logo Coca-Cola

Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

macius ksywka perełka 2017-08-18 23:20
Jest moc. Teraz bedziemy zarabiac. Sierpien jest fantastyczny panorama tez.
Pozdrawiam caly zespol Szczecin i zwojego szefa kangura.
Colarz 2017-08-23 15:55
Nie pracuje w cc juz kilka lat ale mam zboczenie ze jak wchodze do sklepu to odrazu zwracam uwage na cc i pepsi. Jezdze duzo po polsce to w niektorych sklepach lodowki to katastrofa a na stojaka stoja ketchupy, ogorki a nawet znicze. Zauwazylem taki spadek jakosci od jakiegos czasu wiec pewnie to przez hurt. Za moich czasow jezdzilo sie do kazdego smierdziela co uwazam za przesade tylko zastanawia mnie po co sprzet stoi w takich sklepach i sie marnuje. Bo stl boi sie wycofac lodowki bo spada w jakims tam raporcie. To lepiej jak stoi i jest w niej wszystko oprocz cc. Ciesze sie ze zmienilem branze ale co jakis czas zagladam na to forum co tam sie dzieje ale widze ze coraz gorzej.
Zadowolony 2017-08-23 16:45
A nie lepiej zamiast się gapić zrobić mercha??
Colarz 2017-08-23 19:27
Haha jak dobrze zaplacisz to nie ma problemu :)
Oj złe sie dzieje 2017-08-24 21:52
Załóż franczyzę spar to jakiś chętny kolega się zaraz znajdzie ktrory jest w potrzebie, zrobi CNR i transakcje
kalcyd 2017-08-25 13:22
Może ktoś ma chociaż namiar z kim pogadać. Puki co można sobie wysyłać maile do usranej śmierci.
Telefonieren 2017-08-26 10:03
Człowieku nieporadny strasznie jesteś , dzwonię na infolinie prosze o namiar na takie i takie miasto , dzwonię umawiam sie na spotkanie itd itd , wrocek i Rybnik to dilownia , szkoda ze nikt tego nie rusza ....
kalcyd 2017-08-27 08:58
Ty myślisz że nie mam co robić tylko przekopywać internet i szukać takich miejsc jak to. Pierwsze co zrobiłem to zadzwoniłem , później tylko możesz sobie czekać aż może ktoś łaskawie odpisze na maila (niedoczekanie). Jak bym chciał sobie kupić pare palet to sobie pojade do euro cashu.
Gruba Berta 2017-08-27 18:38
Bo na to,żeby z nami handlować to trzeba zasłużyć.Nikt w podskokach do pierwszego lepszego sprzedawcy biegł nie będzie.No chyba,że ci z pepsi,są już tak sfrustrowani,że prawie za darmo towar rozdają.
Gruba Berta 2017-08-27 18:38
Złe się dzieje 2017-08-27 20:17
Załóż franczyzę sieci SPAR a koledzy z dilowni Wrocław lub Rybnik sami cię znajdą
kalcyd 2017-08-28 17:36
"sprzedawcy" - chyba jestem kupującym dla 'was'.
# 2017-08-29 08:50
Drodzy użytkownicy portalu, pamiętać trzeba o tym że RTM to JAKOŚĆ. Trzeba się cieszyć że przyszedł .... Poczekajcie do końca września i ankiety My Voice. Po tym dopiero zacznie się "polowanie na czarownice" a obstawiam że od końca października - początku listopada 1/3 firmy będzie na L4. Grudzień to czas wesoły bo XMASS będzie panował ale nie dla wszystkich. Najbardziej będą się bać osoby odpowiedzialne za lokacje bo wyniki ankiety MV będą na poziomie 45-55 pp. No chyba że Roman zrobi robotę . Pozdr 4 All
stras 2017-08-29 19:02
No chyba że nie będzie ankiety, bo będą się jej bali :)....ale powiedzą wszystkim że jest taka satysfakcja z pracy w tej firmie że ankiety są nie potrzebne:))
cebulak 2017-08-29 19:06
Chłopie, góra wiedziała jakimi wynikami może się skończyć ankieta My Voice i nie bez powodu dali zarobić ludziom w sierpniu.
stary 2017-08-29 21:03
Wyniki i atmosfera idą w parze, nasz Katowicki SCM staje na uszach żeby zrobić nam dobrze ale to i tak nie uchroni go przed tragicznym wynikiem ankiety , mamy nadzieję że w końcu lebek pójdzie pod siekierę kata i nawet chore uklady nie pomogą dalej grzać dupska w ciepłym kwidolku. Tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lokacyjna atmosferę to trzeba być mistrzem nieudacznego zarządzania!!!!
PEPERS 2017-08-30 14:50
Panie i Panowie ankieta My Voice będzie nawet jeżeli wyjdzie źle (a raczej tak nie będzie) to i tak wynik zostaną przedstawione w dobrym świetle lub mądra głowa powie że ludzie pytań nie zrozumieli.W tej firmie wszystkie ważne tematy zamiata się pod dywan nawet przestępstwa karno-skarbowe,mobbing, bójki itp.Hurtownicy wystawiają faktury do klientów klienci robią refaktury do hurtowników towar nawet nie wyjeżdża z magazynu.Można być skopanym przez szefa a później mieć kłopoty bo go palec u nogi boli o wyzwiskach i pomiataniu ludźmi to już nie wspomnę.Biały Dom takich spraw nie widzi a szkoda tyle pieniędzy się wyrzuca a oszczędza na ludziach.Pamiętajmy pieniądze idą z dołu do góry a nie na odwrót.
Piszmy tutaj o wszystkich złych rzeczach które się dzieją ludziom w firmie może ktoś w końcu to zmieni.
My voice 2017-08-30 19:48
W wrocku pokazali nawet telefony jakie bedą w grudniu, a w tamtym roku do ostatniego dnia nic nikt nie wiedział. ,
Sanir 2017-08-30 21:28
Niech dadzą pracowac w godziwych warunkach bez głupich panoram i herezji korpo-szczurów. A Tel to w d.u.p.s.k.o mogą sobie wsadzić!
+ 2017-08-31 17:06
i co ci z tego telefonu.....myslisz że jak ci dadzą telefon to już bedziesz miał spokoój. Pokazują co chcą żebyś sie nie odzywał o tym jak jest w firmie, a gadał o telefonie. Proszę cię dorośnij
My voice 2017-08-31 19:06
Łebku wiesz gdzie ja mam model z 2015 najtańszy szrot na androidzie 5.0 , proszę Cię ...
My voice 2017-08-31 19:06
sinalco 2017-08-31 19:07
i jakie telefony pokazali?
Baltona 2017-09-01 02:03
Szajsung j3 woow już podniosło mi się zaangażowanie
magda 2017-09-03 23:18
kazdy pracownik skanem lodówki odznacza wizyte, nie ma co sie martwic :)
anton 2017-09-04 10:01
Szukam mocnego zawodnika co załatwi 25 palet/ tydzień.

antoniewicz@op.pl
Pan z HR 2017-09-04 14:09
Cześć. Co sądzicie o zadaniowym czasie pracy jaki ma być wprowadzony niebawem.? Czy w jakiejś lokacji były już prezentacje dla działu sprzedaży czy czekają z tym po ankiecie
Kropka 2017-09-04 16:25
Nie ma problemu.Brykietu mogę załatwić nawet 30,pellet również.Mam też dojście do taniego węgla.
zadaniowy czas 2017-09-04 19:31
Proszę Pana z HR zadaniowy czas pracy chroni pracodawcę przed roszczeniem pracownika w stosunku do pracodawcy o nadgodziny. Niestety w CC HBC nie ma możliwości z wyrobieniem się ze wszystkich zadań które wymaga CC HBC + przełożony w 8 godzin (40 godzin tygodniowo). Nawet po wprowadzonych zmianach przeprowadzonych w ostatnim czasie w Naszej firmie nie spotkałem się z sytuacja by 8 godzin było wystarczającym czasem na wykonanie pracy. Niestety zadaniowy czas pracy nie spowoduje pracy krótszej niż 40 godzin tygodniowo ale ograniczy do minimum pracodawcę CC HBC w temacie roszczeń pracy po godzinach.
+ 2017-09-04 21:06
Czyli mam rozumieć że nawet jeśli będę robił po 10 godzin, to jak coś, to nie będę mógł rościć o nadgodziny, ponieważ firma mi przekazała zę mam pracować po 8?
jerzy 2017-09-04 23:32
Nawet jeśli bedziesz robił po 12 godzin to firma bedzie miała podkladke, że jesteś słabo zorganizowany, ponieważ nie potrafisz sie zmieścić w 8 godzinach pracy.
Małoefektywny to sie nazywa. Wprowadzenie zadaniowego trybu pracy zciąga już calkowicie odpowiedzialnosc pracodawcy i przerzuca ja na pracownika ktory jest z gory skazany na porazke przed sadem pracy w przyszlości. Dziwie sie ze nie potrafimy sie zjednoczyc jako dział,sprzedaży jak to miało miejsce w takich krajach jak Austria, czy Czechy aby przeciwstawic sie takim pomyslom. Jest mi wstyd za siebie i tych co milczeli jak chlopcy z KA walczyli w naszym imieniu o lepsze jutro dla nas. Teraz ich juz nie ma i maja wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a my w tym szambie utoniemy. Jakim trzeba byc tchorzem i jak tu teraz spojrzec w lustro. Nie mam tu pretensji do nikogo tylko do siebie teraz patrzac na to z perspektywy czasu.
25 2017-09-05 16:15
Nie sądze że się tu ktoś zjednoczy, zostało dużo takich co za cole życie odda i lizusów. W wielu sprawach by można się było zjednoczyć....panorama....ankiety MY Voice......teraz ten czas pracy....Ale z kim????
zadaniowy czas 2017-09-05 18:23
Tak, jeżeli Swoje zlecone obowiązki wykonasz nie w 8 godzin a w 12 godzin to Twój problem nie firmy :)
Co najlepsze nigdy firma nie da cie obowiązków które możesz zrealizować w 3 godziny i śmiało pójść do domu. To jest urok systemu zadaniowego ratować tyłek firmy , przełożonego. Ale też jest na to sposób prawo w Naszym kraju działa w Dwie strony. Pod warunkiem że Biały Dom i kierownictwo będzie wykorzystywać "system zadaniowy" by ludzie pracowali powyżej ustawowych 40 godzin tygodniowo.
zadaniowy czas 2017-09-05 18:31
Jerzy, jest na to prosty sposób firma która przechodzi na zadaniowy czas pracy a we wcześniejszej formie miała nagminne przekroczenia czasu pracy i nie zmieniła Swojego stylu pracy, wówczas sąd pracy wydaje na korzyść pracownika. W CC HBC z tego co wiem jeszcze firma o nadgodziny nie wygrała z pracownikami. A tych spraw nie jest dużo wszystko załatwia się polubownie tak by móc wygrywać nagrody jako najlepszy pracodawca roku zaangażowani w ochronę zdrowia i przyrody :)
My sprzedajemy wodę z cukrem wiec ze zdrowiem nic to nie ma wspólnego a jeżeli chodzi o ochronę środowiska EXTRA jazdy 3 razy w tygodniu na spotkania w biurze kilkudziesięciu BD ale co tam spalenie jest minimalne :)
Panowie warto pracować jeżeli jest Nam źle to pamiętajmy zawsze można zmienić pracę w CC HBC
Do białegostoku 2017-09-06 16:54
A jak wam podobała sie atrakcja na spotkaniu podsumuwujacym sezon w Rucianym?
Iwona 2017-09-08 15:44
@Do białegostoku co możesz powiedzieć o pracy w Coca-Cola? Jakie masz doświadczenia z pracą w firmie? Obecnie Coca-Cola oferuje Praktyki w dziale Kontroli Cen i Kontraktów. W ofercie napisali, że wymagają m.in. znajomości pakietu MS Office – w szczególności Excel, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, wykształcenia wyższego z zakresu Finansów, Ekonomii lub pokrewnych lub w trakcie studiów. Czy ktoś jest zainteresowany takimi praktykami?
Cc 2017-09-11 08:08
Moim zdaniem było bardzo kreatywnie...
kk 2017-09-12 20:54
Czy ktoś ma informacje co sie wydarzyło w szczecinie?
Ponoc gruba afera samplingowa wyszla na jaw.
Dochodza sluch ze audyt bedzie trzepal wszystkie samplingi wystawione
w sieciach typu carfur tesco intermarche i stacje paliw rok wstecz.
Moze to byl zamierzony plan. Najpierw zdegradowac lidzi z kijekantki a potem zwolnic dyscyplinarnie za samplingi. Teraz kazdy pali glupa ze niby nie wiedzial o tym ze sampling byl wystawiany na jeden market a jechal na inny aby oplacic expo.
Na jednej sieci były male srodki na innych wieksze wiec jakis trzeba bylo sobie radzic.
A teraz afera.
icefrut 2017-09-12 21:23
No to będą musieli porzegnać z 90 % ludzi ze sprzedazy. Ten co nie wystawiał w ten sposób sampla niech pierszy rzuci puszką ;) a pozatym to ktoś te donacje akceptował.
Chuck 2017-09-12 22:04
W tej firmy nie ma ludzi świętych ,w każdej lokacji wszyscy sobie radzą i działają w ten sposób .No to będzie się działo mega.Audyt osiwieje
no mercy! 2017-09-12 22:19
Poznań!!!
zbliża się Ankieta My Voice!!!
jedziemy z tematem!!!
My pamiętamy!
Ja 2017-09-13 10:55
Ktos wie co to za spotkanie w piatek wroclawia?jakis grill impreza?
kibic 2017-09-13 15:51
Jedziemy z tematem ????
A kto został w Poznaniu z jajami aby odpowiednio wypełnić ankietę ????
Szef zrobi kilka super HGMM z pączkami i wypełnicie ankietę pod jego dyktando....
Pieski gończe już zostały wypuszczone aby zbadać nastroje w lokacji
Ładnie wypełnicie ankietę i podziękujecie szefowi że możecie pracować w tak cudownej lokacji
no mercy, no lerue 2017-09-13 18:02
Jak ładnie zostanie wypełniona ankieta w Poznaniu to bedzie okazja aby dostać w nagrodę kopniaczka w plecki. Za dopłata mozna być jeszcze sponiewieranym słownie. Audyt przymknie na to oko. Wszystko w zgodzie z procedurami.
sanir 2017-09-13 20:31
W kazdej lokacji wchodzą w 4litery z kawa owocami niedługo baranka sklepia żeby tylko ankieta im dobrze wyszla, ale my pamiętamy i cala prawdę i żale wylejemy, w Kato juz STL motywują nas do poprawnego wypełniania ankiety .jeden orzel nawet zaproponował ze razem wypełnimy ankietę . Maja nas za chłopców do bicia ale to się skończy i wreszcie ktos na szczycie zrobi porządek z baranami którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy.
kaka 2017-09-15 20:34
Smiech mnie ogarnia na temat tego całego partnerstwa hurtowego i oddawania punktów do hurtu. Co z tego, ze oddalismy 40 % punktow pod hurt jak rejstrujemy je na nowo i dalej z nimi handlujemy odcinajac hurt od zamowien po relacjach z klientem. Stl aprobuje sprzet nikt tego nie sprawdza. Budżety mamy rok do roku wiec kazdy klient ktorego zalozymy a wczesniej z historia zaprasowalismy robi nam górke.
Po co to narzekanie. Ruszcie głowy ludzie i zacznijcie wkoncu kombinowac.
Lol 2017-09-16 18:05
Geniuszu rejestrując punkt podajesz ulice etc , w bazie widnieje jako indirect wiec pochwal sie jak taki inteligent jak Ty to robi !
hehe 2017-09-17 14:18
Zamiast adresu dostawy Kwiatowa 5, wpisz sobie Kwiatowa 6. Dla klienta liczą się dane płatnika na górze faktury, które zaciągną się dobrze. A jaki jest tam adres na dole, to już przeważnie mu to wisi.
EDLP 2017-09-17 20:31
co do audytów to w sumie nie zależy mi już na niczym i mogę polecić również sprawdzenie sampla na DC z przed RTM. Oczywiście wyślij 20phc, ale w dwóch osobnych zamówieniach po 10phc zeby nie bylo przypału, ja to klepnę a potem odbierzesz od nich i odpalisz im ze dwie zgrzewki za fatygę. :)
z pozdrowieniami dla STL-a :)
Lala 2017-09-18 17:26
Sample to jedna wielka ściema ,wszędzie w całej PL ,mój STL wiele razy mi mówił radź sobie a ja zamykam oczy i nic nie wiem,więc wypisuwałem na zaprzyjażnionych klientów ,łapałem kierowcę no i reszta wiadomo ...:
Zostaw swoją opinię o Coca-Cola - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola