Opinie o Johnson & Johnson w Warszawa Iłżecka 24

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Johnson & Johnson. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson & Johnson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson & Johnson w Warszawa Iłżecka 24

Dziwne

Aktualnie coś jest nie tak odchodzą od nas ludzie wykształceni z doświadczeniem i zbudowanymi relacjami. Zerknijcie na Krzysztofa G. pracuje od zawsze:) wiedza super i gdzie idzie no właśnie pochwalił się że do jakiegoś tam ChM. To już jest dramat że tacy ludzie odchodzą do tak mizernych firm które słyną tylko i wyłącznie z kopiowania rozwiązań dużych firm. Brawo że oddajemy takich ludzi… i to jeszcze gdzie

XXX
@Dziwne

Rzeczywiście, robienie z odejścia jednej osoby zjawiska na szeroką skalę xD każdy decyduje o sobie i to nie jest powód żeby kogoś obsmarowywać na Goworku w przypadku podjęcia takiej a nie innej decyzji

Jadzia Nowy wpis

Dzień dobry, dziś dodano ofertę dla Brand Managera. 3 wymagane lata doświadczenia mam już za sobą. Myślę, że resztę wymogów również spełniam, lecz dobrze byłoby moc się dowiedzieć czego można się spodziewać na rozmowie. czy był ktoś może niedawno i by opisał swoja?

Dziwne

A Nowy wpis
@Dziwne

Coś się szykuje.ja tak obstawiam, miał już renomę więc dali mu cynk. Ci wyżej zawsze wiedzą pierwsi . Jak się rozpadał project Cobic w warszawskim hub na 1 piętrze było to samo. Kilka osobie odeszło a za miesiąc wyszło że projekt upada i za chwilę nie było już biurek ani wykładziny na 1 piętrze. Pewnie już tam nie ma nic. Kto mógł szybko szukał pracy i szedł gdziekolwiek byle nie zostać na bruku . Ja też szukam jutro mam rozmowę

Zmiana Nowy wpis
@A

Rozumiem żeby Krzysiu poszedł do Strykera, Zimera bądź do S&N, ale do ChM to już degeneracja i wyraz desperacji z jego strony. Jest to zachowanie mało godne i nie przystojace porządnemu handlowcowi. Albo my się po prostu nie szanujemy.

XXX Nowy wpis
@Dziwne

Słuchajcie, jak to jest w końcu z tymi autami? Jeszcze parę miesięcy wstecz ktoś się spytał o to auto jakie jest wymagane, a inna pani jeszcze wcześniej miała wątpliwości co do tego, czy nie trzeba ze swoim przyjść. Jaka pry tym może być najniższa dopuszczalna klasa? Koszty i ich ogólne rozliczenie mnie wtedy interesuje. Jest zwrotka jedynie za paliwo?

Xxx

Hej, Jakimi autami jeżdżą przedstawiciele?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Johnson & Johnson? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Bożena

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Konsultanta ds. Sprzedaży Trauma DePuy Synthes. Firma wymaga od pracownika mobilności, ponieważ często organizowane są wyjazdy służbowe. Dobrze rozumiem, że trzeba mieć swój samochód? Czy można liczyć na służbowy? I jak często takie "delegacje" mają miejsca? Trwają one 1 dzień, czy zdarza się tak, że nie wraca się do domu ?

Incognito

Witam,czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie samochody dostają przedstawiciel w tej firmie ?

Czy w firmie Johnson & Johnson są regularne szkolenia pracownicze?

Mam pytanie odnośnie ogłoszenia na Teren Lubelskie na stanowisko Przedstawiciela farmaceutycznego ? Warunki zatrudnienia , czy osoba z innej branży może aplikować ? 10 lat w branży FMCG.

Iza

Jeszcze w tamtym roku pisali o zarobkach specjalistów sięgających kwoty nawet 8 tys. Jaki konkretnie nakład pracy za tym się tak naprawdę skrywa? Jakie wszystkie stanowiska specjalistycznie mają tu obecnie do obudzenia i na które w ostatnim czasie kogoś szukano?

Kopydłowsk

Do jakich krajów wysyłane są wasze produkty/wyroby?

Kotovsk
@Kopydłowsk

missy

Jakie są mniej więcej widełki zarobków (z zaznaczeniem brutto czy netto) w biurze warszawskim na stanowiskach specjalistów? Kompletnie się nie orientuję bo jestem z innej branży.

Magdalena
@missy

Johnson & Johnson należy do największych międzynarodowych korporacji działających w sektorze ochrony zdrowia. Można byłoby zatem przypuszcza, że firma oferuje swoim pracownikom godne wynagrodzenie. Ale tę informację musi jeszcze dokładnie zweryfikować jakiś pracownik firmy. A jakie stanowisko konkretnie by Ci odpowiadało? Tutaj znajdziesz ich aktualne oferty pracy: https://pracodawcy.pracuj.pl/johnson-johnson-poland-sp-z-o-o,19607

Pracujaca
@missy

Przeróżnie, w zależności od działu. Specjalista w dziale wspierającym biznes zaczyna po studiach od 5500 brutto, przychodząc z doświadczeniem 2-3 lata - nawet 8000 brutto.

xxx
@Magdalena

Pracowałem w tej firmie wiele lat przedstawiciel morze liczyć na 6 do 8 tys brutto na start plus bonus kwartalny doświadczony przedstawiciel z konkurencji 8-12 plus bonus kwartalny jeśli osiągniesz cele sprzedażowe doświadczony pracownik sprzedaży z dialów Medical device po osiągnięciu planu i znacznym jego przekroczeni wyrównanie za Q4 i przekroczenie zawsze było płatne ze styczniową wypłata można wskoczyć w 2 próg podatkowy

Helena
@xxx

Dość kluczowe jest to, ile wynosi w Johnson&Johnson ten bonus kwartalny? I czy każdemu przedstawicielowi on przysługuje? Czy trzeba na niego odpowiednio zapracować?

Huhu
@Helena

Po co pracować na bonus? Dają z góry przed podpisaniem umowy!

@Huhu

Zabawne. ;p A tak na poważnie już, bo to kluczowe info tak w sumie?

Żyrafka
@Helena

Zwykle to około 1 pensja - tyle ile zarabiasz na miesiąc. Ocena roczną jest w październiku w kasę zobaczysz ok marca

Żyrafka

6-8 tys brutto

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Johnson & Johnson?

Pod

Oczywiście. Jeżeli myślisz inaczej to zaraz nie będziesz w tej „ wspaniałej” firmie

@Pod

Za samo myślenie? Chyba bardziej o jakieś czyny tu chodzi? Poważnie za złe słowo kogo tu zwolnili?

Królik doświadczalny

Zamieszczam ten wpis głównie z pobudek osobistych a także zdrowotnych. Firma która przyczyniła się do rozstroju zdrowia oraz śmierci wielu osób w Polsce oraz Europie. Też preparat na wirusa który miał już nas wszystkich zabić zamiast pomagać, szkodzi. Z człowieka który nigdy nie chorował na nic zrobił kalekę, głupka, foliarza oraz wroga 'zachodu'?'. Tym samym chciałbym przestrzec osoby przed stosowaniem preparatu tej firmy gdyż powoduje on bardzo niekorzystnie skutki uboczne w postaci udaru mózgu, nadciśnienia, zakrzepicy, zmian neurologicznych oraz wielu innych. Aha, preparat dostałem od tej firmy za darmo. Dziękuję za zniszczenie mojego życia.

Aleksandra
@Królik doświadczalny

A jesteś pewien że to od tego? Moze Twoje zdrowie podupadło z innego powodu? No ale najlepiej zwalić na szczepionke.

Królik
@Aleksandra

Jestem tego pewien, bo robiłem sobie wszystkie badania i nie wyszło mi nic chorobowego. Ciekawe jak można mieć stan zapalny w uszach, zatokach oraz gardle przy CRP 1.0 . Mam wrażenie że ta szczepionka (usunięte przez administratora) organizm tak aby nie wykazywał realnych chorób.

Firma która produkuje produkty dla dzieci, zwalnia kobiety po urlopach macierzyńskich, ot taki mały absurd.

