Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

Praca fajna, raz ciężka raz lekka - zależy to od dnia i zamówień danych sklepów. Ale niestety niektórzy, co tam pracuja to porażka i nie da się normalnie pracować..

Łucja

Nie do końca rozumiem, co Ci nie odpowiada w Kuehne+Nagel. Chodzi o atmosferę? Pracownicy nie dogadują się ze sobą? Powiedz coś więcej.

Kris

Nie polecam firmy zwłaszcza oddział w Chorzowie. Pracowałem kilka miesięcy i z czystym sumieniem ludzie DARUJCIE SOBIE. (usunięte przez administratora)

Kenia

To prawda niektórzy to totalna porażka myślą że chyba są w bajkowym świecie wszystko im można. Uważajcie na zdeterminowaną panią z kontroli jakości ( myśli że jest księżniczką bajki a jest ..... ) no i na sabinę też typ człowieka do przeróbki gdzie wredoda jest powyżej inteligencji.

Zaintersowany

Jak wygląda praca, w Sosnowcu stawki zmiany oraz co za towar jest w magazynie

Benia

No porażka zwłaszcza brygadzistki powinno tam się powymieniac

stella

Orientuje się ktoś na jakiej ulicy w Rudzie śląskiej jest ten nowo wybudowany magazyn ? Dzięki za odpowiedx .

Asd
@stella

Nie przypadkiem koło mid ocean za biedronka?

Anne
@stella

Koło kopalni Śląsk

On
@Asd

Nie nie. Nowe magazyny jak się jedzie na Kopalnię Śląsk skręca się z głównej drogi co prowadzi z Kochłowic od strony basenu i jak jest znak że kopalnia to wtedy w prawo jedziesz kawałek lasem i później w prawo i tam są magazyny. Dojazd kijowy jeśli nie masz samochodu. Praca polecam szukać czegoś lepszego. Wyzysk i nie za mili ludzie. Czy biuro czy magazyn wszystko (usunięte przez administratora) Ja osobiście nie polecam.

stella
@On

Dziękuję za odpowiedź .A czy orientujesz się moze czy to chodzi o ul.Kalinową ? Sa tam tez magazyny z Rabena?

Gosć

To praca dla osób o niskim statucie w spoleczenstwie bo czlowieg inteligentny nie. Pracowal by za grosze ciezko w trudnych warunkach

Etna
@Gosć

Też tak uważam jedynie desperaci mogą podjąć pracę w tej firmie. Nie polecam nikomu. Na tyle ofert pracy myślę że ta na miano nie zasługuje.

Czy w Kuehne+Nagel panuje luźna atmosfera?

Dr lempika

Nie. I nie polecam. Chcesz pracować szukać dalej.

@nigma

Byłem i tak szybko jak się zatrudniłem tak szybko zrezygnowałem. Na rynku oprócz tej firmy myślę że są godniejsze warunki u innych pracodawców. Nie warto nawet stawiać tam kroku - Danone - danke

Egon
@Dr lempika

Ja też mówię stanowczo firmie NIE. PIKERZY dziwni max ludzie co niektórzy w zespołach, magazynierzy też a ta reszta też nie lepsza sama w sobie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRONIK
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Malarz wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Darek

Podpowiedzcie czy firma w obecnym czasie prowadzi rekrutacje?

Alban
@Darek

Prowadzi prowadzi i prowadzić będzie. Szukasz pracy omijaj ich szerokim łukiem. Chcesz się przejechać ??? Wstąp to zobaczysz

Petra aus Deutschland

Was mache ich? Mein Name ist Petra aus Deutschland, ich suche einen Job für mindestens drei Monate.

Od miesiąca nie dostałem od nich wynagrodzenia. Ciągle mnie zbywają. Serdecznie nie polecam

Hej podajcie jakieś namiary na te Herbatki w Chorzowie jestem zainteresowana z Góry dziękuję ????

Edi

Witam czy jest osobą która pracuje w kuhne nagel na herbatach w Chorzowie.? Bardzo proszę o opinie.? O zarobek czy jest opłacalny.? Jacy ludzie.? Czy idzie się dogadać.? Serdecznie pozdrawiam i dziekuje.

Luke
@Edi

Witaj, zarobek wypracowywany jest w formie akordu na herbatach z tym że wypracowuje go całą zmiana, a nie każdy na siebie. Co do ludzi to tak jak wszędzie, różni ludzie, wystarczy że będziesz robił/a to co trzeba i będzie dobrze. Dwie zmiany w sezonie soboty bądź czasem niedziele :) Bez tragedii. Pozdrawiam

@@@
@Edi

Edi, czy możesz podać namiary na te herbatki w Chorzowie?

Ktos by chcial tam pracować.Praca ciężka zarobki masakra i (usunięte przez administratora) ktora tam pracuję bo normalny czlowiek by tam nie pracowal

premia

Witam mam pytanie czy jest coś takiego jak premia roczna ok 2000 brutto?

blabla
@premia

Nie ma czegoś takiego, przynajmniej w przypadku pracownika fizycznego.

