Opinie o D.SYSTEMS Sp. z o. o. w Wałbrzych

Firma D.Systems – od początku naszego istnienia, czyli od 2009 roku działamy na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park współpracując z światowymi liderami branży automotive. Ludzie tworzą naszą firmę, i są naszym największym dobrem niematerialnym. Pracują u nas osoby dynamiczne, otwarte na nowości, i przede wszystkim uśmiechnięte. Rozwijamy się – kierujemy naszych Pracowników na szkolenia, dzięki czemu podnoszą kwalifikacje i zyskują możliwość dalszego rozwoju kariery. Budujemy długofalowe relacje zarówno z Pracownikami jak i Klientami, nie zależy nam na krótkotrwałej korzyści, tylko na wspólnym interesie wszystkich stron w perspektywie długiego czasu. Doświadczenie – przez wiele lat współpracy z firmami produkcyjnymi, bardzo dobrze poznaliśmy specyfikę pracy w takich zakładach i potrafimy doskonale odnaleźć się w nowych systemach pracy.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.SYSTEMS Sp. z o. o. w Wałbrzych

Zenek Nowy wpis

Czy ktoś ma wiedzę dlaczego pod wskazanym adresem jest informacja, że zamknięte na stałe?

xxxx Nowy wpis
@Zenek

Firma upadła.

Windykacja na koszt dłużnika Nowy wpis

Zajmiemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 512 868 817

Franek Nowy wpis

Szkoda, że przestaliście pisac na tym wątku

Oleksy

Jeśli faktycznie ktoś nie otrzymał pieniędzy to z pewnością szukałby ich w sądzie a nie na forum. Konkurencja daje zarobić?

regan
@Oleksy

olexy patafianie ci ludzie są niewypłacalni co insynuujesz

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie D.SYSTEMS Sp. z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Maju,jeżeli jesteś tak sumiennym administratorem to sprawdż w pip wałbrzych ile wiszą pracownikom.

Roland1977

a akieś namiary na tą kobietę bo jestem ich dostawcą z Wrocławia gdzie w Kobierzycach mieli Oddział i produkowali meble i tam już cisza bo wszyscy odeszli i budynek stoi pusty a telefony powyłączane....??

Bzyk
@Roland1977

Do tej pory nie dostaliśmy kasy a co im dostarczales

Gucio

Sprawa jest już w sądzie

Maja

@gruby58 - jakie były warunki umowy, które zawierałeś z pracodawcą? Czy kontaktowałeś się z firmą w sprawie zaległego wynagrodzenia? Może to wynika z popełnionego błędu?

tekla
@Maja

I następny kant tzw.maji .te znaki zapytania wsadż sobie tam gdzie masz wsadzoną ambicję.A jak sama nie potrafisz to niech ci gucio pomże.

bzyk
@Maja

Ty Maja to ty jesteś całym wielkim błędem.PIP dał nakaz zapłaty wynagrodzeń i co......?.Może PIP to za mało?

gruby58

Ludzie bez kasy za dwa miesiące a szefowa na wczasach się odstresowuje.Tylko obiecanki cacanki.

betonowe buty 37

widzę ze pani Dorota W oraz jej siostra Pani Magdalena W właścicielki tej firmy w osuwają wpisy na temat firmy . nie wypłaciły wynagrodzeń za okres 5.2017- 06.2017 razem około 50000zł firma miała ogłosić upadłość ale nadal działa i szuka frajerów. Sprzedały maszyny i zabrały środki na wynagrodzenia chociaż umowa była ze w pierwszej kolejności ureguluje wynagrodzenia ,oszukały i okradły ludzi pozbawiły ich środków do życia i jak te panie można nazwać. mam nadzieje ze skończycie w wiezieniu za oszustwa

Obcasy
@betonowe buty 37

A to dopiero początek pani dorotko dopiero bedzie ciekawie

Pakistańczyk

O kłamcy i oszuści usunęli wpis Betonowych butów rozmiar 37

KRUK

Genialna firma.Nie płacą,kłamią i oszukują.

lord weider
@KRUK

wiszą kasę byłym pracownikom d systems ze świętej Katarzyny baba zamiast zapłacić ludziom dała nogę ze swoim patałanem

Jastrząb
@lord weider

dalej dają ogłoszenia ,poszukują ludzi do pracy za darmo chyba bo nie płacą.bo musi swego patafana utrzymać.

Padawan
@lord weider

też pracowałem,oszuści baba i jej pasożyt nierób przystojniak z metra cięty zawineli się,a ludziom nie zapłacili

Sowa.

Generalnie wszystko ok. Ja bym zwracal szczegolna uwage na klientów. przykład niejaki fabur. Kto poznał ten wie. Do Pan z D Systems nie można mieć zastrzeżeń żadnych !

Sowa.

Maja

Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku Stolarz- Pomocnik Stolarza do pracy w miejscowości Świebodzice. Zamierzacie aplikować? Chętnie usłyszymy również od obecnych pracowników firmy. Jakim pracodawcą jest D.SYSTEMS? Co uważasz za największy plus swojej pracy?

e444

w firmie teraz szukaja do zatrudnienia na przyklad murarza w miejscowosci Goteborg wymagane jest doświadczenie w pracach murarskich min. 3 lata - gotowośc do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji

neo

trzeba zadzwonić i zapytać u źródła,odpowiadają na każde pytanie

neo
@neo

O RANY AŻ TAKIE WYMAGANIA?TO NALEŻY WŁASNY BIZNES ZAŁOŻYĆ I BYĆ SZEFEM DLA SAMEGO SIEBIE...

Zostaw merytoryczną opinię o D.SYSTEMS Sp. z o. o. - Wałbrzych

D.SYSTEMS Sp. z o. o.
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.

D.SYSTEMS Sp. z o. o.