Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

pp Nowy wpis

Jakie firmy jeżdżą dla coli cysternami na ADR ?

Co wchodzi w socjal Coca-Cola?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Coca-Cola?

Pracownik Nowy wpis

Nie ma żadnej weryfikacji. Jeśli masz dwie ręce to juz masz robotę. Dostaniesz 4700 brutto i roboty za dwóch. Zero perspektyw na godne życie. W pobliżu masz wiele firm które oferują lepsze warunki pracy i lepszą kasę na start. Tam nikt nie chce przyjść do pracy.

Powolutku kończy się napompowana chlubna historia HBC. Ta firma sięgnęła dna. Przez zatrudnianie niekompetentnych menadżerów którzy są oderwani od rzeczywistości i nie nadążają za realiami rynku pracy niszczą tą firmę od wewnątrz. Mają w tych swoich główkach mit że każdy pragnie pracować w CC. To już nie wróci, ludzie zaczynają odchodzić do normalnych firm w których na start mają lepsze warunki niż w HBC po latach pracy. Przykro się patrzy na tą sytuacje. Zakład z 30-sto letnią tradycją to już tylko budynki, bo ludzie już na pewno nie. Ludzie którzy tworzyli tą firmę, tworzyli jej historię i jej wizerunek są traktowani jak zbędny mebel choć to oni robią całą robotę tego zakładu. Tegoroczne podwyżki pokazały gdzie jest ich miejsce w szeregu. Zastanawiam się czy to jest porażka HBC, czy porażka marnego zarządu, a może to jest porażka nas wszystkich? Czas pakować walizki i z uśmiechem na twarzy przenieść się do Ż...ki tam ludzie z doświadczeniem przyjmowani są z otwartymi ramionami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Coca-Cola spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak wygląda sprawa grafiku w Coca-Cola. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jaki grafik?! Stąd ludzie uciekają najdalej jak się da.

Zuzanna
@ja

Co? A dlaczego?

@Zuzanna

Bo tu nic dobrego Cię nie czeka. Brak rozwoju, brak odpowiedniego wynagrodzenia. Jeśli masz rodzinę to będziesz się z nią widzieć bardzo rzadko.

Maria
@ja

To słabo, ale godziny pracy muszą być jakkolwiek rozłożone. Wiadomo jak?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Coca-Cola? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

J**** biedę

Nie ma kasy, nie ma pracowników.

Maria
@J**** biedę

Do teraz tak źle wynagrodzeniami jest? Tylko podskoczyły tak jak najniższa z kolejnym rokiem czy jakoś jednak troszkę zaskoczyli tutaj ludzi czymś więcej?

Piotrek

Dlaczego nie mogę dodać pytania ?

Piotrek

Cześć, czy obecnie szukają może operatora lub na produkcje do Coli, może być firma zewnętrzna jeżeli jest. Właśnie się przeprowadziłem i miał bym blisko.

Piotrek

Cześć, nie wicie czy może szukają operatorów lub na produkcję do Coli w Radzyminie ? Właśnie się przeprowadziłem i szukam czegoś bliżej

Tam jest chyba jakaś firma zewnętrzna co im to ogarnia, jakaś Asaa czy Esssa

wózkowy

Cześć chlopy ile operator wuzka widlowego morze tam zarobić, pytam serjjo. Pasuje mi bardzo ta lokalizjacja bo bede miał blisko. Będę wdzieczny za żetelną infiormację. Pozdrawiam

Zainteresowana

Witam, Obecnie pracuje w coli w UK, ale serce rwie się do Polski. Zobaczyłam że są przyjęcia i tak się zastanawiam czy warto? Jestem operatorem lini i na takie stanowisko myślałam aplikować. Przeczytałam komentarze i trochę zwtąpiłam... czy cos sie zmienilo na lepsze? Czy warto? Ile zarabia tam operator?- oczywiscie stawka nie uwzględniona w ogłoszeniu..

Lider
@Zainteresowana

Wracaj :) , będziesz robolem i (usunięte przez administratora) za 3500 brutto w świątek, piątek i niedziele. Z ciekawości, ile płacą w UK?

Zainteresowana
@Lider

Widzę że szału nie ma. Tu na najniższym stanowisku płacą 2400 brutto i praca jak i atmosfera jest bardzo dobra.

Z taką słabiutką psychiką porwałaś(łeś) się do pracy w CC? Nikt Cię nie uświadomił że będziesz pracować w kołchozie? Naobiecywali złotych gór? (usunięte przez administratora)

Poinformowany

Czy warto? Nie. Firma nie liczy się z pracownikiem. Wszytskie problemy zrzuca w są na innych, bo szefowie muszą błyszczeć. Niestety wynagrodzenia to samo, ktoś chce się zwolnić, nic mu nie damy, a jeżeli już odejdzie to wielkie zaskoczenie. Cyrk na kółkach...

Paula

Witajcie, poszukuję MŁODSZEGO PLANISTY PRODUKCJI do firmy z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego. Może jest tutaj osoba, która rozważa aktualnie zmianę pracy i chciałaby porozmawiać, poznać ofertę? ;) Zachęcam do kontaktu: paulina-lewandowska80@wp.pl Pozdrawiam, Paulina

Mikołaj

Czy od czasu ostatnich wpisów w firmie nastąpiły jakieś zmiany? Jak się obecnie tutaj pracuje? A może udało się komuś niedawno dostać na rozmowę rekrutacyjną ? Jeżeli tak, to chciałbym się dowiedzieć na jaką umowę można liczyć i czy pracodawca zapewnia premię lub benefity. Dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Szczęśliwy

Jeśli ktoś chciałby pracować w tej firmie to niech się zastanowi. Zarobki niewspółmierne z zakresem obowiązków. System motywacyjny - żaden. Współpracownicy - szczury pnące się po trupach. Szefowie - brak kwalifikacji i w sumie to wszystkiego im brakuje. Dlatego już tam nie pracuję. Moje sugestie dla Coca-Cola: Sugestie? Wymienić szefów.

Janusz
@Szczęśliwy

Wymiana szefów nic tu nie pomoże. Trzeba wymienić całą górę z działu operacyjnego. Taki tłusty dyrektor trzęsie wszystkim. Miało być po 5 stów podwyżki żeby udobruchać ludzi a on klepnął po 300. Tak się u nas wykazuje, Grecy aż pieją z zachwytu że taki tłuścioch dla swojego sukcesu osobistego i kasy obcina podwyżki do minimum dla pracowników operacyjnych którzy de facto robią zysk tej firmy, a ta firma zarabia setki milionów rocznie, po części zysk swój generuje niskimi płacami. Jeśli jesteś szeregowym pracownikiem to masz ochłapy. Od byle jakiego szefa zaczyna się w miarę przyzwoita kasa. Nie oferują nic konkretnego, a wymagania są olbrzymie. To są typowi Janusze polskiego biznesu. Jada tylko na nazwie firmy.

Wieloletni pracownik

Firma ma już za sobą lata świetności. To co się teraz dzieje to kolesiostwo, kliki. Władze dbają tylko o swoje 4 litery. To co się dzieje w różnych działach to czarna komedia. Aseptyka więcej stoi niż jedzie, na puszkach afera z rurką nalewka która trafiła na rynek a zlinczowac chcą wszystkich prócz szefa obszaru.Z technicznego ludzie uciekają jak z tonacego okretu. Trzymają się tylko starzy pracownicy powiązani układami. Zatrudniani są koledzy z siłowni zanim pojawi się ogłoszenie o rekrutacji, a reszta zastraszana jest przez audyty. Ktoś chce powtórzyć Wedla. Zamiast coś z tym zrobić HR udają ze nic nie widzą . To już nie jest ten sam zakład. Zamiast interesować się ludźmi obecny regionalny a wcześniej szef zmiany woli lansować się swoim sluzbowym Audi i udaje że nie poznaje ludzi. Cała reszta ma operatorów za nic- liczą się tylko słupki, cyferki. Później na koniec roku mogą się chwalić tym co jeszcze zostało na spędach gdzie za naszą kasę bawią się za grube setki tysięcy.

Legionowo
@Wieloletni pracownik

Jeb...ć chłopka z ciechanowa :) jeb..ć łysego z ałdi :)

Ale cyrk, do puszki wpadł nalewak i poszło ....... Operator poinformował szefa zmiany, ten kazał jechać dalej. Szef zmiany poinformował kierownika działu, brak dalszej reakcji. Temat zamietli pod dywan. Nagle bach i puszka z nalewakiem wypłynęła. Wszyscy pala głupa. Wpada regionalny dyrektor operacyjny, chce wyciągać daleko idące konsekwencje od operatora maszyny. Temat znają wszyscy tylko nie on. Może czas przerwać zmowę milczenia i pomóc szefowi zmiany i kierownikowi na kontynuowanie kariery zawodowej po za strukturami!!! Mam nadzieje że ten wpis zobaczy ktoś kto może coś z tym zrobić fajnego i pożytecznego

mmmm

Nieporozumienie omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Radzymin

• Jak się pracuje w Coca-Cola?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola?

Coca-Cola