MAX-STONE sp. z o.o. sp. k

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MAX-STONE sp. z o.o. sp. k

KORNEL

Max stone mogę się dużo na temat tej firmy wypowiedzieć iż pracuje tu już niespełna 6lat ... Firma ta jest bardzo mocno rozwinięta zasługa mądrego SZEFA jak i SZEFOWEJ w tak młodym wieku dojść do takich sukcesów! Wszyscy co piszą negatywne opinie o tej firmie jak mają jaja niech się ujawnią a nie strzelają anonimami... 1-szef jest na tyle mądry doszedł do tego wszystkiego rozbudował firmę tak że się w pal. Nie mieści 2-Pani dyrektor tyran? Absolutnie jest prawą ręką szefa poprostu musi utrzymać dyscyplinę, jej słowo to jest słowo szefa... Bardzo dobre podejście do ludzi wyrozumiałość 3-rozmowy kwalifikacyjne nie przeprowadzają kadry tylko kierownik lub Pan dyrektor lub Pani dyrektor 4-atmosfera w pracy jest mega wyje... A w kosmos xD 5-z wszystkim można się dogadać z Szefową osobiście pracuje na 3/4etatu i nie było problemów z porozumieniem . 6- praca nie jest lekka ale wynagrodzenie jest w miarę adekwatne 3 lata temu zarobki były bardzo atrakcyjne najwięcej ile mi się udało zarobić to (usunięte przez administratora) Podsumowując POLECAM!!!

Większość opinii, które się tutaj pojawiają jest mocno naciągana. W firmie pracuję od kilku dobrych lat, wypłata jest zawsze na czas, zarobki dobre -adekwatne do wykonywanej pracy, co do warunków pracy też nie mam żadnych zastrzeżeń. A jeżeli komuś nie chce się pracować, to nikt na siłę go nie zatrzymuje, powinien poszukać innej pracy - odpowiedniej dla niego, zamiast wypisywać bzdury.

Mkzet

A ja pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Fakt praca nie należy do łatwych na produkcji ale wiedziałem na co się piszę. Kilka rzeczy można by poprawić ale porównując do moich wcześniejszych doświadczeń duży plus.

Yoda

Od kilku lat pracuje w tej firmie i nie mam jej nic do zarzucenia. Wypłata na czas /zazwyczaj przed terminem/ kierownictwo bardzo pomocne. Pracy jest dużo więc nie ma czasu myśleć O głupotach.Generalnie firma godna polecenia.

Bim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

Czy są przyjęcia na magazyniera?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie MAX-STONE sp. z o.o. sp. k można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Ot, taka sobie refleksja Nowy wpis
Klient

Lubię nieraz przeczytać na Goworku opinie, aby wiedzieć co w trawie piszczy. Przeczytałem opinie pracowników oraz odpowiedzi na nie. Podsumowałbym to tak (czyli subiektywnie). Mieszkańcy lokalni, mający swoje korzenie (najczęściej rodziny, mieszkania, domy) - są "skazani" na lokalnych pracodawców. Pracodawcy są tego świadomi i dopóki znajdują pracowników gotowych pracować za 12-13 zł/rbh - takie stawki będą oferować. Takie ich prawo i tak wygląda pierwotny kapitalizm - tego właśnie od 1981 roku, my Polacy chcieliśmy i to sobie zgotowaliśmy. Każdy pracownik nie związany z miejscem powinien szukać lepszych warunków płacy i pracy: WSZĘDZIE ! Tylko początki po relokacji będą trudne, bo będą. Ale Ci, którzy przetrzymają mają szanse na godziwe życie. Swoje i swoich rodzin. Mieszkam na małej wsi rolniczej i u mnie praca wygląda tak. Ludzi do pracy NIE MA. Obojętnie, wykształconych czy nie. Od zawsze najłatwiej było nauczyć się (taki żarcik) budowlanki. Pomagałeś murarzowi i już po paru miesiącach byłeś gotowy domy budować. I tacy wędrujący fachowcy są do dzisiaj. Stawki jakich oczekują zaczynają się od 20 zł/rbh. Pomocnik pracujący z dobrym murarzem zaczyna swoje żądania od 25 zł/rbh. A w zeszłym miesiącu, umiejący pracować rolnik, za uzupełnienie tynków cementowo-wapiennych zażądał 500 zł/dniówkę twierdząc, że i tak robi mi grzeczność bo normalnie to on bierze 800 zł/dniówkę (oczywiście na czarno - bo by Mu KRUS zabrali). ZA DNIÓWKĘ ! To połowa mojej miesięcznej, nauczycielskiej emerytury. Jak więc widzicie mili pracownicy - sami gotujecie sobie los który opisujecie. Jeżeli jesteście statyczni, bezwolni, uwiązani do miejsca i oprócz pracy trackerem lub łopatą nic nie umiecie nie liczcie na więcej. Chcecie czegoś od życia - dokształcie się, ukończcie kursy kwalifikacyjne (PUP Wam w tym doradzi, pomoże a nawet opłaci). Ruszcie w świat. A za rok, dwa, napiszcie jak Wam się powiodło. :)

Administrator Nowy wpis

MAX-STONE sp. z o.o. sp. k ma teraz aktualne oferty pracy w Bratkówka. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MAX-STONE sp. z o.o. sp. k na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - branża budowlana? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zainteresowana
Kandydat

A ja mam pytanie o pracę dla kobiety. Co robią, na dwie zmiany czy inaczej i jak wyglądają zarobki? Wypowie się ktoś?

Aktualność
„Ziemia jest wszystkim, co na niej żyje to nasz jedyny dom”

25 września w pięknej malowniczej miejscowości Hłudno na pogórzu Dynowskim odbył się finał akcji organizowanej wspólnie z firmą Leroy Merlin „Sadzimy Las”. Tak jak informowaliśmy w lipcu za każdy zakupiony przez Was metr drewna rozbiórkowego posadzimy drzewo.
Jako że pracownicy naszej firmy to osoby, którym nie jest obojętny los naszej planety bardzo chętnie wzięli udział w sadzeniu lasu połączonego z dobrą zabawą.
Wspólnymi siłami posadzone zostało prawie 5000 drzew, zarówno iglastych jak i liściastych.
Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do ratowania naszej planety.

Ekologia – wybór przyszłości

„Nie było nas, był las
Nie będzie nas, będzie las.”

Czy w MAX-STONE sp. z o.o. sp. k wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Postronny

Niestety ale nie polecam tej firmy. Brak zrozumienia i docenienia pracownika. Jest wiele innych firm gdzie można być nagrodzonym. Jak dobrze że już tam nie pracuje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Postronny

Dzień dobry, dziękujemy za opinię- każda jest dla nas ważna. Może mógłbyś/mogłabyś doprecyzować swoja opinię, na czym polegał brak zrozumienia i jak chciałabyś/chciałbyś być doceniona/doceniony. Daj znać jak to wygląda z Twojej perspektywy. Zapraszamy do kontaktu (e-mail: rekrutacja@maxstone.pl) Pozdrawiamy! Zespół MAXSTONE

KORNEL

Kandydat

Witam,czy mógłyby ktoś wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie mieszczącej się przy lotnisku (warunki ,zarobki ).

@Pracownik

Witaj! Warunki oraz zarobki w fili MAXSTONE mieszczącej się przy lotnisku wyglądają następująco: praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku rozliczana w systemie akordowym pozwalającym każdemu pracownikowi dopasować wysokość wynagrodzenia do własnych możliwości oraz tempa pracy. Praca polega na tapicerowaniu paneli oraz lameli. Tapicerowanie mogłoby wydawać się skomplikowanym procesem lecz nie tu, obsługa prasy tapicerskiej, zszywacza oraz wykonanie detali jest bardzo proste do nauki. Zarobki uzależnione są od umiejętności pracownika i zaangażowania. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami: rekrutacja@maxstone.pl, tel. 513 230 080. Pozdrawiamy! Zespół MAXSTONE

Gal

Pracowałem, widziałem. Zarobki spoko, praca ciężka. L4 urlopy porażka, nawet nie słyszałem żeby gdzieś tak było jak tam. Kierownictwo ok. brygadzista z betonu kopiący maszyny rzucający pistoletami do malowania szok, od ręki do wyje**nia, nie pracowałem z nim ale dużo widziałem i slyszalem. Czy wrócił bym? Gdybym nie miał wyboru :)

@Gal

Dzień dobry, dziękujemy za sugestię. Jednocześnie informujemy, że w tej sprawie zostały już podjęte odpowiednie kroki. Dyrektor produkcji zrekrutował i powołał nowych 6 brygadzistów do pracy. Jeżeli takie rzeczy miały miejsce, o których Pan pisze, bardzo przepraszamy Ciebie i innych pracowników. Ponadto dołożymy wszelkich starań, aby takie naganne zachowania brygadzistów nigdy już nie miały miejsca w naszej firmie. Pozdrawiamy! Zespół MAXSTONE

Kandydat/ka dział kadr
Kandydat

Serdecznie nie polecam nikomu tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna to jakaś niedorzeczność , rozmowę przeprowadza pracownik działu kadr na stanowisko do działu kadr Pani niemiła , podchodzi wrogo do kandydatów z nastawieniem na niezatrudnienie . Pani blondyna chyba obawia się o swoje stanowisko i nikogo nie chce dopuścić do pracy . Oczekuje niewyobrażalnej wiedzy jakby sama wszystkie rozumy pozjadała . współczucie dla pracowników tej firmy . Szkoda marnować czasu na tą firmę

@Kandydat/ka dział kadr

Witaj. Rozmowy kwalifikacyjne w MAXSTONE przeprowadza zarząd firmy wraz z dyrektorami poszczególnych działów. Z uwagi, że w terminie w jakim Pana do nas skierowano z Urzędu Pracy zarząd był poza firmą, rozmowę przeprowadziła z Panem inna osoba. W przyszłości, aby uniknąć takich sytuacji zapraszamy przed wizytą u nas w firmie skontaktować się z pracownikami biura tel. 609 565 626 oraz umówić się na spotkanie. Pozdrawiamy! Zespół MAXSTONE

Byly

Ktoś tam jeszcze pracuje ? Bo z tego co słyszę to już nikt praktycznie wszyscy się zwalniają. Ukraińcy mdleją po pracują po 12 godzin. TO JEST MAX STONE firma z tradycją wyzysku ludzi

Obiektywny
@Byly

@Były - próbowałem się powstrzymać, ale postanowiłem jednak odpisać: - piszesz, że w Max Stone nikt już nie pracuje, bo "praktycznie wszyscy się zwolnili" - otóż przyjmij do wiadomości, że pracowników jest coraz więcej (obecnie około 170 osób) i będzie jeszcze więcej, a z problemem braku pracowników borykają się wszystkie firmy z naszego regionu, a nie tylko Max Stone - piszesz, że Ukraińcy "mdleją" bo pracują po 12 godzin - przyjmij do wiadomości, że te 12 godzin, to jest warunek postawiony przez nich oraz ich agencję, a nie przez firmę Maz Stone! - piszesz o "dniówce 70 zł" - przyjmij do wiadomości, że np na malowaniu "średnia dniówka netto" wynosi 160 zł, więc jak ktoś jest słabszy zarobi np 3000 zł netto, ktoś, kto radzi sobie lepiej zarobi np 3700 zł netto (są osoby, które wyciągają 4000 zł netto) - na betonie są to zarobki rzędu 3800 zł netto - 4300 netto (lub czasem i wyżej) - na tapicerni zarobki również wzrosły, za ostatni miesiąc oscylowały między 3000 netto a 4000 netto lub nawet więcej - stawki godzinowe (płacone awaryjnie, gdy nie ma akordu) wzrosły z 13 zł netto do 14 zł netto (w innych firmach godziny awaryjne wynoszą 12 zł brutto!) - Firma cały czas stara się zapewnić swoim pracownikom coraz lepsze warunki pracy (zarówno pod względem poprawy ergonomii, wydajności oraz czystości pracy) - zostały zamówione 2 nowoczesne linie (fuga + gips) oraz trwają rozmowy w temacie zakupu nowoczesnej linii do malowania kamienia - łączny koszt to ponad 1 mln zł... Reasumując z firmy zwalniają się pracownicy, którzy albo nie lubią ciężej pracować za godziwe wynagrodzenie, albo są na tyle niezaradni, że nie są wstanie wyrabiać średnich wydajności - reszta sobie ludzi radzi. Na koniec zapytam tak: panie "Były", czy tobie ktoś zabrania założyć identyczną firmę jak Max Stone? Pokazałbyś jak łatwo jest prowadzić firmę zapewniając super warunki socjalne, super atmosferę oraz super zarobki (przynajmniej 5000 netto) dla pracowników na produkcji? Odważ się i zrób wstyd firmie Max Stone - dla ciebie to z pewnością nic trudnego! Miałbyś przynajmniej jakieś pożyteczne zajęcie, zamiast "ujadać" w necie i wypisywać takie brednie o tej firmie i zniechęcać do niej innych ludzi.

@Obiektywny

A czy te zarobki "netto" są wypłacane na konto ??? Już trzeba zgłosić do inspekcji pracy. Firma (usunięte przez administratora) państwo ? Oj nie ładny wpis z biura wyciekł :) Skoro wasze 13 zł za awarie płacone jest tak mega dużo to rozumienie sobie po złotówce i będziecie mieli na toy toya bo ze szczęścia chyba nie utrzymacie. A to że inwestujecie w maszyny to nie dla ludzi tylko dla siebie. A jak dla ludzi to mu dajcie do domu ja i niech wyżywi za nią rodzinę. Dokładnie ciężko się pracuje i ludzie chcą godziwie zarobić. Skoro wasze 13 zł na godzinę jest tak cudowne to czemu nie ma Polaków do pracy za te "13" zł tylko odchodzą i ściągacie Ukraińców. ŻAL PL.....

Obiektywny
@Pracownik

Czy można się zatrudnić w twojej firmie? Z pewnością zarobki będą sporo wyższe niż te 13 (czy też 14) zł?

@Obiektywny

Wyższe ??????? Piszą na internecie że 13 14 a wżeczywistosci po 12. Tam nie ma podwyżek tam są tylko obniżki. Każda firma na Krośnie płaci od 15 16 zł do góry. Tak że nie ma się co chwalić że 13 zł dajecie... Nie ma się co łudzić kto znajdzie inną pracę odrazu odchodzi. I niech ktoś nie mówi że ktoś jest słaby i się nie wyrabia czy że nie chce zarobić jak było w jednym wpisie. Bo tam bardzo ciężko się pracuje. Jeśli by było tak pięknie to ludzie którzy pracowali po parę lat by nadal się trzymali. A każdy odchodzi

Były
@Obiektywny

Z pewnością by były wyższe niż w firmie max stone. I na święta nie dał bym pracownikowi ręcznika i kalendarza adwentowego tylko bym go bardziej docienil :)

@Byly

Koleżanki i Koledzy, Kandydaci zainteresowani pracą HEJT, NEGATYWNE OPINIE oparte na własnej frustracji, publikowane anonimowo na bazie chwili - może i jest łatwe, i może nie wiążą się z tym żadne konsekwencje, ale wyrządzają wiele złego firmie i tym samym uderzają w jej pracowników. Każdą firmę tworzą ludzie - nie inaczej jest z Naszą. Jeżeli Twój gniew wywołał Zarząd i na nas chciałeś się wpisami odegrać, to wiedz że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zrobił to osobiście, ale do tego potrzebujesz odwagi, odwagi aby konflikty personalne rozwiązywać bezpośrednio z powiązanymi z nimi osobami, a nie uderzać w całą "Bogu ducha" winną grupę! Nasza firma jest przedsiębiorstwem zaliczanym do średnich przedsiębiorstw. MAX-STONE SP. Z O.O. SP.K. zatrudnia obecnie 164 osoby. Firma daje pracę również pracownikom z Ukrainy – 11 osób i nie ukrywa się z tym faktem. W sumie daje nam to 175 osób. Tak potwierdzam pracownicy z Ukrainy pracują po 12 godzin dziennie, bo takie są ich oczekiwania. A czy nie podobnie jest z naszymi rodakami wyjeżdżającymi na zachód itd? Firma cały czas poszukuje pracowników, z uwagi na uruchamianie nowych linii produkcyjnych, z uwagi na wprowadzanie nowych asortymentów do sprzedaży jak; panele tapicerowane, lamele na filcu, pniaki oraz wiele innych rzeczy. W perspektywie najbliższych 1-3 miesięcy zatrudnienie wzrośnie o dodatkowe chętne do pracy 25 osób. Były pracowniku skoro firma Cię wyzyskiwała podejdź osobiście do Zarządu i przedstaw dowody tego wyzysku, jeżeli oczywiście będziesz miał odwagę. Zarząd Firmy zdaje sobie sprawę z tego, że produkcja płytek gipsowych i betonowych to nie jest wymarzona praca wielu z was. Trudno każdy ma swoje potrzeby i oczekiwania, a firma nie jest w stanie sprostać potrzebom wszystkich zatrudnionych. W każdej organizacji jest zawsze coś do poprawy, ulepszenia. Były pracowniku jeżeli już masz lepiej płatną pracę, z lepszymi warunkami pracy, z lepszymi perspektywami rozwoju Zarząd Firmy życzy Ci wielu sukcesów w karierze zawodowej, jednakże nie przekreślaj pracy Naszych obecnych 175 osób. Ja osobiście jestem dumna z tego jak wspólnie z mężem, współpracownikami, pracownikami, kolegami i koleżankami rozwijamy i budujemy firmę! I z tego jak, i na jakich zasadach funkcjonuje! Anna Wójcik – Wiceprezes Zarządu

@Byly

Witaj. MAX-STONE SP. Z O.O. SP.K. zatrudnia obecnie 164 osoby. Firma daje pracę również pracownikom z Ukrainy – 11 osób. W sumie daje nam to 175 osób. Sytuacje takie jak Pan pisze "Ukraińcy mdleją" zdarzają się w każdej firmie i dotknąć mogą każdego z nas. Padło to na jednego z pracowników z Ukrainy w ostatnie upalne dni. Pracownikom zapewniana jest woda oraz dodatkowe przerwy jeśli tego potrzebują i zgłaszają przełożonym. Pozdrawiamy! Zespół MAXSTONE

NIck

Czyli jak będą maszyny automatyczne to nie będzie już tyle ludzi potrzebnych ?

@NIck

Witaj. Maszyny automatyczne mają na celu wspomóc pracowników i odciążyć ich od wykonywania ciężkiej pracy fizycznej. Firma cały czas zwiększa produkcję i poziom zatrudnienia. W związku z tym wszystkie stanowiska pracy zostaną utrzymane. W razie jakichkolwiek dalszych pytań prosimy o kontakt: rekrutacja@maxstone.pl Pozdrawiamy! Zespół MAXSTONE

Btk
Kandydat

To jest dramatyczne. Warunki są straszne. Ludzi mają za nic. Dyrektorka straszna. Musisz pracować strasznie ciężko żeby zarobić coś. Nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora) Nikt chyba z tej wioski nie pracuje. Bo każdy wie że to jest straszna firma. Szukają wszędzie ludzi i nikt nie chce tam pracować. Wymagają a cały czas obcinają pieniądze. Ludzie chcą żyć a nie robić na nich !!!

pracownik firmy
@Btk

Z tego co wiem to pracuje nawet sąsiad szefa Tomek z tej wioski na betonie? Jak nie wiecie to głupot nie piszcie.

Btk2
@pracownik firmy

Ostatni ocalały z tej wsi na pewno dobry sąsiad po znajomościach albo rodzina jak większość zarządu w tej firmie. Nie dziwić się ,że nikt nie chce tam już pracować..

zzz
@Btk2

Jakbym słyszał słowa Macka który wyleciał dyscyplinarnie. W końcu firma się ciebie pozbyła.

btk123
@Btk2

@btk2 jakby byl po znajomosciach to by nie robil na betonie tylko cos innego na pewno ;) a ktory maciek wylecial dyscyplinarnie?

zzz
@btk123

Wszyscy pracownicy wiedzą jaki Maciek z malowania kamienia, uszy mi puchły od słuchania tych bredni jakie opowiadał, takiemu jakby dali nawet 10 tysięcy to wiecznie niezadowolony, cała ta kiepska atmosfera w firmie to 50 procent jego wina. Z wszystkich się naśmiewał. Dokładnie btk123 dziś nie trzeba znajomości żeby awansować, tylko wiedza i umiejstności.

Rafał Niedzielski

Ja dla odmiany napiszę opinię nie chowając się w tle jako anonim. Tak to prawda że w każdej rozwijającej się dynamicznie firmie są miejsca do ulepszenia i rozwoju. Jednak większośc negatywnych opini wyglądą według mnie jak szkalowanie naszego imienia przez konkurencję z powodu naszego dużego wzrostu. Jeśli komuś się chce pracować jest zaangażowany to naprawdę może w tej firmie osiągnąć więcej niż gdzie indziej i szybko zostać docenionym. Jeżeli narzekasz, lubisz marazm to nie wylewaj tutaj proszę swoich żali, mimo wszystko internet nie jest anonimowy. Jeśli ktoś miał lub ma zastrzeżenia to powinień takie sprawy zgłaszać, zarząd firmy i top management potrafi słuchać i rozmawiac.

Anonymo
@Rafał Niedzielski

Za pierwszy miesiąc oferowała mi ta firma 13zl na godzinę na rękę za ciężko pracę która wykonywałem :)

Szymek
@Anonymo

Potwierdzam. Jest to nawet mniej niż najniższa krajowa . Na malowaniu brak wyciągów , idzie się udusić . Pylica murowana ,

Józek

Nie polecam nikomu , nie wierzcie w te brednie o zarobkach na tablicach ogłoszeniowych. Pracowałem tam i takie zarobki to osiągnięcie może po 6 dobrych miesiącach bo ciągle nie spakowane regały

Tomtom
Kandydat

Dajecie jakieś szanse na dłuższe przetrwanie tej firmy na rynku czy lepiej odpuścić sobie prace tam?

@Tomtom

Pieniądze są tylko nie dla ludzi. Firma dobrze stoi ale ludzi brak. Bez ludzi nic nie zrobią. Ale nie rozumieją że za ciężką pracę trzeba zapłacić. A oni pod żadnym względem niechca płacić dobrze Tak że nie polecam

Agnieszka
@Byly

Trzeba mieć na uwadze, że wysokość wynagrodzenia to kwestia bardzo indywidualna - na pewno znajdą się takie osoby, którym to oferowane w Max-Stone będzie pasować. A co z pozostałymi warunkami zatrudnienia w tej firmie? Chętnie dowiem się czegoś na temat benefitów.

@Agnieszka

Nie ma żadnych benefitów . Stawki akordowe ponoć stale w dół. Maszyny to jakaś porażka . Starzy pracownicy sobie radzą , jak jesteś nowy nie masz szans na godną płace chyba , że odpowiada Ci praca za 70 zł za dniówkę. Nie polecam

Abc

Nie polecam pod żadnym względem. Bardzo źle wspomnienia.

Marcin

Z tej firmy nawet Ukraińcy uciekają. Roboty coraz więcej a pieniądze coraz mniejsze. I oczywiście dalej chcą ucinać. Tylko że już nie ma z czego. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-STONE sp. z o.o. sp. k - Odrzykoń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MAX-STONE sp. z o.o. sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-STONE sp. z o.o. sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-STONE sp. z o.o. sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, a 11 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie MAX-STONE sp. z o.o. sp. k?

Liczba opinii klientów firmy MAX-STONE sp. z o.o. sp. k, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

MAX-STONE sp. z o.o. sp. k