logo Coca-Cola

Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Tymon 2017-02-08 13:22
Spoko. Tylko zastanawia mnie roznica ze jednoli dostają gole dwu osobowe a inny na wypasie
Rock 2017-02-08 16:39
To jak tak Ci zalezy na duzym bagazniku a nie na alusach i ekraniku to popros zeby zostawili Ci yarisa. Bedziesz mogl sie spakowac nawet na caly miesiac. Nie bedziesz wozil powietrza i wszyscy beda happy.
Nick 2017-02-08 17:05
Natomiast Ty będzisz mógł przez kolejne 3 lata bawić się ekranikiem,a nawet funkcją start-stop,koledzy spod trzepaka będę z pewnością z zazdrości obgryzać paznokcie.Niestety przed pannami raczej Fabią nie zabłyśniesz.A jak już skończysz się bawić swoimi samochodowymi gadżetami to proponuję rozłożyć siedzenia,wrzucić trochę pop,jakiś ekspozytor i trochę przekładek.A potem zrozumieć jakie powinno być auto użytkowe dla PH.
Grzegorz 2017-02-08 18:08
Witam , może mi ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i oczywiście jak wygladaja pierwsze dni w pracy ? Pozdrawiam
Grzegorz 2017-02-08 18:10
@Grzegorz zapomniałem dopisać chodzi o stanowisko Przedstawiciel Handlowy
Grzegorz 2017-02-08 18:10
@Grzegorz zapomniałem dopisać chodzi o stanowisko Przedstawiciel Handlowy
Rock 2017-02-08 18:11
Podoba mi sie twoje podejscie. Wysoko zajdziesz w tej organizacji
Nick 2017-02-08 19:49
Raczej nie,wieksze ambicje.
TY 2017-02-08 20:22
Boże jaka gównoburza... zapytałem tylko dlaczego jedni mają gołe wersje 2 osobowe a drugi pełen 5 osobowa na pełnym wypasie ale nie w kombi... Raczej ten PH co miał wypasioną nie wyglądał na smutnego, a siedzenia miał rozłożone i nawet sztuki przekładki czy jakiegokolwiek innego gówna ;) Ten w białej też nic nie miał ale nie wyglądał już na takiego happy ;)
Sweet kiss 2017-02-08 22:11
Siema. A gdzie Ty widziałeś białe auto?? Moze to był march?? Hahaha
Kicający pawian 2017-02-08 22:15
Bo ten zadowolony właśnie zamówił szczotkę do mycia pleców ze sklepiku powerteam,a ten smutny szcotki nie zamówił.I gdzie Ty dwuosobowego kombika Fabii widziałeś?Bo takich ich nie produkują.
Ty 2017-02-08 22:18
Może i merch. To by wyjaśniało. Fakt lepiej stary yaris niż nowa fabia ;) sorry
..... 2017-02-08 22:29
Wow, ale wywołałem burze :)
Po pierwsze. Yaris jak i fabia to nie sa dobre auta na obecne wymagania pracodawcy.
Kolego "Rock" w yarisa czerwonego nie zmieścisz materiałów nawet na potrzebę odebrania 1x sklepu w projekcie panoramy. A przypominam ze sa dwa w miesiącu.
Chodziło mi o to, że z niektórymi decyzjami naszej firmy się nie zgadzam i ich nie rozumiem. Jeździłem kiedyś vw caddy, peugeot partner i każdy kto nimi jeździł powie Ci że to zupełnie inny komfort pracy. Załadujesz sobie co chcesz i nie musisz sie martwić codziennie czy masz przekładki, boki do kr 1 itp.
Jednego cieszą alusy innego potrzeba większego bagażnika. Napisałem tylko, że w pracy wolę mieć większe auto bo powietrza, uwierz mi, nie wożę. Uważam, że fabia była by ok tylko zamiast gadżetów wolałbym wersje combi, która cenowo jest bardzo zbliżona do hatchbacka
Natomiast w pełni zgadzam się, że auto dwuosobowe z kratką jest wiochą i osobiście nie widziałem żadnej białej wersji i nie słyszałem aby ktoś miał takie dostać. Audyt jeździ białymi fabiami ale oni są zatrudnieni przez agencje.
Pozdrawiam i życzę spokojnej pracy
Ty 2017-02-08 22:31
I nie rozumiem twojego żartu z gąbka :)
Haha 2017-02-08 22:36
U nas porąbany Audyt a w Maspexie zewnętrzna firma do sprawdzania prawdziwości L4.
Salian 2017-02-09 16:20
Audyt w Cc już drugi rok jeździ białymi fabiami III i to 5 osobowe
PL09639471 2017-02-12 08:09
Siemanko
Jak tam lokacja Szczecin? Ilu pracownikom podziękowali już za współpracę w związku ze zbliżającym się RTM? :)
jaro 2017-02-12 11:48
Na razie to w Szczecinie proszą i przekonują ludzi z KA aby zostali. Każdy z KA kto nie odejdzie teraz i podpisze aneks, zostanie największą ofiarą systemu i będzie tego żałował tak jak my teraz żałujemy w Łodzi. Tak nas zapewniano, tyle obiecywano, skończył sie okres przejsciowy i zaczęła się dramatyczna przygoda z FC.
izydor 2017-02-12 14:42
Co znaczy łączenie Lublina?
pepsiarz 2017-02-12 18:07
Czy Mógłbyś napisać coś więcej?
Arek 2017-02-13 18:44
Cześć , jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na przedstawiciela handlowego ? Jakie jest wynagrodzenie ? Ciężko się dostać ? Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam Arek
Sweet kiss 2017-02-13 19:57
Za rozmowę kwalfikacyjną nikt Ci nie da wynagrodzenia Hahaha
Arek 2017-02-13 20:57
Wiem że nie da ;) a jak wygląda taka rozmowa ? I jakie jest wynagrodzenie początkowe ?
Bdfc byly 2017-02-14 07:58
Rozmowa wyglada tak jak masz w zakladce na gorze. Przynajmniej u mnie tak to wygladalo. Moge tylko doradzic ze jak masz inna opcje tzn. inna firme do wyboru to nie idz do CC. Tu juz nic dobrego Cie nie spotka. Praca w tej firmie to byl prestiz i pieniadze ale z 10 temu. Ja sam zrezygnowalem chociaz przekanywali nas ze poza brama nie ma innego zycia. Ale uwiez mi ze jest i to o niebo lepsze.
mariano 2017-02-15 16:04
Witam Panie i Panowie
Jak podoba się wam pomysł żeby do sprzedaży w lutym nie wliczać sieci Lewiatan, Groszek , DC ?
Farfan 2017-02-15 16:58
Złodziejstwo tej firmy przeszło najśmielsze oczekiwania, tyrasz przez pol miesiąca przy sieciach, robisz wrzuty, walczysz jak możesz z cenami, które mamy, a tu nagle dowiadujesz sie ze jednak firma Ci za to grosza nie zamierza zapłacić
miku 2017-02-15 16:58
a skad taki pomysł?
Farfan 2017-02-15 16:59
Ciszek 2017-02-15 17:34
Do dnia dzisiejszego jako tako szanowalem tą firmę jednak to co dzisiaj usłyszałem to jest jakiś czarny humor z ich strony. Słowo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jest mało powiedziane. Człowiek sie dowiaduje 6 dni przed końcem miesiąca że takie coś sobie wymyślają. Jednym słowem żenada
Ciszek 2017-02-15 17:36
Tak sobie dzisiaj wymyślili w ośmiu lokacjach...
wlas 2017-02-15 17:43
Czekamy na RTM odcinek 2. Cała tradycja jest już w hurcie, teraz jeszcze LH, EF i DC. Odliczanie do masowego rzucania papierami czas start!
Gggg 2017-02-15 18:37
Jakich lokacji to dotyczy?
Kermit 2017-02-15 19:19
W łódzkiej na przykład :)
Kermit 2017-02-15 19:23
W łódzkiej na przykład :) U mnie volumen z około 110% na 80,icpack 105 na 90,aktywni z automatu też polecieli :)
Cc to oszuści 2017-02-16 05:05
To i tak niezle wygladasz. U mnie gdzie wiekszosc trasy to sieci to vol z 80 spadl do 23. Specjalnie zakomunikowali to pod koniec miecha bo wiedzieli ze tak nikt nawet by nie spojrzał w strone sieci nie mowiac o zamówieniu. Paranoja. Firma ewidentnie nie chce bysmy w lutym zarobili jakiekolwiek pieniadze. Najpierw zmiana Reda teraz to...
bylyjuzfan 2017-02-16 17:06
BSP (sztandarowe hasło w Łodzi czyli Baw Się Pracą) nabrało nowego znaczenia :Bardzo Się Pozmieniało-niestety na gorsze!!!
kalibracja RED-a per trasa -żenada
wycięcie sprzedaży z grupy EUROCASH pokazało tylko stosunek włodarzy firmy do zwykłego" plebsu" na dole....
PANOWIE TAK SIĘ PO PROSTU NIE ROBI!!!!!!nie na koniec miesiąca sprzedażowego...

