logo Coca-Cola

Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Ricki Ticki 2017-05-08 22:05
Łódź rządzi ! Zapraszamy na Piotrkowską to zabawimy się z Tobą. Słaby z Ciebie OBSERWATOR.
Obserwator 2017-05-08 22:13
Czym się zabawisz ?? Heh trzeba mieć czym żeby się bawić , idź spać żebyś wcześnie wstał i sampling wypisał przed kolegami (L)
Ricki Ticki 2017-05-10 07:45
Wypisałem tyle, że zabraknie u Ciebie w lokacji heheheh Co takiej jeszcze zaobserwowałeś kolego z naszej wspaniałej firmy ? :)
Stary 2017-05-10 11:25
Ale mamy syf po wprowadzeniu RTM w Kato. Kible które mam na trasie przyrosły moje najgorsze oczekiwania. Definitywnie zwalniam się!!!
Koledzy z Rybnika jesteście przed rtm dobrze sie zastanówcie czy chcecie dalej zostac, bierzcie odprawy i uciekajcie stąd!!!!
Belzebub 2017-05-10 19:19
Ile odprawy się dosyaje
Smutny 2017-05-10 20:26
Jutro sądny dzień w Rybniku, ciekawe czy będą wręczać papiery. Ale w tej firmie papier jest wypisany na każdego, pytanie jest czy pula papierów skończy się przed. Twoim numerkiem.
masełko 2017-05-10 20:31
Zalezy od stażu w pracy
masełko 2017-05-10 20:33
Lepiej być w tym miejscu gdzie cię zahaczą z odprawą....to jak wygrana w totka, odchodzisz z usmiechem :)
Rybol 2017-05-10 21:54
Kolego z Rybnika (choć podejrzewam, że jesteś z Opola) podpisz się chociaż imieniem, bo chciałbym Cię jutro wyśmiać podczas podsumowania miesiąca. Tak, jutro mamy normalne podsumowanie miesiąca, a nie sadny dzień. Litości!
Matka 2017-05-10 22:04
Z czego wynikają kible na trasie? Robiliście weryfikację bazy. Baza jest inna niż to, co przygotowaliście?
Tomaszek 2017-05-10 23:19
W Katowicach i Łodzi też myśleli ze jest podsumowanie mca hahahha
masełko 2017-05-11 06:45
Była weryfikacja niestety nie wszystkie zmiany weszły jak chcielismy, a po drugie wasi koledzy też nie wszystkie pkt zmienili bo albo przoczyli albo chcieli zrobić na złość innemu. A więc mamy na trasie pkt z rodem po 20 % i z zamówieniami raz na 2 miesiące. Zaraz ktoś napisze to przynajmniej jest pole do popisu.... Racja tylko popisz się u klienta który raz na 1 - 2 miesiące zamawia 5 zgrzewek i zrób coś u niego.
PoRTM 2017-05-11 08:01
Dokładnie tak i nie chodzi o to ze nie potrafisz wiecej sprzedać. Taki sklep poprostu nie ma wiecej kasy na zakupy.
Pracownik 2017-05-11 21:45
A Ty kolego widzę ze masz jakiś problem do Opola??? Bo skąd wyciągasz takie przypuszczenia ze to ktoś właśnie z Opola? Najpierw spójrz do własnego ,,ogródka'' a pozniej rzucaj jakieś podejrzenia....żenada
Ps. Dlaczego ty sie nie przedstawisz?
ZwOlNiOnY 2017-05-12 12:27
dla tych przed RTM
-jesli nadejdzie dzień rozdawania papierów to w czwartek musicie jeździc także piątkową trase a w piątek bedziecie mięć tzw spotkanie informacyjne na temat RTM na ok 9;00 ok tydzień przed końcem miesiąca które potrwa ok 4 godz i do domu.
-na tym spotkaniu bedzie krótki wstęp a nastepnie przerwa na której STL-owie bedą podchodzić do szcześliwców i na forum całej lokacji zapraszać do magicznego pokoju w którym na stoliku bedą już twoje dokumenty i sympatyczna pani odczyta wypowiedzenie :)
-następnie musisz wrócić a gdy będziesz wracał wszystkie oczy bedą skierowane w twoją strone i będziesz widział jak każdy patrzy na ciebie z politowaniem i cos tam sobie szepta z kolegami
-musisz sam kolegą zakomunikować co się stało,pożegnać się i wyjść !
Bardzo kiepski i upokarzający sposób w jaki firma podziekuje ci za to ze do ostatnich dni dawałeś z siebie wszystko na 150%
wasze cyferki,staż pracy nie mają żadnego znaczenia,wyleciały osoby z bardzo dobrymi wynikami które pracowały dla firmy nawet po więcej niż 15 lat a chłopaczki pracujący od miesiąca z zerową wiedzą zostali
o zwolnieniach decydują STL-owie
to chyba na tyle informacji dla wszystkich ktorych czeka " ZMIANA NA LEPSZE "
mariano 2017-05-12 18:25
W 100 % racja . Tak właśnie było . Ale powiem że z perspektywy czasu to najlepsze co mogło mnie spotkać po 10 latach pracy dla tej firmy. Dostałem odprawę , znalazłem pracę za lepszą kasę i troszkę się śmieję jak rozmawiam z kolegami którzą zostali i dalej walczą z wrogami wspaniałego systemu. Powodzenia w dalszej walce panie i panowie
kapitan Cappytalnego Składu odszedł 2017-05-12 22:02
Dziś w Poznaniu pożegnaliśmy naszego szefa (STLa Ł.M.). Wiecie dlaczego? Bo był dobry dla nas swoich ludzi.
Imprezowicz 2017-05-15 17:16
Ponoć przed RTM jest impreza lokacyjna. Prawda to ? Jak to było w lokacjach które juz są po RTM ?
nigdy nie awansujący 2017-05-16 06:20
Impreza lokacyjna zwana stypą odbywa sie po wejściu do Redukcja Tras Moderntrade . Pokażą jak teraz będzie świetnie, nachlasz się wódy i w pn do roboty! Żenujące są zasady ustalane przez"mądre glowy" w CC.
Na popijawie dowiesz sie ,ze nigdy nie awansowałeś w firmie z fc na ic itd.
Pozdrawiam serdecznie bojkotujących takie zachowania.
nigdy nie awansujący 2017-05-16 06:20
Na popijawie dowiesz sie ,ze nigdy nie awansowałeś w firmie z fc na ic itd.
Pozdrawiam serdecznie bojkotujących takie zachowania.
godziny pracy 2017-05-16 19:18
Dzien Dobry. Mam pytanie dlaczego w lokacjach ktore weszły juz do RTM pracuje sie od 8.00 startujac spod domu a konczy sie prace o godzinie 16.00 pod domem ?A w lokacjach ktore sa przed RTM pracuje sie o 8.00 na pierwszym punkcie i o 16.00 wyjezdza sie z ostatniego punktu ?
bezpieczny 2017-05-16 20:02
W pracy przedstawiciela handlowego samochód jest Twoim miejscem pracy, zapytaj BHP-owca. Wchodząc do samochodu służbowego jesteś już w miejscu pracy, a zamykając drzwi do domu i idąc do samochodu jesteś w drodze do pracy. Warto to wiedzieć, bo wypadki chodzą po ludziach.
maniuk 2017-05-16 21:09
Dziwne nie zauważałem żebym pracował 8 godz....niby jest mniej pkt ale jak się robi za mercha na każdym to wychodzi na to że 9 godzin brakuje, A roboty jeszcze więcej za samą podstawę
zainteresowany 2017-05-16 22:54
Na jaką wartość wynagrodzenia podstawowego moge liczyć i czy da zrobić sie premie?
ile chcesz 2017-05-17 22:02
z premią wyciągniesz 5k na reke ale po dwoch latach pracy.... a tak to kolo 3 sie krecisz...
bolek 2017-05-18 09:24
Lokus a co nowego w Poznaniu?
a nic znow milicja nam pomogla!
ROGER 2017-05-19 12:46
Zamiast patrzyć z politowaniem na osoby opuszczające pokój WB (zwolnionych) powinniście ich powitać oklaskami i okrzykiem bo zaprawdę powiadam Wam, że to oni są wygrani, a Wy przegraliście. W waszych czai się strach, a Wasz umysł wysłał emaila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.
Sterowany 2017-05-20 10:01
Najbardziej żenujące jest jak ludzie z lokacji po RTM odpowiadają na ustawione przez SCM pytania jak to nie fajnie jest ,szkoda ze chłopak z łodzi opowiadał bajki bo po jego wynikach widać dno!! kolejny chłopak z Rzeszowa ,panowie wstyd !!!
Zaskoczony 2017-05-20 10:04
Dlaczego wszystkie zespoły w lodzi na minusie ???
SCM nie daje rady?może rekord butelek zrobić
masełko 2017-05-21 08:14
Dlatego żeby Ci wciskać ciemnote że RTM to pełen sukces:)))). A tu porażka na całej lini. Najbardziej mi się podoba jak to nasi klienci są w obsłudze hurtowej...tylko jakiej. Hurtownie maja gdzieś naszą firmę zajmują się naszymi najlepszymi klientami.

Ale plus taki że za jakiś czas i tak nas wszystkich zwolnią.
Sanir 2017-05-21 08:19
Wyniki w kazdej lokacj są cieniutkie, natomiast SCM z Lodzi jest bezapelacyjnie najlepszym z najlepszych ! Zobacz na wynik w Kato i totalnie bezradnego SCM-ka bez pomysłu na biznes i ludzi który powiada jak to jest super w nowej rzeczywistości,który nie potrafi nawet zebrać ludzi żeby otwierali butelki co gorsza to rotacja pracowników siegla zenitu! Ale na uklady nie ma rady.
mesiiiii 2017-05-21 09:47
Kato jak Kato...Zobacz jaki syf jest w north - PO. SCMek przestawia ludzi jak pionki na szachownicy. Wogole z ludzmi nic nie konsultuje. Efekt koncowy przerosnie go. Ale nawet jak bedzie zaskoczony, to po sobie tego nie da poznac. Lata cwiczen i szkolen plus wyprany umysł. Za wyszkolenie Czarodzieja Czarka nalezą sie brawa. Lojalność i poddanie są bezcenne.
Harrison Forf 2017-05-22 11:08
Panie i Panowie. Co tu sie dzieje? Co się dzieje w tej firmie? W ktorej największa wartość stanowią podobno LUDZIE? To MY, ludzie od sprzedaży robimy robotę na tych wszystkich STLi, SCMów, NAMów itp a tak jesteśmy traktowani? Dlaczego ludzie którzy chcą odejść z jakimiś pieniędzmi i godnoscia z tej firmy to muszą kombinować jak to zrobić? Czy naszej firmy nie stać na tyle godności i poszanowania do swoich pracowników zeby rozstać się z nimi w normalnej atmosferze i tak zeby dwiestrony były zadowolone? Ale po co? Nie, bo trzeba pokazać kto tu rządzi? Bzdura!! Przed nami kolejne lokacje ktore wchodzą w proces restrukturyzacji GRUPOWEJ i zobaczymy co tam bedzie się działo! Może być gorąco, jak nadal wszyscy święci i HR bedą tak traktować ludzi jak do tej pory! Dajcie tego co wymyślił ten cały RTM i tych, co krzyczą "SUKCES"! Moja prośba, SZANUJCIE LUDZI!!! Jeżeli chodzi o sam POZNAŃ - to brak słów. Wszystko po znajomosci, rączka rączkę myje, wszystko pod dywan! Dziwi mnie to, że Insprekcja Pracy jeszcze nie zajmuje się tematem a firma odbiera nagrody za to, jaka ona wspaniala nie jest itp - kpina. Te audyty wewnętrzne, zewnętrzne to tez komedia. Wszyscy przygotowani, papiery grają to zapraszamy na kawkę ludzi audytowych. Moze chociaż raz z zaskoczenia?? Moze ktoś z HR pofatyguje się na spotkanie z pracownikami bez STLi i SCMa?? Jest jeden, który ma swoją grupkę "przyajciół" i tak sobie panowie pozwalają jakby normalnie bilet na księżyc wygrali! Pamiętajcie, ze jesteście na ziemi!! Żyjecie między ludźmi, którzy nie bedą sie uśmiechać do Was cały czas!
P.S. Pamiętajcie, ze ludzie to nie przedmioty, swój rozum i głos maja i tak latwo sie poddadzą! Bedą walczyć o swoje i swoją godność!!
P.S. 2: wszystkich nowych proacownikow przestrzegam, przed fałszywymi ludźmi, kłamstwem, chamstwem, obłudą i (takie słowo na "K")
markus 2017-05-22 16:52
Poproście o spotkanie z HR bez obecności kierownictwa z Poznania. Tylko tak można zgłosić nieprawidłowości o ktorych piszesz. Ewentualnie mozna zaprosic jeszcze do rozmowey regionalnego M.G.
lllll 2017-05-22 20:24
W Łodzi zapraszane sa na rozmowy w s pracy osoby które zostały zwolnione na rtm. Czy jest gdzieś granica obłudy w tej firmie?
Ja 2017-05-24 10:40
Kolego, skany lodówek pojawiły sie w iPadach na aktywnościach długoterminowych.. juz wiesz teraz kto bedzie i inwentaryzować lodowki na punktach w ISD.... KOLEJNY TARGET do zrealizowania i coraz mniej czasu na swoją prace za ktora dostajesz pieniądze.... brawo firmo!
CCHBC 2017-05-24 11:32
Nie rozumiem Twojego zdziwienia. Kto Twoim zdaniem powinien w takim razie przeprowadzać inwentaryzacje lodówek jak nie PH?
masełko 2017-05-24 17:24
Kolego z tego co było mówione to miała to robić hurtownia obsługująca dany pkt, skanowanie miało być raz na 6 miesięcy...Ale widać że masz mało pracy więc dodatkowe zajęcie ci nie przeszkadza. W sumie to tylko ok 120 lodówek na trasie do zinwentaryzowania, oprócz tego ile lodówek zmieni swoje miejsce, albo zniknie wraz ze swoim właścicielem. Kto tego będzie szukał??? Miało być łatwiej, a jest gorzej niestety, zakres obowiązków już daje popalić.
CCHBC 2017-05-24 17:34
Spokojnie, nie wiedziałem, że chodzi o lodówki w punktach obsługiwanych przez hurtownię. :-) W takim wypadku rzeczywiście jest to nie fair, aby PH prowadzili inwentaryzacje w "nieswoich" punktach.
Sanir 2017-05-24 17:54
Lodówki to jedna z wielu rzeczy które dodatkowo wpadną nam do zrobienia! Co powiecie na premie i super nowy system który został nam przedstawiony jak zaje fajne narzędzie do zarabiania dodatkowych pieniędzy,rzeczywistość jest jednak inna, od lat nie mialem tak niskich premii jak przez ostatnie miesiące! Przeraża mnie obluda i zakłamanie które towarzyszyły podczas prezentacji, BD Z Wrocka opowiadal a raczej klamal jak będzie super, no ale za to został STL-kiem. Szczęściarze Ci którzy wzięli odprawy i uwolnili się od tego syfu!!!
maniuk 2017-05-24 18:23
No szczęściarze to trzeba przyznać:)....Premie hmm...a będziemy jakieś brać:)), mi się wydaje że będziemy robić 2 razy więcej za dwa razy mniej....myślę że czas zacząć szukać nowej pracy, zresztą wielu już to robi
maniuk 2017-05-24 18:24
A co do kolegi z Wrocka to było od razy widać że jest podstawiony, także co nie mówił można było przepuścić przez ucho.
rotfl 2017-05-24 20:26
Na kick off'ie padło pytanie co z lodówkami z punktów, które zostały oddane pod obsługę hurtowni. Podobno mają zostać zatrudnieni 'skanowacze lodówek' i z tego co pamiętam, to zostało powiedziane, że w Łodzi jest już osoba, która się tym zajmuje. Co do pracy po RTM. Większość BD jest pod wodą.. Ale co do komfortu pracy, to wg. mnie jest lepiej. 8-10 punktów dziennie w dni, kiedy jest spory dojazd i 14-16 jeśli sklepy są blisko miejsca zamieszkania. Wcześniej, jeżdżąc na trasie transakcyjnej nie było czasu na spokojne przeczytanie meila, wypełnienie tabelki, nie mówiąc o dobrej jakości pracy na punkcie. Teraz mam czas przeczytać mail'a, poukładać lodówkę. Osobiście udało zarobić się sensowne pieniądze, ale dostałem trasę bez punktów z historią 2000 vol/miesiąc - tylko zdrowy volumen. W połączeniu z tym, że jest więcej czasu żeby ten towar wyciągnąć na sklep i lepiej wyeksponować, można pokryć tą historię i zrobić dodatkowo jakiś tam przyrost.
natka 2017-05-24 21:42

W Lodzi nie ma skanowacza lodowek. Jest komunikacja ze dalej bedziemy robic to my. Jakby tego bylo mało to do punktow oddanych do ISD gdzie nie dojezdza hurt ty bedziesz dalej jezdzil i robił zamowienia tylko ze za to Ci nie zaplacą. A chłopcy z hurtowni w tym czasie zaopiekują się twoimi punktami G i S i zaopatrzą je w produkt tak abyś ty nie zarobił. Co do nowego systemu premiowego to jest on korzystny ale dla firmy.
Kiedyś sie przedstawię 2017-05-25 11:53
To znaczy ze pracujesz od 8-16 z dojazdami do miejsca zamieszkania????
Jeśli tak i masz bazę dzienna klientów jak piszesz to wyglada to przyzwoicie i można skupić sie na pracy w tych punktach.
Scyzoryk 2017-05-25 12:05
Taki skanowacz jest i mówił ze na całą Polskę będą. Od kolegi z lokacji obok wiem ze nie skończyli robić w tych punktach inwentury i muszą ja teraz skończyć.
maniuk 2017-05-25 16:56
W teorii tak jest, natomiast w praktyce niestety już tak pieknie nie jest....mało kiedy sie wyrabiam w 9 godz, chyba że oleje niektóre rzeczy co mam zrobic
rotfl 2017-05-25 19:23
Wyjeżdżam koło 7:15 - 7:20. Do pierwszego punktu mam od 10 minut do 1,5h w zależności od dnia. Robię mercha w około 70% punktów dziennie. Reszta to małe kurniki które weszły w sieć, ale obsługiwać je trzeba albo sklepy, gdzie są super przypilnowane napoje i zwyczajnie nie masz co robić (tych to jest ok. 10%). Nie układam każdej lodówki ani ekspo od linijki, bo na to czasu by nie było. Przez merchowanie rozumiem głównie wyciągniecie towaru z magazynu na sklep i ułożenie go 'mniej-więcej' według standardu i rozpychanie się na półce. Jak wcześniej napisałem, mam trasę ze zdrowym volumenem, więc w tym widzę pieniądze. No i mając te, załóżmy 12 placówek dziennie, to jeśli bym tylko wpadał i pytał czy coś trzeba, to trasę można skończyć o 12 a resztę by trzeba było w aucie przesiedzieć.
cienki bolek 2017-05-25 20:37
Największy płaczek w firmie - Sanir :)
nigdy nie awansujacy 2017-05-26 07:53
Po komentarzu domniemam,ze osobiście dużo trafia w ciebie! Pewnie jesteś nieudacznym STL z puszeczka wazeliny. Co do wypowiedzi kolegi śmiem twierdzić,że to co pisze to 100% prawda. Wiec cienki Bolku grubnij w oczach.
Zostaw swoją opinię o Coca-Cola - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola