Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Leopold Staff

Kiedy firma Cchbc zwolni tych nierobów z biura ?

SIMPLETON !!!

Google

Merytoryczny wpis ....

Raissa
@Leopold Staff

Nieroby z biura sami się zwalniają, no też mają dość tego syfu????

Magazyn w Wawa
@Raissa

Kiedy wyjedzie towar do klientów z magazynu ( nowego?) z nowej lokalizacji ? Jest już cyrk?

Upsss
@Magazyn w Wawa

I po co było ruszać Annopol? Najpierw poszło biuro, bo były śmieszne argumenty za przeniesieniem. Teraz wiatr hula na piętrach. Kolejny ruch z magazynem. Oj ktoś nie ma ręki do dobrych decyzji, oj nie ma.

Przedstawiciel handlowy

Ważne , że klika ma się dobrze. Kumple i kolesie . Coca-Cola ma to w swoim DNA

Listopad - czas na zmiany

CC szanuje tradycje i jak co roku, robi prezenty swoim pracownikom czyli pomaga odejść z organizacji. Powód jak zawsze ten sam obłudny, żeby sprostać rynkowi i jego zmianom praz, żeby bardziej się dopasować. Ile lat jeszcze zarządzie będzie trwało dopasowywanie? Czy Wy na prawdę myślicie, że ludzie Wam wierzą?

Lip

Ja wierzę.

Czego tu nie rozumieć
@Listopad - czas na zmiany

Mlody. Bądź jak CC czyli... Załóż firmę >zatrudnij ludzi >dostrzeż innowacje możliwe do wprowadzenia w celu optymalizacji kosztów >prędzej czy później sam zaczniesz unowocześniać i zapewne część ludzi zwolnisz, starając się im powiedzieć o tym jak najdelikatniej potrafisz aby nie zostać nazwanym brzydko np h... jem > w lustrze zauważysz swoje zadowolenie z powodu większych zysków. Nic nowego, o tym uczą na studiach. Jest takie mądre powiedzenie : "spełniaj swoje marzenia zawodowe, zanim ktoś zatrudni Cię do spełniania swoich własnych" i wierzę, że po dobrej szkole w CC dasz radę dokonać dywersyfikacji zawodowej, trzymam kciuki :) pozdrawiam - P

Sanjr
@Listopad - czas na zmiany

To zaczela sie rewolucja ze zwolnieniami, w Wawie pierwszy atak i ofiary z 20 letnim stazem ,znowu historia sie powtarza the besciaki ,best of the best i vont bo tak chce system ktory jest chory w CC!!!!

Niebieski
@Sanjr

Jestem dwa lata poza systemem, miałem podobny staż w firmie i powiem Wam ze te dwa lata są najlepsze od dwudziestu lat- jeśli chodzi oczywiście o sprawy zawodowe. Świat żyje i ma się bdobrze, nie zawala się z powodu braku cenowki, braku(4fejsow, chyba), walki z audytorami, kto miał racje. Ja robiąc ankietę czy audytor- odpowiedz z...na, On opisuje stan faktyczny na punkcie, a ja to niby k....a wirtualny- zwłaszcza przed audytami itp itd. Finansowo patrząc po rynku Cola już dawno przestała być atrakcyjna. Utrzymując kontakt z kolegami mniej więcej wiem ile zarabiają i powiedzcie mi proszę ile kasy można odłożyć z pensji 3500, 4500. Dlatego każdy z Was którego zwolnią po wylizaniu ran i otwarciu oczy na możliwości jakie daje rynek sobie poradzi. Pracując trochę czasu każdy z Was wie ze jedynym pewnym kierunkiem w tej firmie są zmiany i takie będą. Niech czasem nikt nie myśli ze pierdzac w siedzenie w Skodzie dotrwa do emerytury. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Jes
@Sanjr

I bardzo dobrze niech zwalniają tych nierobów z pensją po 15 tys miesięcznie. Nowych zatrudnią za dużo mniej

Heinekena
@Sanjr

Zwolnić i zatrudnić nowych . Tańszych .

kula w leb

niestety taka prawda o naszej firmie...obserwuje co dzieje sie w stolicy i niestety każdy szanujacy się STL, taki który jest za ludźmi, filtruje informacje - odchodzi sam do innej firmy i jest bardzo zadowolony. a potem na jego miejsce wskakują Ci tacy młodzi gniewni nie mający pojęcia o tym co robią, a awansowali dlatego,że wiedzieli komu w (usunięte przez administratora) wejść...i rzadza nami wyzywając się za swoje braki kompetencji. w WWA ostatnio kilku STLi odeszło samych, w szczecinie tez, w poznaniu tez a zakladam ze w kazdej lokacji jest przynajmniej jeden "normalny" ktory stara sie uciec zanim zmielą mu łeb do końca...

Tenvyu
@kula w leb

Tak

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Alfred TT

Ile trzeba dać / zapłacić za załatwienie pracy w CC ? Na stanowisko specjalista rozwoju rynku. I z kim można pogadać o tym .?

Srebrny

Fajnie się siedzi w domu, ale jak to się wszystko zachowa za dwa m-ce. Pewniakiem jest ze będą zmiany, które dotkną nas wszystkich, jeszcze dołoży się do tego podatek cukrowy i mamy wzrost bezrobocia. Taka melancholia mnie naszła kolejnego dnia nic nierobienia.

HP
@Srebrny

Podatku od cukru już niestety nie będzie. Będzie za to nowa rzeczywistość. Pytanie tylko jaka? Jeśli po 2 miesiącach opanujemy pandemię to będziemy budować wszystko od początku. Jeśli nie to zapanuje anarchia. Wtedy wirus, głód i zagrożenie życia będziemy odczuwać codziennie. ZOSTAŃCIE W DOMU - WIRUS JEST BRONIĄ BIOLOGICZNĄ Patogen wyniszcza organizm (dane z Belgii i Chin) lub zabija. Nawyk w myśleniu 'wszystko było ok przez całe życie" luzuje nasze poczucie faktycznego zagrożenia, Myślmy jak dojrzali ludzie i poważnie oceniajmy to co się dzieje. Dużo zdrowia dla każdego, hejka

sztan
@Srebrny

RED zawsze będzie

Korpokiller
@sztan

Nie popuść... Znajdź sobie normalną pracę gdzie zarobisz. A nie całe życie pomykanie czerwoną drezyna, wklepywanie wszystkiego do gotowych tabelek itd. Ludzie, trochę ambicji. Zadawalanie się bibkami, które co chwilę macie organizowane w zamian za brak podwyżek jest dobre dla studencików.. Po studiach przydałoby się zacząć poważnie podchodzić do życia i przynajmniej potroić to co teraz zarabiacie.... No chyba, że firma ma nosa i zatrudnia tylko minimalistów...

Srebrny

Jak w reklamie, sam się pakuj!!!!

mionki
@Korpokiller

gdyby jeszcze czerwoną , gorzej jak białym fiorino fiacikiem przez interkadre tam to 2 tysiaki , nawet na czesne i na życie studenckie nie ma . a pracy od groma - dramat

Renata
@mionki

W którym dziale pracownicy Coca-Coli są zatrudniani przez interkadre? I gdzie zarabiają po 2 tysiące?

Jonasz
@Renata

W dziale sprzedaży

Zero
@Renata

Dział handlowy. Przedstawiciele Handlowi dwójka z małym hakiem.

Jeru
@HP

Podatek cukrowy jest ? Pandemia jest ? Coca-Coli nie ma .

Sanir
@Korpokiller

W Kato znowu zatrudniaja BD po starej zanjomosci panstwo Jarcz...... jeden STL juz pcha zone na stanowisko ,ale co sie dziwic jak przyklad idzie z góry!!!! A Menager oddzialu nadal zagubiony ,wzrok błądzi za rozumem.

Alfred KTT
@Sanir

Ile trzeba dać za załatwienie pracy w Coca coli . Jest jakiś nieoficjalny cennik ?

Robin

Dlaczego na stanowisko Przedstawiciela jest wymagana co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego, kiedy większość kierowników nie ma nawet podstawowej znajomości języka?

Hejo
@Robin

A no właśnie. No bo to jest tak jak w sejmie . Minister ma tłumacza i też nie musi umieć angielskiego .

Wiara Lecha

zielonka - 2013-07-17 17:24:06 stary - 2013-07-16 21:51:16 Podaj mi chociaż jeden przykład awansu na Kierownika za dobre wyniki i predyspozycje pokaż bo nie uwierzę, Stary przesadziłeś, ja mogę mówić za siebie i innych z zielonki, że kiedyś takie awanse były np kris, rosiak itp, Szacun za historię tamtej ekipy, teraz szkoda gadać, stolica w Poznaniu, atmosfera zero itpTej zielonka. łapy precz od Poznania. My a nawet nasz szef do wszystkiego doszliśmy ciężką pracą i uczciwością. Jak się nie chce robić to do Reichu. Poza tym u nas atmosfera jest super.

Jeny
@Wiara Lecha

Chce być kierownikòw . Kto jeszcze.

Ask

Jak to jest, w IC że wszyscy narażamy swoje zdrowie jeżdżąc w rynek próbując zarobić a niektóre osoby w ostatni dzień robią budżet na 200 % w tak trudnym czasie zabraniając max premii.

Nie zdziwiony
@Ask

No to jak to... Nie wiesz jak to się robi? Masz układ z kierowniczką to robisz wrzuty... Cała Polska to widzi .

Zigi

Fajnie że ktoś to zauważył. Tam są wrzuty miesiąc w miesiąc a budżet robi się na 4 klientach. Tacy prawdziwi konsultanci IC ????

Hamia
@Zigi

Tak to jest że się nie nadajesz do pracy.

