Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Cb

W amplus nowe stanowisko pracy Kapuś, donosiciel na pracownikow ciekawe czy etet, czy umowa zlecenie czy od donosu ciekawe bo chłopak oficjalnie pracuje jako donosiciel

amplus pytanie

Nurtuje mnie jedno pytanie,mianowicie; zmuszając pracowników produkcji do sortowania warzywek w Wielkanoc, co nigdy do tej pory nie miało miejsca , spożywając posiłek w gronie najbliższych sobie osób myśleliście o Nich (usunięte przez administratora) czy raczej o Sobie Semper in altum brawo prezesie może jakiś wywiadzik telewizja ? prasa?

Amplus pytanie
@amplus pytanie

Czemu niemieckie słowa usunięte przez administratora Polskie to: Praca czyni wolnym

XXL

Pracownicy produkcyjni "serdecznie" dziękują za zabranie nam wolnego dnia od pracy jakim jest tak wielkie święto Niedzieli Zmartwychwstania Pana! ???? Dziękujemy, że musimy zostawić rodziny, zrezygnować ze wspólnego śniadania wielkanocnego, kiedy to spożywa się poświęcone pokarmy i za brak możliwości uczestnictwa we mszy św bo u mnie np popołudniu nie na nabożeństwa! Tak źle wam się wiedzie że zmuszacie nas do pracy w tym dniu? Mało kasy z tarczy dostaliście?

Fiu-fiu

\\\\\\ WIELKA GWIAZDA PRODUKCJI \\\\\ Nie wiem na jakiej podstawie pracodawca wypłaca tej pani wynagrodzenie?? stricte baba nie robi NIC proponuję założyć kamerę w biurze.kupić z funduszu pracowniczego fotel bujany i niech sie buja i gwiazdorzy w końcu jakiś prezes ją dostrzeże i wypromuje 'gwiazdę' w hollywood. Powodznia

Kamil

Pracowałeś 3 miesiące w firmie Amplus? Jeżeli to prawda to może zechcesz napisać, jak wyglądały w Twoim przypadku warunki płacowe, które pracodawca ten Ci oferował? Bo napisałeś o kwocie 1800 zł. Czy poza pensją podstawową można było tam liczyć na coś jeszcze? Daj znać. Dzięki.

@Kamil

Tak, można było liczyć na poniżanie i dyskryminacje przez kierownika tu przynaniej jest wynagrodzenie na poziomie i ludzi cenią

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

Witam mam pytanie czy ktoś współpracował z firmą chodzi o dostawy owoców i warzyw jak przebiegała współpraca czy były jakieś problemy i jak z płatnością w tej firmie

ghgh
@Zainteresowany

Współpraca była bardzo dobra, płatność zawsze na czas ustalony w umowie.

@Zainteresowany

Niestety o pieniądze trzeba się często przypominać wstawialiśmy tam warzywa.

Kim tu trzeba być żeby się nie orobic a zarobić??

@134

Biznesmenem

Lisek chytrusek

Dziękuję za pozwolenie????

Pan Goździk
@Lisek chytrusek

Nie ma sprawy, już wysyłam CV

też
@134

Mieć układy z kierownikiem ! ! kto ma te układy, ten ZAWSZE ma LEKKI towar

@też

Kto Ci zabrania mieć układy z kierownikiem On wie wie kto może lekko pracować a kto inaczej

Biedronka

Witam, w jaki sposób firma Amplus zabezpiecza swoich pracowników przed zarażeniem korronawirusem

Pomornik
@Biedronka

Jak się sami nie zabezpieczają to firma tego za nich nie zrobi. Generalnie na terenie całego zakładu rozmieszczono takie wis co ze środkami dezynfekującymi, pracownicy myją ręce zanim wejdą na hale, bardzo ciężko pracują w rękawiczkach a dostawcy nie mają wstępu do magazynu. Ostatnio nawet zwołali zebrania na których wszyscy pracownicy zostali odpowiednio pouczeni jak się należy postępować aby wszyscy byli bezpieczni w miarę możliwości.

@Pomornik

O czym Ty człowieku piszesz zweryfikuj swoje informacje nie pisz głupot prawda jest inna miejmy nadzieję że firma dobrze zrekompensuje place za ten okres niebezpiecznej pracy w tym okresie bo dobrze każdy wie że prawda jest strikte inna

Pracownik magazynowy
@Biedronka

Zabezpieczają się tylko biura które maja potencjalnie najmniejsze prawdopodobieństwo zakażenia, na magazynie pracuje ponad 100 osób jednorazowo, a przecież zabrania się zgromadzeń ludzi powyżej 50 osób, (usunięte przez administratora)piszą o ograniczeniu komunikowania się między magazynami, a z drugiej strony sprowadzają na magazyn Ukraińców którzy przyjechali z Warszawy,(usunięte przez administratora)Ogólnie nikt się nie przejmuje ludźmi na magazynie, liczą się tylko pieniądze!

Ljublju amplusu
@Pracownik magazynowy

W pełni się z Tobą zgadzam.

Juzek

Trzyma wszystkich w chlodni

Czy w obrębie jednego działu w Amplus są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

ttt

Jakich liderów?

Lidery
@ttt

Lider to ktoś kto wyprzedza trendy w branży spożywczej i łączy to z możliwościami jakie niosą nowe technologie. Ot.

Jeszcze raz

Aplikuj na stanowisko kierownika.! Wgląd do obiegu towaru i dokumentacji między magazynami mają tylko kierownicy, brygadzisci i osoby do tego UPRAWNIONE Status twojej pracy to pracownik magazynu i praca za stolem stosuj się do przepisow dotyczących tej właśnie pracy

Alergen

Co za nie odpowiedzialny człowiek włączył wentylatory na hali produkcyjnej!! Czy wiecie że przez cały czas pracy w takim pomieszczeniu wentylatory rozsiewają wszystkie alergeny bakterie grzyby wirusy i środki konserwujące znajdujące się na owocach imazalil to bardzo s, kodliwy środek dobrze wiecie o tym chcielibyście tu pracować Wyłączcie to przecież jesteśmy My i Wy LUDZMI

Niektórzy ludzie nie DOROŚLENIEJA nigdy

Playboy

No co poradzisz

Dorosły
@Kris Art

Na czym według Ciebie polega dorosłość??? Może na gadaniu o wszystkich nieszczęściach tego świata! Zrzucić maskę pokerzysty, obudź się a zobaczysz jaki świat jest piękny

Kris art
@Dorosły

Na odpowiedzialności, planowaniu

Dorosły
@Kris art

Dzieci też planują i są odpowiedzialne Dorosłość to mądrość życiowa która znajdziesz tylko u niektórych zgodzisz się że mną przynajmniej w tym przypadku :)

Ukulele
@Dorosły

Filozofy od wybierania zgnitków.

Orangutan
@Ukulele

Każdy ma prawo filozofować, a że tutaj głos mają wszyscy Ci którzy zgadzają się pracować w takim zakładzie to jest ich osobista dorosła decyzja. Po wypłacie planować w sklepie czy kupić dwie bułeczki albo jedną żeby na pasztecik wystarczyło dla dzieci to nie jest takie oczywiste dla wszystkich. No ale co to śmietanke obchodzi, zresztą nikt tu nikogo na siłę nie zaciągnął a umowę żeśta sami podpisywali. Moim zdaniem każdy powinien sobie uświadomić do jakiego celu prowadzi to czym się zajmuje bo fajnie jest póki jest fajnie a ludziom sortującym i kontrolującym żywność wyrazy szacunku za zdolność do poświęceń. Obyś nigdy nie zjadł zgniłego pomidora mordo.

@Orangutan

Tak wielki szacunek dla ludzi pracujących na magazynie bez względu jakiej narodowości są bo tak na prawdę ludzie z "góry" nie mają pojęcia jak tu jest

Czy w firmie Amplus są regularne szkolenia pracownicze?

Jak najbardziej, jeszcze jak

Neurony lustrzane

UWAŻAJCIE NA SIEBIE KOCHANI!

Co z pracownikami na produkcji ktoś o nich myśli aby się nie zarazili?? Właściciele pochowali się w domu i liczą kasę a my na produkcji z ukraincami których coraz więcej gdzie bezpieczeństwo o koło 100 osób na zmianie miejmy nadzieję że wypłaty będą adekwatne do sytuacji

Trzeci palec

Uny oba przecie u cone, szkoły pokuncyly...... grzebać w komputerze mogo...... z niedoukami godac przecie ni bedo

F
@Trzeci palec

Jesteś tak rozgadana jakbyś co najmniej harward skończyła!!!

B
@Trzeci palec

Szkoło szkoło a potejest jak zawsze trzeba prostować po innych zmianach bo (usunięte przez administratora) w kompie zostawiają i jeszvze złe

Przyjdź
@Trzeci palec

Niech przyjdą I ogarną całą zmianę i na dodatek ukraincow w tedy pogadamy

Teee
@Przyjdź

Płacą Ci dobrze to weź się do roboty nie pierdz w stolek

Kamil
@Teee

Poruszyłeś temat płac, dlatego chciałbym go rozwinąć. Otóż interesuje mnie, ile dokładnie można zarobić za pracę w tej firmie? Będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

@Kamil

Spokojnie wystarczy na wycieczkę na Malediwy we dwoje, tylko trzeba być zorientowanym na działanie i troszkę popracować.

Prod

Są mokrzy brudni ubrania podarte trzeba im zabrać premie tyle aby starczyło na nowe ubrania firma biedna zaraz zaczną zabierać za złe spojrzenie albo za długie czekanie do ubikacji jedna ubikacja na 50 ludzi jak nie więcej brudna papier z resztkami kału zygac się chce pracownik ma tu tylko obowiązki żadnych praw tak duża firma a nie radzi sobie z tym problem czy tam jest jeszcze Pan od bhp szukają pieniędzy zabierając najmniej zarabiającym zejdźcie na produkcję zobacz to co POWINNES zobaczyć a nie zabieraj pieniędzy za coś za co powinieneś dać upomnienie bo tam są warunki poniżej poziomu czego kolwiek

@Prod

Spawacz w ZUE 3500PLN za normę godzin bez nadgodzin na rękę. Do tego za bilety mgd płaci bo ma zniżkę jako pracownik kolei więc dojazd nie kosztuje nic. No a spawanie jak to spawanie znowu trudne nie jest. Zresztą wszystkiego się można nauczyć.ciuchy urlopy chorobowe i wszystko co się należy pracownikowi. Ale na takie coś trzeba było czekać 20 lat. Bo tak nie było od końca lat 90 tych

@Prod

Dodam jeszcze że praca zmiany dniowka noc i 2 dni wolnego. Ale jak wytłumaczyć chłopu żeby puścił worek z ziemniakami A wziął elektrode do ręki?

@Prod

Tylko nie lećcie do tej znanej agencji pracy na "A" bo to największy (usunięte przez administratora) jaki mógł człowiek wymyśleć. Tam umieszczają ogłoszenia firmy które już na starcie mają zamiar kogoś wydymać Ale nie chcą sobie psuć opinię. Bo najłatwiej kogoś wydymać kryjąc się za cudzymi plecami. Działalność takich agencji powinna być zakazana A do obecnych pasowało by wrzucić 2 kilo troty#u

Kris Art

Ludzie sami jesteście sobie winni. Wszystkie firmy w których są przyzwoite warunki w Krakowie przyjmują. mam wymienić MPO, MPK, MPEC, niemal wszystkie kolejowe spółki z Krakowie. No ale to trzeba wziąć książkę i się trochę pouczyć. Albo zrobić prawo jazdy, albo uprawnienia SEP albo jakieś inne kursy. I pytajcie wśród znajomych, rodziny jak jest w innych firmach. I czas uciekać. Nikt za was tego nie zrobi. Co jeszcze musi się stać? na co sobie jeszcze pozwolicie! Kodeks pracy jest łamany Ale czy wy ogóle dajecie sobie w tego sprawę? Znowu wam się nie chce wziąć książki do ręki. Wiecie co to norma godzin? Dodatkowy urlop za nocki tzw wałęsówki? I tak bym mógł wymieniać bez końca

Kris

O tym o czy ty nie masz pojęcia, bo jeszcze w życiu nie miałeś podpisanej umowy z pracodawcą który się stosuje do kodeksu pracy

Polaczek
@Kris

Aż tak źle teraz nie mają..

Kris Art

No ale jest choć jeden mądry który mi wytłumaczy czemu nie idziecie do pracy w Krakowie? No czemu? Nawet w obi jest lepiej

ttt
@Kris Art

Bo w tej firmie, nie zarobisz ale i się nie narobisz jak umiesz dobrze ściemniać, nie mają pełnej kontroli, szczególnie nad wózkowymi na surowcu i towarze gotowym . Dla wielu osób dojazd do Krakowa jest zbyt dużym wyzwaniem, poza tym tutaj mają elastyczny grafik i dla wielu osób które mają pole im ten system pracy pasuje

Czy w Amplus zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kriś

Nie pytaj o amplus. Wynosić się do Krakowa. Bo będziesz płakał jak te płaczki na poprzednich stronach. I po co Ci taki kłopot

Kris

Będziesz brał 10 zł/h i będziesz tłumaczył wszystkim że gdzie indziej nie jest lepiej bo jakby było lepiej to by ludzie tam poszli i już by nie było lepiej. A wszyscy będą z Ciebie chichotać A Ty nie będziesz wiedział czemu tak jest

Swinia1

Jak tam swincuch sie miewa nabyl cos szacunku dla pracowników?

O!
@Swinia1

O kim mówisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów