Opinie o ING TECH Poland w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ING TECH Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ING TECH Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING TECH Poland w Katowice

dxpa

Kiedyś stara, mądra kobieta powiedziała , że żeby ugotować dobrą zupę nie można wrzucić do niej starej podeszwy i liści pokrzywy. Jeżeli zupa ma być dobra trzeba wrzucić do niej dobre składniki. Dobre składniki kosztują. Tak wiec przyjacielu czy przyjaciółko, kiedy kolejny raz będziesz z uwagą śledzić prezentacje ING Services na temat usług , pracy itp. myśl o zupie i powiedz sobie w myślach " no co ty poważnie ?". Jakie składniki - taka zupa, powiedziała ...

dxpa?
@dxpa

za duża metafora :) kto to zrozumie ;D

Nik

Płaca taka średnia, konkurencja daje lepsza. Są możliwości rozwoju jak ktoś się dobrze zahaczy. Młoda ekipa managerów, niedoświadczona przez co ciężko się z nimi rozmawia, choć to na pewno zależy na kogo się trafi. Nie techniczni product ownerzy to duży minus, są praktycznie niepotrzebni. Atmosfera pewnie zależy od zespołu, ale ogólnie jest spoko. Nowoczesne biuro, strefy relaksu. Ogólnie spoko jak na pierwszą pracę. Są imprezy integracyjne czy wyjścia okolicznościowe, ale mały budżet szkoleniowy. Duża biurokracja i procedury gonią procedury. Ogólnie wchodzenie w (usunięte przez administratora) Holandii - pracownicy ING tech to trochę hindusi Holandii. Jak jakieś pytania to pytać jak mi się przypomni to odpowiem :)

Bambo

Nie polecam, atmosfera grobowa "luźna atmosfera w pracy" - chyba po śmierci. Rekruterka jak robot patrzy a nie widzi Nie ma czasu ludzie to cyfry. Ogólnie szukają midla z więdzą seniora który będzie pracować za Hinduską dniówkę. Jeżli coś umiesz nie trać czasu Holendrzy szukają polskich Slaves do pracy

na tle konkurencji lico płacą

Dwie rozmowy. Jedna z HR, a druga techniczna. Następnie deklarują, że dadzą odpowiedź w określonym czasie i olewają sprawę. Brak reakcji na wiadomości przesyłane do pracodawcy.

Stricte dotyczące technologii wymienionych w ogłoszeniu.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Olga

Czy tak dobrze się pracuje , że nie chce się nikomu pisać?

Rumień alkocholowy

Jak umisz robić maseczkę nawilżająca , zaaplikować ja , żyć na co dzień z grymasem przepraszającego uśmiechu. To jeżeli kwestia finansowa jest drugorzędna być może warto się zastanowić. Na pewno dla przedstawiciela klasy średniej, kupującego 55'' telewizor na raty ,prestiż miejsca pracy ma znaczenie. Z drugiej strony jeżeli Serio coś potrafisz , to proponuje iść na rozmowę kwalifikacyjną tak dla śmiechu. Wychodząc zawsze możesz cieszyć się , że tu nie trafisz.

AdrBaran

Odbywałem w ING Services Polska 5-miesięczny staż na stanowisku Java Developer. Ogólnie bardzo dobrze oceniam ten czas. Rozwojowe projekty, masa szkoleń i bardzo fajna atmosfera.

były IT Ekspert

Pracowałem w 2014 w ING Services na stanowisku Eksperta. Pensja jaką udało mi się wychaczyć to było 9k brutto. Z tego jak robiłem rozeznanie w tamtych czasach był to prawie max jaki można było dostać. TIP and Trick: podawajcie pensję o 1000 zł większą. Bo i tak zaproponują Wam o 1k mniej.

Mark

Niestety, ISP to kołchoz. Korzystają z tego, ze na Śląsku nie ma konkurencji. No, jest IBM i to tyle. Poda mi ktos widelki eksperta it ? (Pff, kro to wymyslil, ekspert it lol) . Obstawiam, ze ok 7 netto, zgadza sie ?

Robert

Nie wiem ile osób faktycznie pracuje w ISP co tu pisza. Kultura organizacyjna bardzo fajna. Zarobki też dobre. Jeżeli ktoś się stara to naprawde bardzo dobre. Ogólnie dużo benefitów dopłata do Multusporta 40 a nie 80 jak przedmówca pisał. Elastyczne godziny pracy do dogadania sie zawsze. Serio pracowaliście tutaj? Firma ma 4 departamenty może ktoś miał pecha i trafił do dziwnego zespołu, bo co roku firma powiększa się o około 100 pracowników. Ogólnie w skali 10 stopniowej, gdzie 10 to rewelacja dałbym tej firmie 7-8. Naprawde jest ok.

Para_w_gwizdek
@Robert

Kolego Robercie (manager?). To Paprochy niestety mają rację. Wiem co mówię (piszę) Przechodzą do ISP bo dają więcej, a inni do IBM bo dają więcej. Jak tak można :)

iamleavingtomorrowormaybenextmonth
@Robert

Po poniższym cytacie z postu Roberta aż się uśmiechnąłem: "... dopłata do Multusporta 40 a nie 80 jak przedmówca pisał" To jest właśnie jakość naszej kadry. Nic więcej nie trzeba mówić Generalnie wszystko zostało już wcześniej dobrze opisane. W ISP panuje dziwna zasada że na stanowiska zarządzające, wybiera sie osoby młode, bez doświadczenia, z brakami w kulturze osobistej a jeśli jeszcze do tego skończyły studia humanistyczne a nie techniczne, to już ideał. Firma dobra tylko na start kariery, bo biorą, praktycznie każdego. Potem to już tylko zacisnąć zęby, poczekać rok, maks dwa lata i lepiej zacząć powoli szukać czegoś normalnego.

Wszedzie pelno paprochow

Nie popełniajcie tego błędu który ja popełniłem zatrudniając się w tej firmie. Zarządzanie totalne dno. Młodziaki myślące że są bogami, zero doświadczenia. Wymagania nierealne, targety nie do opanowania. Programiści z tego co mówili totalnie zdezelowani, ogólnie każdy pracownik jest eksploatowany do maksimum. Stawki jedne z najniższych w branży, sa daleko w tyle za konkurencja. Nie ma co liczyć tez na rozwój bo ludzie po 5 lat jako specjaliści za 5 brutto siedzą.Do karty multisport ponad 80zl dopłaty, parking oczywiście dodatkowo płatny, ogólnie socjal bardzo marny.

hgf

atmosfera w pracy ejst jednak bardzo waznym elementem..sam mysel and zatrudnieniem sie u nich jako sepcjslsita do spraw automatyzacji w w Katowicach wymagana jest bardzo dobra znajomość Linux Red Hat oraz dobra Windows Server

otoja

Wiesz @Wojo, ja o dziale IT, nie jestem handlowcem. Może stąd dysproporcje :/ Zobaczymy jak będzie dalej

otoja

Absolutnie serio piszę. Chyba ze to IBM mnie w bambuko zrobił ze stawką. No wiem, że po 4 latach doświadczenia w IBM moja stawka była typowa dla stanowiska na moim projekcie. Przechodząc do ISP szok, że dali te półtora koła brutto więcej. Może po prostu miałem szczęście :-/

pytanko

Wie ktoś może na ile można liczyć minimum na stanowisku Specjalisty ds. Zarządzania Tożsamością? (+ ew. widełki w zależności od umiejętności). Dzięki.

programista

I ogólnie jak Wam się pracuje jako programista w tej firmie? Czy jest duże ciśnienie? Dużo stresu? Czy programiście też mają te dyżury nocne?

programista

Mam pytanie do programistów. Jak oceniacie swoje projekty pod kątem rozwoju? Czy jest jakaś różnorodność? Czy dzień w dzień klepie się te same taski? Jak to wygladą ze szkoleniami? Czy coś ponad to firma oferuje? np subskrypcje do pluralsight itp? Jak wygląda sprawa z certyfikatami? Czy firma funduje? Czy sa wtedy lojalki?

TseTse

@Bartosz: W zasadzie odpowiedziałeś sobie sam na to pytanie. Dzwonią i jedni i drudzy. Dzwonią też serwisanci nie wiedząc że akurat nie jesteś na dyżurze. Nie twierdzę że nagminnie ale zdarzało się. Tak, można wyłączyć telefon służbowy :)

vir

Aplikowałem do firmy ING Services Sp. z o.o. na stanowisko IT Specialist - VMware. Okazuje się, że po krótkiej rozmowie telefonicznej można zweryfikować co to jest za firma. Pytanie: Czy zna Pan VMware ? Proszę ocenić w skali od 1 do 5. Ja zadałem Pani pytanie: konkretnie - jaki produkt, bo przecież VMware to firma, która posiada swoje narzędzia. Pytanie: Czy na Pan bazy danyh Oracle ? Proszę ocenić w skali od 1 do 5 ? A co ma wspólnego Oracle z VMware? Chyba tylko to, że produkty Oracle można osadzić na warstwie VMware. Pytane: Czy zna Pan system AIX? Proszę ocenić w skali od 1 do 5 ? Każde kolejne pytanie naprawdę zaczęło mnie irytować - pytania nie były zgodne ze stanowiskiem na które aplikowałem. Podsumowując Widać, że chcą ograniczyć koszta, zatrudniając człowieka "orkiestrę". Testują rynek, żeby sprawdzić na ile mogą sobie pozwolić w zatrudnieniu specjalisty od wszystkiego. Na pewno się następnym razem zastanowię, czy aplikować do tej firmy.

TseTse

Zdarza sie też że dzwonią poza dyżurem. Zależy co rozumiesz pod dobrymi warunkami. Czy multisport i medicover za który trzeba płacić więcej niż u konkurencji? Czy parking pod chmurką również płatny. Czy okazjonalne wypady na weekend na które nie sposób się zapisać bo miejsca znikają błyskawicznie? Wszystko zależy jaki jest punkt odniesienia

Bartosz

"Zdarza sie też że dzwonią poza dyżurem." Możesz rozwinąć to zdanie to znaczy kto dzwoni poza godzinami pracy - przełożony czy klient? Z godnie z Kodeksem Pracy pracodawca nie ma prawa zawracać głowy ci po godzinach pracy - to karalne jest.

Zostaw merytoryczną opinię o ING TECH Poland - Katowice

• Jak się pracuje w ING TECH Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ING TECH Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING TECH Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING TECH Poland?

Kandydaci do pracy w ING TECH Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING TECH Poland
2.4/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Konduktorska 35
    40-155 Katowice