Opinie o ING TECH Poland w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ING TECH Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ING TECH Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING TECH Poland w Katowice

Krystyna

@Marcin Super, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tym przedsiębiorstwie. I jak zapewne wiesz, w chwili obecnej ING Services Polska szuka kogoś na stanowisko Junior Graphic Designera. Więcej informacji masz tu: https://ingtechpoland.com/pl/4,oferty-pracy.html A czy już zdecydowałeś się na aplikowanie, czy jesteś na etapie zbierania informacji?

@Krystyna

Jestem na etapie zbierania informacji :)

max scrum
@Krystyna

Mam pytanie dot. rekrutacji na stanowisko Agile Coach/Scrum Master. Przynajmniej od roku (tyle śledźę tę ofertę) ciągle jest aktualna. Czy na prawdę nikogo godnego przyjęcia? Czy może taki jest popyt na Scrum Masterów w ING. I nie pisze tego tylko dlatego, że moje cv ciagle nie przechodzi wstępnej akceptacji - choć nie przechodzi ;) Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Krystyna

@Marcin To świetnie! Myślę, że jest to jak najbardziej odpowiednie miejsce na uzyskanie rzetelnych informacji o ING Services Polska. Ja akurat nie znam odpowiedzi na twoje pytania, ale wydaje mi się, iż @Iluminat może spróbować, chociaż częściowo, Ci na nie odpowiedzieć. Jak już coś postanowisz, to daj nam znać.

Dzień dobry, Czy coś ktoś wie na temat pracy w ING Tech Poland jako junior graphic designera ?

Krystyna

@Iluminat Należy się z Tobą zgodzić - praca w korporacji nie będzie odpowiednia dla każdego. Ale fajnie, że akurat Tobie taki tryb pracy odpowiada. Zapewne wiele osób zachęciłeś swoją opinią do aplikowania do ING Services Polska. Może orientujesz się, czy na chwilę obecną są skłonni do zatrudnienia nowych osób? Jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Dwie rozmowy. Jedna z HR, a druga techniczna. Następnie deklarują, że dadzą odpowiedź w określonym czasie i olewają sprawę. Brak reakcji na wiadomości przesyłane do pracodawcy.

Stricte dotyczące technologii wymienionych w ogłoszeniu.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Krystyna

@Iluminat Twoja uwaga z całą pewnością pomoże użytkownikowi @Ryszard. Czym Ty konkretnie zajmujesz się w strukturach firmy ING Services Polska? Mówisz o stażach - jak długo on trwa i czy jego pomyślne ukończenie zapewnia stażyście możliwość stałej współpracy z tym pracodawcą?

Iluminat
@Krystyna

Ja już jakiś czas pracuję jako w ISP/TechPL. Jestem zwykłym pracownikiem i nie pracuję w kadrach :-). Z tego co mi wiadomo staż trwa co najmniej 3 miesiące - krótszy staż moim zdaniem nie ma sensu. Wszystko zależy od podejścia do pracy i chęci danej osoby. Jeśli zespół widzi, że się starasz, myślisz logicznie i widać, że zwyczajnie ci zależy to jest duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz u nas. Zespoły mają dość dużą autonomię i to głównie od nich zależy czy zostaniesz czy nie - przynajmniej kiedy bespośredni manager podejmuje decyzje to duży wpływ na to ma opinia zespołu. Chciałbym tylko zaznaczyć, że praca w korporacji nie jest dla wszystkich. Część ludzi zwyczajnie będzie się męczyła w takim trybie pracy, stand-up, planing, sprinty, retro, calle, tickety... Jeśli nie wiesz, czy ci się to podoba, spróbuj... najwyżej odejdziesz gdzieś indziej - nie dają cyrografu do pispisania. Mnie taki "reżim" pracy się podoba. Od razu hejterom napiszę - tak, jestem korpotrybem, korposzczurem, miałem pranie mózgu... :-) ale najważniejsze, że codziennie robię to co lubię :D

Padawan

Cześć, szukamy pierwszej pracy w IT, nie mam doświadczenia w tej branży.Czy warto aplikować na juniora? i jakie sa szanse na dostanie się dla osoby bez doświadczenia i ukończonych studiów kierunkowych? Czy firma jest otwarta na nowe osoby w It?

@Padawan

Studia w it są bez znaczenia , jak jesteś dobry to Cię biorą i tyle. W firmie pracuje sporo osób które nie były nigdy na studiach i są jednymi z lepszych specjalistów w tym co robią.

Ryszard
@Padawan

Staraj sie może celować w jakiś fotel dyrektora albo menadzera. Bo na programiste , jeżeli nie masz doświaczenia, to może być kiepsko. Powodzenia !

Iluminat
@Ryszard

I tutaj się nie zgodzę. Możesz iść na staż. Jeśli się dostaniesz i Ci zależy na pracy i masz odpowiednie podejście (mimo braku doświadczenia) to warto. Serio można się wiele nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie.

Krystyna

@Jacek Może tak być, jednak nie musi. Sam pracujesz w ING Services Polska? Jeśli tak, to bardzo proszę, żebyś napisał coś więcej o tym pracodawcy. @Pedro Nie da się dogodzić wszystkim na raz. ING Services Polska to również Twój pracodawca?

Jacek

Jak ktoś idzie do firmy z nastawieniem na solidną pracę to zawsze będzie zadowolony. Szefostwo widzi jak ludzie pracują!!

Misiu

Nie udało mi się odszukać idealnej firmy. Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak ideał. Każdy powinien odszukać swoje miejsce, gdzie czas spędzony w pracy nie będzie czasem straconym. Jak czytam komentarze osób, które twierdzą że tutaj im źle, tam źle, to nie wiem, czy fatalnie trafiają, czy same nie widzą czego chcą. Pracując już jakiś czas w ISP/Tech, zdobywając doświadczenie w różnych zespołach/wydziałach itd., myślę że mogę określić pracodawcę jako dobrego. Możliwości rozwoju są, szkolenia są, przestrzenie i zaplecze plus benefity ciekawe. Roboty dużo – ale to chyba normalne. Przyjmując się, nie oczekiwałem że będzie mi płacone za picie kawy i robienie dobrego wrażenia. Jako pracownik najemny – poświęcam określoną ilość czasu pracodawcy, który mi za to płaci. Skupiając się na tym co mam do wykonania, proponując rozwiązania i pomysły, nie spotkałem się jeszcze z problemami, jeśli tylko faktycznie mają pozytywny wpływ na pracę. Firma jest dosyć techniczna, ale chętna do wdrażania osób ‘mniej’ technicznych – co należy traktować jako zaletę. Nawet obecnie, kiedy jest tam już ponad 900 osób w 2 budynkach, wydaje mi się że atmosfera jest lepsza niż w innych korpo (posiadam już takie doświadczenie). Natomiast jeżeli posiadasz wiedzę, chęci do nauki i rozwoju, umiejętności, które są cenione – na pewno znajdziesz miejsce dla siebie. Nie warto się poddawać, jeśli stanowisko na które aplikowałeś zostało już ‘zdobyte’, nie jest ono jedyne. Są oczywiście działy, gdzie praca jest stresująca, wymagająca, zmianowa i nie wszyscy dają sobie tam radę, ale to nie znaczy że w całej firmie jest tak źle jak niektórzy piszą. Firma podchodzi realnie do możliwości swoich i kandydatów – ciężko na początek, bez wiedzy i doświadczenie otrzymać stanowisko eksperta czy też zarobki, które zadowolą tych bardziej wybrednych. Ważni są współpracownicy i bezpośredni przełożony – a właśnie to w tej firmie jest warte podjęcia pracy.

Antoni M.
@Misiu

Nie wierzcie mu. Misio to TW 'Literat'.

Pedro

Ja myślę, że jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze znajdzie powód, żeby ponarzekać i zmienić firmę.

memory five, siara

Zatrudnijcie sobie jakichś juniorów , których jeszcze nie nauczyliście jak "pisać kod". Ponieważ ta przeglądarka do ofert, filtruje stanowiska po 5,6,7 sekund, a wierszy jest chyba z 60. Trochę paździerz.

Krystyna

@Filip Owszem, firma ING Services Polska prowadzi obecnie procesy rekrutacyjne https://ingtechpoland.com/pl/4,oferty-pracy.html Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? @kuc A jak myślisz, z czego wynika tak duża rotacja w tej firmie? Jest to kwestia jej ciągłego rozwoju, czy problem tkwi gdzieś głębiej?

Filip

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

kuc
@Filip

tak, rotacja jest ogromna.

@Filip

Cały czas są rekrutacje. Czy rotacja ogromna? Raczej normalna - ale bardziej wewnętrzna. Patrząc na to jak to obecny poziom dojrzałości korpo - firma stara się zatrzymać wartościowych pracowników wewnątrz, pozwalając im na zmiany. Jeżeli ktoś odchodzi na zewnątrz: to raczej - chce czegoś innego, wróci jeśli mu się nie powiedzie. Zdobyć widzę/doświadczenie, obecnie niedostępne dla niego - i wróci. Chce zarabiać dużo, nie oferując nic w zamian. Nie ma na siebie pomysłu ;)

iti

Miejsce pracy godne polecenia - atmosfera, ludzie, praca z najnowszymi metodykami, zarobki na plus, wypracowana kultura organizacyjna, kadra zarządzająca, z którą da się rozmawiać po partnersku.

@iti

Lol. To chyba jakiś młody Product Owner napisał. Tak jak opinie na google.

@były pracownik

dobrze że już były pracownik :D

Krystyna

@no no limit, darmoszka, Twoja opinia nie wnosi nic do przedmiotu dyskusji. Dla potencjalnych kandydatów do firmy ING Services Polska może być ona niezrozumiała. Jakie jest Twoje zdanie o firmie? Czy jesteś z zadowolony z pracy dla tej firmy? Czy możesz napisać, że czas poświęcony na pracę dla ING, był czasem bogatym w doświadczenie?

no no limit, darmoszka

Dzień w którym otrzymasz policzek od ING Services, to dzień w którym wygrałeś los na loterii życia. To jak możliwość znalezienia sobie dobrej pracy, dobrej płacy i super zespołu. Dzień w którym opuszczasz to miejsce, to moment w którym zaczynach wchodzić na górę z napisem -mój (usunięte przez administratora) sukces który mi się należy. Nie krępuj się , sukces należy się każdemu - bez limitu. powodzenia

Krystyna

@iti, Twoja pozytywna opinia na pewno zachęci nie jednego potencjalnego kandydata. Czy możesz napisać coś więcej na temat programu szkoleń? Czy w firmie istnieje ścieżka awansów wewnętrznych? Jak oceniasz perspektywy w tej firmie? Czy można się na prawdę rozwijać i zdobywać nowe kompetencje? Jest tutaj kilka osób zainteresowanych nowymi informacjami o ING Services Polska.

Krystyna

@xyz, pracodawca powinien zapewnić pracownikom odpowiednie pomieszczenia socjalne oraz przestrzegać warunków BHP. Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym lub z innymi pracownikami firmy ING Services Polska? Może przełożeni nie wiedzą o zaistniałym problemie. Czasami małym wysiłkiem można poprawić komfort pracowników.

xyz

Korpo gułag ale da się zarobić. Ludzie na miejscu OK. Holendrzy straszne ch.... a lokalna kadra managerska próbuje im wejść w tyłek. Jak ktoś lubi gułagi to polecam.

xyz
@xyz

A zapomniałem dodać, że toalety to jakaś masakra. Licha ścianka z dykty, odstęp niecałe półmetra i słychać dosłownie wszystko.

Grzesiek

Może ktoś nie nadaje się do pracy w tego typu firmie? Pewne słowa nawet nie pasują żeby je używać na forum!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ING TECH Poland - Katowice

• Jak się pracuje w ING TECH Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ING TECH Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING TECH Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 6 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING TECH Poland?

Kandydaci do pracy w ING TECH Poland napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING TECH Poland
2.4/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Konduktorska 35
    40-155 Katowice