Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

noooo.....

hm powiem wam że kierownictwo spoko i ludzie są spoko ogólnie atmosfera jest tam [usunięte przez moderatora] , oprócz jednej osoby " brygadzistki" niby nielubi jak ktoś obgaduje kogoś a sama wszystkim tyłki obrabia .. jakbym [usunięte przez moderatora] ją ta paleta albo wózkiem widłowym to bym skakała z radości naprawdę.. praca fajna można z premia nawet wyciągnąć do 1500 :) gdyby nie ona to bym nadal tam pracowała ;] niestety ona nie była na moje nerwy . tyle mam do powiedzenia jeżeli chcecie tam pracować to uważajcie na nią o byle co się chaja... a i na 8 godzin pracy tylko 15 minut przerwy .. nie wiem jak teraz ale jak ja pracowałam to był [usunięte przez moderatora]. a ta osoba daje wam po kilkanaście zleceń na raz , po czym macie się z tym uporać bo za godzinę przyjdzie i znowu wam da kilka zleceń gdy na moment się oderwiecie od pracy i pogadacie sobie z wózkowymi .. odrazu przychodzi i robi chaje.. lub gdy z dziewczynami z pickingu gadacie to uważajcie bo chwila nie uwagi to zobaczy was i bedzie straszyć ze was zwolni.. duzo by tego zlego opowiadać o niej nooo ale szkoda mi czasu jednym słowem UWAŻAJCIE , pozdro .

Magdalenka

KIEROWNICTWO OKEJ. ALE JEDNA KOBIETA KTORA ZATRUDNIA LUDZI SIE WOGOLE DO TEGO NIE NADAJE. PRACOWNICE BEZNADZIEJNE. ZROBIA WSZYSTKO ZEBY TYLKO KOMUS ZNISZCZYC MALZENSTWO LUB ZWIAZEK. ZAROBKI NA AKORDZIE MOGA BYC AZ TAK ZLE NIE MA POD WARUNKIEM ZE SIE DUZO ROBI. OGOLNIE WSZYSTKO TAM OKEJ ALE PRACOWNICE DO [usunięte przez moderatora] POZDRO

Firma jak i całe kierownictwo do (usunięte przez administratora) y jak chcesz tam zarobić to musisz robić nad godziny i lizać tej blondynie z kierownictwa (usunięte przez administratora) ę ponoć lubi ostre imprezy gadało mi kilka osób jak się bawi w knajpach i tak nigdy się nie dostaniesz pod firmę tylko pośredniak

ja - 2010-12-31 13:13:33 Ogólnie nie polecam, niskie zarobki, okropne podejcie do ludzi zgadzam sie w 100 %

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Chorzów
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona w sklepie Chorzów / stawka od 24 zł netto
Chorzów
Seris Konsalnet Holding S.A.

Ogólnie nie polecam, niskie zarobki, okropne podejcie do ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Kuehne+Nagel