logo D.SYSTEMS Sp. z o. o.

D.SYSTEMS Sp. z o. o.

Wałbrzych

Opinie o D.SYSTEMS Sp. z o. o.

neo 2014-11-17 17:52
trzeba zadzwonić i zapytać u źródła,odpowiadają na każde pytanie
neo 2014-11-17 17:54
O RANY AŻ TAKIE WYMAGANIA?TO NALEŻY WŁASNY BIZNES ZAŁOŻYĆ I BYĆ SZEFEM DLA SAMEGO SIEBIE...
e444 2016-05-16 18:57
w firmie teraz szukaja do zatrudnienia na przyklad murarza w miejscowosci Goteborg wymagane jest doświadczenie w pracach murarskich min. 3 lata - gotowośc do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji
Maja 2017-05-23 15:48
Obecnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku Stolarz- Pomocnik Stolarza do pracy w miejscowości Świebodzice. Zamierzacie aplikować?
Chętnie usłyszymy również od obecnych pracowników firmy. Jakim pracodawcą jest D.SYSTEMS? Co uważasz za największy plus swojej pracy?
Sowa. 2017-06-09 15:38
Generalnie wszystko ok. Ja bym zwracal szczegolna uwage na klientów. przykład niejaki fabur. Kto poznał ten wie. Do Pan z D Systems nie można mieć zastrzeżeń żadnych !
Sowa. 2017-06-09 15:39
Zostaw swoją opinię o D.SYSTEMS Sp. z o. o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.SYSTEMS Sp. z o. o.