Opinie o Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach w Wadowice

Husband

Czy zmianowa z herbatników, która wyjechała za granicę będzie poddana 14 dniowej kwarantannie?

@Husband

Pewnie nie przyjdzie do pracy i zaraźi innych

Crx
@Lol28

Covid to ściema, więc nie panikuj. We Włoszech zmarli ale z powodu powikłań po "cudownych" szczepionkach, które były masowo wykonywane sześćdziesięciolatkom+ w zeszłym roku. A zdjęcia trumien pochodzą z jakichś innych lat, ludzie myślcie, tv kłamie.

Krzyś

Nooo na Młyńskiej jest nawet kierownik zmianowy na pustej zmianie to nie wiem czym rzadzi haha i oczywiscie brygadzistki i zastepcy brygadzistek na kazdym dziale , przeplata sie taka 8 godzin nawet miotla nie ruszy tylko patrzy żeby babki zapieprzayly i z pretensjami skacze . Zamiast łączyć brygade to zamęt robi.

@Krzyś

Zgadzam się z tobą brygadzistki i ich pseudo zastepcy nie robia nic tylko dbaja o wlasne ja nie pomoga nic tylko drzec sie na calego oraz pretensje miec do ludzi o byle pierdoly

Muminek
@Krzyś

Ten mistrz zmianowy ma to we krwi jak się dostał na to stanowisko?Po rodzinie.Awansują tylko rodzinne klany a nie osoby którym awans się należy.Zmianowy nie musiał awansować wystarczyła rodzina na odpowiednim stanowisku.Nawet przepisy Bhp łamią bo kto podskoczy kierownikowi który ma po rodzinie behapowca.Niepełnosprawni tyrają za zdrową osobę.Przykład kierowniczka i zmianowe wiedzą kto na co ma grupe ale dają osobe z ograniczeniami np.dzwigania i osoby bez ograniczeń mówią ja za Ciebie palety niebede dźwigać brak odpowiednich poleceń przez brytyjski ,zmianowe a jak przyjdzie co do czego.Przecież wiesz że,Ci nie wolno....Przecież ja Ci nie kazałam....i pasowałoby się kłucić z każdym a wystarczyłaby dobra organizacja pracy.A jak przez swoją chorobe trafiasz na l4 bo wkońcu cię dotarły to jest taka szczujnia na Ciebie i bajki opowiadane że,dziw że,się nie załamałeś i nie trafiłeś jeszcze do psychiatry.Momentami mogłoby się wydawać że,niektóre osoby za mobbing chcą awansować.

Maciek

Witam, chciałem złożyć cv do tej firmy ale widzę dużo negatywnych komentarzy. Czy są prawdziwe ?

@Maciek

Możesz złozyc i zobaczyc jaka jest praca za 1700 na trzy zmiany jedynie czego sie nabawisz to garba

@Lol28

Praca na trzy zmiany i 1700 złotych to chyba faktycznie zbyt mało - no ale to już kwestia indywidualna. Dla tych, którzy szybko poszukują zatrudnienia i pieniędzy, może wystarczyć. A czy po pewnym czasie, nie wiem po roku czy więcej, pensja w Z.P.C. SKAWA może wzrosnąć, czy raczej cały czas będzie na takim samym poziomie?

Czy w obrębie jednego działu w Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Kuguar

Liderów dostatek w firmie , ale w drodze zasłużonego awansu i sprawdzenia się, może tak. Trzeba chwilę popracować i się pokazać, anie z bańki zostać liderem. Tu ludzie pracują po kilka, kilkanaście lat zanim stają się liderami, czyli jak domniemam przełożonymi inaczej. Poza tym, nie znam kraju, w którym zadaje się takie pytania na wstępie. Pozdrawiam

Lol28

Nie kazdy moze zostac zmianowym czy brygadzista sa ludzie ktorzy robia lata na tym samym stanowisku bez awansu tylko co trzy lata podwyzka 0,28 gr ???? wiec porazka na calego

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kuguar

PRACODAWCO !!! NIE PŁAĆ ZA NAGRYWANIE SPOTÓW Z UDZIAŁEM AKTORÓW, BO TYM SAMYM WPŁYWASZ NA WYNAGRODZENIA AKTORÓW, A NIE SWOICH PRACOWNIKÓW. PRZEKAZUJĄC PIENIĄDZE PRACOWNIKOM, ZYSKASZ ICH SZACUNEK, A NIE ŻAL ZA NISKOPŁACYZM I CIĘŻKĄ PRACĘ WYLANĄ NA TEJ STRONIE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Tomek atomek

Usuwają opinie paranoja - firma jeden wielki syf zarobki żenada

@Tomek atomek

Usuwane są tylko te opinie, które naruszają regulamin serwisu GoWork. Widzę, że nie polecasz pracy w Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach. A możesz uzasadnić, dlaczego?

Edek z lasu

Usunęli całą masę negatywnych opinii i myślą ze coś to zmieni :| zakład do bani! Zarobki 1700 do 1800 za rypanie na trzy zmiany! I tak wszyscy juz o tym wiedzą po co kasowaliscie opinie? Prawda boli?

@Edek z lasu

A do tego zrobili trzy zmiany z mala iloscia ludzi ktorzy zapieprzaja za dwoch na dluzsza mete to jest chore

firma żałosna

LEna - 2012-09-30 11:47:54 Nie polecam pracy, szczegolnie jak PH.nie polecam tam pracy w ogóle. jedna wielka sitwa, atmosfera wyjątkowo wredna,każdy donosi na każdego a prymitywy własciciela sie cieszą. Zarobki śmieszne, a pracownicy są traktowani są tam jak smieci. oczywiście za wyjatkiem donosicieli i (usunięte przez administratora), bo za 100 zł włascicielom do (usunięte przez administratora) wejda

@firma żałosna

Interesuje mnie za co ta 100 zł i od kogo się dostaje. I dlaczego administrator to usunął. To jest zarzut korupcyjny, potrzebuję tej wiedzy. Pozdawiam

@Kuguar

Pewnie dodatek za upalowe haha nie ktorzy dostali

alcom

Gościu, ty tam nie pisz bzdur, jak zakończyłeś podstawówkę to się ciesz że cię ogól tam zatrudnili TA FIRMA TO JEDYNA W NASZYM TERENIE KTÓRA RZETELNIE PŁACI ZA TO DO CZEGO JESTEŚ WART i ba buraku jeden

@alcom

Po czym poznaje burak buraka???? Myślę że komentować nie trzeba. Pozdrawiam.

@alcom

Firma rzetelna ktora placi za co jestes wart chyba sobie jaja robisz bez nocek setek wychodzisz 1700 zl i to jest dobrze platna praca wedlug ciebie masakra

Z no kami ipremia 1700 zł. Zaprasxam

@Kugiuar

To szok marnie za caly miesiac dobrego zapieprzu czasami nie wiesz jak sie nazywasz

Sibilla

I w dodatku rozplanują Ci cały urlop tak jak chce zaklad. Zostawiają 4 dni na rządanie których i tak czasem nie chca dac kiedy potrzebujesz. Tym co mają 20 dni to nawet brakuje... no zakład upadnie jak babki które są w wieku po 50 odejdą na emerytury. Wszyscy młodzi maja juz po dziurki w nosie za te pieniądze tego zakładu.

@Sibilla

Dokladnie zgodze sie z toba tak ci rozplanuja urlop ze nic nie zostaje dla pracownika a jak chcesz wolne to zawsze jest problem bo malo ludzi bo inni tez potrzebuja ogolnie porazka niektore kobiety moga isc na emerytury tylko prezes nie chce puszczac bo kto bedzie robil nowych ludzi nie przyjmie bo co o podwyzkach mozna zapomniec lepiej sobie premie przyznac

@Lol28

Braki kadrowe są, dowód nieustanne przezucanie pracowników z działu na dział. W ten sposób powstała nowa norma pracy międzyczasie zrobisz to i tamto + zadania wynikające z umowy. Pozdrawiam

@Kugiuar

No to jak sa braki kadrowe to niech przyjmia ludzi tyle podan lezy w kadrach ludzie naprawde maja dosyc ciagle zmiany szarpacki jakis dodtkow brak

antek - felek

Jestem bardo zadowolony z obsługi w sklepie firmowym przy ZPC Skawa w Wadowicach. Bardzo miła obsługa. A i godziny otwarcia sklepu zostały wydłużone od 7.00 do 19.00. Szkoda tylko, że te ciastka poza wyborem tak podrożały. Jeszcze nie tak dawno kosztowały 8,70 pln, a obecnie 11,90. Wzrost o 37%. Dużo. Bardzo dużo. Pozdrawiam obsługę sklepu.

