Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Yaji

Drodzy, kiedy nastąpi wymiana 3-4 letnich Skód i na jakie auta?

Szkoda to bedzie niebawem
@Yaji

Przeczytaj ze zrozumieniem list od GM, to załapiesz, że Szkoda będzie żegnać odchodzących i będzie potrzeba mniejszej ilości Skód. Ciekawe jaki tym razem zostanie zastosowany klucz ?

SzkodaV8
@Szkoda to bedzie niebawem

Duże zmiany szykują się w IC?

@Szkoda to bedzie niebawem

Czemu oni nigdy nie napiszą wprost że będą zwalniać i tyle w temacie :)

IC ???
@SzkodaV8

A po co BD IC w IC? Żeby podjechać i zrobić scan lodówki???

@IC ???

Ludzie na Ic są tylko potrzebni do Wypełniania tabelek,bo jak wyrzucą osoby które ich rozliczają to co oni będą robić. Gastronomia z punktu widzenia prestiżu posiadanych klientów już dawno nie ma sensu. Firma zatrudni podwykonawców którzy zrobią inwenturę i zobaczcie ile kasy zostaje.

Ic
@IC ???

Po to żeby brali kasę za nic . Oni nic nie robią i kasę biorą .

Twoja stara
@Ic

Chyba nie masz pojęcia o pracy na IC lub zaczerpnales złych przykładów. Praca na IC to prawdziwe wykorzystanie umiejętności rozmów konsultacyjnych, negocjacji, nastawienia na klienta.

Żarty
@Twoja stara

Negocjuje to właściciel lokalu a Ty podkulasz ogon i realizujesz wszystko co on chce. Ty to nazywasz negocjacjami??? Rozmowy konsultacyjne - jw. Nie bądź żenujący.

Twoja stara
@Żarty

Większość osob tunpiszaca uważa, ze jako CCHBC nie mamy nic dla klientów, a jednocześnie spełniamy ich żądania zamiast negocjować. Intrygujące.

Stary
@Twoja stara

IC to już prawie nie istnieje,to co pozostało to ochłapy których konkurencja nawet nie chce mieć w swojej obsłudze bo zostali tzw klienci „Psy”. Gdzie podziali sie prawdziwi Bd,Stl, ludzie Którzy z pasja pracowali w Horeca??? Ja od kilu lat ich nie widzę , a szkoda bo nawet nie ma kto szkolenia porządnie przeprowadzić,podzielić się wynikami wspólnego biznesu . Aż pcha się na język pytanie do jeszcze zawiadujących CC dlaczego tak wszystko olaliscie???? PC jest wszędzie ,są widoczni budują świadomość nowemu pokoleniu i zdobywają coraz większy kawałek rynku. Co z Wami?????

hmm

@Walaszczuk W czyli będą w tej firmie zwolnienia czy nie?

Sunrise

Ehh. Jak dostać się do tej coca coli to ja nie wiem. Inter kadra co chwilę spamuje ogłoszeniami a 0 odzewu. CV mam dobre bo 3 lata jako ph i 4 lata jako kierownik oddziału, co prawda w innej branży ale zawsze kierownik w dodatku branży w której również jest kontakt z klientem jak i sprzedaż oraz czasem dodatkowo pozyskiwanie nowego klienta. Wiem że cc nie ma na to wpływu ale nie wiem po co płacą jakiemuś pośrednikowi który w rzeczywistości w żaden sposób nie przykłada się do rekrutacji a daje ogłoszenie dla statystyki oraz aby przytulić jakieś pieniądze i żeby nie było że mają totalna olewkę to wrzucają co chwilę ogłoszenie. Czy jest jakaś inna droga aby dostać się chociażby na rozmowę kwalifikacyjną?

trolol
@Sunrise

Na prawdę warto się pakować za najniższą krajową i fiata Fiorino przez interkadre?

Historia
@trolol

Nie opłaca się. Pracowałem przez Interkadra. Tragedia i głodowa płacą za tak ciężka pracę stres i wymaga nią .

SUNRISE
@trolol

Uwierz mi że tkwię aktualnie w większym bagnie.. Może nie za najniższa ale jestem rozdarty psychicznie przez nowy zarząd. Zresztą 3/4 osób z aktualnej ogólnopolskiej firmy odeszło a kolejne 1/4 to nowi bądź Ci którzy są w trakcie poszukiwania pracy.. Tak to Ci mniej więcej mogę zobrazować więc podejrzewam że CC przy tym to pikuś

@SUNRISE

Napisz co to za firma?

Dwarf

Czy jest to normalne, że mimo zakazu spotkań, gromadzeń to SCM, STL urządzają sobie wyjazdy po cichu! Tylko czekać aż ktoś przywiezie Nam covid, pozaraża Nas i rodziny. A niby bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jeden szanowny dystrykt nagminnie nieprzestrzega bezpieczeństwa, liczą się tylko cyfry a nie ludzie.

Jolmes
@Dwarf

A Ty nie spotykasz się ze znajomymi nie korzystałeś z uroków lata i nie byłeś nad morzem/jeziorem w górach czy zagranica ? Jedyny problem to hipokryzja „góry” ze przy tej całej pandemii wprowadzają jakieś fikcyjne obostrzenia które w większym stopniu dyscyplinują ludzi sprawdzają jak społeczeństwo jest posłuszne wobec rządzących niż realnie to zabezpiecza Nas przed chorobami.

Giro
@Jolmes

No skoro mamy czego przestrzegać to wszyscy.... Skoro nie możemy się oficjalnie spotykać to nie róbmy tego po kryjomu, a prawdziwa hipokryzją jest to, że za cały ten rok dostajemy w nagrodę pizzę i cc...

BD
@Giro

Jak się zastanawiasz co dostajemy za cały rok, to zachęcam do analizy co się dzieje w innych firmach pod kątem utrzymania miejsc pracy. Drogi kolego, mamy wyjątkowo trudny rok dla całej gospodarki i wyzwaniem dla wielu firm jest utrzymanie zatrudnienia i wynagrodzeń na obecnym poziomie. My pomimo COVID-19 miesiąc w miesiąc mamy możliwość uzyskania premii a i wszyscy utrzymaliśmy swoje miejsca pracy. A dziś mamy możliwość zarobienia dodatkowego bonusu w konkursie. Nie mieliśmy żadnego ograniczenia bonusów i to trzeba docenić. Oczywiście jak ktoś mówi jedno a robi drugie to nie jest OK ale pytanie czy taki wyjazd nie był zorganizowany w prywatnym czasie czego nikt nie może zabronić. Z pizza źle i bez pizza też źle - liczy się gest i tyle , forma celebracji bo za sam wynik mamy premie. Nie hejtujmy wszystkiego

jaki znow covid
@Dwarf

czlowieku jaki covid ??? gdyby byl taki grozny to przeciez ponoc jezdzisz po sklepach , juz dawno bys sie zarazil , nie pisz bzdur o ktorych nie masz pojecia

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Potocki

Drga kadro managerska zadanie dla was. Wsiadać jutro w samochody i jechać sprzedawać i pokazać co potraficie . Dotarcie na Potocki 99% per trasa i sprzedajecie paletami. Wy chcecie . Wiecie co ja chcę - willę z basenem, SUVa, blondynę z długimi nogami i 4 sztabki złota. Możliwe? Musiałbym zarabiać tyle co Wy, ale żłoba nie oddacie.

@Potocki

Ciekawe. Chętnie bym kupił wódkę Potocki i wiele innych produktów ale jeśli podjeżdża do mnie PH z CC i zamiast wejść do mojego sklepu widzę ze siedzi na tablecie w aucie przed wejściem i coś tam klika to krew zalewa. Nie twierdze ze robią tak wszyscy ale gdyby tak każdy sumiennie wykonywał swoją prace to nie narzekalibysfie na kierowników i zarządy, którzy dają przyzwolenie na nieróbstwo. Czasy nie są łatwe wiec proponuje spiąć tyłek i dać trochę od siebie a mi nie robi różnicy czy kupię 6 butelek Potockiego czy Grey Goosa. Biznes robią ludzie nie produkty. Potrzebny jest jednak dialog.(usunięte przez administratora)

Grazyna
@El Cliento

Każda wizytę poprzedza przygotowanie do wizyty określenie celów ilościowych jakościowych podsumowanie poprzednich wizyt ustaleń planów wiec proszę się nie dziwić ze PH „klika w aucie w tableta” a nie idzie odrazu do sklepu - takie są wymogi firmy i taka jest jej charakter w cchbc.

Procent
@El Cliento

Ja tam lubie, gdy kolarz przyjeżdża np. Z nemiroffem- więcej gratisow niż sama wódka jest warta:) dla mnie bomba! Do tego jak tylko zapłacze, że hurtowniaa ma taniej albo że oddam lodowke- natychmiastowa reakcja; gratisy, przeterminy i sam poukłada lodowke:) chwale sobie ta współpracę!

@Grazyna

...ale on do sklepu nie wchodzi. W tym paradoks. Co drugi czasem trzeci raz wejdzie na chwile zrobi rundę cyknie zdjęcie.

@El Cliento

Nie wchodzi bo firma uznała że nie jesteś rozwojowym klientem, bo masz jedną a nie pięć lodówek coli i pewnie jeden stojak, a nie 8. To po co tracić czas na takiego klienta.

@Jożin z bażin

Wszystko jasne. Dziękuje za odpowiedz. Mamy 3 lodówki, duża przesuwne drzwi, duża czerwona jedne drzwi i czarna wąska Monster. Stojaków nie mam w ogóle w sklepie. Kupuje waszych produktów za około 100 tyś rocznie. Skoro jednak ten PH podjeżdża pod sklep to zakładam ze jakaś mądra aplikacja go do mnie prowadzi... „Ja tu widzę siostry ze niezły b.... macie w tym swoich archeo”. Z poważaniem. Klient

@El Cliento

Jeśli masz problem ze „swoim” przedstawicielem z firmy Coca cola to zgłoś to na infolini a nie wylewaj żale na forum internetowym. Słabo to wyglada z boku jak się na to patrzy. Zakładając ze to co piszesz jest prawda to słaby z Ciebie biznesmen skoro wolisz popisać na internecie pierdoly zamiast rozstać się z czerwonymi albo wziąć za przysłowiowa mordę i coś załatwić . Lodówki o których piszesz nie wzięły się z nieba tylko ktoś je musiał zamówić czyli handlowiec zamówienia tez się same nie robią? Nie rozumiem Twojej frustracji i wylewania żalów publicznie tak się interesów nie robi. Jak Ci nie pasuje i wolisz płakać na internecie to olej producenta i współpracuj z hurtowniami w czym masz problem ?

Prawda
@El Cliento

Raczej po prostu trafiłeś na takiego PH jak ten, który Ci tu "mądrze" odpowiada.

@Piotr

W czym mój post był zły ? W tym ze dziwie się frustracji klienta która wylewa w internecie ?

Kolarz

Słabe szanse na rozwój, ciągle zmiany strategii i pomysły z góry nijak majq się do rzeczywistosci

Pan kran

Czy to prawda, że oprócz napojów, alkoholu i kawy dojdą jeszcze do sprzedaży słone przekąski? Pytam poważnie.

karmazyn

Sprzedawać można bo taka nasza praca, niestety my w coca coli jesteśmy już od wszystkiego tylko nie od sprzedaży. Już nie wiadomo na czym mamy się skupić, szkoda że wszystko co wprowadza nasz firma jest tak premium że mało którego klienta już stać na nasze "nowości", no ale mają być u każdego i najlepiej cały asortyment....szkoda tej firmy, kiedyś praca tutaj to było coś, teraz już coś trzeba iśc gdzie indziej:)

Rgk
@Pan kran

Spirits to hit. Tam nikt nic nie wie. Sprzedawaj, wstawiaj produkt na półki a później się tym martw. Produkty wogole nie schodzą, klienci źli, bo namówiłem na wstawienie A nikt ich nie chce kupować. Jak przyjdę z monsterem to mnie pogonią. Sam bym nie kupił tych produktów - konkurencja tańsza jest i przynajmniej coś o nich wiem. Tutaj wiem ze jest wódka ale czemu droższa to nie mam pojęcia. Jedna prezentacja od początku roku jest pokazywana, która nic nie tłumaczy - zero rozwiązań tylko założenia które my mamy wypełnić - to żart. Słone przekąski fajnie będzie mieć ale oby ktoś ogarnięty tym zarządzał bo polegniemy jak z premium spirits i oby zatrudnili więcej ludzi bo tylu kategorii jeden bds nie ogarnie.

rozjaśniacz umyslu
@Rgk

albo jesteś nie kumaty co do seling story albo co jest bardziej prawdopodobne osoby które mialy cie tego nauczyć mają cie w głębokim poważaniu bo zajmują się sobą.. coach czy jak tam u was jest trener oraz lider zespołu jest od pomocy i za to biorą kasę, mają lepszy samochód, i czują się ogólnie fantastycznie...

