Opinie o Kuehne+Nagel w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kuehne+Nagel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kuehne+Nagel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuehne+Nagel w Chorzów

lulou

Pewnie standardowo, umowa zlecenie i praca na akord..

roza

Słyszał ktoś coś może o tym że będą zwolnienia, aby ludzie rejestrowali się w urzędzie pracy i dostawali pracę z powrotem w firmie? Podobno za 1 pracownika mają dostać ponad 4 tys :D

lulou

Słyszał ktoś coś o tym, że na herbacie będą zwolnienia żeby ludzie się rejestrowali w urzędzie pracy i potem ich przyjmują z powrotem na umowę o pracę, a sama firma zgarnia na jednym człowieczku prawie 4000 zł? :O

Cała Prawda

Nie polecam pracy na Herbatkach . Fakt można zarobić fajne pieniądze ale atmosfera fatalna . Najlepiej mieć auto wozi (usunięte przez administratora) Brygadziście i liza (usunięte przez administratora) kontroli jakości . I w tedy może zostanie się kimś ;] Jest duży mobbing z którym nic nie robią ;] Ktoś coś źle o tobie powie i tak zj*** dostaniesz ty wiec to jest daremne wyzysk człowieka a człowiek i tak nie zostanie doceniony .... Jedynie czopki które wchodzą w (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kuehne+Nagel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownicy utrzymania czystości ul. Niedźwiedziniec
Chorzów
BHP Protect System Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.

Najgorzej jak do głosu dochodzi BYŁY pracownik,trzeba przyjść i sprawdzić na własnej skórze

laska

w Nagel zależy z kim pracujesz- są osoby które ci pomoga i jest ok ale potem ci dają nóż w plecy i wylatujesz. Tak miałam właśnie...

Niunia

Wielka porazka w kuehne nagel istny mobing ludzie do (usunięte przez administratora) jedna, druga obgaduje a brygadzistka morde drze nie wiadomo o co.0 szacunku dla pracownika tylko zapierdalac i zapierdalac.jestesmy obrazani przez brygadzistke uwazajcie

meg

witam.pracuje tam o 4 tygodni .pierwsze 3 dni były ciężkie trzeba mieć stalowe nerwy i słuchac co trzeba robić.dzis dalej tam pracuję jest nacisk na wykonanie normy ale to wszędzie tak jest.prygadzistka spoko bardzo fajna babka dużo z nami rozmawia i słucha.dziewczyny są różne ale naprawdę idzie się dogadać nie liżąc nikomu dupy.trzeba dobrze wykonywać pracę i być skupionym na tym co się robi.jest dużo pracy czas szybko leci sa ostre przepisy i nie wolno ich łamać .nie wiem jaka będzie moja wypłata zobaczymy ale nie poddam się warto spróbować mimo że jest zimno bo tylko 5 stopni jak w chłodni ale spoko.jeśli chcesz pracować to jest dobrze jeśli nie to wudać to od razu bo nie masz checi i patrzysz tylko na zegarek.tez są takie osoby.i źle się z nimi pracuje bo robota zwalnia a wiesz że musisz to zrobić.odradzam tą pracę osobą które nie chcą a muszą lub z innego powodu tak się nie da.kazdy ma rece pełne roboty i nie ma czasu na pomaganie lub szukanie zgubionego serka w palecie gdzie jest 400 serków bo ktoś ma to w dupie.trzeba myslec to jest oki.jak się wykażesz umowa będzie tak jak wszędzie.punktualność higiena i praca.trzymam kciuki za wszystkich.

gość

od niedawna pracuje tutaj i powiem że nie jest tak źle jak piszą- wiadomo że czasami nie ma normy ale robią wszystko żeby ona była. Lepiej nie rozmawiać z pracownikami jak u kumplach bo wiadomo... jak nic nie wiedzą o tobie to masz spokój. Pracuj i nic nie rozpowiadaj..

Niki

Witam prosze napiszcie cos o pracy przy pakowaniu herbaty w KN Chorzow bo od przyszlego tygodnia zaczynam tam prace i chcialam siegnac opini czy warto tam zaczac prace

OBURZONA

Witam.do tej firmy dostaniesz sie tylko przez agencje i to na umowe zlecenie,harujesz jak wol zadnego dodatku za nocki zadnego urlopu i zadnej premi nie ma.obiecuja ze po trzech miesiacach umowa o prace a po trzech miesiacach umowy nie przedluzaja,a zarobki jak bedzie 1300 zl za miesiac to dobrze,szkoda czasu na zatrudnianie sie w tej firmie lepiej poszukac innej.

darecki

Faktycznie nie jest to typowe, kiedy rekrutacja jest otwarta cały rok, może to oznaczac spory poziom rotacji. Co to w ogóle znaczy, że sa tutaj beznadziejne pieniądze, może jednak byscie napisali coś, co przybliżyłoby te zarobki, nie musi być to od razu dokładna kwota, ale jakiś przedział typu 1600-1800 na rękę?

aga

Dno i wodorosty ogłoszenia do tego obozu pracy są przez cały rok,więc to dziwne prawda ?szanująca się firma ma stałych pracowników co chcą tam pracować i nie daje ogłoszeń codziennie że szuka pracowników a do kuehne nagel ludzie przychodzą może na miesiąc i odchodzą bo szkoda czasu i nerwów na taką prace, za beznadziejne pieniądze,i takie,kierownictwo.

