Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach

Wadowice

Opinie o Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach

anonim 2010-03-09 14:27:50
Witam...

Czy mog�by ktos opisac ta firme bo ide tam na rozmowe na PH.

Interesuje mnie kilka konkretów tzn.
1. Jaka jest forma zatrudnienia (Dzialalnosc, u o prace, zlecenie)
2. Plany sprzedazowe sa do zrobienia czy to raczej marzenie
3. Jakie sa srednie zarobki
4. Jakimi autami sie pracuje i czy sa one do uzytku prywatnego

Z gory dzieki za odp.
ktosix 2011-08-01 14:16:51
Auta...hmmmm Chłopacze jeżdzisz swoim autem na własną dzialalność jesteś zatrudniony!!!!! Plany do zrobienia ale oczywiście latem i późna wiosną sprzedaż stoi!!!!! Zarobki ok od 3000 ale pamiętaj jestes na własnej działalności i odejmij amortyzacje auta;/
Brzuchata 2011-11-08 13:07:53
Czy przyjąłeś pracę w Skawie? Jakie wrażenia?
Dziubas 2012-01-19 12:50:17
dostaniesz 2 tys, z ktorych musisz sobie oplacic koszty prowadzenia firmy, plany, ktorych nigdy nie wykonasz, a po 2 miesiacach wylecisz z dnia na dzien za nierealizacje planow, niedostateczna sprzedaz produktow opakowanych w prlowskie papierki, ktorych nikt nie kupuje.
Szkoda czasu i nerwow.

Pozdrawiam
Dori 2012-02-20 00:22:55
tragedia, najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam.. naprawdę mocno się zawiodłam.
alcom 2012-08-02 21:50:09
Gościu, ty tam nie pisz bzdur, jak zakończyłeś podstawówkę to się ciesz że cię ogól tam zatrudnili TA FIRMA TO JEDYNA W NASZYM TERENIE KTÓRA RZETELNIE PŁACI ZA TO DO CZEGO JESTEŚ WART i ba buraku jeden
Basiu 2012-09-12 20:44:30
Kierownicy wlasnie "po podstawowce", ktorych zadowalaja pieniadze na poziomie 2 tys. zl. mogliby sie nie wypowiadac. Zreszta merytoryczny poziom tego komentarza pokazuje kto tam pracuje. Kolega ma racje, firma to zacofany PRL, pieniadze i marzenie nie do spelnienia- to wlasnie plan na dzialanie firmy SKAWA. Zenada,
LEna 2012-09-30 11:47:54
Nie polecam pracy, szczegolnie jak PH.
firma żałosna 2012-11-01 20:48:54
LEna - 2012-09-30 11:47:54

Nie polecam pracy, szczegolnie jak PH.
nie polecam tam pracy w ogóle. jedna wielka sitwa, atmosfera wyjątkowo wredna,każdy donosi na każdego a prymitywy własciciela sie cieszą. Zarobki śmieszne, a pracownicy są traktowani są tam jak smieci. oczywiście za wyjatkiem donosicieli i (usunięte przez administratora), bo za 100 zł włascicielom do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wejda
zainteresowany 2013-01-31 19:18:40
Witam, jak wygląda tam praca na stanowisku przedstawiciela ??? Słyszałem, że nie dają służbowego auta ??? Czy to prawda ?
jeffy 2013-05-05 23:14:34
Odpuść sobie pracę jako PH w tej firmie. Nie dają służbowego auta, harujesz na własnej działalności we własnym samochodzie, ze strony firmy zero wsparcia.
pracujący 2013-06-05 12:35:51
jeśli praca na własnej działalności to na ile wystawiacie FV (netto) ?
anonim 2013-06-09 17:28:22
Skoro w Skawa nie dają samochodu, to może chociaż jakieś talony na paliwo? Może telefon służbowy? Bo nie chciałbym dokładać do tego interesu.
PH 2013-06-22 11:12:23
Nic nie dają- żadnych talonów i innych dodatków, tylko wafelki na wymianę z przebitą już datą przydatności do spożycia, które tydzień wcześniej zabrałeś ze sklepu.
anonim 2013-06-22 16:03:31
PH, to w ogóle się opłaca przedstawicielstwo w Skawa, skoro wszystkie koszta mam sam ponosić? To ile się zarabia orientacyjnie? No i nie pisz, że zalezy jak jestes dobry, tylko wyciągnij jakąś średnią z doświadczenia, jesli możesz.
bzdury 2014-04-23 15:35:29
co to za brednie wypisujecie. Jestem PH w firmie XXX i wygladam z mojego okna balkonowego i widzę że sąsiadka jest PH Skawa. Ma nowa Skode fabie 2014 rok z nadrukiem SKAWA, graficzne wafelki etc. Obzerwuje ze do pracy wyjezdza miedzy 7-8 rano wraca 14-15. Pewnie umowa o prace, zapewne podstawa 1800 premia +- 1000 zł
grafitera 2014-08-29 18:43:04
czy coś się zmieniło i paliwo i telefony są fundowane przez firmę? Nic chciałbym dokładać do interesu. Mam założoną własną działalność, i nie wiem jak bardziej mi się opłaca:przez formę czy indywidualnie do tej formy startować. Jeśli jest różnica w zarobkach i świadczeniach to napiszcie jak wiecie proszę
Agawa 2014-09-16 22:09:00
odpuść sobie, nie polecam pracy jako PH
heniek 2014-10-19 19:34:02
Zakłady Przemysłu Cukierniczego SKAWA SA oferują Klientom wysokiej jakości wyroby, wytwarzane z najlepszych naturalnych, niemodyfikowanych genetycznie, surowców, w relatywnie niskiej cenie. Wśród najbardziej znanych, od wielu lat identyfikujących Spółkę na rynku wyrobów, są wafelki oblewane czekoladą w kształcie trójkąta o nazwie Elitesse.
szelma 2014-11-30 18:43:11
czyli tak naprawdę ciągle to nic znanego i nic co wyróżnia się spośród innych tego typu produktów na rynku. Moim zdaniem firma powinna zainwestować swój czas i pieniądze pewnie też w marketing, tak aby była bardziej rozpoznawalna pośród zwyczajnych ludzi, bo póki co to niestety ciężko własnie o to.
hamid 2015-01-17 23:05:09
moim zdaniem zamiast pchać pieniadze w marketing i inne głupoty to lepiej gdyby zwiększyli kasę na jaką mogą liczyć ich pracownicy. Firma na takie predyspozycje jakie ma to i tak chyba spisuje się całkiem nieźle prawda ? a pracownicy z chęcią przyjęliby trochę grosza więcej w swoich kieszeniach . Pozdro
młody 2015-01-19 16:42:43
pracowałem w skawie ponad rok i nie moge powiedzieć nic dobrego na temat tego zakładu.Pokrótce moge powiedzieć ze jest przeciwnie jak mówią na początku, jak sie przyjmujesz "miła atmosfera i wysokie zarobki" nie mam zastrzeżeń co do pracowników produkcyjnych ale kierownictwo domaga sie zmiany i to w trybie natychmiastowym .
Cfaniaczek 2015-03-08 02:24:57
jak wygląda higiena na produkcji, czy pracownicy pierniki biorą rękami? czy wyrabiają rękami ciasto? czy wsyzsko automaty?
Gadu 2015-03-22 22:46:28
@młody, trochę namieszałeś i średnio rozumiem. Z.P.C Skawa S.A. w Wadowicach to dobra firma czy nie za bardzo ? No i jak to jest w końcu z tymi zarobkami ? Z miłą chęcią spróbowałbym swoich sił w tej firmie. Mieszkam w Wadowicach i ostatnio ciężko tu z pracą a słyszałem że warto w SKAWIE. Jeśli pracowałeś przez rok to pewnie mógłbyś mi powiedzieć coś ciekawego :)
olo 2015-04-15 19:41:40
Skawa to nawet znana firma, ich produkty są w dobrej jakości w stosunku do ceny. Pytanie jak tu teraz pracuje się na produkcji i czy potrzebują nowych osób?
miszk 2015-04-29 23:09:03
no wiecie - produkty nie są takie złe, nawet je bardzo lubię - lepiej powiedzcie czy da radę zarobić żeby potem takie słodycze kupić? może dostajecie jakieś paczki co miesiąc.
hops 2016-02-28 20:28:34
nie rozumiem, heh. Dla właścicieli możesz pewnie całą pensję na te słodycze wydać :) Według mnie z paczkami może być problem, ale jakieś zniżki może są :)
skreślont 2016-03-07 19:45:02
Wiadomo, że produkty mają dobre i są popularni na rynku. Teraz to nie pojawiło się nawet żadne ogłoszenie pracy. To najlepszy dowód na to, że rotacji wśród pracowników nie ma.
demolud 2016-03-09 20:21:10
akurat wpadły nowe ogłoszenia @skreślont. jeśli jesteś zainteresowany pracą jako przedstawiciel handlowy u nich to próbuj. myślę że nabory wynikają z ciągłego rozwoju firmy.
koif 2016-03-12 20:56:13
Wydaje mi się, że mają duże szanse na to żeby się utrzymać na rynku @demolud, dają umowy o pracę co jest bardzo ważne i są też jak najbardziej wypłacalni
erf 2016-03-14 21:08:10
umowa o prace jest na prawde bardzo duzym plusme..mam tylko nadzieje ze tak daja na kazdym stanowisku chociaz w sumie to teraz szukaja tylko przedstawiecila handlwoego
pinakol 2016-03-16 21:16:00
erf, byłeś może na rozmowie rekrutacyjnej bo zastanawiam się czy też nie złożyć papierów. Z tego co wiem to potrzebują ok. 5 przedstawicieli. Inna sprawa - cy aby oni nie potrzebują ludzi z własną działalnością?
pcl 2016-05-10 23:21:32
pinakol, to chyba z 5ciu potrzebują teraz ... jednego albo w ogóle nie potrzebują. Obawiam się jednak, że długo taka sytuacja się nie powtórzy. Czy ktoś z osób nowowzatrudnionych może dać informację jak się pracuje ?
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach