wynajmem widac ze walcza ze sprzedaza lecz nie jest ich to mocna strona serwis jest w namiocie ale dosc bardzo dobry na swoje warunki ktore maja mialem stycznosc aby tak dalej niech nie spoczywaja na laurach poznalem kierownika serwisu ktory wiedze ma nawet spora jest kilka osob w tej firmie ktore dbaja o wizerunek tej firmy ktora po ostatnich wladzach nie miala wizerunku. Wojtek R super czlowiek ktory jest kompetentny i stara sie by zdobyc klijenta i zadbac o niego.

pussy
@TRAFIC

Kolejna sztuczna próba ożywienia dyskusji przez pasywnego trolla. "KLIJENT"? Do książek, inwalido bez szkoły!

ZetKa

HAHAHAHA. Nie było mnie tu jakiś czas i proszę jak się pozmieniało. Nalij stronga ciekawe informacje. Skąd są ci ludzie? Muszę wypytać ludzi w KK co tam się dzieje. Widać, że znaleźli się też obrońcy, jakże lojalni i oddani sprawie. HAHAHA. Mam nadzieję, że Anonim, Cukier i Akcent to wpisy wasali na prośbę przełożonych bo ja nie to wpis @nalij stronga nie jest bezpodstawny. HAHAHAHA

nalij stronga

Ostatni gość, nie wnoszący nic ciekawego do firmy a zarabiający duży hajs oddał fartucha. Nowy prezes nic ciekawego nie robi, będzie doił krowę z kolegami (AA/ML/AR) a potem go nie rozliczą z tego co zostawił. Dostanie odprawę i pójdzie mieszać i wykazywać się w innych strukturach. Dziwne, że Niemcy tolerują taki poziom "zarządzania". TYK,TYK,TYK, jeszcze przyjdzie czas na rozliczenie twojej pracy. Będą bezsenne noce i sraczka. Zwolnij więcej ludzi z dużym stażem i osiągnięciami dlatego, że nie pasują do nowego układu. Podsumowując - DNO, począwszy od zarządzających, skończywszy na leniwych handlowcach, którzy nie znają się na swojej robocie. Ciekawe tylko jak to się odbije na firmie na przyszłość ?

@nalij stronga

Komuś się ulało? Kurt to pracodawca pierwszej klasy. Tylko, jak ktoś udaje, że pracuje, albo nie potrafi się dostosować do wymagań, to faktycznie, nie da rady.

Rolnik
@nalij stronga

Wydojone. Czekam na możliwość zebrania śmietany.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Wąsaty

Jako były pracownik wiem, że zarobki nie są powalające. W biurze średnio 2500-3000 PLN Netto, handlowcy 3000-4000 + premie, raz w roku bonus kilkaset złotych. Sztywne godziny pracy 5x9h=45h tygodniowo. Praca nie jest jakimś wielkim dramatem tej firmy. Zawistni ludzie są tam problemem od kadry zarządzającej po serwis. Brak szansy rozwoju w strukturach. W skali punktowej 3,5/10. Tyle w temacie.

Brodacz
@Wąsaty

Wąsaty, musiałeś tu pracować bardzo, bardzo dawno.

Wąsaty w googlach
@Brodacz

Kontakt mam do dnia dzisiejszego z kilkoma osobami z tej firmy i wiem jaka atmosfera panuje, a jeżeli insynuujesz, że się bardzo dużo zmieniło w temacie personalnym-pracowniczym to siejesz ferment i oszukujesz sam siebie i przy okazji innych. Poza kilkoma nowymi osobami którzy poprzychodzili do firmy w ostatnich dwóch latach nie zmieniło się nic, poza wizją firmy i jej logo...no i Karczycha już nie ma więc to na plus. Poza tym skostniała księgowość, brak jasno określonych celów każdej z osób, chaos w zamówieniach i zakupach. Kierownik serwisu KB jest najlepszym przykładem jak ta firma firma wygląda - "elokwencja, uśmiech i przyjazny wyraz twarzy EVER"...

Cyc
@Wąsaty w googlach

Od kierownika serwisu to tu się(usunięte przez administratora)

Cukier
@Wąsaty w googlach

Dokładnie kiero na serwisie jest spoko i wie co jest pięć. Chłopacy na serwisie też petarda polecą na drzwiach od stodoły. Wąsaty chyba ktoś ci zrobił kuku i chcesz się mścić.

Akcent
@Wąsaty w googlach

KB to osoba wielkiego formatu, osoba o wysokiej kulturze osobistej, doskonale znający temat fachowiec i ciepły człowiek. Cieszę się, że trafiłem pod jego skrzydła, praca z nim to ogromny komfort i korzyść. Człowiek, który potrafi wytłumaczyć wszystko prostym językiem i zażegnać konflikt w swoim zespole. Cały czas doskonali swoje umiejętności specjalistyczne i chętnie dzieli się z nami swoją wiedzą. Jest łącznikiem między podległymi mu ludźmi a kierownictwem, zawsze można na niego liczyć. Kiedy trzeba, zakłada kombinezon, wstaje zza biurka i pomaga w zadaniach, wykonując pracę na równi z członkami brygady. Naprawdę, uwija się wtedy, jak w ukropie. Wszystkim życzę takiego szefa !

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Edyta

@Wąsaty w googlach, a czy możesz napisać coś dokładniej o warunkach proponowanych przez KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA? Czy można liczyć na umowę o pracę, czy jednak preferowane są inne formy zatrudnienia? Nie używaj proszę imion oraz nazwisk wskazujących na konkretne osoby trzecie - to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy ktoś jeszcze mógłby coś powiedzieć o pracy w tym miejscu?

Brodacz
@Edyta

Droga Edyto, Nie czytaj tych bzdur, które publikują osoby chcące zaszkodzić, tylko dlatego, że same nie dały sobie rady i podziękowano im za współpracę.

Kamil

Niektórzy mają osobliwy rodzaj żartu!! Dobra praca i cisza na forum?

Edyta

@Jurgen skąd takie informacje na temat pracowników firmy KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA? Czy ktoś może to potwierdzić? Czy ktoś pracuje obecnie w tej firmie? Jak wygląda sytuacja z firmą?

Jurgen

NEWS ! Z ostatniej chwili ! Nie wiem czy to prawda ale wychodzi na to, że w oddziale Kurt Konig Maszyny Budowlane w Gdyni nie ma od dzisiaj już żadnego pracownika ...po za kierownikiem ??? Sam ino kierownik???Ale jaja,ale jaja.. Idzie nowe? Brawo !

Pracuś

To co napisał AHMET może coś w być na rzeczy. Znam to dobrze z własnego doświadczenia. Jak ja kiedyś zmieniałem pracę i zacząłem pracować w firmie powiedzmy X od razu zauważyłem, że będzie mi bardzo ciężko pracować w "pewnych układach". Tak jak powiedziałem mojemu dobremu koledze: "ludzie szybciej mnie znienawidzą niż będę tańczył tak jak oni chcą". I miałem rację, po 3 miesiącach byłem w firmie wróg numer 1. Robiono wszystko abym odszedł z pracy, były różne "świnie podkładane", była nawet stworzona spółdzielnia aby mnie zmusić do zwolnienia. A to tylko dlatego, że lubię pracować, jestem sumienny, pracowity, punktualny, staram się być rzetelny, nie pije wódki. Po prostu nigdy nie byłem lizusem, zawsze miałem swoje zdanie. Teraz po prawie 4 latach pracy spółdzielnia sama się rozpadła z powodu "braku pozytywnych efektów", część ludzi wpadła w dołek psychiczny dlatego zmienili pracę. A ja nadal dobrze pracuje jak pracowałem jak 4 lata temu. Wszystkie wyniki z mojego działu (rentowność, czysty zysk, obrót) są z roku na rok coraz lepsze. Zarabiam dobrze, bo dobrze pracuje. Niestety część ludzi tego nie rozumie bo lepiej jest "komuś obrabia (usunięte przez administratora) quot; niż rzetelnie oraz uczciwie pracować. Stąd te plotki zawistnych ludzi. Ja nie twierdzę, że Ci dwaj ludzie (Wojciech O., Marcin L.) są w porządku (nawet ich nie znam) ale uważam że do każdej plotki, do każdej takiej informacji trzeba podchodzić z dużą rezerwą. Ludzie zawistni są wśród nas, nawet czasami byśmy się nie spodziewali z której strony może nastąpić atak. Pozdrawiam.

Abc CBA

Skoro forum się ożywiło, dodam coś od siebie: Najbardziej pokrętną, zakłamaną i DWULICOWĄ osobą w tej firmie jest Wojciech O.

Ahmed

Do: Gerrard : Uważać to trzeba na to co się pisze. A może było tak, ze gościu pracuje uczciwie, nie kombinuje i nie ściemnia, ma i miał wiedzę i ambicje, nie wchodził w "układziki" i nie da się wrobić w sprawy z którymi nie ma nic wspólnego?. Ja też bym nigdy w życiu się nie podkładał za kogoś i wystawiał na "strzał" za czyjąś głupotę,lewiznę i inne tam rzeżby niby kolegów. Podkablowanie zazwyczaj polega anegdocie jak w armii, :piło nas dwóch i było nas tylko dwóch, zrobiliśmy "sajgon" i ....ktoś nas (usunięte przez administratora) Amen

tomek

nie jesteś jedynym zadowolonym klientem @Klient. Firma działa już 10 lat i co więcej cały czas się rozwija, ma już oddział w Olsztynie i w Grudziądzu.

Klient

W dniu 11.10.2014 o godzinie 21:19 napisałem tutaj taką opinie: "Witam. Z firmą KURT KONIG współpracuje od lat, sprzedają mi dość dużo części do maszyn TEREX. Porównując ich ceny części z EWPA czy ASBUD zawsze wypadają najlepiej. Obsługa Pana od części zamiennych zawsze jest profesjonalna i rzetelna. Dla mnie ocena 10 na 10. A jak tam jest rzeczywiście w środku tej firmy zbytnio mnie nie interesuje, najważniejsze że moje części mam na czas a ceny są dla mnie ok. Pozdrawiam" Minęło 1,5 roku a ja nadal twierdze jak powyżej. Nic się nie zmieniło. Części zamienne jak brałem, tak ciągle nadal biorę, również z sympatii do Pana sprzedającego części. Jest fachowy, rzetelny, uczciwy. Części mam po dobrych cenach i w czasie do zaakcetowania. Reszta mnie nie interesuje, nie obchodzi. Pozdrawiam

moniq

Według mnie taki czy też podobne pytanie powinieneś kierować bezpośrednio do kierownictwa KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. No ale mam nadzieje że jakoś poratujesz tą firmę bo osobiście chętnie bym wskoczył na pokład np. na stanowisko przedstawiciela handlowego, bo takie już ogłoszenie widziałem w Kurt Konigu

Klient

KL

Kończę współpracę z tą firmą po 14 latach. Było różnie jednak od pewnego czasu jest ciężko zarobić na sprzedaży, a podstawa niska nie podlega negocjacjom dlatego przechodzę do innej firmy z tej branży. Koleżankom i kolegom życzę powodzenia a prezesowi więcej cierpliwości. ;)

kret
@KL

Brawo KL w końcu męska decyzja. Dobrze wiesz, że ten okręt tonie od dawna.

......

Trzeba trochę popracować nad ortografią we wszystkich postach te same błędy wiec pisze to jedna osoba.

olsztyn

brak posznowania klijenta przez prezesta tej firmy, oguleni można pomyśleć ze klijent bieże jakiś silne leki uspokajaonce bo na wszystkich sie wydziera! ale setno : TA firma nic konkretnego sobą nie reprezentuje brak profesionalizmu i ciongłe oszukiwanie klijenta raczej nie przystworzy jej sympatyków

rozczarowany klijent

firma dla której nie liczy sie klijent kupiłeś odnas maszyne to sie teraz mart , serwis dojerzdza tygodniami nie posiadają żadnych podzespołów na miejscu jak im coś potrzebne wykręcają z nowych fabrycznie maszny na placu w skali punktowej od 1 do 10 --- 1 lepiej sie z nimi nie zadawć

ktoś kto dużow ie

banda wariatów łącznie z tym prezesem brak wiedzy nażędzi i czytanie z książki co mogło sie stać jedno zrobą drugie popsują ogulnie poraszka

Zostaw merytoryczną opinię o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA - Gdańsk

• Jak się pracuje w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA?

KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA