Opinie o expander.pl - Expander Advisors Sp z o.o. w Warszawa

"Expandera wyróżniają przede wszystkim ludzie, którzy współtworzą firmę. Sądzę, że różnorodność możliwości oferowanych naszym doradcom i konsultantom powoduje, że każdy może znaleźć najbardziej odpowiadającą mu formę współpracy z nami. Dzięki temu jest w stanie stale rozwijać się, a jednocześnie realizować cele całej spółki."

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expander w Warszawa

Przemek

Na pierwszym etapie była rozmowa z kobietą z HR, która prezentuje perspektywy i ze Expander ma wszystkich deweloperów w Warszawie, jest stała podstawa, i połowa prowizji od sprzedaży nieruchomości 2%. Czyli sprzedając mieszkanie średnio za 400 tys to 4000 jest dla nas. Na drugim etapie jest Sebastian - kierownik projektu. Potwierdza, że jest 2100 brutto podstawy, połowa prowizji od 2% wartości nieruchomości, że w ofercie są wszyscy prócz jednego dewelopera w Warszawie. Mnóstwo klientów i tylko robić biznes! 3 dni szkolenia, są obiady, jest fajnie, wszystko wygląda profesjonalnie. Koniec szkolenia dostajesz umowę a tam 1800 brutto! O co chodzi?! Miałobyć tyle netto, bo brutto miało być 2100. Otóż było "nieporozumienie". Sebastian owi chodziło o kwotę brutto jaka ponosi pracodawca... od takie nie dogadanie, "źle się zrozumielismy"... Kpina i żart! Nie polecam

Zadowolony
@Przemek

co Wy za głupoty Piszecie. Podstawa jest jeśli chodzi o Warszawę to jest 2100 zł netto i prowizję 50%-50% lub jesteś bez podstawy i masz 60% za prowizję i jak w kwartale zrobisz 45 tyś przychodu to masz 70% więc jeśli chodzi o Warszawę to nie wiem gdzie taką agencję znajdziecie co tyle płacą

Gutek

Czy tylko narzekać potraficie? Weźcie się do pracy a będziecie zadowoleni bo firma jest spoko.

bilbo

Praca w Expander bardzo słaba.Większosć osób pracujących na call center jest traktowana przedmiotowo.Gdy masz swoje zdanie-wylatujesz .Kasa marna.prowizji nie widać.Większość zespołu zarabia maxymalnie 10 netto na godzinę oprócz rodzynków ,którym czasem dostają się lepsze bazy.Ale o dziwo wciąż tym samym osobom.Dziwna karta ocen i monitoringi tylko po to by nie wypłacić należnej prowizji.Osoby prowadzące couching, to kompletna amatorka.Ludzie nie umiejący sami poradzić sobie z własnymi problemami i z narzuconymi im zadaniami na ogłupienie couchingowanych.Jeżeli wychylisz się ,że chcesz umowę o prace szybko Ci udowodnią,ze na nią nie zasługujesz,albo któregoś dnia dostaniesz wypowiedzenie.Skrypty i styl prowadzonych rozmów jak automat nie pasujący do sytuacji.Zero rozwoju.Warunki pracy bardzo srednie.

Kamil
@bilbo

Nic dodać, nic ująć. Nic się nie zmieniło. Firma krzak

Kamil

Rotacja bardzo duża, wynagrodzenie prowizyjne, na którym jeszcze oszukują

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Cezary

Sprawy finansowe są negocjowane a tym bardzie na wysokie stanowiska w firmie.

A jak wyglada sprawa ze stanowiskami wyższego szczebla takimi jak Menager Zespołu czy też Dyrektor Oddziału ? Chodzi mi i o zarobki oraz rotację na danych stanowiskach.

poe

zastanawia mnie to że masowo szukacie nagle doradców klienta idoradców finansowych w Całej Polsce - z kilkadziesiąt takich rekrutacji widzę od października widze od was - to jakieś zwolnienia były czy taka rotacja jest u was?

Temat ZAROBKI - gdyby kogoś interesowało. Doradca Finansowy - umowa o pracę + działalność gospodarcza. Na umowie o pracę jest najniższa krajowa tj. 1850 zł brutto (netto 1355 zł do ręki). Do tego trzeba założyć działalność gospodarczą, ale płaci się tylko składkę zdrowotną, bodajże 286 zł. Podsumowując 1355 zł (podstawa) - 286 zł (ZUS skł. zdrowotna) - 100 zł (księgowość, średnia cena) = 969 zł wpływa do portfela. Oczywiście są wysokie prowizje za sprzedaż, także można zarobić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Jednak nie ma nic za darmo, praca jest trudna, klientów trzeba pozyskiwać głównie samodzielnie, ale jeśli ma się talent do tej pracy, oraz wiarę w siebie to na pewno się opłaci. Trzeba zastanowić się czy chcesz ryzykować i pracować głównie na prowizjach czy wolisz posadę na etacie w innej firmie gdzie co miesiąc wpada ta sama "bezpieczna" kwota.

koteczek

Czy ktoś może odpowiedzieć jak wygląda rekrutacyjna na stanowisko Doradcy klienta. Ciekawa również jestem jakie warunki finansowe proponują, oraz jaka jest atmosfera pracy na w/w stanowisku.

koteczek

Expander Nieruchomości - NIE POLECAM! kpina i oszustwo już przy podpisywaniu umowy...

Janina

Uwaga! Na rozmowie mówia o kwocie 2100 brutto a na umowie to 1800 brutto. Nie polecam

robson

Proszę mi odpowiedzieć na pytanie : ile trwa szkolenie i gdzie warszawa ? czy zostanie to opłacone hotel itd ? podczas szkolenia weekendy też wchodzą w grę ?

agnieszka

Aż 2 tygodnie szkolenia po 6h, więc ta pierwsza wypłata mizerna.

beti
@agnieszka

zxcv

@kisso chyba doradca mobilny, którego szukacie;) widzę, że kierownictwo ostro reaguje na wszelką krytykę. Skoro jest tak dobrze, to skąd ta rotacja? Dlaczego pracownicy uciekają? Jak dla mnie Wasze CC to typowa murzyńska robota za marne pieniądze

mop

płacą 2tyś brutto, prowizja dopiero wtedy, gdy klient przyjdzie na spotkanie, za takie pieniądze nie warto.

Doradca

Nie warto... Strata czasu. Możesz się napracować po 15 godzin na dobę a kasa słaba, jedna z niższych na rynku do tego z 2 miesięcznym opóźnieniem... Są lepsze firmy w branży i bardziej niezależne. Sprawdź kto jest właścicielem a dowiesz się jakie produkty musisz sprzedawać... I to tyle o niezależności...

nowy

byłem na rozmowie i chca mnie na doradce finansowego umowa zlecenie 1800 zł brutto plus prowizja warto tam isc ?

Koko

Zapomniałem jeszcze dodać o jednym totalnym absurdzie. Centrala wielce szanującej się firmy w samym centrum Warszawy, a brud jak cholera i pełno karaluchów biegających po stanowiskach między kablami.

ammm

zgadzam się z komentarzami odnośnie CC- tragedia. A co do pracy doradcy... CC wie do kogo umówić żeby się zamknęło więc nie ma co tam aplikować chyba,że ma się swoją bazę. Manager Exa hahahahah zapomnij, tam tylko swoich pchają.

Zostaw merytoryczną opinię o Expander - Warszawa

• Jak się pracuje w Expander?

Zobacz opinie na temat firmy Expander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expander?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Expander?

Kandydaci do pracy w Expander napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Expander