Krakus

Czy to prawda że Coca cola została wyrzucona z sieci Kocyk Kraków ?? Podobno podpisali umowę z Pepsi na wyłączność . Niezły cyrk. Firma się zwija . He he he

CC
@Krakus

Mocno nieaktualne źródło danych masz

Teraz Polska
@CC

Źródło najlepsze z pierwszej ręki. Wystarczy jechać do Kocyka i zobaczyć .

Pepsi
@Teraz Polska

Tak to prawda. Sprzęt Coli zjechał z Kocykow.

Erlgrey
@Pepsi

I bardzo dobrze. Na większości sklepów już nie ma sprzętu Coca coli . Mniej mamy do roboty i układania . Firma i tak nam zapłaci kasę .

Blanket
@Krakus

To prawda Kocyk się zwija, nie płaci faktur, zwolnili kupę ludzi, ledwo zipią, maja w planach likwidacje sklepów albo sprzedaż jakiejś większej sieci międzynarodowej, nic dziwnego, że Cola się wycofała, po co reanimować umierającego?

Oleksander

Wszystkie rekrutacje są ustawione z góry . Nie ma po co startować na BD , specjalista rozwoju rynku. Rekrutacja jest fikcyjna . Nim się zacznie już wiadomo kto będzie wybrany .

Exc

Szanowny kandydacie na PH..jeżeli masz chociaż trochę nadziei że firma Cię zatrudni mając osobę chętną po znajomości to jesteś w błędzie,nie liczy się wtedy jakie masz doświadczenie,więc dajcie sobie spokój,cola jest tak droga(no przesadziłem eurocash ma tanio z którego Ci klient dowiezie na sklep) że nawet chociaż by się udało rok i papa

Obecny

Bardzo fajna firma , wypłaty są wypłacane na czas .

zlituj sie
@Obecny

jezeli wyplaty wyplacane na czas swiadcza o tym czy firma jest fajna ,to zerknij w dowod czy masz faktycznie 18 lat

MC
@Obecny

gdzie Ty do tej pory pracowałeś? Wypłata na czas jest poza jakąkolwiek oceną tak jak stawianie się do pracy w dniu roboczym...

Olo

Czy nadal w cchbc trzeba mieć znajomości , żeby dostać dobrą pracę ?

Byly 8 lat pracy

8 lat pracy 8 lat temu, jednak napisze, w tej firmie milo wspominam ludzi i charakter pracy na rynku ale tacy przelozeni, że nie można mówić inaczej niz każą,

Tomasz

Cześć, Mam pytanie gdzie mogę zgłosić aplikacje na stanowisko call center w coca-coli? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Bardzo dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam serdecznie

Ola
@Tomasz

W dupie

Kometa

Ja dodam, że na chwilę obecną niby przyjmują przez agencję ale i tak tylko znajomych znajomych... Mnie też tak przyjęli i żałuje, że zrezygnowałem z dobrej pracy. Męczą te ich szantazyki i obietnice.

trolol
@Kometa

Szantażyki i manipulacje to jedyne co potrafią.

MK Cafe

Ustawienia strony nie zapiszą twojej oceny pracy w CC na portalu Linkedin jeśli twoja ocena jest średnia lub słaba w przypadku tego pracodawcy - przechodzą tylko bardzo dobre opinie. Ciekawe w takim razie kto inicjuje te wpisy oraz tworzy treści? Wygląda to jak sztucznie tworzona reklama dla nieświadomych potencjalnych kandydatów.

2021

W styczniu sporo BD zarobilo , zarobilo :) luty to totalne (usunięte przez administratora) budzety 2 razy wieksze niz styczen , DSR nie klamie na palcach jednej reki zarobia ludzie , a marzec ... coz akcionariuszy interesuje zysk a nie wyplaty :)

Darek

W piątek będą zwolnienia w Wawie? Co wiecie na ten temat? Nasz stary sapał ze spłaszczenie struktur ciąg dalszy. Docelowo do końca pierwszego kwartału ma nie być IC jako działu. BD FC będzie miał punkty gastro na swojej trasie. Biznes Plan i matryca nazywa się „Ujednolicenie umiejętności”. Widziałem nazwę szkolenia już: „Będąc uniwersalny, będziesz bardziej optymalny”.

RED
@Darek

I co nic się nie wydarzyło

BadBlue
@Darek

A czy w CC jest w ogóle dział IC/Gastro terenowy czy zostały już (nieliczne) sieci krajowe?

jarwit
@RED

U nas zlikwidowali IC. Teraz jeden PH ma ic i fc.

RED
@jarwit

U nas znaczy gdzie Szanowny Panie?

Jeru
@RED

W Polsce.

Ola
@Jeru

Bbbb
@Ola

W Warszawie nadal nic nie ma zwolnień a największy nierób który tylko szymi i huk robi wokół siebie pracuje to jest sposób ma prace poszumieć w pazurze polatać fałszywie się uśmiechać i owijać w palce kogo trzeba śmiejmy się bawmy się bądźmy jak guzu nie pracujmy bo nie warto

Rzurnalista
@Bbbb

Jesli w celach rocznych jednym z celów jest dostanie się na pudelka lub do plejada.pl to egzekucja on top REDa jest na wysokim poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC