Raf-Remat Sp. z o.o.

Jedlicze

Opinie o Raf-Remat Sp. z o.o.

pazka
użytkownik zarejestrowany

niestety @polsaż, już nie ma o czym mówić. Jakiś czas temu firma Raf-Remat została zamknięta na stałe i nie wygląda na to, by coś miało się zmienić. Chyba, że właściciele zainwestowali w nową spółkę, pod inną nazwą, ale tego sam nie wiem. Pozdrawiam. :)

Pegaz

Raf remat szykuje się do ogłoszenia upadłości, prezes w dwóch innych firmach (Ucr Technika i Regula) wywiozł wszystko, cokolwiek dało się zapakować na ciężarówki. Pracownicy obu firm zostali z reką w nocniku, zaległości do samego ZUS to 15 milionów, o innych firmach nie wspomnę. Tam kręcą wielkie wałki Tomasz Mazur i spółka, dziwne dlaczego prokuratura nic nie robi pomimo zgłoszeń. Tak jest tylko w tym chorym i dzikim kraju.

sceptyk

Byłem na rozmowach kwalifikacyjnych. Szukają inwalidów z grupą , za których PFRON zwróci pieniążki, czyli szukają darmowych pracowników. Z częstotliwości i jakości ogłoszeń już widać, że to firma dno i nie należy się tym zajmować. Szukają wszystkich do wszystkiego, ale za darmo i na chwilę.

młodygniewny

Ogłoszenia na szereg stanowisk pojawiające się w częstotliwości średnio raz dwa razy na miesiąc świadczą o poziomie rotacji jaka zachodzi w tej firmie. Śmieszne jest to zwłaszcza dlatego że anonsy poajwiają się na jednym portalu i nie jest to rekrutacja ukryta więc wizerunek tej firmy to dno.

Zaległy

Uważajcie na tego(usunięte przez administratora) Prezesa (usunięte przez administratora) kompletne dno. Nie dajcie się nabrać (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Raf-Remat Sp. z o.o. - Jedlicze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raf-Remat Sp. z o.o.