Opinie o Johnson & Johnson w Warszawa Iłżecka 24

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Johnson & Johnson. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson & Johnson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson & Johnson w Warszawa Iłżecka 24

Patrycja

Właśnie rekrutują na Co-packing Planner, Customer service specialist, Business Quality Trainee, Business Quality Manager, Hospital Account Manager, Supply Chain Trainee, Sales Analyst Internship Program, Global Health Services Operations Lead Poland - Baltics. Ktoś ma doświadczenia związane z którymś ze stanowisk? Ktoś składa cv?

Kamil
@Patrycja

Planera i Customer Service to nawet nie patrz, jeśli chcesz utrzymać zdrowie psychiczne :-)

no name
@Kamil

omijać szerokim łukiem

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Patrycja

@Pracownik jak długo pracujesz już w firmie Johnson & Johnson? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Jaka panuje atmosfera? Aktualnie firma poszukuje Regionalnego Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży. Z oferty pracy wynika, że zapewniają ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości, przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych. Ktoś z was aplikuje?

Aga
@Patrycja

@patrycja Na detalu praca ciężka- dużo wizyt, ciężki produkt w wysokiej cenie.. sieci super :) Jednak patrząc przez pryzmat innych firm z detalu- w johnsonie tragedii nie ma, ponadto możliwości są potężne przez wiele działów w firmie no i dyrektor jest święty. Z kierownikami różnie. Pzdr Aga

Z doświadczeniem 5k brutto, Focus 6-8 wizyt na sieciach, mocny luz, produkty samograje, fajna praca, 8/9 start 15 po robocie, 3/4 maile w ciągu dnia. Luźno Pracownik

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Johnson & Johnson? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
pytający

Czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w soczekawkach jako ph?

Pitt

Może ktoś napisać NAJLEPIEJ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA jak się pracuje w firmie? Mam na myśli stanowisko PH- czy aby wejść w "farmację" trzeba mieć doświadczenie w niej czy foch będzie też Ok, jakie są średnie zarobki (nie mówię o Max premii czy samej podstawie) oraz czym aktualnie poruszacie się służbowo? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

jasiek

Na pewno jest dobrze @pracownik, bo zobacz, że nawet nie było żadnej rotacji wśród pracownikó. TO doskonały znak, że się dobrze dzieje.

Bull

Zastanawiam się nad PH w kanale farmaceutycznym, na innym portalu pracownicy pisali że przyjmują i przyuczają do branży także osoby z FMCG. Zastanawiam się czym w praktyce różni się praca w danych działach handlowych: tradycja, farmaceutyka itp. Dalej wszędzie bajzel, czy raczej na zasadzie że zależy od kierownika/dyrektora regionu? W mojej poprzedniej firmie było niby ok ale nowy dyektor wjechał z takim mobbingiem, że dostał ksywę " Mały Hitlerek" i ludzie odpadali albo byli wymieniani na tańszych. Co do warunków to słyszałem że przyzwoity standard: Focus i zarobki oscylujące wokół 3kPLN, czyli jak na farmację mało, ale dla FMCG norma. Pytam o możliwei globalne doświadczenia, a nie czubek własnego nosa, w poprzednich firmach bywalo różnie, np jeden zespół miał lepiej inny gorzej itp. Jak mam tyrać także w weekendy za średnią krajową, to chyba po 3 miesiącach próbnych podziękuję. Napiszcie co się dzieje, bo wypowiedzi tutaj pojawiają się nieregularnie.

kropka nad i

...i zarzutów korupcyjnych.

ciekawostka

Ciekawostka. W Polsce korumpowali a karę zapłacili w stanach. Żenada jak ta cała firemka. Proszę nie cenzurować takich wypowiedzi bo po to są fora internetowe żeby wymieniać się informacjami - również niewygodnymi dla firmy JJ. Johnson & Johnson Amerykański koncern Johnson&Johnson przyznał się do wręczania łapówek w Polsce. Dostawali je lekarze i pracownicy administracji w szpitalach publicznych. W 2011 roku koncern zawarł ugodę w USA z Departamentem Sprawiedliwości i Komisją Papierów Wartościowych i Giełd. Zgodził się zapłacić 70 mln dolarów grzywny. Amerykanie podali, że dzięki łapówkom z okresu siedmiu lat 2000-2006 koncern podniósł sprzedaż swoich produktów w Polsce o 4,3 mln zł. Takie same praktyki koncern stosował w Grecji i Rumunii

CEO

Moja poprzednia wypowiedź została ocenzurowana zatem jeszcze raz napiszę, że opieram się na doświadczeniu pracy w firmie Johnson. Dużo obiecują np. dużo pracy co w praktyce oznacza pracę 7 dni w tygodniu. Święta, dni wolne nie istnieją. Wydaje im się że są poza prawem a mieli zarzuty korupcyjne, które umiejętnie zrzucili na pracowników. Nigdy nie odbudowali swojej pozycji na rynku sprzed 2007 roku kiedy to aresztowano kilkadziesiąt osób, firma JJ wmanewrowała ich w długi i zwolniła dyscyplinarnie. Jeśli ktoś ma wątpliwości wujek Gugle może pomóc rozwiać wątpliwości. Organizacyjnie panuje tam obecnie bałagan i TOTALNA niekompetencja. Tego po prostu nie da się opisać.

CEO

A nie zastanawia was że skoro tyle ofert się pojawia to świadczy właśnie o niestabilności w firmie JJ. Co się stało z pracownikami którzy wcześniej pracowali na tych stanowiskach. Zostali zwolnieni czy sami się zwolnili? Dlaczego to zrobili? Może to po prostu kłamliwa firma która dużo obiecuje a później się nie wywiązuje z obietnic. I starający się o pracę u nich będą następnymi oszukanymi. Wydaje się że mimo wszystko warto spróbować jednak jest to błędna diagnoza. Proszę pamiętać że przypłacicie to zniszczonym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Bilans po podjęciu pracy w JJ jest zawsze na minusie.

gość

To nie ten Johnson mowisz o Johnson Controls o automatyce a tu jest watek Johnson&Johnson kosmetyki i farmacja. Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a pozniej sie interesuj

cracovia

niżej jak 2500 to w farmacji nie ma

cracovia

Praca farmaceutyczny plany nie realne glowna konkurencja import tanszy 20%, wsparcia market brak, kasa do 2,5 tys, firma coraz nizej na dnie probuja nadrobic ipadem i iphonem zeby zamydlic oczy

laaa

Swego czasu dużo szkoleń dla pracowników, kaska ok. 3 tys,opieka medycz, dofinansowania na sport,auta ok fordy.Także standard w normie.Fakt człowiek jest trasą ,cyferką.Duże plany.Ogólnie polecam.Robisz plan jest stabilnie nie robisz tracisz stabilność jak to w sprzedaży.

ciekawy

a czy ktos moze napisac cos odnosnie stanowiska MAGAZYNIER ???

emka
@ciekawy

jako magazynier nie zarobisz dużo. 2500 brutto. Poza tym dużo dźwigania, krzyków, przekleństw i średniego szanowania pracownika.

ciekawy
@ciekawy

Pracujesz w Johnsonie ?

radziuwlodarcz

ogólnie jest spoko. fajna ekipa ludzi, na start ph dostaje focusa, niezlom pensje. trzeba tylko realizować plany. normalka.

Ziom

Możecie coś napisać o stanowisku przedstawiciel handlowy (Rynek Tradycyjny)? Tzn praca domyślam się jak wygląda. Interesują mnie zarobki? Podpowiecie? Bo pojawiła się oferta na pracuj.pl

em

Pracuje się dobrze. Plany są duże, ale są też narzędzia żeby je realizować. Wszystko jest kwestia nastawienia. Wiadomo cudów nie ma i handel wszędzie jest trudny, ale tu naprawdę da się i godnie pracować i zarobić. Zarobki to podstawa plus premia - średnio ok 3 tys/mc spokojnie. Na początek umowa próbna na 3 miesiące. Nie słyszałam, żeby ktoś dostał zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson & Johnson - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson & Johnson?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson & Johnson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson & Johnson?

Johnson & Johnson
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Johnson & Johnson