Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

była pracownica

Ta firma (usunięte przez administratora) pod każdym możliwym względem. Już na wstępie nie otrzymałam kopii umowy, którą podpisałam, mimo upomnień. Pół godziny przed rozpoczęciem pracy dzwonili, że jednak nie ma dzisiaj pracy. I kolejnego dnia również, takim sposobem w ciągu dwóch tygodni praca była 2 razy. Ciągle obiecywali, nieustannie coś zmieniali, sami nie wiedzieli co mówią. Nie wspominając już o niebywale niekompetentnej kadrze, która ma ledwo średnie wykształcenie, a zachowuje się jakby miała co najmniej doktorat. W dodatku nie wiedzieli jak nas szkolić, bo sami nie byli przeszkoleniu z projektu. W dodatku oszukują przy wypłacie.

Zainteresowana

Widziałam ogłoszenie do IM na stanowisko osoby ds. rejestracji i pakowania dokumentów w Sadach. Może ktoś coś więcej powiedzieć na temat tego miejsca i tego stanowiska? Czy lepiej od razu sobie odpuścić temat?

Bronisław
@Zainteresowana

Twój wpis był dodany ponad miesiąc temu, czy od tego czasu zdążyłaś już podjąć decyzję i aplikowałaś do firmy? Jeśli tak, to opisz proszę jak wyglądał proces rekrutacyjny, jakie warunki Ci zaproponowano, jak przebiegała sama rozmowa. Ja, jak i wielu ludzi odwiedzających to forum, jesteśmy ciekawi takich kwestii.

Witam, jestem zainteresowany pracą biurową w Radomiu, składałem cv jakiś czas temu, ale nie ma żadnego odzewu. Zdaję sobie sprawę, że rekruter kontaktuje się z wybranymi kandydatami, ale zastanawia mnie czym kieruje się firma przy rekrutacji, skoro z ogłoszenia wynika, że nie ma specjalnych wymagań co do tego typu pracy, a ja ze swojej strony mam doświadczenie w tej branży, pracowałem na podobnym stanowisku i raczej nie powinno być problemu. Już od dobrych kilku miesięcy widzę, że Iron ciągle poszukuje ludzi, zainteresowanie jest duże, bo aplikacji ponad 100, ale czy każda aplikacja jest rozpatrywana? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nowa

Witam wszystkich, pracuje w Radomiu od kilku tygodni i mogę stwierdzić ze jest fajna atmosfera w jednym w zespole który kieruje ciemny przystojny brunet. To co mi się w tym zespole podoba to podejście kierownika do pracownika i wysłuchania go. Nie wiem jak jest w innych zespołach ale ten według mnie jest najfajniejszy aż chce się pracować????

Pepe
@Nowa

Tak, to prawda, atmosfera jest świetna, , płacą standardowo jak na radomskie warunki, ale ten fakt rekompensuje właśnie atmosfera.

@Nowa

bardzo mnie ciekawi czy do dziś możesz powiedzieć to samo o tej atmosferze, gratuluję jeśli tak jest do dziś , dość długo tam przepracowałam z nadzieja na zmianę ciągle fałszywie motywowana ,że myślisz wkońcu o sobie że jesteś do niczego , a jak zwrócisz komuś uwagę , to na dywanik jak w przedszkolu, to sa polskie Korporacje, (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

Czy warto zainteresować się firmą Iron Mountain Polska Sp. z o.o. jako pracodawcą?

Omijać te miejsce omijać szerokim łukiem! Nie pracuję tam, ale mam za sobą rozmowę o pracę i wcale nie dziwię się, że prawie 400 komentarzy na temat firmy. Stracony czas i żenada, mianowicie chodzi o Pani od HR: negatywnie nastawiona, przerywa kandydata i innych (swoich kolegów), doszukuje się drugiego dna, czepia się i wyśmiewa odpowiedzi, wpisuje coś na kompie --> nie słucha i pyta później to samo co inni już pytali; oferta w internecie napisana br. ogólnikowo, wymaganie nie odpowiadają rzeczywistości. Jak taki wizerunek firmy tworzy HR, to co dopiero się dzieje dalej...

Zwykły pracownik
@3232

Osoba która nie zna Pani Hr to niech się nie wypowiada na jej temat ponieważ pracuje kilka miesięcy i właśnie ta Pani jest osobą bardzo sympatyczna od której bije ciepło oraz pozytywna energia. Chociaż pracuje nie długo ale rozmowa była przeprowadzona w formie dialogu i każda strona słuchała, tak więc nie oceniaj ludzi których nie znasz bo wypowiadając takie słowa ocenisz się kim rzeczywistości jesteś i kogo sobą reprezentujesz. Nie każdy kto ma kompetencje musi być przyjęty.

czarna

Zdecydowanie NIE, NIE absolutnie NIE, strata czasu dla każdego bo ile byś nie przepracował to nic z umowy zlecenia nie wlicza się do urlopu

Szczery

To co się ostatnio dzieje w szanownym radomskim oddziale zaczyna przekraczać już nawet granice słabego żartu. Poziom absurdu sięga zenitu, firma szukająca oszczędności równa się firmie szukających przeróżnych haków na pracowników, nie ważne że pracujesz tam 5 albo 6 lat. Jeśli ktoś posiada własne zdanie na pewne tematy jest z góry przegrany, aczkolwiek ludzie "wygodni" dla całego magicznego grona zbierajacego się wokoło kierownika mogą spać spokojnie zawsze się znajdzie dla nich wygodna posadka. Pomijając fakt o odwolywaniu masy pracowników z powodu małej ilości pracy. Z dnia na dzień jedynie coraz większy bałagan.

Ajasobietakata
@Szczery

Widzę, że nic się nie zmieniło od roku ???? Ludzie polecam z całego serca ucieczkę! Kilka lat w mordorze za śmieszne pieniądze, stres wywoływany przez HR, kierownika, koordynatorów - że w ogóle ktoś nazwał tak to stanowisko... Może inaczej ludzie na tym stanowisku wybierani są po uważaniu. Zamiast doceniać pracowników, którzy utrzymują projekty to kierownictwo wchodzi w tyłek ludziom, którzy nie potrafią robić nic poza pisaniem maili. Każda praca będzie lepsza niż zasuwanie na 3 zmiany, żeby ktoś zbijał pieniążki i spijał śmietankę nie robiąc nic dobrego! Nie dajcie się wykorzystywać, znam dziesiątki ludzi którzy próbowali naprawić atmosferę, pomóc ludziom by zarobili chociaż najniższą krajową. Niestety kiedy zostanie to zauważone przez koordynatora, że dbasz o pracowników a nie o zarobki firmy to Cię zniszczą, zgnoją, zdepczą jak robaka. I nie znam ani jednego koordynatora, który dba o to żeby nie były podnoszone akordy, wszyscy którzy walczyli zostali zdegradowani, bądź zmuszeni do odejścia. I nie chrzańcie że są tacy, bo poznałam wszystkich od podszewki, dopóki nie dorwą się do stołka i nie wiedzą ile kto zarabia to może i dbają o dobro innych. Ale kiedy widzą że masz szansę zarobić więcej niż on na etacie - wierz mi zrobi wszystko żebyś nie zarobił. Bo przecież jakim prawem... Zwykły pracownik?! Na zleceniu?! UCIEKAJCIE!!!

@Ajasobietakata

wspaniała wypowiedz zgodna z prawdą , również poszłam po rozum do głowy ,bo ta jałmużna a nie wypłata za trzy zmiany to jest kpina z każdego pracownika który odwala masę pracy ściśle wg projektu , Ci specjaliści to gówniarstwo zupełnie bez przygotowania do projektów na danym dziale, znają dobrze najwyżej jeden ..... to są specjaliści , równiez nie poznałam takiego koordynatora który by walczył o nie podnoszenie akordu -BZDURA, dajcie sobie szanse i WYNOŚCIE sie stamtąd, niech wezmą sie do pracy specjaliści i koordynatorzy, bo modne w ich wykonaniu są jedynie mitingi !!!!!

a ktoś

Dzień dobry. W Radomiu się dzieje, bardzo źle. W firmie jest mało pracy, ludzie się zwalniają, zmiany na niektórych oddziałach są dwie a nie trzy. Co ekipa wyrobi więcej niż 130% normy to podnoszą. System jest stary i dobrze nie działa. Zamiast wszystko ulepszyć to szukają oszczędności... Jedyne co trzyma ludzi w firmie to atmosfera oraz dobra współpraca. Dobrze, że odszedłem z tej firmy.

@a ktoś

dobrze ujęte , totalna beznadzieja ,najpierw Ci ściemniają, że jak przejdziesz na akord to znacznie lepiej zarobisz, a później okazuje się że akordy systematycznie podnoszą, swojego zdania nie warto przedstawiać, bo działa to tylko przeciw Tobie, nie liczą się nawet z tymi karierowiczami , szukają tylko "haka " aby zwolnić , pod byle pozorem , zawieszanie systemu to tylko problem pracownika a już na pewno nie informatyków, bo oni są tak zarobieni .......śmiech na sali, płaca żenada , nocki bez dodatków dlatego tak popularną jest umowa zlecenie, która nie wlicza się do np.urlopu , archaiczne podejście , a z ta atmosferą to początki sa faktycznie cudowne a później wyścig "szczurów"

Szpako

Ale była beka w Radomiu ten pierwszy co przemawiał to kierownik? Nawet wysłowić się nie potrafi co za ogr. Pewnie jakiś misiewicz że go ktoś zatrudnił. Jak ma działać ta firma jak takiego kierownika ma. Od kilku miesięcy się zapitala ale pierwszy raz go widziałem. No beka nawet tej drugiej głupio było po nim występować. Ale jedzonko sztos :)

Beznadzieja

Orw

Witam czy ktoś pracował w sadach na stanowisku kurier-magazynier? Jak to wyglada odnośnie pieniędzy itp

Pracowałem w Sadach, na magazynie. Jeżeli ktoś lubi dzwigac, denerwować się i monotonność to jest to praca dla ciebie. Jeżeli nie to odpuść sobie serio nikt tu dłużej niż 3 miesiące nie pracował Przy rozmowie o pracę po proście, żeby się przeszedł po magazynie i wam pokazał robotę.

Enane

Cześć Chciałbym żeby wypowiedział się ktoś na temat stanowiska jako kurier w IM ? Np.średnia ilość stopów/klientów? Ogólnie jak to wygląda okiem pracownika i czy to są wynagrodzenia na zasadzie tak jak w innych firmach kurierskich ?

Karol

Czy firma normalnie funkcjonuje? Co jest powodem, że tak trudno uzyskać informacje?

Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnego do pisania?

Ciekawa

Witam, Jak obecnie wygląda sytuacja stanowiska pracownik biurowy w Mirkowie? Atmosfera, praca akordowa?

Jerzy

Warto starać się o prace w firmie? Czy jakiś dodatek socjalny macie?

Czy zauważyliście, iż warunki pracy odpowiadają niemal stosunkowi pracy, a wszelkim sposobem pozorują, że to zlecenie? Przecież "koordynator" to zwyczajny przełożony co wydaje polecenia etc Inspekcja Pracy powinna się tą firmą "amerykańską" zainteresować już dawno temu.

Wer

Witam,dostałem propozycje pracy na magazynie,warto tam pracować?

Ciekawski
@Wer

Jakie wynagrodzenie proponuja Kolego??

Edyta

@Wer widzę, że zastanawiasz się nad pracą w firmie Iron Mountain Polska. Czy nawet, gdy nie dostaniesz odpowiedzi na swoje pytanie postanowisz spróbować swoich sił w firmie? Pamiętaj, że komentarze to nie to samo co własne doświadczenie. Jeżeli już się zdecydujesz zatrudnić to podziel się swoimi pierwszymi wrażeniami z pracy w firmie.

Wer
@Edyta

Oczywiście że pracę podejme,trzeba samemu spróbować.

Edyta

@eksik a czy jak pracowałeś 2 lata temu to podobała Ci się praca w firmie Iron Mountain Polska? Widzę, że atmosfera dopisywała. A sama praca była dla Ciebie zadowalająca? Czemu odszedłeś z pracy? Myślisz, że masz szansę zostać zatrudniony po raz drugi?

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.