NOWE IDZIE
@rozjaśniacz umyslu

Tam idzie się wykończyć. Szkoda już zdrowia na tą firme

Ciekawostki
@Rgk

Kolego, w tej firmie tak już jest. Wszyscy uważają, że zrobili już tyle ile mogli a reszta w rękach BD. Oni się napracowali podczas składania prezentacji w Powerpoint i już więcej Ci nie pomogą. Dla nich to czarna magia kontakt z Klientem a Ty jesteś podobno Biznes Developer, więc dasz radę. Jeśli jesteś krótko w CC, to Ci powiem, że było już kilka projektów w tej firmie i jakoś ślad po nich zginął - KOS ( Kropla o smaku ) oraz mocno wdrażany Adez ( ile jeszcze będzie na rynku?). Marketing podrzuca Ci badania, jak to mocne będą te marki na rynku, jaką będą miały pozycje itp itd. Za porażki w tej firmie nikt nie ponosi odpowiedzialności. To nie ich kasa, więc wydajà bez konsekwencji.

dziś już niebieski
@Ciekawostki

Świetnie, popieram ...taka jest prawda. Dorzucę jeszcze CC energy totalna porażka, już są na sale za 1.26 w makro. Tylko cch się sprzedaje w miare

Cześć Czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy jako audytor rynku. Wiem, że zatrudnienie jest przez firmę zewnętrzna. Jakie wynagrodzenie? Jakie auto służbowe?

@Paweł

Na początku jakieś 2300 na rękę, przez epidemię zero premii, auto służbowe skoda fabia z LPG ale bez możliwości użytkowania prywatnego nawet odpłatnie, podobno też z powodu epidemii.

@Żółta kartka

Ale jakieś realne podwyżki są możliwe?

przedstawiciel
@Żółta kartka

A przez jaką firmę ? AGENCJE?

Kaszub
@przedstawiciel

Audytorów zatrudnia śmieszna firma WTS WORK TEMP SERVICE - to agencja pracy tymczasowej, poczytaj opinie to zobaczysz jakie są komentarze - dla mnie firma krzak. Wielu audytorów dostało wypowiedzenia, wiec dlatego szukają nowych jeleni do pracy. Na wszystkim oszczędzają, nawet jak jedziesz na przegląd Skody, to nie pozwalają wymienić filtra powietrza za 30 zl!!!!! bo oszczędzają...dają swój olej - co jest niesamowite w tych czasach. Ogólnie nie polecam, właścicielka biura nosi się jak paw, myśli ze wolno jej wszystko. ZENADA!

Nygus
@Paweł

O podwyżki walczyliśmy przez kilka lat, nie było! Ucinali premie i dodawali do podstawy, wiec tylko optyczna podwyżka na papierze. Od 1,5 roku zmienił się manager CCH i dzięki niemu jest wszystko gorzej. Jego zupełnie nie interesują sprawy audytorów. Firma nie odpowiada na emaile, izoluje pracowników, a sam manager wydaje się być głuchy na zapytania. Totalna olewka.

sztan
@Nygus

Ponoć Rudą zwolnili?

Mazur
@Kaszub

Czyli jest duża rotacja w zespole? Zatrudniają na chwilę, czemu były wypowiedzenia?

Tomekr
@Żółta kartka

A ta skoda to taka sama jak maja pH? Czy bieda bez Bluetooth i klimy?

@Tomekr

Nie takie jak PH, ale tez nie najwieksza bieda, bluetooth i klimę ma, nawet kolorowy ekran dotykowy jest ;) na konsoli środkowej, brak tempomatu, tylko jakaś atrapa, zero km prywatnych, i chyba tak już zostanie, brak premii, ogólnie słabo . Teraz doszedł program do liczenia czasu pracy u klienta co do minuty, zaczyna się robić tutaj drugi Amazon, człowiek to robot dla managerów nic więcej.

Jełop
@Żółta kartka

Nie opłaca się tam ogóle pracować, już w Biedronce czy Lidlu jest większa kasa i przynajmniej prywatna opieka zdrowotna, bony, socjale itp. jako dodatki

Niebieska kartka
@Żółta kartka

Czemu tam jeszcze pracujesz? Jesteś tak słaby, że nigdzie indziej pracy nie znajdziesz, czy jesteś masochistą? Człowieku na tej firmie świat się nie kończy, może czas coś zmienić w swojej karierze, przecież wszędzie według ciebie jest lepiej niż w tej firmie

Rozowa kartka
@Niebieska kartka

Nie wierzę w to co czytam. Stanowisko audytora jest super! Praca od 8 do 12, deputat na napoje, super samochód służbowy, fajni koledzy w pracy, wysokie premie.

@Niebieska kartka

A skąd pomysł że tam pracuje? Zajmij się swoim życiem, nie oceniaj innych bo życie kopnie cię w 4litery szybciej niż myślisz .

Zachęcam do kupowania Pepsi bo jest produkcja w Polsce kod 590 początek to wsparcie polskiej gospodarki. Coca-Cola kod 544 to jest wsparcie obcego kapitału

Karambus
@590

Dokladnie, podpisuje sie pod tym. Kupujac PEPSI wspieramy nasza gospodarke. Zatem PEPSI niech zagości na naszych stolach już dziś. Sam kupiłem 4x2.0 L w dobrej cenie

@Karambus

A coca cola to niby gdzie jest produkowana, i kto tam pracuje hefalumpy ? są fabryki w Polsce i są za granicą. Poczytajcie sobie niedouki ile coca cola kupuje cukru w polsce od polskich rolników. Wkład firm Coca-Cola w polskie PKB od lat systematycznie się zwiększa. W 2018 r. wyniósł on 2,95 mld zł, czyli o 35 mln więcej niż w 2016 r. Kwota ta stanowi 0,14% PKB Polski. Ponad 40% z niej, czyli 1,325 mld zł, stanowią podatki, które Coca-Cola rocznie odprowadza do budżetu państwa. I chyba mało poczytaliście o pepsi .

Korpokiller
@544

Ale Ty masz wyprany mózg... Właśnie na takich ludzi stawia CC. Wiernych, zapatrzonych w firmę. Zdolnych do wielkich poświęceń. Ale dla nich jesteś tylko PLką... Więc wyluzuj i lepiej zajmij się rodzina.. O ile ja masz (lub jeszcze masz). Żadna firma nie jest warta całkowitego oddania.

Prawda Cie wyzwoli..
@544

Nie ma co bić piany, zobacz na kod kreskowy, bardzo duzo produktów przyjeżdża z niemiec.... Jaka to skala trudno powiedzieć ale w moim sklepie poza wasza woda z Polski wszystko inne z zagranicy.

Szczery

Nie pozdrawiam Kamila M. Stla z Olsztyna. Nie wiem jak człowiek stosujący tak bezczelny mobbing może pracować swobodnie.

Tomik @

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem. Pracując w tej firmie nie ma się życia prywatnego - maile i telefony non stop, mnóstwo priorytetów, a kasa słaba. Mam wrażenie, że firmą zarządzają dzieci, które nie wiedzą co tak naprawdę robią. wszech obecny chaos i głupota ludzi zarządzających jest widoczna gołym okiem. Podsumowując nikt tam nie ma jaj, żeby powiedzieć wprost - złe decyzje, za mało ludzi do pracy, procesy są nie ułożone. Coca jest nastawiona tylko na oszczędzanie, a te oszędzanie to im kiedyś bokiem wyjdzie. Dłużej niż rok nie da sie pracować w tej firmie, chyba że chce się straciś wszystko...rodzinę, znajomych jednym słowem życie...

Oszczędny
@Tomik @

Kolego, ten system jest tam zbudowany, żeby pieniądze wyciągać a nie inwestować. GM przychodzi na kontrakt 3 letni o ma się wykazać zyskiem a nie stratami czy inwestucjami. Popracuje sobie przez ten czas, pompuje balon, bywa na salonach, rzuci kilka sloganów a podopieczni mu głośno przyklasną, bo to jest w dobrym tonie i tak trwa ten cyrk do kolejnegicdyrt

Rzeszów

Halo Białystok i Lublin. Słyszałem że Wasz pseudo szef obsrał się w gacie i pożegnał się się z firmą. Przyszedł cienki do CC, był cienki w CC i taki sam odszedł. Pan Bóg nie ryczliwy ale sprawiedliwy.

