Opinie o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Witold Orwat

Zstąpi Mój Duch! Zstąpi Mój Duch! I zmieni oblicze firmy! Tej firmy

Madzia

Hejka rozważam aplikowanie na stanowisko handlowca na całą (chyba) Polskę . poproszę o info osoby tylko mające doświadczenia lub informacje z pierwszej ręki (czyt. rzetelne opinie) jak to wygląda finansowo i ogólnie warunki, atmosfera, konkurencja innych "handlowców"? przede wszystkim jaka jest podstawa netto albo brutto dla takiego stanowiska (osoby ,które to wiedzą a nie się domyślają i najlepiej dane nie starsze niż 2 lata) podziękowała konstruktywnej opinii!!!

XXX
@Madzia

Atmosfera do kitu.(usunięte przez administratora) Obowiązków coraz więcej.

Madzia
@XXX

dzięki ,zatem sobie odpuszczam. zatem firma nie wie co traci a zapewne daleko tym nie zajedzie. szkoda bo produkty wielozadaniowe i niszowe ale niech kupią sobie reklamę w radiu...z pensji kierowniczych

Eks pracownik

Na bolączki proponuje założenie związkow zawodowych. Jak banda frustratów życiowych dorwała się do władzy I niezbyt dobrze sobie z tym radzą to może trzeba nimi pokierować żeby odzyskali człowieczeństwo?

obecny
@Eks pracownik

Obawiam się,że niewielu będzie zainteresowanych. Teraz hurrra - do pierwszej składki na związki i utrzymywanie nierobów przewodniczących związków. Ale próbujcie.

Magdol

Hejka, jeszcze raz poproszę o info rozważam aplikowanie na stanowisko handlowca na całą (chyba) Polskę . poproszę o info osoby tylko mające doświadczenia lub informacje z pierwszej ręki (czyt. rzetelne opinie) jak to wygląda finansowo i ogólnie warunki, atmosfera, konkurencja innych "handlowców"? przede wszystkim jaka jest podstawa netto albo brutto dla takiego stanowiska (osoby ,które to wiedzą a nie się domyślają i najlepiej dane nie starsze niż 2 lata) podziękowała konstruktywnej opinii!!!

Beton
@Magdol

Poszukaj sobie gdzie indziej pracy dobrze Ci radzę

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

zainteresowany

Nie musisz. Możesz nie przychodzić - nikt nie będzie po Tobie płakał. Mnóstwo dzisiaj jest wolnych etatów w regionie. Na I piętrze jest dział kadr, składasz i wypowiedzenie i jesteś wolny/wolna. Po co w ogóle takie gadanie i pisanie? Nie podoba się? Wypad.

Siłaczka

O widzę że opinie usuwane są w trybie pilnym. Ciekawe komu one się nie podobają?Ktoś kto jeszcze pracuje w tej firmie wie jak jest.A nowi nie przychodzą bo po co? Założyciel tej firmy to się w grobie przewraca jak patrzy na to z góry. Orwat-BWF to firma w której rację ma tylko kierownictwo.A tych się namnożyło jak grzybów po deszczu. Pracownik to tylko ma siedzieć i najlepiej nic nie mówić ,bo przecież tak go nikt nie słucha,bo nie ma racji.Ciekawe jak długo się utrzyma ta opina?Bo wielki brat ,albo wielka siostra czuwa aby prawda nie ujrzała światła dziennego.

Ciasteczko
@Siłaczka

Oni wszyscy tacy krysztalowi są :) Każda opinia im nie pasuje oczywiście poza tymi które wpisują sami (pozytywne) jak najbardziej są mile widziane. A to I tak nic im nie da . Bo ludzie widza ...wiedzą...I będą pisać. A firma która teraz jest nie ma nic wspólnego z dawnym Wlascicielem Zarządzającym!

CJ

Jeśli firma stawia na Ukraińców dlatego że Polacy nie chcą tam pracować to faktycznie chyba jest coś nie tak

Halina

@Xyz, a czy zdarzają się nadgodziny pracując w firmie Orwat Filtertechnik? Jeżeli tak, to w jaki sposób pracodawca rozlicza się z pracownikiem z tych godzin przepracowanych nadliczbowo? Można liczyć na wcześniejsze wyjścia z pracy? Przedstaw, proszę, jak wygląda ta kwestia. @Grzegorz, możesz dodać jak długo pracowałeś w firmie Orwat Filtertechnik? Co było powodem Twojego zakończenia pracy w tym miejscu?

Bronisław

Czy w związku z tym nadliczbowe godziny można odebrać w postaci wolnych dni, czy może pracodawca na koniec okresu rozliczeniowego wypłaca wynagrodzenie na podstawie ilości przepracowanych nadgodzin? Zastanawia mnie również, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy. Mógłbyś podzielić się wiedzą na ten temat? Zachęcam.

zainteresowany

Tak, przewiduje. I nie pytaj skąd wiem, ile, jak wypłacane,...Przewiduje i tyle. Pracownicy też już to wiedzą.

Bronisław

Po Twoim pytaniu mogę przypuszczać, że masz doświadczenia związane z pracą w firmie Orwat Filtertechnik. Pracowałeś kiedyś w tym miejscu? Możesz opisać, jak wyglądają zarobki, na które może liczyć nowo zatrudniony pracownik?

Halina

@Edziu, nie prawda, ponieważ na forum mogą znaleźć się opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne na temat pracy w firmie Orwat Filtertechnik, więc to, co piszesz jest nieprawdą. Najważniejsze jest, aby opinia była zgodna z prawdą oraz nie łamała zasad regulaminu forum, który obowiązuje nas wszystkich.

Halina

@Edziu, administrator portalu może usunąć opinie, które są niezgodne z panującym regulaminem na forum gowork.pl. Dlatego przed dodaniem opinii warto, jest zapoznać się z treścią regulaminu, aby na przyszłość takie sytuacje nie miały miejsca. Zachęcam do dalszej dyskusji na temat pracy w firmie Orwat Filtertechnik.

Halina

@Nick, jak długo pracujesz w firmie Orwat Filtertechnik? Chciałeś przekazać, że warunki pracy oferowane przez pracodawcę zatrudnionym pracownikom nie różnią się niczym od tych, które były oferowane w 2005 roku? Dlaczego porównałeś warunki akurat do tego okresu? Sprecyzuj informacje zawarte w swoim komentarzu.

Halina

@Marian, dlaczego tak twierdzisz? Twój komentarz nie jest w żaden sposób uargumentowany, dlatego zarówno ja jak i inni użytkownicy, którzy przeglądają ten wątek opinii o firmie Orwat Filtertechnik mogą mieć wątpliwości odnośnie realności Twojego wpisu. Uzasadnij, proszę, swoją wypowiedź.

Marian

Z daleka od takich firm, ostrzegam!!!

Halina

@to ja, zauważyłaś różnice pomiędzy pracą w firmie Orwat Filtertechnik, a pracą w poprzednich miejscach pracy. Możesz przybliżyć, jakie szczegółowo różnicę dostrzegłaś na zajmowanych stanowiskach? Czym na tle poprzednich pracodawców wyróżnia się firma Orwat Filtertechnik? Posiadasz jakieś informacje, które będą pomocne dla osób, które rozważają aplikację na wolne stanowiska do pracy w tej firmie? Jeżeli tak, to zachęcam do podzielenia się nimi tutaj na forum.

to ja

Ja tam jestem zadowolona :). Pracowałam w innych firmach "obozach" to mam porównanie. I zgadzam się z Pięknym Romanem. Kto chce to pracuje. Pozdrawiam wszystkich :)

Halina

@Rty, czy możesz przybliżyć tą kwestię? Stawka procentowa, o której wspomniałeś za pracujące soboty jest od pensji głównej czy od stawki godzinowej? Czy wszystkie soboty są obowiązkowo pracujące w firmie Orwat Filtertechnik? Podziel się proszę tą informacją w sposób bardziej szczegółowy.

Halina

@Rty, uprzejmie informuję, że usunięte mogą być jedynie wpisy, które łamią obowiązujący regulamin na forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Również wpisy, w których występują słowa wulgarne oraz obelżywe, obrażające innych uczestników dyskusji również mogą być usunięte przez administratora. Może mógłbyś wypowiedzieć się na temat Twoich doświadczeń związanych z pracą w firmie Orwat Filtertechnik? Zapraszam do dyskusji.

Halina

@Pacjent, dlaczego atmosfera do kitu? Napiszesz coś więcej? Chodzi o atmosferę między pracownikami? Ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię o Orwat? Czy tylko przez Agencję Pracy można się dostać do firmy?

Cukierek
@Halina

Halinka a co Ty taka ciekawa? Pracujesz w tej firmie i nie wiesz jak jest ? O co Ci chodzi ?

Halina

Bardzo proszę o merytoryczne wypowiedzi na temat firmy. Tylko takie pozwolą innym naszym użytkowmikom dowiedzieć się czegoś więcej o potencjalnym pracodwcy. Jest godny polecenia? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy?

Pani Grażyna

Niestety wypłaty w niektórych przypadkach nieadekwatne do wykonywanej pracy. Dobra atmosfera chyba gdzieś się zatrzymała i nie dotarła do produkcji.

Pacjent

Taaaa ...po okresie próbnym chyba w Adecco ktory trwa po 24 miesiące to laskawie dostaniesz umowe przez firmę. Poza tym atmosfera do kitu.

Zostaw merytoryczną opinię o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 698 ocen.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.