Alison
@antek - felek

Dobrze że nie widziałeś jak i z czego to jest robione ????

@antek - felek

37 wzrosły ceny towarów, a wynagrodzenia zaledwie o 15% w 2018 r. Gdzie 21% wynagrodzenia?. Zajumane. Pozdrawiam

Lidia

Czy ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji do pracy w Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach? Jak wygląda praca w tym miejscu? Na swojej stronie internetowej firma nie prowadzi aktualnie żadnych rekrutacji, ale może ktoś wie coś na temat aktualnych ofert pracy? Kogo firma aktualnie poszukuje?

@Lidia

Oficjanie jak nie masz znajomosci sie nie dostaniesz... do pracy

@Lol28

Aktualnie są zapotrzebowania na kelnerów, jeśli rozumiesz co to kelner. Obecna edycja BIG bruder nie może uruchamiać podsłuchu, a wielki brat ma potrzeby jeśli chodzi, o tego typu wiedzę. Pozdrawiam

Wąsiczka

Zarobki totalne dno , co to za stawki 12.17 na godzine ???? śmieszny zakład w którym za duzo osób do niby "rządzenia" a tak na prawdę nie umiejących podjąć najprostszej decyzji. To na ich wyplaty kobietki tyraja...atmosfera taka ze by siekiere zawiesil. Jak dla mnie to juz na szczęście wspomnienia.

@Wąsiczka

Zgadzam się z Tobą śmieszne pieniadze za ciężką prace 12.72 na godz śmiech na sali kierownictwo nieudolne dbaja o swoje interesy niz o dobro ludzi co chwile jakies zmiany zmian pretensje o wszystko nie umieja podjac zadnych konkretow atmosfera co raz gorsza masakra

Klara

Firma z piękną tradycją. Szkoda, że nie korzystacie z tego forum. Interesuje mnie praca, może coś wiecie?

@Klara

Praca średnio na jeża szalu nie ma duzo pracy a placa nie za ciekawa 2000 nie zarobisz pracownicy ok kierownictwo beznadziejne lepiej kupic nowe auto niz dac ludzia zarobic nie polecam....

młody

pracowałem w skawie ponad rok i nie moge powiedzieć nic dobrego na temat tego zakładu.Pokrótce moge powiedzieć ze jest przeciwnie jak mówią na początku, jak sie przyjmujesz "miła atmosfera i wysokie zarobki" nie mam zastrzeżeń co do pracowników produkcyjnych ale kierownictwo domaga sie zmiany i to w trybie natychmiastowym .

@młody

Zgadzam się z Tobą ludzie są w porzadku natomiast kierownictwo porazka zarobki srednie powinny byc lepsze ale po co.dac ludzia zarobic lepiej nowe auta kupowac

TAjemniczy

Traktują jak śmiecia

Czarek

Słyszałem dużo dobrego o pracy w firmie. Myślałem, że na forum poczytam opinie ale cisza to chyba dobrze?

MacroniiŁowcaDraży

Wyroby wręcz boskie, jedynie szkoda że jest tylko jeden orginalny sklep Skawy Wadowice Lubię atmosferę w Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach za: Moim zdaniem atmosfera jest zaskakująco (usunięte przez administratora) gdy otwieram paczkę np. Apaczy

bzdury

co to za brednie wypisujecie. Jestem PH w firmie XXX i wygladam z mojego okna balkonowego i widzę że sąsiadka jest PH Skawa. Ma nowa Skode fabie 2014 rok z nadrukiem SKAWA, graficzne wafelki etc. Obzerwuje ze do pracy wyjezdza miedzy 7-8 rano wraca 14-15. Pewnie umowa o prace, zapewne podstawa 1800 premia +- 1000 zł

X
@bzdury

Czyli monitoring osiedlowy działa?

jurek

..no właśnie minął rok i cisza? napiszcie czy warto aplikować, jakie warunki i możliwości rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach - Wadowice

• Jak się pracuje w Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach?

Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach
2.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dr Józefa Putka 1
    34-100 Wadowice