Opinie o Kominy Schiedel (Schiedel) w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schiedel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schiedel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiedel w Opole

Arek B

Drogi klakierze z schiedla. Twoje pseudo pozytywne opinie pisane na zawołanie niestety jak ktos juz napisal miedzy wierszami mówi nam ze chyba nie do konca jest ok w schiedlu. Jezeli ktos jest w porządku to by machnął ręką na jakąś tam negatywna opinie a was to boli chyba jak cholera ze sobie podkręcacie opinie a jak juz to robicie to się wysilcie bardziej bo dawanie plusa za to ze sie można w lecie opalić bo robota na dworze to tego jeszcze nie grali. Bo Niemcy otworzyli fabrykę u nas i dają nam prace..gratuluje wiedzy..jestesmy dla nich tania sila robocza bo za 2300 brutto w takich warunkach żaden Niemiec nie przyszedlby do pracy!!!! Chyba prezes kazał ci to pisac grożąc zwolnieniem bo w tej firmie tak jest. Nie popieram obrażania ludzi ale te negatywne opinie niestety chyba więcej prawdy mówią o tej firmie niż te pozytywne. Byli pracownicy wiedze na temat tej firmy maja. Cieszę sie ze mogę czasem tego sobie poczytać a nie tylko Twoich wpisów drogi Schiedlowcu.

Łukasz Sz

Co wy gadacie - Schiedel to przecież dobra firma. W Polsce robią kominy na cała Europę i trzeba to doceniać. Dają ludziom prace u mogliby w Niemczech przecież. Ps. I prosze sie odczepić od pani kadrowej - pani Stefania fajna , miła babeczka :)

Bąbel

Cześć chłopaki;) Aplikujac na magazyniera trzeba sobie zdawać sprawę ze praca na dworzu bedzie. Plusem jest to ze w lato sie ładnie opalisz;) Zima troszkę gorzej no ale zima jest mniej pracy wiec nie przesadzajmy ze tak u nas cieżko. Zawsze można sie ogrzać i ciepła herbatkę wypić. Oczywiscie musimy sie trzymać razem żeby nas nie cisnęli za mocno ii bedzie dobrze. Także nie nazekamy Panowie bo już śmiesza mnie te negatywne opinie ze tak zle, cieżko, wyzysk. To jest normalna praca i tyle. Albo jesteś facet albo baba. Pozdro! Ja tez daje + od siebie.

Peppa the pig

A na magazynie czy produkcji jaka robota ??? Zrobiłem sobie wózki i kolega mi mówił ze będę szukac do pracy. Chciałbym sie dowiedziec więcej ale nie wiem...slyszalem ze ciezka robota i na dworze i dużo godzin. To może chociaż placa dobrze.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Anonimus

Sie szybciutko poprawiam - "póki co" ;)

Łukasz

Płacą przyzwoicie - pieniążki zawsze na czas.

Chcacy sie zatrudnic

Czy ktos może cos o zarobkach w tej firmie ??? Slyszalem ze nie najlepsze za robotę jakiej oczekują. Chyba te pozytywne opinie pisze ktos na zawołanie bo nic konkretnego w nich nie ma. Ze sobie chwalą ale co ????? Tego nie wiadomo

zapytanie

Do anonimus wyraz póki co pisze się przez o z kreska a nie u zwykle. Pozdrawiam

ANONIMUS

JA RÓWNIEŻ MAM DOBRE ZDANIE O FIRMIE SCHIEDEL. PRACUJE NA RYNKU BUDOWLANYM OD PRZESZŁO 8 LAT. W SCHIEDLU JESTEM OD NIEDAWNA ALE PUKI CO PODTRZYMUJE SWOJĄ POZYTYWNĄ OPINIĘ.

Chcący się zatrudnić

Chłopie na wymity mnie zbiera jak to czytam co wypisujesz . Jak nie masz zajęcia to poodpisuj sobie a Onecie np. Sejm zmienił ustawę o TK. Tam szybiej uzyskasz odpowiedź i trafisz na podobnych sobie . A przy okazji obrażasz ludzi . Ja chcę tu merytorykę znaleść a nie jakąś twoją prywatną krucjatę

poszukujący pracy

Chciałem aplikować na stanowisko doradcy do tej firmy. Ale widzę ze ma słabe opinie a wszystkie pozytywne wyglądają zeczywiscie na pisane przez jakąś postawiona osobę. Nie wiem może się mylę.

Gexi

Praca jest ok. Porządna firma , dobre produkty.

Maximus

Tylko Schiedel!!! Świetne, trwałe kominy - ale chyba powinni bardziej wspierać wykonawców. Montowałem rożne systemy wiec opinia jest obiektywna. Szczerze polecam ich produkty.

Wodnik Szuwarek

Najbardziej to się podoba Lejdi Lala

Pan Stanisław z Opola

Na pewno znajda sie tacy ktorym sie podoba. W żółtym domeczku nepotyzm i kolesiostwo ma sie dobrze..im sie podoba..panu który po 2 miesiącach pracy a wziął sie niewiadomo skąd został brygadzista magazynu tez pewnie sie podoba..taka tzw. sciezka kariery pewnie sie podoba..pani kadrowej i pani z logistyki tez sie pewnie podoba, są koleżankami zarządców to jak ma sie nie podobac..ale czy pracownikowi tam na dole sie podoba ?????? Bylem jednym z nich wiec pogląd na ten temat mam..czy chłopakowi któremu kazano umyć auto prezesa po czym wyslano smsa w podziękowaniu ze firma zaoszczędziła dzieki temu troche pieniędzy może się podobać ????? Zatrudniając sie w tej firmie mijalem sie wchodząc z tymi którzy wychodzili..nie podobało im sie ???? Sam tez podziekowalem czy dlatego ze mi się tak podobalo ???? Ilu osobom jeszcze będzie sie tam podobać ??? Jezeli sie nic nie zmieni pewnie wielu.....

buziaczek

Stan przestań wypisywać na forum, że jest tak cudownie w szydlu. Mowię ci, nie zostaniesz prezesem w szydlu.

buziaczek

wypisujeuje woźna, będzie zima mroźna. podoba sie ?

Carol and Michael

Dr Hanys and Mr Kaszub !!!!

Waldek

Dziwny argument ze warto bo umowa o prace. Tylko dlatego mam sie zatrudniać. Konkurencja tez zatrudnia na umowy o prace. Slyszalem ze w tej firmie zle sie dzieje jezeli chodzi o kierownictwo. Ciekawe dlaczego ??

Arcadio

Drogi Waldku. Żadne stanowisko w tej firmie nie jest ciekawe. Firma w której tylko dyrektorzy maja racje choćby ci powiedzieli ze białe jest czarne to nie masz prawa dyskutować...jezeli masz inżyniera to radze szukac czegos innego. W schidlu sie nie rozwiniesz..są inne firmy lepsze pieniadze a i atmosfera dużo zdrowsza.

Arcadio

Znikające wpisy są dowodem na to ze tak jak wrzątek parzy tak PRAWDA w oczy razi...można było ja przeczytać w tych wpisach...niestety udowadniacie to sami drodzy zarządcy firmy Schiedel...PRAWDA obroni sie sama !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Schiedel - Opole

• Jak się pracuje w Schiedel?

Zobacz opinie na temat firmy Schiedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schiedel?

Kandydaci do pracy w Schiedel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schiedel
2.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wschodnia 24
    45-449 Opole