życzę powodzenia wszystkim w szukaniu nowych możliwości;)
Yarisek 2017-02-16 18:20
Pokazali co potrafią. Zero szacunku do człowieka. Zalezy wszystko od tego jakie Twoj stl ma widzi misie :)'jak trafisz w jego nastrój to moze bedziesz lubiany i bedzie Ci robił mniej problemów a jak nie to jesteś taką samą PL-ką jak pozostali z którymi się nikt nie liczy.

Szkoda tylko ze jak masz target i mozesz go zrobić to na koniec powiedzą Ci,ze jednak nie dla psa kiełbasa. Uciekajcie póki możecie, podobno połowa Szczecina się ewakuowała. ;)
Ciszek 2017-02-16 19:06
Połowa to przesada... od początku miesiąca 8 BD złożyło wypowiedzenia, jeszcze przed R2M. Teraz to już nikogo nie zwalniają - nawet się pojawiło nowe ogłoszenie do pracy ;)
Sweet kiss 2017-02-16 21:53
Cała Polska z Was sie śmieje oszołomy i złodzieje :)
ju-lek 2017-02-16 23:05
Dziwie sie, że w obliczu takiego zapotrzebowania na fachowców i rynku pracy (pracownika) firma zdecydowała sie na takie posunięcie. Te wypasione pseudo managerki z tłustymi tyłeczkami, wchodzące w tylek pseudo STL-ki jeszcze mają czelność mówić nam że powinniśmy z podstawy sie cieszyć. Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości. Każdy Kajekant, który podpisze i zdecyduje sie zdegradować na FC bedzie najwiekszym przegranym tego RTMu bo praca na FC to teraz jest jakis koszmar. Nie mam mowy o zarabianiu kasy. W dniu dzisiejszym utraciłem resztki szacunku do tej firmy. Zaczynam szukać pracy i ewkuacja.
właśnie ktoś zgasił światło 2017-02-16 23:21
Polowa Szczecina sie ewakuowała i dyrektor sie pochorował. Brawo Wy i Wasz RTM.
A dzisiejszy zabieg z zabraniem kasy na pare dni przed koncem miesiaca idealnie trafiony w moment. Najpierw dali do podpisu papiery ludziom z KA w lokacjach ktore wchodza w RTM a potem ogłosili że zabierają kase z FC z sieci. Widac ze maja ludzi za nic. Jestes PLką i zwykłym plebsem ktorego można rolowac za kazdym razem. Najpier RED, pozniej system premiowy ktory jest niekorzystny dla nas, potem zabiora ci to co sprzedaleś a na koniec RTM. A ty harujesz jak woł, panorama ekspozycje, regały, nadstawki, red, hgmmy, durne wymysły, siedzisz po godzinach i na koniec miesiaca the-end.
Bolo 2017-02-17 10:02
O to im chodzi
Chcą aby ludzie sami się zwalniali aby nie dawać odpraw i ile w suchym im zostaje? Nie mało
Lo 2017-02-17 13:58
Dziwna sprawa z tą sprzedażą. STL mówi, ze czekamy na decyzję i mamy ładować. :) ani niech sobie sprzedają. teraz czas na znianę pracodawcy.
Retro 2017-02-18 21:37
Witam, czy ktoś wie co się stało z Tomaszem P. Z lokacji Lublin?
Kosiarka 2017-02-18 21:49
Mam propozycję odnośnie zamieszania z tymi 3 Cpl
Zaciągamy ręczny na Max--a
nick 2017-02-18 21:55
Do 8 lokacji pozbawionych sprzedaży do ECF- słyszałem, że zaciągamy całkowity ręczny na sprzedaż od poniedziałku. Macie jaja?
xxx 2017-02-19 08:36
Napisz maila na PL_POLSKA_PL
zmartwiony 2017-02-19 14:28
teraz pora na strajk ogólnopolski. pora skończyć z tymi wymysłami w stylu ciągłego obcinania kasy. czas powiedzieć Stanowcze NIE białym kołnierzykom.
memo 2017-02-19 17:07
Ja tylko sptyam gdzie sa ludzie z rady pracowniczej co mieli reprezentowac nas przed zarzadem. Wybralismy tych ludzi w glosowaniu. To bedzie teraz przyklad na to aby swoj glos oddac rozsadniej w kolejnych wyborach.
kosiarka 2017-02-19 22:06
Ciekawe czy rada pracownicza wie o co chodzi z tym zamieszaniem z tymi cpl.
A swoja drogą ma ktoś kontakt do kogoś z tej ekipy?2 rad w tym mc dymaja Nas na mas
Zostaw swoją opinię o Coca-Cola - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola