Opinie o Kominy Schiedel (Schiedel) w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Schiedel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Schiedel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schiedel w Opole

Chrastau

Przez (usunięte przez administratora) było taniej teraz drogie te pakiety w Schiedlu

Robert

Schiedel Lubicz Nie polecam pracy na produkcji. Nowy pracownik z góry traktowany jest jak (usunięte przez administratora) który nic nie potrafi ponieważ pracuje tam stara grupka (usunięte przez administratora)którzy pracują tam po co najmniej 10 lat i myślą że pozjadali wszystkie rozumy (zwłaszcza bracia R.) i nowy pracownik po kilku dniach sam odchodzi ponieważ nikt z idiotami nie chce pracować i słuchac krzyków, wyzwisk. Na magazynie panuje zupełnie inna atmosfera.

Maja
@Robert

Skoro na produkcji jest tak ciężko, to może opowiesz jak jest na magazynie, skoro jest inaczej, i zachęcisz tym sposobem wszystkich jednak do przekonania się do tej firmy? Powiedz mi jeszcze, czy kobiety na takim magazynie też pracują? Są to bardzo fizyczne, ciężkie obowiązki?

Były pracownik R
@Maja

Weź dziewczyno szukaj innej firmy sam kierownik kurek Maciuś boi się pracowników i nic nie ma do powiedzenia zacznie zacinać język i skończy

Nie polecam pracy

Porażka z pracą w Lubiczu nie szukajcie tam jakiej kolwiek pracy śmieszny kierownik szuka niby pracowników niby szczęścia niewiadomo czego stała gwardia popaprancow co chcieli by z człowieka głupca zrobić...

Jacek
@Nie polecam pracy

Jak to głupca? Co się stało że tak odebrałeś pracę tutaj? Coś poszło nie tak na rekrutacji? Czy już pracowałeś i warunki ci nie podeszły? Weź napisz coś więcej.

@Nie polecam pracy

@Nie polecam pracy, możesz napisać coś więcej? Na jakim stanowisku pracujesz/aplikwoałeś?

(usunięte przez administratora) krętactwo mydlenie ludzią oczu. Nie szukajcie tam pracy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Schiedel? Na Pracuj.pl jest 15 marca kilka ogłoszeń.

Nie polecam tam pracy . Tyle jestem w stanie dobrej rady dać! Pozdrawiam

Imigrant

W DE w Augsburgu można kupić pakiety Schiedel tanio ?

Zygfryd kominiarz

Zaraz jak co roku zacznie się liczenie palet i znowu będzie ich brakować

@Zygfryd kominiarz

pod koniec roku tylko to się robi? no i w zasadzie jak to wychodzi, ile ewentualnie brakuje jakie są co do tego dalsze konsekwencje? coś jeszcze się podsumowuje? co z premiami świątecznymi, były?

Urszula

Cześć ;) Niedawno fcirma szukała kogoś na sgtanowisko Project Manager. Ktoś aplikował, dostał prace i podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków? Warto rozważyć prace w tym miejscu podczas następnej, otwartej rekrutacji? :)

Dzwon Zygmunt

Dobre zarobki, polecam

Dominika
@Dzwon Zygmunt

A jakie kwoty masz na myśli? Podasz chociaż jakies widełki?

Ricki
@Dzwon Zygmunt

Bo Zigi dobrze zarobił w tym zakladzie

@Ricki

To są jakieś żarty czy faktycznie jest jakiś dobry sposób, żeby tutaj fajnie zarobić? ;) Zdradzisz?

rafałkoń
@Dzwon Zygmunt

widziałem ostatnio tego zygmunta na rondzie....rondzie plus

Agnieszka

Cześć, jak tam teraz kwestia premii i zarobków wygląda? Tak jak czytam to ktoś tutaj sobie w komentarzu chwalił, ale konkretów zero, jaka stawka dokładnie. Może ktoś dopowie, jak to się przedstawia?

Magazynier

Brak organizacji, przyjmują towar byle podpis a jak trzeba liczyć spis to okazuje się że więcej w dokumentach jak na stanie, ciężko tam pracować

Joanna

Mówisz? I co z nim niby dalej. wyjechało tzn.,że nie został sprzedany?

Klient

Nie którym magazynierom, kruszą się pakiety na papierku

elo

Dzień dobry, czy ktoś mógłby napisać ile zarabia operator produkcji w Opolu ?

Gabriela
@elo

Może zleżeć od doświadczenia. Masz jakieś?

PZ

Dobrze można zarobić zig

Maja
@PZ

Dobrze to znaczy ile tak mniej więcej? ;)

Kilon

Tanio to u magazynierow można kupic

@Kilon

W sensie co? Magazynierzy coś sprzedają? Chyba Ci się pomyliło coś :D

Jacek

No właśnie. Mnie też to interesuje. Ty coś wiesz? Brałeś udział w w rekrutacji czy dopiero się wybierasz?

Noro

Co chce Pan/Pani robić ????????????

Pała

Najgorszą firmą pod każdym względem i tak w tym rejonie jest Profilex

Ela

Solary i choinkowe światełka klientom sprzedajemy a zyski niesamowite!

Zostaw merytoryczną opinię o Schiedel - Opole

• Jak się pracuje w Schiedel?

Zobacz opinie na temat firmy Schiedel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schiedel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schiedel?

Kandydaci do pracy w Schiedel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schiedel
2.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Wschodnia 24
    45-449 Opole