Opinie o Kominy Schiedel (Schiedel) w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schiedel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schiedel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiedel w Opole

Iza

@Zainteresowany ofertą pracywidzę, że niestety nikt nie zdążył udzielić odpowiedzi na Twoje pytania. Czy zdecydowałeś się aplikować na ofertę pracy, która Cię zainteresowała? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z schiedel. Jak wyglądał proces rekrutacyjny? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda obecnie sytuacja w firmie. Czy ktoś z obecnych jej pracowników mógłby podzielić się swoją opinią na ten temat?

Zainteresowany ofertą pracy

Witam, Jakie warunki na stanowisku DTH oferuje firma? Czy samochód jest do dyspozycji (chodzi mi czy jest jakiś ryczałt na użytkowanie samochodu do celów prywatnych)? Jaki jest system wynagradzania, jaka podstawa i jakie premie?

zorro

Czołem! Jadę na rozmowę na DTH. Może ktoś powiedzieć jaką daja podstawe oraz jakie są samochody służbowe. Dzięki

ignacy

No w sumie nie jest to może nieosiągalne, ale jak na start to jednak trochę sporo... chyba, że masz jakieś powalające doświadczenie na tym stanowisku @surender?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Balu

Bardzo dobre kominy i systemy wentylacji grawitacyjnej maja. Lider w swojej branży. Tyle wiem bo sam je sprzedaje. Mam tez inne ale z Schiedlem najmniej problemów z wykonawcami. Jak jeszcze logistykę poprawia to będzie super. A jak płaca nie wiem - pewnie jak wszędzie , zależnie od doświadczenia , rynku i regionu.

Stasio

Fajna firma

Nick Sloter

Mike ma racje. Przez ta firmę można miec palpitacje. Chciałbym widzieć minę pana o imieniu jak jeden z reniferów św.Mikołaja oraz jego kumpla co wygląda jak chłoptaś z lasu a jest z kaszub

bla

Porażka - 2 etap - jedziesz do Opola - zapewniają o wiadomości zwrotnej(jaka by nie była) i lipa. Brak poszanowania dla człowieka.

nowy

Ile zarabia Doradca Techniczno-Handlowy ? Jakimi autami slużbowymi dysponuje ta firma ?

Thrt

Ludzie, bądźcie poważni. W każdej pracy jest najpierw umowa na okres próbny. To zabezpieczenie dla pracodawcy jak i starającego się o prace. Dopiero po 3 miesiącach otrzymuje się kolejna na dłuższy okres.

PH

Tyle to wiem z samego ogłoszenia

PH

Cześć zastanawiam się nad wysłaniem cv na stanowisko doradca techniczno-handlowy woj. łódzkie wie ktoś może jaką dają podstawę i coś na temat premii??

Paxis

Do - Nick Sloter. Nie komentuje zazwyczaj takich wpisów ale twoja frustracja której dałeś tutaj upust jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie dziwie się ze dostałes po 4 literach jeżeli brakuje Ci oglady...Tak się składa ze znam jednego z tych Panów wiec przestań wypisywać takie głupoty. To zle świadczy przede wszystkim o Tobie , jeżeli wypisujesz takie rzeczy....

Gumis

Płace co prawda mogły by być wyższe , ale w rozrachunku ogólnym można powiedzieć ze Schiedel to dobra firma.

Daro

Warto spróbować , tak jak opinie powyżej. Firma ma dobry towar handlowy. Fakt ze cena rownież jest adekwatna do jakości. Ale jeżeli startujesz na handlowca to pewnie , temat nie jest Ci obcy.

Rocki

Aplikuj, warto zdobywać nowe doświadczenie w innych profesjach budowlanylch. Firma i produkty sa porządne. Warto mieć takiego pracodawcę w swojej CV.

Alicja N

Pan Łukasz Stanisław byl poprostu slabym pracownikiem i nie dawał rady. I do tego krzykacz.

MIKE
@Alicja N

Pani Alicjo , jak pani organizuje cokolwiek to zyga dostaje palpitacji , a inni brechaja śmiechem , najlepszym momentem jest przejście obok sekretarki bo jest ładniejsza od Pani , nie to że pani jest ładna!!

Gal Anonim

Do Arek. Nikt tu nie najeżdża na konkurencje.... Myśle ze raczej Ty jesteś z konkurencji i próbujesz wykorzystać forum aby ugrać cos dla siebie kosztem solidnej firmy. Myslicie ze u innych producentów kominów jest tak słodko i wspaniale? Otuz nie jest, popytajcie pracownikow tych firm i będziecie wiedzieć. Ja pracowalem 7 lat u innego producenta i znam ten rynek doskonale wiec przestańcie pisać te bzdury na temat Schiedla. A kolega ktory pracował 5 miesięcy - nawet nie powinien zajmować stanowiska bo pewnie z nowej firmy tez po kilku miesiącach ucieknie ;) Ps.zawsze managerowie rynkowi zarabiają więcej nizeli pracownicy fizyczni. Oczywiście nikt nie neguje tego ze Ci ludzie wykonują gorsza prace, ale tak już jest i tyle.

Łukasz Stanisław Górski

Zgadzam się z poniższymi negatywnymi opiniami bo są prawdziwe i merytoryczne. Bylem pracownikiem tej firmy przez 5 miesięcy. Znalazłem sobie inna prace i innym polecam szukac czegos innego bo schiedel to średniowieczny (usunięte przez administratora) Są lepsze oferty na rynku.

Łukasz Sz

Do Arek. Bardzo rozbawiła mnie twoja irytacja. Widzę ze bardzo Cię boli ze ktoś może mieć pozytywne zdanie na temat tej firmy. Tak sie składa ze mogli otworzyć fabrykę w Chinach, lub w Gruzji i byłoby jeszcze taniej. Gdybys spojrzał na sprawę z innej perspektywy wiedziałbyś moj drogi ze twoja płaca byłaby wyższa gdyby wszyscy przestrzegali pewnych standardów. A tak ktoś klepie kominy w garazu i zaniża ceny. Oryginalny producent pomimo tego ze ma produkt znakomity i atestowany walczy z mitem rozgłaszanym przez nieuczciwa konkurencje "ze to przecież to samo". Na szczęście reklamacje weryfikują kto mówi prawdę i wychodzi na jaw kto zeczywiscie ma najlepszy towar. Ale na to potrzeba jeszcze trochę czasu. Polacy już nie chcą kupować rzeczy najtańszych , świadomość konsumentów na szczęście sie zmienia i to jest dobry prognostyk dla producentów którzy maja droższe ale porządne produkty. I to jest moja obiektywna opinia - myśle ze rozsądni ludzie którzy to czytają zgodzą sie z tym co napisałem. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Schiedel - Opole

• Jak się pracuje w Schiedel?

Zobacz opinie na temat firmy Schiedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schiedel?

Kandydaci do pracy w Schiedel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schiedel
2.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wschodnia 24
    45-449 Opole