Święty Mikołaj

Firma okrada pracowników z ich życia jesteś na ich rozkazy zostajesz w pracy a gdy chcesz wyjść wczesciej to okazuje się że twoje nadgodziny w cudowny sposób znikły (czyt. kierownicza kasuje w xprimera przychodzisz w każdy dzień kiedy Ci każą a gdy to potrzebujesz jeden wolny dzień to masz go planować na początku roku a oni zmieniają grafik 5 razy w tygodniu. Nie polecam tego miejsca pracy

Ciekawa

Jakie zmiany i godziny pracy? Ile wypłaty na początek, czy jakieś premie, bonusy dodatki? Czy cv składa się w firmie, czy przez agencje, do kogo się zgłosić w sprawie zatrudnienia?

Jo

Praca jak praca, raz jest dużo raz mało, atmosfera też ok ale te zarobki to jest jakaś porażka... Jeśli kierownicy K+N nie pomyślą o jakichś konkretnych podwyżkach to za niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować (w sumie już tak jest) i wszyscy wykwalifikowani pójdą do innych firm gdzie mogą na spokojnie zarobić 1000 więcej na tym samym stanowisku. Ci co tam pracują tyle lat za taki marne grosze nie mają godności, na wszystko się zgadzają i jeszcze mówią tutaj tak jest zamiast walczyć o swoje. Firma jako firma spoko ale zarobki tragedia.

Łucja
@Jo

Jesteś obecnie zatrudniony w firmie? Powiedziałeś o braku godności obecnych pracowników. Czy jako pracownik starałeś się wpłynąć na przełożonych, aby wnioskowali o podwyżki dla obecnie zatrudnionych? Dajcie znać czy firma oferuje benefity pozapłacowe jakimi są np. Karty multisport.

Olika

Podziwiam osoby, które pracują tam tyle lat. Zatrudnili chyba z 15 nowych osób, z czego po 2 tygodniach połowa została odwołana. Praca ciężka, ale jeżeli nie straszna ci praca fizyczna to dasz radę, co do personelu ja nie narzekałam. Są fajne babeczki, które pracują tam tyle lat i nieraz wesprą na duchu :D brygadziści i koordynatorzy drą japę niemiłosiernie :D praca niby na akord a jak przychodzą „nowości” to masz stawkę 14 brutto i masz zapieprzać jak wół. Ja odradzam, ale każdy ma swoją opinie :)

Witek

Hej. Jak wygląda praca przy pakowaniu serków?

Feliks

Generalnie nie ma co narzekać chociaż do ideału im brakuje!

Pablo94

Witam. Jakieś numery lub namiary aby dowiedzieć sie czegoś w sprawie pracy? Oferty pracy.

Dawid
@Pablo94

Agencja Iflex 508-364-988

PozytywnyWariacikKochajacyWafe

Najgorsza jest i tak dziewczyna z copackingu która tak głośno się śmieje że zaglusza pracę na pickingu. Istna tragedia. Nieraz mam ochotę w nią rzucić paleta. Współczuję reszcie dziewczyn które z nią pracują. Mam nadzieję że kiedyś tak się zaśmieje że braknie jej powietrza i się udusi. Pzdr. Ogłuszony

PozytywnyWariacikKochajacyWafe
@PozytywnyWariacikKochajacyWafe

Zapomniałem dodać jeszcze że ma radio i też nie wiem po co. Chyba tylko po to by irytowało.

Jem serki
@PozytywnyWariacikKochajacyWafe

Wiem która to dziewczyna zgadzam się straszna jest. Jeździ do niej jeden od nas chłopak z pikcingu. I nie raz się tak wydurniaja że głowa mała ale w sumie jeszcze nie ma tak źle. Dopiero jak stoi ze swoją psiapsiólką wtedy się jest tragedia. Odziwo wszystkich dzielą A one zawsze razem. Dzisiaj stała z nimi taka blondynka całkiem fajna zawsze uśmiechnięta (S) A teraz nie widziałem Ani jednego uśmiechu na jej twarzy. A to już chyba o czymś świadczy. A radio, radio powinno wylecieć.

Jem serki
@Jem serki

Tekst z paletą zabawny,ale z jej masą paleta by się od niej odbiła i sam byś oberwał

Psiapsióła
@PozytywnyWariacikKochajacyWafe

Na radio mamy pozwolenie wiec guzik cie to powinno obchodzić..

Psiapsióła
@Jem serki

Chcielibyśmy wiedzieć kto jest taki mądry i wypisuję bzdury na forum .. Jak byś byl taki odważny to byś podszedł do nas i to powiedział a nie sie zalił w necie. Z fartem

ŁYSY

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: KUEHNE + NAGEL TO FIRMA PORAŻKA , LUDZIE ZARZĄDZAJĄCY TO POMYŁKA, BIORĄ ........ ZA LEPSZE TRASY- LINIE, USTAWIAJĄ SOBIE PRZEWOŹNIKÓW, JAK NIE MA UKŁADÓW TO WYPAD, INFO NA OSTATNIĄ CHWILE OGÓLNY BAŁAGAN

Iwona
@ŁYSY

@ŁYSY W bardzo złym świetle ukazujesz nam tego pracodawcę. Ale jestem przekonana, że można byłoby znaleźć jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia w firmie Kuehne+Nagel. Może dostajecie od tego pracodawcy jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Kuehne+Nagel