Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

...

wszystko w swoim czasie :-)

Możecie mówić o firmie różne rzeczy ale trzeba przyznać że ludzie z biura są OK. Mimo, że upłynęło 5 miesięcy od czasu zakończenia mojej kariery w Pluspharma, to dziś zadzwoniłem z prośbą do jednej osoby i nie było żadnego problemu, żeby mi pomóc.Na nich mozna liczyć.

A co was to interesuje? Temat forum jest poswiecony firmie i tylko temu powinien byc poswiecony. Prywatne sprawy pracownikow sa ich sprawa. Prowokujecie dyskusje uderzajac w te struny, bo widzicie, ze na pozostale prowokacje nikt juz nic nie pisze, bo ile razy mozna mielic o tym samym... Tylko mi zaraz nie piszcie, ze sprawy tego, co dzieje sie z ludzmi w firmie na gruncie prywatnym to sprawa forum. Ingerujecie w czyjes zycie prywatne, a to juz jest niedopuszczalne...piszcie sobie o firmie co tam chcecie bo mam to w nosie, ale zycie prywatne pracownikow zostawcie w spokoju...

Czyżby Kupidon tam kogoś trafił strzałą? :) Do "prokuratora": plot nie rozpuszczam. dużo ludzi domyślą sie co jest grane. I kto z kim.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
pphu

Lipa co! nic nikt nie pisze. Pewnie w firmie spokój u wszytko gra

anonim - 2010-05-23 20:52:50 Forum zamiera bo i firma chyli się ku upadkowi....o czym tu dyskutować ? O [usunięte przez moderatora] za dużo sie nie da powiedzieć ;)) Pewno z ul.Zakręconej albo jakoś tak komputery zabrali albo neta odłączyli i oddani pracownicy nie mają jak wchodzić na forum:))

Idz lepiej worki z piaskiem nosic bo ci kochane miasto woda zaleje.

anonim - 2010-05-21 08:06:51 Widać ze juz po burzy. Forum umiera śmiercią naturalną. Tylko zastanawiam się komu jeszcze chce się umieszczać wypowiedzi. Jestem tu po miesiącu przerwy i widzę że nadal są zapaleńcy, którzy próbują coś jeszcze ugrać. Są troche żałośni, ale tak to bywa jak się nie ma nic innego do roboty i za dużo czasu wolnego. nie cwaniakuj kolego!

Widac ze oprocz prokuratora i adwokat sie znalazl :)))

Już chyba domyślam się o kogo chodzi. Nie rozpuszczaj plot! już tam zbyt długo pracuje i w końcu ma prawo do życia prywatnego ...

Z - 2010-05-06 16:36:30 A ja tam dobrze wspominam firmę :) W sumie krótko tam pracowałem ale było ok - troszkę słabe leki ale potraktowałbym to jako wyzwanie i sprawdzenie swoich umiejętności PMa. Dużo fajnych PM (tylko szkoda, że tak szybko zostają zwolnieni) i ludzi z biura w Krakowie(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich serdecznie No też tych ludzi lubiłem ale... niestety... teraz niektóry już robią karierę w sposób bardziej „klasyczny”. Prawdopodobnie nie da rady awansować inaczej...(usunięte przez administratora)się chce na tego pomarszczonego brzydala... ale...tacy są „plusy” pracy w tej firemce...

anonim - 2010-05-07 08:32:09 Nie tyle, co sie znudzilo....ale ile mozna (usunięte przez administratora).o tym samym..a ciebie widac kreci robienie sobie prania mozgu i biedolenia na okraglo jako to ci jest zle ble ble ble...pradu to ty juz zuzywasz zbyt wiele na samo odpalanie komputera, bo widac nie masz nic innego do roboty, a to forum jest dla ciebie pozywka...jak nie ma papu to sie robisz sfrustrowany...idz na spacer...a forum sobie daruj, bo najwyrazniej to ty wszystko nakrecasz sam..ze ci sie chce wchodzic po 10 razy na godzine i wypisywac to wszystko...przykre, ale prawdziwe to wszystko... ...przykra jestes postacia i komiczna...to wszystko po prostu przykre jest dz.. Chyba masz w zakresie obowiazkow sluzbowych czytanie forum i dochodzenie kto co napisal by mozna go bylo postraszyc. Cos sie nie podoba na forum, to tutaj nie zagladaj. Jak ktos chce niech wchodzi nawet i 30 razy na minute, jezeli ma taka potrzebe. Lepiej idz na piwo z "prokuratorem" firmowym :-))) (usunięte przez administratora)

Z

wc

A może dlatego że akurat Wielki Gość przyjeżdżał do Krakowa? Chociaż wygląda na to, że teraz go tylko jedno (jedna) na uł.Zawiłej interesuje …

Cisza na forum, czyżby wszyscy zostali zastraszeni :)), groźbÄ� odpowiedzialności karnej i prokuraturą albo telefonem od podstawionej pani prawnik. Szkoda na nich prądu.

svqaqfq

(usunięte przez administratora)... nie firma!!!

Omijajcie firmę z daleka, ŻENADA i tyle. Po 2 mies i tak Was zwolnią za co? Bo..... ZUPA BYŁA ZA SŁONA! Szkoda tylko wysiłku który włożycie, bo i tak nikt Was nie doceni.

wfgw

powiem tak - zwykle jest fajnie na poczatku ale tylko jakies 2-3tygodnie , pozniej zaczyna sie ostra jazda, nagonki, niezapowiedziane wizyty FFM z rana ze juz czeka pod Twoim blokiem a Ty jeszcze nie w pracy, gnojenie i ciagle ponizanie ( generalnie zawsze wszystko jest dla nich zle - zero motywacji).

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma