Opinie o ING TECH Poland w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ING TECH Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ING TECH Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING TECH Poland w Katowice

asdfg1234

Proces rekrutacyjny rozciągnięty w czasie na ponad miesiąc. Rekruterka z którą rozmawiałam ZK to jakieś dziecko, którą przerasta zwykła rozmowa telefoniczna. O pracy się nie wypowiem, bo zdążyłem znaleźć inną, gdzie szanowali kandydatów.

@asdfg1234

Możesz coś więcej napisać o tej rekrutacji? Ile tych etapów było że tak długo ten proces u ciebie trwał? Jak ogólnie atmosfera? O co pytali?

szy

Jak trzeci dzień po wysłaniu case'a brak odzewu to chyba można się pożegnać z dalszą rekrutacją?

praca zdalna

Hej czy to prawda, ze praca z biura w Warszawie odbywa się tylko 2 razy w miesiacu? Jakie zazwyczaj są to dni tygodnia? Czy zdarzaja sie sytuacje, ze trzeba przyjeżdżać częściej? Jakiego rzędu są roczne premie? Dziękuję za odpowiedzi

Ą
@praca zdalna

2-3 razy w miesiącu, oprócz tego manager może ci zlecić przychodzenie jeśli masz słabe wyniki. Niektóre szkolenia odbywają się w biurze, pierwszy dzień nowego pracownika od marca również

Julia

Te dwa trzy razy w miesiącu są po to żeby omówić coś konkretnego czy tak po prostu przychodzi się do biura i robi to samo co w domu? Ciężko jest mieć zadowalające wyniki?Onboarding jest zdalny czy stacjonarny?

an

Cześć. Aplikowałam na juniora w transaction monitoring i mam kilka pytań. Jestem na etapie rozwiązywania case study. Wiecie jakie są kryteria oceny ? Nie mam doświadczenia w aml, więc wielu rzeczy nie wiem, obawiam się, że pomimo moich starań polegnę już na tym etapie. Jak wygląda potem rozmowa z managerem? Po ewentualnej pozytywnej ocenie mojego case staudy ma się dobyć rozmowa z managerem. Czy taka rozmowa odbywa się w języku angielskim? Jestem troche przerażona, bo o ile dobrze radze sobie w pisaniu po angielsku, czytaniu i "rozumieniu", o tyle z mową jest krucho, bo nigdy nie miałam potrzeby aby używać tego języka a też ciężko się przygotować na taka rozmowę. No i pytanie o zarobki. Jest dużo tu sprzecznych informacji (może też już nieaktualnych) na temat wysokości zarobków i innych benefitów. Jakich zarobków można się w tej chwili spodziewać?

Son
@an

Case study ma pokazać ze myślisz logicznie, widomo ze jako junior nie musisz mieć takiej wiedzy. Rozmowa z managerem jest zawsze po angielsku, warto przygotować się z podstawowych definicji AML: cash intensive businesses, terrorism financing, tax heaven, etc. Pelno tego w internecie, można się dobrze przygotować. Widełki na juniora to Ok 5-7k brutto.

w hubs od półtora roku
@Son

na juniorze dawali 5600 minimum w 2021, teraz obstawiam, że spokojnie można śpiewać 6000 jak nie masz doświadczenia jeśli już coś w bankowości popracowałeś/aś to możesz i 6500+ mówić

Maja
@w hubs od półtora roku

poważnie bez doświadczenia da radę szóstkę wykręcić? Ktoś obecnie ma podobne warunki i potwierdzi? Wdrożenie i przyuczenie w razie czego teraz jak wygląda? Maja tu jakiś okres testowy / próbny?

w hubs od półtora roku
@Maja

Kolega bez doświadczenia w bankowości dostał 6000 też w 2021. A od tamtego czasu widełki poszły w górę. Nie wiem jaka jest teraz "podłoga", ale te 6000 naprawdę można śmiało mówić :) Najpierw masz umowę na 3 miesiące, potem różnie - niektórzy dostają na nieokreślony, inni na określony. Zależy jak dobrze sobie poradzisz w trakcie wdrożenia. A samo wdrożenie jest dość długie, po treningach (prawie miesiąc to chyba obecnie trwa) masz jeszcze cały proces dopuszczenia do procesowania na własną rękę. To też zależy od osoby ile to potrwa, ale zwykle nie mniej niż miesiąc. Ale nie warto się spieszyć - ci, którzy próbują szybko przez ten proces przejść, zwykle też szybko oblewają i wcale najszybciej nie kończą :)

M
@Maja

Tak, dają 6k brutto bez doświadczenia. Miesiąc szkoleń i wchodzisz na proces. Pierwsza umowa na 3 mies i po niej decyzja

DevOps

Bardzo dobrze poprowadzona rozmowa.

Przyjemna rozmowa, jedna z sympatyczniejszych, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Kilka pytań technicznych, pytanie z gatunku jak się zachowam w pracy w grupie. Trzy osoby bezpośrednio związane z projektem. Zero ględzenia i bajeczek o benefitach i misji firmy. Pięknie. Na koniec standardowo pytania o oczekiwania i dyspozycyjność. Kilka dni po spotkaniu informacja zwrotna. Na razie za cienka jestem. Ale ja tam jeszcze wrócę :-p

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
abc123

Hej, rekrutowałam na stanowisko juniorskie w transaction monitoring i ok. 10 dni temu wysłałam rozwiązane case study. Jak długo czeka się na feedback i zaproszenie na kolejny etap rekrutacji tj. rozmowę? A może skoro czekam już ponad 10 dni to znaczy, że się mi nie udało i nie przeszłam tego etapu rekrutacji? Jak to wygląda?

I
@abc123

Hej, ja czekałem na odpowiedź 8 dni. Zazwyczaj jak się czeka tak długo to raczej nie jest się już branym pod uwagę przy rekrutacji. Ta firma ma w zwyczaju olewać kandydatów zamiast wysłać nawet automatycznego maila ze jednak nie.

Jola

Hej, wysyłając cv przez stronę i workdaya kiedy spodziewać się linku do śledzenia aplikacji? Czy przychodzi on wtedy kiedy cv zostaje otwarte?

nick

Teoretycznie 2. etap rekrutacji (rozmowa wideo, 1. etap to telefoniczna) bez zastrzeżeń, miła rozmowa. Po tym etapie brak decyzji, brak kontaktu mailowego z rekruterem. Zmarnowany czas.

Zażenowany

Poziom rekrutacji w tej firmie to jakiś nieśmieszny żart. Szkoda czasu na wypełnienie case’u, który jest pełen błędów. Rozmowa rekrutacyjna z idiotycznymi pytaniami, kompletnie niezwiązanymi ze stanowiskiem. Po rozmowie dzwonili jeszcze raz z dodatkowym pytaniem i określonym terminem na odpowiedz. Odezwali się dopiero po mailu z pytaniem na jakim etapie jest aplikacja. Generalnie D I M (usunięte przez administratora) :) bardzo niedoświadczenie rekruterzy, których ewidentnie przerasta zwykła rozmowa przez telefon.

Machina

Przy okazji drugiej rocznicy pracy w ING Hubs, podliczyłem, że łączna suma podwyżek, które dostałem w ciągu tych dwóch lat wyniosła dokładnie 50% pensji od której zaczynałem. Obrażonych komentatorów poniżej pytam w jakiej innej firmie można na to liczyć? W ING Hubs są fajne możliwości rozwoju, rekrutacje wewnętrzne i cały projekt stworzony przez dzial HR zachecajacy do nich i do kierowania własnym rozwojem. Może faktycznie gdzie indziej są lepsze benefity, bo tutaj jak masz multisporta to nie masz kafeterii, ale czy to serio jest mega problem?

Wyjatek
@Machina

Śmieszy mnie twoje zaślepienie - widocznie kolegów ani znajomych nie masz, albo z nimi nie rozmawiasz bo inaczej wiedział byś że raczej nikt tak nie ma albo wyjątki. W moim przypadku przy 2 latach było to zawrotne 1000 zł czyli mniej niż 10%, a większość nie dostaje nic.

@Wyjatek

nie no, jak ktoś zarabiał 4k i udało mu się dostać podwyżkę i awansować i mieć 6k, to w sumie się zgadza - dostał łącznie 2k czyli połowę tego z czym zaczynał ;)

@Wyjatek

Hej mam kolegów i z nimi rozmawiam, również spoza ING, i wiem, że ogólnie sytuacja kiedy po 2 latach w korpo zarabiasz 10% więcej niż dostałeś na rozmowie jest dosyć rzadka, więc masz rację, jesteś wyjątkiem albo musiałeś się wyjątkowo postarać ;)

Julia
@Machina

Te podwyżki dają tak 'ustawowo' czy trzeba się jakoś wykazać? Udało ci się awansować w ciągu tych dwóch lat? Na jakie jeszcze benefity oprócz karty Multisport i kafeterii można tu liczyć?

@Julia

W TM podwyżkę w praktyce dostaje każdy dwa razy w roku: mnieszą w połowie roku, większą na koniec. Jej wysokość jest zależna od wyników. Awans z juniora na mid po roku jak spełniasz KPI. Dalej rekrutacje wewnętrzne.

@Julia

Benefity to kafeteria, którą możesz wykorzystać na multisporta albo na co chcesz; luxmed; PPE

Janusz

Pytanie odnośnie pracy w biurze w Warszawie w dziale AML stanowisko analityka - jakie są wynagrodzenia- czy specjalista dostanie 10k brutto czy mniej? A także czy naprawdę trzeba być tylko 2 dni w miesiącu? Czy potem okazuje się że jednak częściej trzeba przyjeżdżać? Czy to są wybrane dni?

Joel
@Janusz

Zależy gdzie, w zwykłym TM Operations na mida raczej max 8,5k jak się bardzo dobrze zaprezentujesz. To serio jest praca, która nie wymaga wielkich kwalifikacji. W teamach typu Optimization albo CoE na pewno dostaniesz więcej ale to w zależności od tego co umiesz i jakie masz doświadczenie. 2 dni w miesiącu, ustalone wewnątrz teamu. Zdarza się, że są dopasowane pod większe wydarzenia typu circle meeting. Powiem Ci tak, możesz nie przychodzić w ogóle, ale licz się z trudnymi pytaniami, na przykład: dlaczego zdecydowałeś się na tę firmę, która w swojej polityce ma tworzenie społeczności i zespołów, a Ty nie chcesz nawet zobaczyć jak wyglądają Twoi koledzy z pracy ;)

tomasz

Na jakie pieniądze mozna liczyc jako junior network inz.?

Jjjj

Hej, czy specjalista z prawie 2letnim doświadczeniem w TM ma szansę na 9tys brutto?

iendżi
@Jjjj

raczej 7,5-8k

Guess

Ile średnio trwa proces rekrutacji? Po jakim czasie oddzwaniają i ile czasu czeka się na decyzję?

Jakie są widełki na Starszego Inżyniera (poziom 3)?

dgr

Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są kategorie zaszeregowania w ING Hubs i czy poziom Ekspert to jedna z tych kategorii czy jedynie określenie doświadczenia? dzięki wielkie :)

A
@dgr

W większości działów jest to stopień zaszeregowania najpewniej najwyższy wśród nie-managerow

Msm
@dgr

Stopień zaszeregowania odpowiadający Team Leadowi, tylko, że na 'eksperckiej' ścieżce kariery, w odróżnieniu od ścieżki 'menadzerskiej'

Niderlandzki

Hej, czy istnieje szansa na dofinansowanie kursu niderlandzkiego? Znam podstawy, ale wiadomo że do pracy przydałoby się doszlifować

@Niderlandzki

Mamy znizki 30% do Profi Lingua ale mozesz tez sfinnasowac to ze swojego budzetu szkoleniowego (kazdy ma jakas pule kasy na rok do wydania na rozwoj / szkolenia / wyjazd na konferencje itp)

Ala
@Niderlandzki

Zatrudnili Cię z podstawami niderlandzkiego? Bo ja mam poziom NL B2+ i angielski C1 i powiedzieli mi przy rekrutacji, że za słaby poziom języka...inna firma zatrudniła mnie na stanowisko z niderlandzkim z pensja 9.5k brutto na start więc chyba poziom języka nie był tak słaby jak twierdzili rekruterzy ING

kandydat

W jakim przedziale kształtują się zarobki na stanowisku Quality Assurance Analyst w Compliance Hub?

Czy jest tu ktoś kto chcialby się wypowiedzieć na temat pracy jako KYC Invrstigator? Będę rozważał tą ofertę pracy, dowiedziałem się jedynie ze to czy praca jest online czy w biurze zależy od teamu w jakim się jest. 1. Od czego zależy do jakiego teamu się trafi? 2. Czy osoby na tym stanowisku są zadowolne z pracy? 3. Są możliwości awansu lub podwyżki?

Krzysztof
@Kandydat

Nie polecam, do teamu trafiasz losowo, tam gdzie jest miejsce. Na każdym stanowisku dostajesz najniższe możliwe widełki bo mówią ze z czasem przyjdą podwyżki które nie przychodzą. Awans tylko jak jesteś przyjacielem menadżerki :). Kadra kierownicza to dzieci bez doświadczenia.

Maja
@Krzysztof

Z tym awansem to tak na serio piszesz...? A z jakich stanowisk na które jak już i w jaki sposób warunki finansowe się wtedy zmieniają?

Abc
@Kandydat

Awans z reguły po ocenach rocznych, czasami są dodatkowe możliwości w ciągu roku.

Investigator
@Kandydat

Jeśli dopiero zaczynasz pracę w AML to raczej będzie ci wszystko jedno do którego circle trafisz. jeśli masz preferencje, warto powiedzieć o tym rekruterowi. Moja prośba została uwzględniona

pssssst
@Krzysztof

bzdura z tymi najniższymi widełkami, wszystkich co znam są raczej po środku, niż w dolnej partii, może po prostu słabo negocjowałeś

pacjent

Czy w tym banku należa do normalnych ,reklamy które nękaja cały internet to świadczy o niedorozwoju

somo
@pacjent

Ale jesteś świadom, że ING Tech/HUBS to nie bank ?

Emilia
@somo

A czym to się różni w sumie i jak tam praca wygląda? Bo ja właśnie szukam czegoś w necie na ten temat, bo ktoś mi podrzucił nazwę, żeby tam poszukać pracy, ale niewiele konkretów udało mi się znaleźć.

pssssst
@Emilia

@Emilia to zwyczajnie nie umiesz szukać, a skoro tego nie potrafisz to nie nadajesz się do tej pracy, bo wymaga ona umiejętności samodzielnego wyszukiwania informacji.

tester

Czy pracując w dziele IT (rozwój) można pracować zdalnie? (Nie wiem jak to w dziale bankowości wygląda z security)

Zostaw merytoryczną opinię o ING TECH Poland - Katowice

• Jak się pracuje w ING TECH Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ING TECH Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING TECH Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 6 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING TECH Poland?

Kandydaci do pracy w ING TECH Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING TECH Poland
2.4/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Konduktorska 35
    40-155 Katowice