Opinie o KPB Budownictwo Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KPB Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KPB Budownictwo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPB Budownictwo Sp. z o.o. w Krosno

Adka Nowy wpis

Dzień dobry. szukam w Krośnie pracy biurowej, pomyślałam też o branży nieruchomości. Miałam też jakaś zajawke w googlach oferty dla asystentki, w którą niestety nie dało się już kliknąć. Czy faktycznie były prowadzone nabory do biura?

Zniesmaczona Nowy wpis

Odradzam zakup mieszkań tej firmy.Wszystko zrobione po najniższych kosztach.W trakcie użytkowania wszystko wychodzi.Nie przyznają się do swoich błędów. Zarząd KPB do odstrzału. Nic nie robią ,zero współpracy z nimi. Same problemy a człowiek pozostaje z tym sam.

Elżbieta Nowy wpis
@Zniesmaczona

A co z jakąś gwarancją?

Kosmita Nowy wpis
@Zniesmaczona

Widać, że młody szczyl olewa klientów i byle do przodu po trupach. Podajcie tą firmę do sądu i czas skończyć z tymi przekrętami i kantami. Prokurator powinien się przyglądnąć zarządowi tej spółki. Przetargi z TBS em poustawiane i cały czas kpb buduje albo almar. Dziwię się, że CBA jeszcze nic z tym nie robi. Ciekawe, że nie ma firm konkurencyjnych w tych przetargach. Śmierdzi (usunięte przez administratora) na kilometr.

Jerzy

Widzę, że nowy szef zastrasza pracowników. Na czym dokładnie polega te zastraszanie? Co takiego robi?

@Jerzy

Nie znosi sprzeciwu, kieruje budowami za kierowników doprowadzając ich do nerwicy. Cham, któremu z butów wyłazi słoma. Wiejski chłopczyk jak kierownik PGR na Białorusi dostał sporą władze, która uderzyła mu na głowę. Zostawia w pracy tych, którzy wiernie wykonują jego rozkazy, pozostałych (usunięte przez administratora)i zmusza do odejścia. Typowy karierowicz bez kręgosłupa moralnego i jeszcze (usunięte przez administratora).

Elżbieta
@Kosmita

Tam na końcu była jeszcze dłuższa treść czy tylko podsumowanie opinii o tym człowieku? To całe zastraszanie wydawało mi się złe, ale po Twoim opisie to naprawdę wszystko jest bardzo martwiące. :( Myślisz, że on w życiu daleko zajedzie jeszcze na takim postępowaniu? Bo po tych przekrętach opisanych wyżej naprawdę sprytu nie brakuje

Np

Uwaga na ta firme nie sa godni zaufania.

@Np

Ostrzegasz przed KPB jako kontrahent tej firmy, czy też jako jej pracownik? To ważne, bo chciałabym się zorientować w sytuacji firmy. W KRS widnieje ona jako aktywna, a jednocześnie w Monitorze Sądowym mowa o jej wykreśleniu w 2019 roku i zarejestrowaniu pod nową nazwą. Kto wyjaśni te wątpliwości?

@Marta

Przekręt z wyprowadzeniem majątku ze starej spółki s.a i częściowe przerzucenie do sp zoo. Nie od dziś wiadomo, że na upadłości też można nieźle zarobić, tak jak to zrobił stary prezio podróżnik i wsadził młodego szczyla na swój stołek. Stary prezio pochodzi od pejsatych z Rymanowa, więc wie dobrze jak zrobić świetny gescheft

Elżbieta
@Kosmita

Mnie te upadłości bardzo zastanawiają, bo może jakoś genialnie się na tym nie znam, a temat dość ciekawy. Jak sądzisz co trzeba byłoby w prawie tutaj zmienić w nich, żeby ludzie nie mogli sobie tak o tym manipulować jak napisałeś? Bo inni to pewnie z takich przekrętów żyją...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPB Budownictwo Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kosmita

Ten nowy młody prezesik to jakiś popyrtany (po-yeahbunny) mały konusek, któremu się wydaje że pozjadał wszystkie rozumy. (usunięte przez administratora) z jego strony to codzienność w tej firmie. Słoma z butów wyłazi i tyle w tym temacie. Omijajcie tą firmę z daleka, jeśli chcecie mieć normalną psychę.

Ryśku
@Kosmita

Potwierdzam opinię Kosmity. Zastraszanie pracowników to normalka w tej pseudo-firmie

viking
@Kosmita

A porpos tego nowego prezia, to jakaś mała ruda laska u niego przesiaduje całymi dniami. Niektórzy mówią, że to asystentka, ale nie oficjalnie się mówi, że to lodziarka. Ponoć melonami masuje banana :-), a ma czym oddychać.

Midas
@viking

Ten gość ma blade pojęcie o kierowaniu budową, szybki awans na prezesa przez wazelinę do starego szefa. Typowy karierowicz jakich teraz wielu

Maria

Różne są tu opinie o KPB, często negatywne, głównie ze strony klientów. Fajnie byłoby usłyszeć więcej od pracowników firmy na temat tego, jakie to jest miejsce pracy. Warto im wysyłać CV? Bez względu na to, czy tak czy nie, dajcie znać, czemu tak sądzicie.

ciekawy

Czy ktoś mógł by napisać coś nowego o tej firmie?

@ciekawy

Podpinam się pod pytanie. Przydałyby się jakieś wyjaśnienia, bo sama znalazłam właśnie informację, że firma KPB Budownictwo została zamknięta na stałe. Dobrze by było, gdyby ktoś napisał coś więcej na ten temat. A Ty interesujesz się tą firmą, bo miałeś w planach zatrudnienie się w niej?

elektron

Dziadostwo,a nie firma. Doprowadzili jedną z lepszych firm elektrycznych w Krośnie przy Czajkowskiego do upadku (Ql-Tie). Nie warto z nimi współpracować bo wciągają wielu podwykonawców w bagno. Omijać tą firmę szerokim łukiem.

Luidzi

Niestety w styczniu 2019 Sąd ogłosił upadłość firmy.

odp
@Luidzi

firma cały czas aktywnie działa na rynku

Pytanko
@odp

A jak z zarobkami? Działają aktywnie to widac tylko czy ten nowy twór jest wypłacalny? Dajcie znać jak u nich z pracą, czy warto startować

Czy firma wogóle jest wypłacalna? Czytałem informacje o upadłości firmy, a wciąż KPB coś buduje. Mógłby ktoś odpowiedzieć? Szukam pracy i myślałem również o KPB jako potencjalnym pracodawcy. Pozdrawiam

zainteresowany

Firma nadal funkjonuje i ma się dobrze - a informacje, że firma upadła są nieprawdziwe

Były kpb

Firma upada a kto ją do tego doprowadził wszyscy dobrze wiedzą i niczym się nie przeimował tylko jeżdził po całym świecie robił zdjęcia i się chwalił

Pytai
@Były kpb

Czyli nie warto próbować u nich szukać pracy? Słyszałem że kpb przejęła firma al-mar? Prawda to? Proszę o opinie osób pracujących lub tych którzy pracowali. Jak z zarobkami w kpb/al-mar? Warto się z nimi wiązać na dłużej?

Życzę Wam powodzenia !

O lokalne firmy trzeba walczyć ,żeby w naszym regionie były miejsca pracy . Zarobki są proporcjonalne do zarobków na Podkarpaciu . Awaryjność na budowach wynika z „jakości” pracowników . W dzisiejszych czasach ludziom nie chce się pracować . Są roszczeniowi . 70% młodych ludzi nie poczuwa się do odpowiedzialności . Pracuje na „odwal się” . W dzisiejszych czasach Pracownik dyktuje warunki .Jednocześnie jakość wykonywanej pracy gwałtownie spada . Trzymam mocno kciuki za KPB ! Mam nadziej ,że te 150 osób które walczy.. wygra i uratują firmę !

Mieszkaniec boh.west.

Firma wraca na dobre tory, he he. Ponoć syndyk już wszedł do firmy i szybko ją wysprzeda. W blokach na sportowej dużo usterek, których nie usuwają, a dzisiaj w nocy wiatr ściągnął konstrukcję dachu i pokrycie na jednym z bloków na generalskim. Jeśli to są te dobre tory to gratuluję dobrego poczucia humoru. Tylko mieszkańcom tych bloków nie jest wcale do śmiechu.

Firma wracajaca na dobre tory. Ale trzeba troche czasu I ludzi ktorzy chca pracowac!!!!

Fizyczny

Duża "czapka" zarządzająca, która sobie dobrze żyje, a reszta pracowników pracuje w nerwowej atmosferze za niską płacę. Opinie o fatalnej kondycji finansowej spółki (mają ogromne długi) krążą po całym powiecie. Ciekawe czy skończą rozpoczęte budowy, zanim upadną. Inwestorzy, którzy z nimi zawarli umowy nie mogą spać spokojnie. Ostatni kombinat - relikt przeszłości rodem z PRL niedługo podzieli los tych firm, które już dawno skończyły żywot na rynku budowlanym. Nie polecam

ByłyKPB

Upadająca od lat firma. Co roku kolejne zamówienie zwolnienia i redukcje. Kiepskie zarobki. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KPB Budownictwo Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w KPB Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KPB Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPB Budownictwo Sp. z o.o.?

KPB Budownictwo Sp. z o.o.
  • Lewakowskiego 25
    38-400 Krosno

KPB Budownictwo Sp. z o.o.