Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

Miro

321...bang, skoro tam pracujesz już od roku, to co Cię tam trzyma, wygląda na to, że chyba są jakieś pozytywy? Czekam na Twoją opinię o pracy przy butelkach w Chorzowie. Widziałem ogłoszenie na olx.pl i nie wiem, czy opłaca się wysyłać CV.

321...bang

wracasz z powrotem chyba do wyobrazni osoby ktora to pisala bo jakos Cie nie znam i nie pamietam.moglas sie bardziej postarac wymyslajac ludzi i opinie,kazdy kto u nas pracuje wie ze nikt nigdy nie wypowiedzial sie pozytywnie o najbardziej zaklamanej falszywej i zdradliwej osobie jakiej mialem nie przyjemnosc poznac.Zalone ale coz cala Ty.Czekam na dalsze prawdziwe realne opinie.

życzliwa
@321...bang

Jak można pisać negatywnie o osobie której nie poznałeś ?! Pamiętaj książki nigdy nie osądza się po okładce ..A osobom którzy tu piszą negatywne opinie po prostu nie chce im się pracować , zawsze sobie znajdą coś albo kogoś że im nie pasuje . Polecam pracę na herbatkach jak i na butelkach ! Jeśli ktoś jest pracowity i przyjazny na pewno dostosuje się do atmosfery która tam panuje . A tobie bang powodzenia więcej optymizmu w życiu .

sebol

siemanko robiłem na Pepsico całe wakacje - czekom aż mi zadzwoniom z agencji i wracom spowrotem Asia fajno brygadzistka i Adi tyż spoko Zarobiłzech tyla że opłaciłech szkoła Za 2 miesiące - 5 tysi wpadło a najwyższo premia dostołch 450 zeta

Thomas

Chorzów- praca przy butelkach na pepsico, pracowałem tam jakiś czas. Niestety wyprowadziłem się do innego miasta i z dojazdem kiepsko. Ogólnie byłem zadowolony, praca głównie na nocki, wiec dodatek za nocki wpadał. Premie też mieli OK. Jak ktoś sie stara, chodzi i nie robi błędów, to można nieżle wyciągnąć. Polecam, szczególnie dla osób, króre już kiedyś pracowały na magazynach- żeby szybko wszytsko ogarnąć.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Ochrona w sklepie Chorzów/ doróbka / stawka od 29 zł brutto
Chorzów
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
Iwona

@kard jesteś pracownikiem Kuehne+Nagel? Chętnie usłyszymy również Twoją opinię na temat pracy w firmie.

była pracownica

Witam. Pracowałam wiele miesięcy przy herbatkach. Powiem tak-tutaj mało kto dostaje umowe na dłuższą metę. Zatrudniłam się w 2015 i pracowałam z wieloma ludźmi. Niektórzy naprawdę dawali siódme poty i się starali a i tak zostali zwolnieni(odwołani jak to się mówi łagodniej). Pamiętam takiego chłopaczka z wadą wymowy który dawał czadu a i tak go wywalili. Taki wysoki szczupły był na odbiorze na najgorszej maszynie i tak go wywalili i można wymieniać wielu takich którzy dawali wszystko a i tak stracili tą pracę. Przykro patrzeć jak wysiłki pracowników idą na marne w tej firmie. Odeszłam bo znalazłam pracę gdzie się docenia pracowników-a nie jak tutaj szczególnie taka jedna osoba która jest brygadzistką/brygadzistą a imienia nie powiem... Szkoda waszego wysiłku w tej firmie.

kard
@była pracownica

TAK!!! pamiętam tego chłopaczka z wadą wymowy. Dobry był w pracy a zdolności manualne na odbiorze miał niesamowite!! Szkoda że go wywalili-starsi lubieli go.

Jedna z Wielu

Witam jeśli chodzi o samą pracę da się przyzwyczaić ,praca na akord ,są dni że masz wszystkiego dosyć i tyle.Fakt faktem że nowych obgaduja i wykorzystują co do ludzi są lepsi i gorsi. Co do brygadzistkI pani M to ona się nie nadaje i tyle !!!Brak doświadczenia nie chodzi mi tylkoo samą pracę, ale ogólnie w zarządzaniu zespołem ,nie jest konsekwentna,ma swoich pupilków. Wolałam poprzednia brygadzistke z nią można było popracować.

Adrian

Bardzo elokwentna wypowiedź jak przystało na internetowych haterów. Bardzo dziękuję i wydaje mi się, że mój szef nie podziela tej opinii. Pozdrawiam, Napakowany Gamoń :) PS. "ERICK" - może lepiej EDICK ?

GOSC

Witam ja pracuje już około miesiąca w tej firmie.. ALE Z GÓRY JUŻ JEJ NIE POLECAM..!! Pracownicy wyżywają się na nowych brygadzista traktuje nas jak smieci wydziera sie wyzywa jak sie cos zle zrobi..!! sa pracownicy ze cale 8 godzin siedza na tylku a maja zarobione co ci co pakuja ../!!! ale jak juz nowy pracownik sb usiadzie to zaraz sie na cb krzywo patrza..!! jezeli cos ci jest albo chora jestes i masz dwa albo trzy dni wolnego to lepiej w sobote nie isc bo jest 50 dodatkowo to zaraz ci brygadzista powie ze nie masz 50 zaplaconej tylko normalna kwote podstawowa..!! ROBOTA MIALA BYC NA 100% ALE JAK PYTALAM KIEROWNICZKI DO KIEDY BEDZIE ROBOTA TO POWIEDZIALA ZE DO GRUDNIA NIE WIADOMO CZY DO 1 CZY DO OSTATNIEGO.!! JEST BEZNADZIEJNE BO POSTOJE SA NO I JESZCZE JEDEN MINUS TO TO ZE PRACUJE SIE OD PONIEDZIALKU DO SOBOTY NIE WSZYSCY MOGA NP JA TO JAK NIE PRZYJDZIE SIE W SOBOTE A W PONIEDZIALEK TO UMIA ZABIC CIE WZROKIEM TAK CIE TRAKTUJA .!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY JEZELI WAHASZ SIE NAD PRZYJSCIEM DO NIEJ 100000 RAZY SIĘ ZASTANÓW ZEBYSCIE NIE ZALOWALI...!!

beta

czas szybko leci-bo praca na akord, dobrze płacą.Jak się chce,to można zarobić. Dla mnie super

mar

A co sądzicie o Eli z logistyki

ben
@mar

laska

@mar

Jakiej eli?

Witam! Dziś zostałam zwolniona z tej firmy, czytałam porzednie wypowiedzi na temat tej firmy i są prawdziwe. Od siebie dodam że pracowałam miesiąc i sama nie wiem ile zarobie. Pracownicy wyżywaja się na "nowych" głównie jak znajdą sobie cel. Skarżą brygadzista. Uważam że brygadzista jest za młoda na to stanowisko, rocznik 92 lub 91 . Gubi się w pracy czasem nie wie . Głównie rządzą pracownica. Defakro praca nie jest aż tak ciężka , ale atmosfra beznadziejna . Jezeli im sie nie spodoba osoba od samego początku, to Cię zniszczą do momentu zwolnia. Tak jak ze mną się to stało....

Trufla

Nie polecam pracy na herbatkach .brygadzistka mloda bez doswiadczenia traktuje ludzi jak smieci ma swoich pupilkuw ktorym wszystko wolno a drugiemu nic.ryczy po ludziach bez powodu (pupilki donosza)i innym sie obrywa pani M .nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku.nie polecam pracowac na jej zmianie.

Patryk9995

Witam szkoda waszego czasu na poczatku jest w miare ok potem ze tak powiem kazdy kazdemu dupe obrabia ze ta tamto i z tym i tamtym szkoda gadac ogolnie jest tez mobing chyba jak w wienkrzosci firmach albo robisz albo wyjazd albo karze ci sie robic pod przymusem a niedaj boze zle sie poczujesz juz wiekie oczy jak tak mozna i wgl. Sa dwie zmiany na jednej sa panowie i to az 5 a na drugiej nie ma wgl wiec rzeczy ktore powinien wykonywac pan czyli cala paletyzacjie musza robic kobiety wina mondrego brygadzisty oczywiscie ktory sam sie tego nie chyci bo za ciezko. Nie wspominaja juz o sobotach za 50zl brutto. Ogolnie odradzam prace w tej firmie mam nadzieje ze pomoglem

ALIBALI
@Patryk9995

Gramatykę i ortografię masz na 5---- gamoniu

Patryk9995

milena

Nie wracajcie tam jak jesteście zarejestrowani. Jak się urząd pracy dowie to dostaniecie kary że byliście w zmowie z pracodawcą i specjalnie zarejestrowaliście się żeby potem was przyjęli zpowrotem. A oni nie są tacy głupi...

bunny

osoby które są zarejestrowane a dostaną propozycje wrócenia do nagla to niech się 3 razy zastanowią. To by największa głupotę zrobili by

bepatient

Z tymi praktykami to nie ma tak dobrze. Nawet jeśli zarobisz na praktykach płatnych to i tak oni tego nie płacą tylko na pewno urząd albo Unia. A jak ci się skończy staż to albo zostajesz za marne grosze albo nara. Poza tym trzeba na początku dobrze się podlizać i robić wszystko dla wszystkich to wtedy może cię zostawią. Kierownictwo jest tragiczne. Trzeba mieć stalowe nerwy żeby to wszystko wytrzymać.

Hetman

Najlepiej wyjechać z tego chorego kraju zagranice do pracy i dać sobie spokój z tymi barakami w których człowiek i tak się niczego nie dorobi no chyba że garba, w herbatkach w chorzowie szukają pracowników codziennie od kiedy ten barak postawili, więc macie już odpowiedź czy warto się tam zatrudnić czy dobrze płacą, czy praca warta nerwów i zdrowia Mówie wam NIE !! i teraz już wiecie dlaczego większość pracowników to ukraińcy albo niepełnosprawni bo nikt normalny za takie pieniądze i w takiej atmosferze nie będzie harował !

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Kuehne+Nagel