Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Co wchodzi w socjal Coca-Cola?

Winek Nowy wpis

Już od 2016 roku firma nie działa w Środzie Śląskiej więc nie liczcie na jakieś info.

Bazyllo Nowy wpis

ktoś się orientuje czy tam nie potrzeba kierowców kat c i jaki numer tel bo ten co jest na stronie nie odpowiada .

Bazyllo Nowy wpis

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Coca-Cola? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
D

No co mogę powiedziec, bardzo polecam wszystkim, którzy szukają dobrych zarobków i wspaniałej atmosfery, przeciez warto próbować, moim zdaniem to jest na plus, Coca-Cole zna przecież każdy

Czy Coca-Cola nadał działa w Środzie Śląskiej czy gdzieś się przenieśli? Czy ktoś się orientuje, czy w Środzie produkowane są lodówki i czy to robi jakaś firma zewnętrzna czy Coca-Cola?

piotrek

Jesli chodzi o prace jako picker to jest to typowa harowa.Przykladowo przez godzine trzeba przerzucic 100 zgrzwek coli.Kregoslup z gumy w tej pracy to warunek konieczny,jesli jestes slaby to daj se spokoj

tomek

Dlaczego jest taka duza rotacja na magazynie?

lolo
@tomek

Taka rotacja to tutaj normalna rzecz. Kolesie dostają 14 tys na miesiąc, fury i szkolenia, po 4 miesiącach zostają prezesami, ci lepsi w UK, Szwajcarii i USA. Reszta wali kapucyna , dostali taką odprawę, ze nie muszą pracować oni i jego dzieci.

mała

Hej, czy ktoś z was pracował w Coca-cola shared service? Jakieś opinie? Słyszałam ze spora rotacja jest. Interesuje mnie tylko temat shared service.

Były pracownik - 2009-03-11 00:33:45 Ta firma to jakaś masakra, nie polecam !!!!!!!!!!!!!! A można prosić o szczegóły?? Dlaczego firma jest masakrą? Dlaczego nie jest godna polecenia??

Ta firma to jakaś masakra, nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Środa Śląska

Coca-Cola