Prawy
@Adam

A jeśli jednak pracownica odeszła na warunkach które sama zaproponowała?

@Prawy

Porozumienie stron, czyli propozycja nie do odrzucenia to norma w przypadku każdej kobiety po macierzyńskim, próbującej wrócić do J&J

Mama
@Adam

Niestety w każdej ze spółek takie rzeczy miały miejsce. Hr nie dzwoni żeby zaproponować innego stanowiska tylko czeka z wypowiedzeniem

@Mama

to tylko potwierdza prawdziwość mojej opinii, a to wszystko pod osłoną troskliwości o skórę noworodków i kobiet, które je urodziły...ach jak to chwyta za serce..do tego stopnia ze kobiety nadal smarują swoje maluchy tymi rakotwórczymi produktami J&J..-> poczytajcie o procesie w stanach o to że dziecko po uzyciu pudru J&J dostało raka skóry........nadal chcecie tam pracowac?!?

Potencjalny klient

Proszę zróbcie coś by Wasze reklamy na (usunięte przez administratora) nie były takie głośne! Człowiek ogląda filmik i nagle reklama jest 10 razy głośniejsza niż filmik. Od razu sie odechciewa kupowania waszych produktów. Niby ma to na celu zwrócenie uwagi, a tak naprawdę irytuje. Pozdrawiam

hehe
@Potencjalny klient

nie temu służy ta strona, gwarantuję, że opinia nie dotrze do osób odpowiedzialnych

Mr Peer

Dzień dobry! Na wstępie zaznaczę, iż nie zamieszczam tego wpisu z pobudek „korpo-politycznych”, aby „uwierzyli niewierni”, czy też dla „poprawy sprawy”. Opinia wynika z potrzeby wyrażenia moich odczuć związanych z pracą w J&J. Dołączyłem (w ten sposób ograniczam liczbę „podejrzanych” o 50% :) do firmy relatywnie niedawno. I szczere powiem, że była to jedna z trafniejszych decyzji w zawodowym życiu! Atmosfera? To my ją tworzymy. Firma? Ludzie tworzą firmę. Zmiany? Dużo, ale każda uczy mnie czegoś nowego. Z takim nastawieniem dołączałem do organizacji. Po przeczytaniu opinii na forum też miałem chwilę zawahania zanim powiedziałem „tak”. Pomyślałem jednak, że zwykle niezadowoleniu dajemy upust, więc potraktowałem opinie na forum jako preludium do głębszej analizy. Ciekawość zdecydowała, że jestem na pokładzie. Jako, że moje aktualne doświadczenia są pozytywne, postanowiłem podzielić się moją opinią z tymi z Was, którzy jak ja kiedyś analizują „za” i „przeciw”. Nie zapraszam tych, którzy oczekują, że dojrzałe, słodkie gruszki wpadną do koszyczka same, a czekając aż spadną będą marudzili: że nudno i czekają na ruchy tektoniczne. Zachęcam tych, którzy chcą zasadzić gruszę, podlewać ją, a potem siedząc pod nią zasmakują owoc. Za zajadam „te” gruszki i wiecie co? Dobrze mi z tym :). Dobrych wyborów życzę i do zobaczenia „pod gruszą”!

Safari
@Mr Peer

Mr Peer fajna odpowiedż.Wartościowa. To jest to czego szukam-wyzwań, a nie pracy od 8 do 15.30 żeby odsiedzieć swoje.Ludzie wydają się tam bardzo długo zostawać czyli jednak powstaje jakaś więź. Czy mozesz napisać coś o wynagrodzeniu, mozliwosciach awansu , rozwoju , czy dla chętnego pracownika jest możliwość wiekszej ekspozycji na roznorodną pracę? Czy wiesz coś o nowym COBIC w stolicy?

@Safari

W J&J wyzwań jest dużo, dzięki czemu na nudę nie można narzekać. Pewnie, że czasami jest bajzel, innym razem frustruje brak decyzji „tu i teraz”, czy szereg zmian nie zawsze wprowadzonych zasadnie. Moje doświadczenie mówi mi jednak, że idealnie nie jest nigdzie. Wyzwania dają również możliwości rozwojowe, których nie brakuje, ale zaznaczam, że nie zawsze oznacza to promocję na wyższe stanowisko ponieważ struktura organizacyjna jest relatywnie płaska. Wynagrodzenie? J&J płaci powyżej średniej rynkowej w branży, a wartościowi i efektywni pracownicy nie powinni narzekać. W działach wsparcia wciąż duża fluktuacja, w dziale komercyjnym dużo bardziej stabilnie w czym wg mnie spora zasługa całej ekipy i atmosfery, którą tworzą, a także wyników, które cementują i motywują do dalszej pracy. Tryb pracy zadaniowy, nie godzinowy więc jeżeli ktoś zostaje dłużej od innych, znaczy zadanie pilne, albo...po prostu jest kłopot z organizacją zadań, priorytetyzacją, albo w kolejnym dniu chce mieć „luźniejsze gatki” ;). Trzeba mieć plan na siebie, być cierpliwym, a możliwości się pojawią. Jeśli nie tu, to biorę sprawy w swoje ręce i biegnę realizować plan w innym otoczeniu. COBIC w fazie rozwoju, warunki pracy w tym lokalowe bardzo dobre - nowoczesne biuro. Warto się sprawdzić! Powodzenia

safari
@Mr Peer

dzięki Mr Peer. jestem po rozmowach, znowu kolejny etap, trrzymam kciuki. Bardzo doceniam Twoją wypowiedż, na rzeczy, merytorycznie i bez emocji. Tego szuuakm, wyzwan,zadan i mozliwosci rozwoju , chce pracowac i wreszcie gdzies zostać docenionym. Powyzej sredniej w branzy rozumiem,ze nie mwisz o sredniej krajowej? Nikt mnie na rozmowach nie pyta ile chce zarabiac a jak ja pytam to slysze wszystko oprób liczb,aczkolwiek maja duzo racji i kultura biura ,ludzie sa bezcenni, credo, dlugoletnie zaangazowanie pracowników. Coraz bardziej mi się podoba ta firma, rekrutacja jest jak nigdzie indziej, tak jakby naprawde chcieli poznac pracowanika! Magia i rzadkie w tej branży. Coraz bardziej czuje sercem,że to moze byc miejsce dla mnie. Jestem w branzy od6 lat, stwki sa racczej zadowlające, jedyne czego teraz się boje to dużo niższe niz moje aktulne zaroki, typu cos w granicach sredniej krajowej :/ szkoda,ze robia z tego taką tajemnicę. raczekj po zlozeniu oferty bedzie za pozno na negocjacje. czytam tutaj,ze przedstawiciele zarabiaja 4 plus prowizje, a mnie interesuje cos blizej zarobkow CRA niż recepcjonistki.

@safari

Dalej procesuj i się nie stresuj ;) Im lepiej się zaprezentujesz, im bardziej firma Cię będzie chciała, tym większa szansa na wyższe zarobki. Czasami do celu dochodzi się mniejszymi krokami. Zaangażowanie, odpowiedzialność i profesjonalizm zwykle popłaca czego i Tobie życzę, a także dobrej zabwy pdzy tym!

Przypomnienie
@Mr Peer

Jesli sie dużą kasę dostaje i ma się dużo obowiazków mozna chwalić ta firme. W przeciwnym razie pisze sie same negatywne odczucia. Ty chyba dostałeś ładną podstawę że tak podchodzisz i piszesz dyplomatycznie. (gruszki)

@Przypomnienie

Nie narzekam, bo faktycznie jestem zadowolony (generalnie nie lubię narzekać - wolę działać). Kiedy jestem zadowolony, jestem zmotywowany. Będąc zmotywowanym, bardziej chcę i więcej mogę. W ten sposób podnoszę swoją wartość, zyskuję pewność siebie. Wtedy ograniczenia przestają straszyć, czuję się mocny, inni to dostrzegają, co może dziwić - często doceniają ;) A jeśli nie doceniają, czy po prostu zaczyna brakować mi powietrza, nie czekam aż się uduszę tylko otwieram okno, rozwijam skrzydła i odlatuję ku nowej przygodzie!

MB

Mr Peer, co ty wciągasz?

Mikołaj
@Mr Peer

Widzę, że masz dużą wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Johnson & Johnson. Dobrze, że w wątku znalazła się taka osoba, ponieważ Twoje wpisy są pomocne dla każdego z czytelników. Mógłbyś napisać, jak firma podchodzi do osób bez doświadczenia zawodowego? Takie osoby mogą odbyć staż pracowniczy w firmie, aby w przyszłości móc ubiegać się o pełnoetatowe zatrudnienie? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

@MB

Azot 78%, tlen 21%, gazy szlachetne 1%. A gdy mam katar, zawsze Sudafed HA :)

Emilia
@Mr Peer

Sporo udzielasz się w bieżącym wątku, a to oczywiście bardzo dobrze. Jednak Twój powyższy komentarz nie ma nic wspólnego z tym, z czym mieć powinien. Bardzo Cię proszę, żebyś już powrócił do opiniowania Johnson & Johnson jako miejsca pracy. Firma ta jest światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia, działającym na rynku produktów kosmetycznych, medycznych i farmaceutycznych, zatrudniającym tysiące osób na całym świecie. Niemal cały czas prowadzi rekrutację. Powiedz zatem, czy nowe osoby od razu dostają stabilny rodzaj umowy, razem ze wszystkimi jej przywilejami?

@Emilia

Nie jestem specjalistą z obszaru HR i nie mam wystarczającej wiedzy, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zachęcam do kontaktu z działem HR Service J&J. Tam otrzymasz fachową odpowiedź, zaś uśmiech od osoby, którą o to zapytasz - 4 free ????

Rekrutowany
@Mr Peer

Witam trwa właśnie rekrutacja do firmy na przedstawiciela. Czy może ktoś udzielić informacji jaka są zarobki w firmie? Jakie auto służbowe i czy można jeździć prywatnie? Są jakieś konkretne godziny pracy?

@Rekrutowany

Czesc, z tego co słyszałem podstawa dla mocnego kandydata z doświadczeniem na to stanowisko to ok 4,5-5 tys. brutto + realna do wypracowania, motywująca premia kwartalna do tego, ford focus doskonale wyposażony, który można użytkować prywatnie. System pracy standard: 8:00-16:00, trzeba zrobić określone zadania na dany dzień więc trudno mówić o sztywnym czasie pracy. Dobra atmosfera wśród zespołu sprzedaży na obu rynkach.

Rafał
@Lucjan

Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą starać się o zatrudnienie na stanowisku przedstawiciela w firmie Johnson & Johnson? Z Twojego doświadczania wiesz może, czy zadania powierzone przez pracodawcę można wykonać w szybszym czasie, aniżeli 8 godzin? W przypadku kiedy udałoby nam się skończyć zadania wcześniej, możliwy jest szybszy powrót do domu, czy mimo wszystko trzeba czekać do 16-stej?

@Rafał

Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Bez doświadczenia w dużej organizacji raczej trudno będzie się przebić przez proces rekrutacji. Co do czasu pracy - długość wykonywania powierzonych zadań zależy nie tylko od ich złożoności i czasochłonności, ale także od zdolności i doświadczenia osoby realizującej zadanie. Generalnie odradzałbym Ci na etapie uczenia się, konsumowania wiedzy, zdobywania doświadczenia używania podobnej retoryki - to nie brzmi dobrze. Na początku kariery trzeba zainwestować znacznie więcej czasu niż „od-do”. Analogicznie jak w sporcie. Zanim zaczniesz pływać na poziomie mistrzowskim, zbobywać laury musisz wylać pot od rana do wieczora na zimnym basenie 5-6 dni w tygodniu. Tylko wytwałością, wiarą i przede wszystkim ciężką pracą dochodzi się do doskonałości. Pozdrawiam, Lucjan

zainteresowany
@Lucjan

A jak wygląda praca PM w linii LIFESCAN (diabetologia)? Jakie warunki $? Jaki narzędzia pracy i ogólnie jaka atmosfera, czy targety realne do osiągnięcia?

@zainteresowany

Pracuję w innym dziale, więc nie wiem. Z pozdrowieniem

była pracownica
@zainteresowany

@Lucjan Lifescan ma niezwykłe szefostwo - bardzo polecam, dużo się można nauczyć. Auto - Ford Focus wypasiony, komputer Lenovo, iphone w standardzie. Co do kasy nie wiem dokładnie - ale na pewno powyżej średniej w podobnych segmentach.

Mr hr
@Mr Peer

Oczywiście że nie jesteś specjalistą tylko ewidentnie hr managerem lub jak to zwą hr business partnerem ????????????. Liczą się chęci ale zmienić musi się kadra managerska aby rzeczywiście było tak kolorowo jak piszesz

Typowe Korpo...

Praca jak praca, nic skomplikowanego (mowa tu o pracy przy kompie). Niestety, ale kadra menadżerska mega niewykwalifikowana, czepiają się o byle oraz faworyzują osoby które najmocniej lecą w ch. . . . Do tego to całe credo o dbaniu o pracownika... żart, notoryczne zwolnienia osób pracujących dłuższy czas, przedłużanie umów jak najdłużej na czas określony, poprostu masakra, do tego atmosfera toksyczna, jedyne co ratuje to ludzie którzy pracują na zwykłych stanowiskach (jeszcze), do minusów jest także wycinanie pakietów socjalnych, jakieś dziwne nieopłacalne dofinansowania do karty sportowej (brak benefit system jak w większości korporacji), brak wyjść firmowych, jedyne co to opieka medyczna pozostała. Firma ma wielki potencjał, by pracownikom było dobrze, lecz przez kiepskie zarządzanie i zwalanie roboty zamiast zatrudnianie nowych osób niestety wygląda to jak typowe korpo ze wszelkich smutnych żartów...

@Typowe Korpo...

Potwierdzam niestety

Typowe Korpo
@Izzi

Niestety nic się nie zmieniło od ostatniego wpisu. Dodatkowo jeżeli aplikujecie na stanowisko inne niż handlowiec to nie liczcie na dobrą kase, no chyba, że dla kogoś 3,5k netto za pracę w gigantycznym stresie i braku szans na awans no i niepłatnych nadgodzin uważa za coś super to polecam... Pracowałem w wielu firmach, ale to co tu się dzieje to typowe korpo, gdyby Bareja żył to ta firma byłaby idealna do kolejnego absurdalnego komediodramatu.

Marcelina

Pojawiło się ogłoszenie na Operations business support specialist . Ktoś coś wie czy jest sens aplikować czy raczej pakowanie się w kłopoty ? Jakieś sugestie Ci do zarobków ?

Ktos
@Marcelina

Przynieś podaj pozamiataj 24h

Jakie są mocne strony pracodawcy Johnson & Johnson?

Etatowiec

Silne strony: samochód, komórka i komputer oraz pakiet socjalny. To byłoby na tyle.

Izzi

Daje dobre odprawy jak zwalnia z dnia na dzień ????

Ktos

Dobra pensja i szkoła życia

Izzi

Firma z super tradycja, pięknymi założeniami ale niestety nie w Polsce. Hr praktycznie nie istnieje. Konfliktu, nieporozumienia zamiatane pod dywan z komentarzem od hr ,, może poprostu się nie nadajesz ,,. Przełożona która lokalizacje ma w innym kraju podsumowała kiedyś ze nigdy nie widziała tak toksycznego środowiska jak w PL i nigdy nie dałaby rady tu pracować. Globalne założenia olewane przez zarząd, hr i głównie dowodzące asystentki. Jeśli nie masz mocnego tylka nie ładuj się tam. Kobiety nie maja do czego wracać po macierzyńskich ( w każdej spółce Jnj)

casto
@Izzi

a o której części Johnsona piszesz? Jansen, vision care?

@casto

O każdej niestety - miałam funkcje cross sectorowa

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson & Johnson - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson & Johnson?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson & Johnson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson & Johnson?

Johnson & Johnson
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Johnson & Johnson