Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Poznań

Opinie o Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

władzia 2009-12-18 14:07
Warunki pracy na UMP są naprawdę dobre, choć wiele obowiązków na głowie. Studenci wprawdzie czasem narzekają(usunięte przez administratora) ale studentów jest naprawdę wiele. Czasem się zjawiają w tym samym czasie. Jak dla mnie nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną!!!
trop 2010-01-12 21:21
UM Poznań jest beznadziejną uczelnią. Liczy się tu tylko wydział lekarski i nic po za tym. Oprócz tego to jedna wielka polityczna partia gdzie decyzje podejmowane są nie na podstawie umiejętności tylko na podstawie tego kto kogo zna. Mam nadzieje że ktoś w końcu weźmie się za tą uczelnie i zrobi porządek z tym towarzystwem wzajemnej adoracji.
ona..... 2010-01-23 10:36
zgadzam się z przedmówczynią , jeżeli sytuacja na ump się nie zmieni to nigdy nie będzie tam dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś nareszcie musi tam posprzątać
robol 2012-01-28 16:58
Fatalne zarobki, nepotyzm i kolesiostwo - tyle w temacie.
laoche 2015-11-11 14:46
Wystarczy zdjąć ze stanowiska obecnego prodziekana, porządek nastanie samoistnie.
thesame 2015-11-11 14:50
Prodziekana...alkofana.
hansolo 2015-11-11 16:53
A na czele politycznej ekipy prodziekan...
Venator 2016-02-25 11:54
Upiorna, zatęchła atmosfera w administracji. Mobbing (oczywiście w białych rękawiczkach). Absolutna władza małych ludzi. Nepotyzm, kolesiostwo i być może korupcja - CBA powinna dobrze prześwietlić co się tam dzieje.
karbi 2016-05-18 18:46
Cześć wszystkim. Słyszałem , że tutaj przede wszystkim początki nie są zbyt łatwe. Jednak po pewnym czasie człowiek do wszystkiego potrafi się przyzwyczaić i potem już jakoś idzie z górki. Niemniej na pewno swoje trzeba się przemęczyć bo nic nie ma za darmo na um
Zostaw swoją opinię o Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Medyczny w Poznaniu