Opinie o Johnson & Johnson w Warszawa Iłżecka 24

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Johnson & Johnson. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson & Johnson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson & Johnson w Warszawa Iłżecka 24

maverick

Hej, czy nikt nie wie jak obecnie pracuje się w Johnson & Johnson? Bo to jednak znana i duża marka, chyba większość z nas korzystała chociaż raz z ich kosmetyków. Powinni według mnie dbać w takim razie o pracowników, bo to i dobre imię marki. Nie wiecie może na jakim poziomie są zarobki, czy to minimalna krajowa, czy raczej średnia?

dron

do firmy przyjść z CV oczywiście możesz, raczej nie mają powodów , aby go nie przyjąć. Wrzucą do działu Hr i tyle. Jednak nie wiem czy jest sens to robić bo nie wiadomo ile będziesz czekał , aż będą poszukiwać pracownika w Johnson & Johnson. Miejsce zwolnić może się w przeciągu tygodnia jak również i za parę miesięcy...

czika
@dron

no dobra to jak już zaczął się temat kariery w Johnosn & Johnson to powiedzcie mi proszę czy na początek można liczyć na umowę o pracę próbną na 3 miesiące czy będę musiała zadowolić się zwykłym zleceniem ? bo wiem , że takie dwie opcje zazwyczaj mają do przekazania tego firmy. Dzięki z góry za odpowiedzi

crocs

Witam, Ostatnio NDG poszukuje PM do diabetologii w Johnsonie Jakieś opinie o tym dziale? Ktos coś ciekawego wie Jak sie pracuje Jacy ludzie i czemu szukają - wymieniają zespół czy powiększają

byla

ja tez tam pracowalam to prawda warunki na detalu mierne, wiele godzin w aucie, kiepskie wynagrodzenie do tego praca na komputerze w weekendy,(usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Johnson & Johnson? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Danio

Też kiedys pracowałem w Dżej Dżeju 7 miesięcy, pracować trzeba,wymagania spore,odszedłem sam,bo mój eks ASM dziwnie działał na ludzi,miał swój system motywowania,który powodował działaqnia wręcz odwrotne.Zastanawiam się co w J&J w Polsce się sprzedaje...Carefree,OB,Neutrogena,Listerine bo chyba nie żele i kremy pod prysznic,ReachListerine,Bebe i inne gnioty...

Jimmy

Pracowałem tam ponad 10 lat i jak czytam te utyskiwania samych nieudaczników to mi się chce śmiać! 90% ludzi wchodzących na te fora o pracodawcach to frustraci, którzy zapragneli być handlowcami widząc to z zewnątrz - fajne auto, komórka, komputer i kawa u klienta. Życie Was zweryfikowało i jak macie pretensje to miejcie je do siebie. Trzeba było iść do pracy na pocztę i stawiać stemple 8 godzin. Byłby czas dla rodziny i mało stresu. Fakt, trzeba ciężko pracować, żeby do czegoś dojść, tak jest dziś wszędzie. Jak się komuś nie podoba to uciekać na zasiłek do Anglii i tyle w temacie!

J&J
@Jimmy

Dobrze powiedziane ! życie Was zweryfikowało!Nie chciało się Wam pracować , jezdzic do klientów, to czego oczekiwaliscie? Ze szef bedzie Wam zamowienia robił i dał do wklepania? Rozmawia się z innymi koncernami, pensja w J&J jest lepsza od Loreala, Proctera czy Tchibo :) Auta nowe, nie odbiegające niczym od innych aut PH, swoboda w terenie, TRZEBA PRACOWAC a nie narzekać

ble ble
@J&J

Skoro twierdzisz że pracowałeś tam 10 lat i było ci tak dobrze to co się stało że nie pracujesz tam nadal? Żal mi trochę osób takich jak ty, bo czytając twój komentarz śmiało mogę stwiredzić że: satysfakcja z pracy, dobre zarobki ( dużo wyższe niż w JJ), komfort psychiczny i życie prywatne są to terminy całkowicie ci obce. Każdy w życiu ma swoje cele, aspiracje i potrzeby. Niektórzy żyją po to aby pracować, inni pracują po to aby zarabiać, cieszyć się życiem i godnie żyć. Znam sporo osób które zmieniły prace odchodząc z JJ do innych korporacji bądz mniejszych firm, odnoszą ogromne sukcesy w życiu zawodowym i cieszą się ze słuszności podjętej przez siebie decyzji

ble ble

Szczerze odradzam pracy w JJ jeśli chodzi o PH w rynku tradycyjnym. Olbrzymi stres i presja na wyniki, duże odległości między klientami, ciężko rotujące się produkty i długie godziny pracy. Traktują ludzi nie jako pracowników a numery w statystykach firmy. Jeśli chociaż trochę cenicie życie prywatne szczerze radzę omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo jeśli chcesz pracować w JJ musisz poświęcić swoje zdrowie, życie prywatne i wolny czas dla dobra firmy ( często w weekendy i nawet święta)!!!

korpo śmieć

JJ to tragiczna firma. Kłamcy i oszuści. Wyrachowane towarzystwo wzajemnej adoracji reprezentujące żenujący poziom. Nieudacznicy którzy nie rozumieją że jeśli się na coś umawiają z przyszłym pracownikiem podczas rozmowy kwalifikacyjnej to należy się z tego wywiązać. Inaczej w świat pójdzie ferment... tylko że niekompetencja w JJ to nie fikcja tylko brutalne amerykańskie obchodzenie się z człowiekiem. W sumie to czego można się spodziewać po firmie która miała zarzuty korupcyjne i której pracownicy wylądowali "na dołku". Po wyjściu z więzienia na ludzi czekał rachunek za kancelarie prawną. Nie wiem czy śmiać się czy płakać ...

www

masakra zero szacunku no smieszne pieniądze za tyle godzin pracy.........

filip golarz

tak to prawda

marika

a co z dzialem obslugi klienta, czy zatrudniaja przez zewnetrzna firme czy sama j&j i czy tam tez taki dramat psychologiczny jest?

NOWY

A JAK WYGLĄDAJĄ ZAROBKI W MASS RYNKU? KOSMETYKA

adriano leite

Mistrzowsko opanowana metoda sterowania ludźmi, jak zwolnić jakieś 30 osób przed świętami Bożego Narodzenia - ?Zapytaj mędrców z dżejdżeja :)

JA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PŁACA NIEADEKWATNA DO PRACAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy na tym stanowisku pracuje kobieta z USA????

Czy wie ktoś jak wygląda praca w CORDIS (jedna ze spółek J&J zajmująca się sprzętem kardiologicznym)? Zostałam zaproszona na rozmowę i zastanawiam się czy warto byłoby się tam przenosić? Jaka atmosfera pracy, podejście do pracownika? Będę wdzięczna za odpowiedź.

xxx

Pracowałam w tej firmie, poświęciłam jej bardzo wiele. Wykonywałam obowiązki, których nie powinnam wykonywać. Byłam na zwolnieniu lekarskim, bo mnie wykończyli-potem mnie zwolnili:) Teraz mogę im za to podziękować.Nic lepszego nie mogli zrobić:) Nikomu nie polecam.

elo_elo

Nie polecam pracy w tej firmie. D.N.O.

fan

napisz coś prosze jak wyglądał narmalny dzien pracy handlowca, jaki teren ile punktów do odwiedzenia w kanale tradycyjnym, jakie narzędzia pracy samochód itd. gps ? od której do której praca? wszystkie soboty pracujące ?

mathrix

Pracowałem jako przedstawiciel. Firma stwarza bardzo dobre pozory tego że dba o pracowników. W rzeczywistości wyglądało to tak, że pracowałem tak długo aż nie opadłem z sił (wolne weekendy tak naprawde nie istniały). Zarobki nieadekwatne do ilości pracy i wymagań. 2500zł netto nie wliczając premii, za prace na 3 etatach plus po jednym na każdy dzień weekendu trudno nazwać adekwatnymi. Atmosfera pracy pozornie luźna, ale specjaliści piorą główkę koncertowo- zauważyłem dopiero po pół roku pracy. Jest wiele filmów nt. polityk korporacyjnych i w zasadzie w tej firmie wszystko pokrywa się z tymi "mitami".

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson & Johnson - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson & Johnson?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson & Johnson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson & Johnson?

Johnson & Johnson
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Johnson & Johnson