Zaskoczony

Nie polecam tej firmy nikomu, jedno wielkie piekło (usunięte przez administratora) sznela, sznela wykonać normę ale to jest niemożliwe, bo jest brak organizacji pracy, i są tacy co robią na złość ,nie dość ze są upośledzeni umysłowo to są złośliwi , a szczególnie brygadzistki gębami klapią . UWAGA!!UWAGA!!UWAGA!!ZASTANOWCIE SIE LUDZIEZANIM PODEJMIECIE PRACE W TEJ FIRMIE.!!!!!

Magdalena
@Zaskoczony

Zgadzam się z przedmówcami mnie tez wywalili z tej firmy SS , tak trzymać piszcie otwarcie co wam leży na sercu OK.......!!!!!

Zaskoczony
@Magdalena

Magdaleno jeżeli masz kontakt z tymi osobami, niech się odezwia na forum i opiszą te sytuacje....

expracownik

No i jeżeli ludzie sie szanują to nie pójdą tam do pracy , bo na pewno Ci co tam pracują szacunku do siebie nie mają . Lepiej wyjechać za granice i zarobić 6x tyle co tam z tym że za granicą można odłożyć a w pOLSCE nie

Szkoda gadac

Szkoda gadać, beznadzieja totalna. Poprzez pośrednictwo pracy-agencje zostałam zatrudniona. Nie dość ze kazali mi za badania zapłacić choć powiedzieli że oddadzą to praca beznadziejna. Jeden drugiego pogania, zero organizacji, co chwile zatrudniają nowych i zwalniają. Dostałam umowę na 2 tyg, po tyg mnie zwolnili, w dodatku zapisałam się na sobotę bo gadali że to obowiązkowe. [usunięte przez moderatora] !! Wykorzystują ludzi. Mnie zwolnili bo nowe przychodzą.. Harujesz jak wół i nie wiesz za ile. "na akord" nie wiadomo ile dostaniesz na miesiąc. JEDNYM SŁOWEM NIE POLECAM!!

zdziwiony

Tak sobie czytam opinie o chorzowskich Firmach i jestem zdziwiony kwotą jaka tu została przedstawiona 1500 zł z premią na 2013 rok? tak ? To jest spoko? nawet jeśli jest to netto a nie brutto to fajnie z was lizusy pisząc kasa spoko. Od samego roku 2013 było tyle podwyżek: śmieci, prądu czy chleba że przedstawiona kwota jest kwotą na przeżycie a nie na życie!!! Po co SOLIDARNOŚĆ z innymi związkami chce zrobić protest ogólno krajowy w wrześniu? nie wiecie podpowiem wam - O podwyższenie najniższego uposażenia które jest na poziomie właśni ok. 1500 brutto. A z koro to dla was taka kasa jest spoko eeee LUDZIE zakładam firmę :) Ta pani co pisze o kasie będzie mi orać pole ;) Zastanówcie się naprawdę co piszecie osobiście znam ludzi bez żadnego wykształcenia co mają ok. 2000 na rękę i dla nich TO Jest Mało! Szanujcie się bo inni pracodawcy to przeczytają i wezmą przykład z waszych bezczelnych szefów tłumacząc swoim pracownikom że przecież mają być jak Ci pracownicy z Kuehne+Nagel i się cieszyć ze cokolwiek dostejemy!!!

zainteresowany

Jakie zarobki na Reachtrucku czyli wozek wysoki sklad? I jak wyglada sprawa z nadgodzinami ?

noooo.....

hm powiem wam że kierownictwo spoko i ludzie są spoko ogólnie atmosfera jest tam [usunięte przez moderatora] , oprócz jednej osoby " brygadzistki" niby nielubi jak ktoś obgaduje kogoś a sama wszystkim tyłki obrabia .. jakbym [usunięte przez moderatora] ją ta paleta albo wózkiem widłowym to bym skakała z radości naprawdę.. praca fajna można z premia nawet wyciągnąć do 1500 :) gdyby nie ona to bym nadal tam pracowała ;] niestety ona nie była na moje nerwy . tyle mam do powiedzenia jeżeli chcecie tam pracować to uważajcie na nią o byle co się chaja... a i na 8 godzin pracy tylko 15 minut przerwy .. nie wiem jak teraz ale jak ja pracowałam to był [usunięte przez moderatora]. a ta osoba daje wam po kilkanaście zleceń na raz , po czym macie się z tym uporać bo za godzinę przyjdzie i znowu wam da kilka zleceń gdy na moment się oderwiecie od pracy i pogadacie sobie z wózkowymi .. odrazu przychodzi i robi chaje.. lub gdy z dziewczynami z pickingu gadacie to uważajcie bo chwila nie uwagi to zobaczy was i bedzie straszyć ze was zwolni.. duzo by tego zlego opowiadać o niej nooo ale szkoda mi czasu jednym słowem UWAŻAJCIE , pozdro .

Magdalenka

KIEROWNICTWO OKEJ. ALE JEDNA KOBIETA KTORA ZATRUDNIA LUDZI SIE WOGOLE DO TEGO NIE NADAJE. PRACOWNICE BEZNADZIEJNE. ZROBIA WSZYSTKO ZEBY TYLKO KOMUS ZNISZCZYC MALZENSTWO LUB ZWIAZEK. ZAROBKI NA AKORDZIE MOGA BYC AZ TAK ZLE NIE MA POD WARUNKIEM ZE SIE DUZO ROBI. OGOLNIE WSZYSTKO TAM OKEJ ALE PRACOWNICE DO [usunięte przez moderatora] POZDRO

Zostaw merytoryczną opinię o Kuehne+Nagel - Chorzów

• Jak się pracuje w Kuehne+Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Kuehne+Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuehne+Nagel?

Kuehne+Nagel