W samo sedno
@Rzeszów

Przez 15 lat, do 2018 roku lok Białystok była stabilnie rozwojowym regionem. Dyrektor, to był dyrektor a nie jak widzimy przez ostatnie lata, że ten tytuł stał się kolejnym etatem, na który trafiały totalne "przypadki". W strukturze na tym szczeblu słowo VACAT nie świadczy zbyt dobrze, widzą to BD's i cała reszta półświadka CCHBC, przez co każda kolejna osoba na tym stanowisku będzie musiała się nafabrykować aby odzyskać autorytet. Za chwilę ta sama sytuacja w Gdańsku... Takie male spostrzeżenie z radosnej strony życia, pozdrawiam!

CC
@W samo sedno

no chyba żartujesz - Białystok stabilny region, ściema podszywana ściemą przez 20 lat

LG

Czy ciągle panuje głęboki układ w CCHBC? Czy też był odważny który rozmontował klikę i jest normalnie?

Jop

O pracy przedstawiciela w oddziale w Rzeszowie ktoś może się wypowiedzieć?

Jop

A Coca-Cola HBC POLSKA oddział Rzeszów na Boya-Żeleńskiego? To może o pracy w oddziale, który ma teren Podkarpacia i Rzeszowa, bo sporo widać samochodów coca coli po Rzeszowie

Bd
@Jop

Praca spoko kierownicy ok

oddzialowy BD
@Jop

wzglednym pojeciem jest slowo sporo :) zalezy dla kogo ile to jest , praca ok , kierownicy ok

@oddzialowy BD

W Rzeszowie wiadomo, że pewnie mniej niż w innych miastach, ale czasem lepiej nieco mniej, ale przyjemniej niż więcej, a z takimi sytuacjami się spotykać, jak tutaj niektórzy piszą...

Obserwator

Najlepsze i najciekawsze w tym wszystkim jest to, że wszyscy podwładni Każdego szczebla i znajomi o tym wiedzieli, gadali o tym na korytarzach i w kuluarach a jego przełożeni nic, totalnie nic. Wstyd, tyle czasu straconego, obudźcie się.

Ankieter

Pozdrawiam wszystkich ankieterów z działu IC. Zataczanie koła nie trwało długo i szybko wróciliśmy do naszego podstawowego zadania czyli wypełniania ankiet. Streściłbym je wszystkie w jednym pytaniu choć wiadomo, że nie możemy mieć za łatwo. Może tak: „Ile kosztuje Gin&Tonic i Finlandia w punkcie z bazy prospecting, który ma nieprofitową lodówkę i czy jest ona ustawiona zgodnie ze standardem, a zestaw combo jest umieszczony w strefie podejmowania decyzji oraz ile pakietów zamierzasz sprzedać?”

Kartka papieru

Coca Cola jest super! I duzo ma cukru. Polecam firme i sam napoj na gorace dni!

Uko

Czy CC zwalnia przedstawicieli handlowych?

Olek
@Uko

No jasne że zwalnia. ludzie też się zwalniaja sami jak nie mogą znieść tego cyrku za miskę ryżu

Respecpa

Największy z największych szacunków dla Grześka kawałka. Bystry, przebojowy, zaangażowany, zawsze wspierał rozwój zespołu...wspinał się po drabinie i myślałam ze to kwestia czasu jak zostanie prezesem. Mimo wszystko podjął decyzje o odejściu widząc ze firma nie idzie za jego pomysłami, które zawsze dźwigały cały dział sprzedaży. Jeśli on mógł podjąć taka decyzje mimo przywiązania to my tez możemy. Prowadź nas, wszyscy pójdą za takim liderem.

Gosc
@Respecpa

Zdecydowanie super napisane najgorsze to to ze to pracowity człowiek z wizja jakich w stolicy mało a zostają ściemniacze szkoda ze podjął taka decyzje firma traci bardzo wiele

@Respecpa

To ten co panoramy wymyślił??

ff
@Jożin z bażin

Tak . Bohater taki :)

@ff

W takim razie krzyżyk na drogę :)

Internista

2300 netto . Wymagania kosmos pensja 2300 netto przez agencję Interkadra. Dział handlowy. Co za najwniaki tam idą robić za taką kasę . żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC