Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Bleekhart

Niektorym się podoba bycie słupem słupów... Masz robić to co masz robić zgodnie z wytycznymi ale jednak tak żeby parametry się zgadzały ale tylko formalnie i żeby wszyscy wiedzieli, że się nie zgadza a jednak żeby nikt nie wiedział, że się nie zgadza. Jak jesteś normalny albo to już jesteś dziwny. Generalnie jak cię polubią to popracujesz a jak nie polubią to nie masz pracy i jeszcze skórę zedrą z ciebie. Każdy tu się szarogesi i uważa że złapał pana boga za nogi. Ciagle system się wiesza i ty rob tak żeby zrobić NIBY wszystko. Za nadgodziny nie płacą bo to ty sobie nie radzisz w pracy że robisz dłużej. Jak wszyscy robią po 2 do 3 parametrów to ok. Ale jak chcą cię wywalić to nawet pięć zamknietych parametrów cie nie uratuje i wyniki najlepsze bo po prostu cię nie lubi ktoś tam i już. I mało płacą. I we wszystkim udają świetność np niby aktywność czy zżycie pracowników robiąc zdjęcia z 3 minut w ciągu roku i w dodatku kosztem przerwy. Jeszcze tam pracuję ale na pewno pójdę na l4 bo trzeba zadbać o pracę dla ludzi. A słupem nie zamierzam być.

Cola -NIE

Hej, Ostrzegam wszystkich zainteresowanych pracą przedstawiciel handlowy przez agencję interkadra w lokacji Kraków. Oferty są non stop ponieważ oni szukają na te najgorsze trasy gdzie nie jest wstanie nic zrobić. Dobre trasy czyli rynek , kazimierz, śródmieście są zajęte przez starych pracowników i przydupasów, to samo sieci rynek nowoczesny czy gastronomia - wszyscy po znajomościach. Nie dostaniecie nic poza 2200 zł na rękę i zakaz użytkowania auta fiata fiorino blaszaka. Ja byłem i pracowałem przez agencję , a oni sobie kumpli zatrudniali bezpośrednio przez cole za lepsze pieniądze plus benefity. Nie dajcie sobie wmówić , że jesteście gorsi , nie dajcie się manipulować ASMowi i nie róbcie mu na premie . Oni tylko patrzą na swoje koryto i manipulują ludźmi . Ja wiem , że teraz ciężko o pracę , ale miejcie swoją godność. Pozdrawiam

Ola
@Cola -NIE

Niestety to prawda

BD
@Cola -NIE

Kolego, z tą Interkadrą stajesz się już nudny, kolejny wątek, który pokazuje niską Twoją świadomość. Zasadnicza sprawa jest taka, że przez Interkadrę są zatrudniane osoby na zastępstwo tzw. BackUp a nie na trasy stałe. Trasy stałe są obejmowane przez osoby zatrudniane bezpośrednio przez CC. Inny zakres odpowiedzialności - zastępujesz Przedstawiciela w trakcie urlopu, dłuższej nieobecności. Jeśli pojawia się wakat, wówczas każdego obowiązuje proces rekrutacji nawet jak jest to BackUp i w transparentnym procesie jest wybierana osoba najlepsza. Oczywiście są przykłady BackUp-ów którzy właśnie w taki sposób zostali zatrudnieni bezpośrednio dlatego zastanów się dlaczego nie było tak z Tobą. Druga rzecz, to w CC nie ma stanowiska ASM. Dlatego każdemu pozwól podejmować samodzielnie decyzję a nie piszesz nieprawdę. Irytuje mnie takie podejście bo sam zaczynałem prace przez agencję.

Łyskota
@BD

Mòwisz nie prawdę. Jest takie stanowisko ASM czyli Area Sales Manager. To jak Ty tam robisz jak nie wiesz kto to ASM. Dramat .

Lipka
@Łyskota

@Łyskota, problem z Tobą jest taki, że prawdopodobnie nigdy nie pracowałeś w CC, dlatego nie wiesz, że u nas kierownik przedstawicieli handlowych to STL (Sales Team Leader), a jak pisze kolega @BD, stanowiska ASM nie ma i nigdy nie było w CC, zatem wiarygodność Twoich wypowiedzi na tym forum jest, jakby to powiedzieć mocno dyskusyjna. A wiesz co to jest mała lipa?

Bd
@Łyskota

Jak chcesz nas reprezentować to nie rób błędów ortograficznych

Wróbel
@BD

Masz racje, wszystko co tu napisałeś jest prawdą. Zawsze na początku jesteś zatrudniany przez Interkadre. Taki stan zatrudnienia bardzo często przeciagany jest w nieskończoność. Area Sales Manager jeszcze 3 lata temu istnial jest to szczebel wyżej niż STL.

Nicj
@Lipka

Czytam i nie śmiech mnie bierze, Stl czy Asm jeden pierdoła i drugi (usunięte przez administratora) Wiem co pisze i proszę jak chcecie dalej dyskutować o waszych sukcesach i kompetencjach możemy tutaj sobie popisać. Proszę dać mi przykład z rynku, adres i sieć. Żeby nie zrobić fo pa, szanowni panowie kierownicy lub szanowni państwo, proszę pokazać jaja i powiedzieć swoje zdanie przy swoim przełożonym. Pamiętajcie jesteście nie od myślenia tylko od wykonywania poleceń z góry. Ktoś musi odpowiadać za błędy i one będą użyte w stosunku do Was jak to będzie potrzebne. Na przestrzeni swoich lat spędzonych w barwach jak tylko który z Was miał odmienne zdanie od dyrektora leciał na pysk. Tak wiec proszę lizać tyłki i ślizgać się jak bardzo potraficie bo będziecie na bruku- a gdzie Was przyjmą jak Wy tylko tabelki potraficie wypełniać i egzekwować. Przepraszam rozpisałem się o swojej byłej lokacji a przecież jest tak wiele innych i cennych. Prośba o nie pisanie że już mnie nie ma bo jestem za cieki itp, było minęło. Ps teraz mnie mnie nie stać by zarabiać 5000 tys zł. Do kireo, szanujcie ludzi bo Wy tylko się ślizganie na ich plecach.

ASM czy STL
@Wróbel

ASM - Area Sales Manager a STL to Sales Team Leader. A wiecie jaka jest różnica między nimi ? Żadna, bo obaj mieli i mają BD po sobą. 3 lata temu kolego już był STL a ASM był wtedy, kiedy Ty jeszcze nie wiedziałeś, że bedziesz pracował w CC. To stanowisko zmieniło nazwę za GM Urlika Nehamera ale to też Ci nic nie mówi. Zamykając ową kwestię, jak coś piszesz, to mniej na to fakty a nie dyrdymały

Urlik Nehamer
@ASM czy STL

O widzę, że mamy tu oldboya, który pamięta jeszcze czasy Urlika :-) Jakby co to Urlik pracował w CCHBC PL w latach 2001-2006. Wtedy jeszcze na świecie mogło nie być jeszcze wielu millenialsów czytających to forum :-)

MK Cafe

Jak sprawy stoją w Indirect czy też tzw hurce? Może ktoś ma wiedzę? Czy dział (ludzie) się utrzyma?

Mteo
@MK Cafe

Klika się zawsze obroni.

Kiero

Witam, jestem zainteresowany pracą kierowcy na dostawach w Warszawie. Ktoś pracuje, jak wrażenia, gdzie jest magazyn? Pozdrawiam

?
@Kiero

To raczej u dostawcy CCHBC, nie w CCHBC. Magazynów jest wiele. Także musisz się dowiedzieć od swojego pracodawcy co masz robić, nie z forum :)

Kierowca
@Kiero

Raczej

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Drodzy, na forum dużo czasu poświęconego jest na dyskusję o pracy przedstawiciela handlowego - i dobrze, bo ludzie znajdujący się najniżej w strukturach w rzeczywistości pracują na sukces firmy. Chcę jednak podkreślić, że praca w HQ jest co najmniej równie frustrująca. Coca-Cola - jak większość korporacji - była, jest i będzie zawsze zorientowana na zysk i przetrwanie, więc ludzie będą priorytetem nr X. Moje doświadczenia są takie, że firma zawsze była zorientowana na bezmyślną egzekucję, a nie na dyskusję, przełamywanie "aktualnej prawdy", rozwój.. I wiecie co - takie podejście bardzo długo działało. Narzucanie woli pracowniom, klientom, dostawcom, przedstawianie celów rocznych we wrześniu (po 8 miesiącach ciężkiej pracy, która trafia właśnie "do śmietnika"), rozliczanie ludzi z celów, które nie są ich odpowiedzialnością, obietnice bez pokrycia i wiele innych, sprzecznych z wartościami wypisanymi na tablicach w biurze działały, bo firma miała ponad 50% udziału w głównej części swojego biznesu. Bo Co ludzie nie bardzo mieli wybór. Rzeczywistość jednak się zmienia, i tego, że okręt tonie nie da się już ukrywać propagandą działu HR. Podatek cukrowy, potencjalny podatek od PET, zmiany w trendach żywieniowych sprawią, że nonszalancka pewność siebie zniknie. I żeby być fair - praca w CCH może dać wiele przyjemności, pozwoli poznać ciekawych ludzi, popełnić błędy "na koszt firmy", dlatego życzę każdemu z Was, abyście "wzięli" z tej pracy najwięcej ile się da i - podobnie jak ja - wykorzystali wiedzę, zdobyte kontakty i doświadczenie tam, gdzie będzie to wartością, a pracę w CCH zostawili sfrustrowanym rzemieślnikom wierzącym w "przekaz partii". Szczęśliwego nowego roku życzy pracownik, który po ponad 10 latch, od dwóch lat realizuję się poza strukturami firmy.

Cukry

Ile zarabia PH w coli z premią ?

Matka
@Cukry

Ciężko powiedzieć jednoznacznie, bo są osoby pracujące przez agencje, bezpośrednio w CCHBC, ale tu też są tryz poziomy młodszy, specjalista i starszy specjalista, a wyniki też można mieć różne. Rozpiętość będzie od 2k do 5.5k.

Greg
@Matka

Na 5.5 nie ma szansy ze względu na audyty, ciśnienie z góry, ciągle spotkania nie dają pracować. Kierownicy sie zwalniają lub są zwalniani, szkoda słów.

Coca cola to hipokryci

Teraz już nawet zaczęli oszczędzać na kartach multisport. Po wyrzucali ludzi, karty multisport pozabierali, tylko czekać aż zwolnia kolejnych ludzi i zaczną obnizacac pensje. Ta firma to hipokryci, którzy potrafią rzucać piękne hasła w mediach "work life balance" o którym ta firma nie ma pojęcia, bo w tej formie nie ma się życia prywatnego jak zacznie się tam prace. Ludzie już się sami zwalniają, no nie dają rady z nadmiarem obowiązków.

Interkadra
@Coca cola to hipokryci

Nie płacz lewusie. W coca coli pracują też firmy zewnętrzne np. Interkadra, WTS, Oex i za samą marną podstawę zapiepszają . O multisport nawet nie słyszeli, o socjalu to już co to jest , a Tobie źle. Trochę pokory. W interkadra przedstawiciel handlowy zarabia 2200 netto i nic dodatkowego , zero socjalu , auto zakaz użytkowania - a Tobie źle. Siedź cicho i nie podskakuj.

przedstawiciel
@Coca cola to hipokryci

A po co Ci multisport jak wszystko zamkniętę ? Myśl człowieku. Kogo ta cola zatrudnia (usunięte przez administratora).

Inny przedstawiciel
@przedstawiciel

Po pierwsze po co ta mowa nienawiści nie możemy rozmawiać w sieci normalnie grzecznie kulturalnie ? Nie pojmuje tego po co wylewana jest tu taka frustracja. Po drugie nie zgodzę się z Tobą @przedstawiciel - pewne obiekty sportowe są otwarte, co więcej honorują karty multisport, fit profit i tym podobne. Więcej kultury w sieci mniej atakowania siebie po co to komu to potrzebne ????

Gangus
@Inny przedstawiciel

Następny filozof. Proponuję wymienić pracowników na nowych . Tutaj same lenie i narzekacze.

Były pracownik.
@Interkadra

Z tego co wiem to firmy zez. lepiej zarabiają od stałych,a po tyg. pracy bierze taki 2 tyg. urlopu na wakacje i gra

Rezacz
@Były pracownik.

No jak 2.200 zł to więcej niż 5000 zł wg Ciebie to faktycznie lepiej. He he

Po dzisiejszym nagłym zarządzeniu dotyczącym braku dostaw przed sylwestrem do klientów można stwierdzić, iż złodziejstwa i zmiany planów z dnia na dzień uczy się od najlepszych(usunięte przez administratora)

Brawo Wy

Wiem ze czytają to forum osoby z menegmentu i może mi wyjaśnią powód wstrzymania dostaw przed Sylwestrem. Cola jest firmą handlową, prawda, reszty nie mogę zrozumieć. Patrząc na to wszystko chyba zły profil studiów wybrałem, powinienem chyba wybrać psychologię lub filozofię a nie finanse. Proszę o wyjaśnienie - sensowne. Miłego

przedstawiciel2

BRAK SŁÓW, jak można tak wystawiać handlowców, którzy codziennie stają na głowie aby jeszcze tych klientów utrzymać, zapewniają że dostawa będzie a późnym popołudniem dostać wiadomość, że dostawy które powinny być następnego dnia rano u klientów nie dojadą bo NIE, bo budżety porobione to po co się martwić.

Hmm

Ja wam wyjaśnię, bak produktu. Z pustego salomon nie naleje.

Tak
@Hmm

Tak, brak KAŻDEGO z ponad stu indeksów napojowych. Oczywiście nie brak całego asortymentu kawy i alkoholu.

Adez

Po ponad trzyletniej przygodzie z firmą w HQ mogę stanowczo odradzić ten kierunek dla potencjalnych zainteresowanych. Oto dlaczego: 1. Pracy jest tyle, że jeśli chcesz wyrabiać się z obowiązkami, pracujesz 12h dziennie. 2. Stąd też piękne historie o work-life balance, którymi notorycznie HRy nas spamują - są do włożenia między bajki. 3. Myśląc o rozwoju musisz się przede wszystkim podlizywać. Możesz wykonywać swoją robotę świetnie, ale co z tego, jeśli trafi się jakiś zazdrosny członek zespołu z dłuższym stażem (i pociągnie za sobą innych), robiąc wokół Ciebie negatywną aurę byle tylko nie wpuścić Cię na swój poziom. 4. Bardzo często słyszy się w firmie stwierdzenie „roszczeniowi millenialsi”, bo niestety niektóre firmowe dinozaury widząc młodą krew w strukturach, doklejają takie łatki byleby obronić swoją pozycje. Starszy przełożony „czelendżuje” ale młodszy menedżer czy specjalista to „roszczeniowy milenials” 5. Premie dla pracowników biurowych są tak skonstruowane, że chyba nikt ich nie rozumie (MBO, IDP, cele biznesowe i to wszystko i tak podlega ocenom subiektywnym). Cały hr-bełkot niestety zajmuje lwią część czasu pracy. 6. Na każdą błahostkę musisz przygotować slajdziki, kiedy wystarczyłoby kilka prostych zdań w mailu. 7. Firma plecie bzdury o tym, że ludzie są najważniejsi a po kilku miesiącach zwalnia 75% bardzo ważnego działu, w zasadzie nie podając wyjaśnień (oficjalnie „wypłaszczenie” struktury, tylko dlaczego nie może być ona wypłaszczona przez tych samych pracowników?). Jeszcze by się trochę tego znalazło, ale musiałabym być bardziej stanowcza w słowach. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.

LG
@Adez

Gratuluję otwartości poglądów raz współczuję przykrego doświadczenia. Nic się nie zmieniło - zabierzcie tym ludziom markę Coca Cola i w przeciągu miesiąca po firmie będzie tylko wspomnienie. Produkt CC broni się sam - bez tak "profesjonalnego" wsparcia biura oraz tzw managementu sprzedaż zostanie na tym samym poziomie. Prawdziwą wartością są BD muszący przymykać oko na luki kompetencyjne "kadry managerskiej" Fajne marki na fasadzie a wewnątrz plebiscyt w który udowodnię jak bardzo jestem potrzebny tej organizacji, Kompetencje i otwartość - w rzeczywistości nie istnieje

Bdśb
@Adez

Musisz być blondyna otwartą na relacje . Musisz umieć ciągnąć komu trzeba . Taka jedna z Krakowa to potrafi . No

Zedx
@Adez

Dobrze przeczytać taka merytoryczna opinie, bez negatywnych emocji, bez hejtu. Dziękuje za to. Jaki jest zatem cel budowania pięknego różowego świata przez zespół HR i nie tylko CC w portalach społecznościowych? Domyślam się by ściągać utalentowanych pracowników do CC ale czy to nie staje się internetowym memem?

Ale
@Adez

Słyszałem że szykuje się coś poważnego, jakiś pozew zbiorowy wielu ludzi którzy odeszli ale też nadal pracują żeby zakończyć tą obłudę i fikcję. Myślę że się przelało

Halo
@Ale

Proszę zejdź na ziemię i rozejrzyj się co się dzieje w koło. Dziś każdej firmy dotykają zmiany bo to jest naturalny proces. Jak tego nie widzisz, to właśnie masz problem. Nie podoba się , to odejdź sam a nie siejesz hejt.

Ziemia
@Halo

No i ludzie sami odchodzą, bo jak już zejdą na ziemie i popatrzą jak jest w innych firmach, to okazje się, ze nie każdy traktuje tak swoich pracowników jak cola :)

Mlody
@Ale

Ale wiesz coś więcej o tym pozwie? Chetnie sie dołączę

Byly pracownik
@Adez

Zgadza się z opinia powyżej. Ilość pracy jest niedowyrobienia w 8 godzinnym systemie pracy, Hr bulshit to jest temat rzeka (IDP, MBO i nie wiadomo co jeszcze). W tych ocenach kwartalnych i rocznych to można głupoty pisać i jak kogo wyobraźnia poniesie, bo i tak tego nikt nie jest w stanie przeczytać. Podsumowując jest to robione żeby robić- sztuka dla sztuki. HR nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Niby gdzieś coś słyszeli jak to się robi, ale w gruncie rzeczy nie wiedzą jak...W tej firmie z roku na rok pracowało się coraz gorzej, a sam koniec to można okreslić już dnem i totalnym praniem mózgu....Wykorzystywanie Covida i wiieczna optymalizacja kosztów jest aktualnie główną strategią tej firmy.....Mam pomysł zwolnijcie jeszcze ze 100 osób, wydaje mi się, że jednak się da jeszcze wyrzucić tyle. Spróbujcie:) niech pracują dzień i noc, a co tam....styrajcie ich bardziej, może wytrzymają...:)

Johny19fingees

Ostrzegam przed pracą Przedstawiciel handlowy Kraków przez agencję Interkadra. Jeżeli chcą was zatrudnić to tylko przez Coca-Cola . W Interkadra będziesz niewolnikiem za 2 tys netto bez żadnych dodatków . Zakaz używania auta . Będzie gorzej traktowani jak niewolnicy . Będą was wyśmiewać pracownicy CC . W Krakowie liczy się tylko układ , znajomości bez tego będziesz nikim . Nie warto .

jjjjj

Jak wykorzystasz swój przydział na określone opakowanie to PH nie może ci już sprzedać. Trzeba jechać do Makro albo Eurocashu. Swoją droga to dziwne zjawisko ze w okresie pandemii gdzie naprawdę obroty nie są oszałamiające coca coli brakuje towaru. Ale z perspektywy klienta to znowu ciekawe bo okazało się ze jak pojechałem do Makro dokupić towar to cena na butelce nawet 0,50gr niższa. Wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jak zaczelem pisać ceny to już wiem, ze tylko dwa produkty opłaca mi się zamawiać od PH. Zreszta sprawdziłem tez pepsi. Okazało się ze jest całkiem podobnie. Wyrobiłem sobie kartę makro i działam z nimi już.

PP
@jjjjj

No i brawo. Mamy wolny rynek. Zadaj sobie pytanie czy potrafisz liczyć koszty? Bo jak tak, to wiesz że to się inaczej przelicza a jak nie potrafisz... szkoda Ciebie.

Johny
@jjjjj

Bo jakbys był dobrym klientem a nie kombinatorem to byś miał lepszą cenę a tak to stój w kolejkach ,trać czasu i paliwo ,niszcz kręgosłup.I poproś od razu od Makro lodówkę .

Fagasik
@Johny

Niech nie zapomni też poprosić makro o wymianę terminów i jakiś gratis hahaha

Dagmara

Cześć, mam pytanie odnośnie sprzedaży telefonicznej. Poszukuje pracy w tym dziale, nawet udało mi sie dotrzeć do kogoś, kto tam pracuje. Podobno odeszła toksyczna szefowa i ludzie maja nadzieje na polepszenie atmosfery pracy....co prawda były tez redukcje. Warto czuwać, żeby tam sie zahaczyć ? Zmanierowane KEROWNICZKI trochę mnie przerażają... jak jest tam z atmosfera?

Radzio
@Dagmara

Tak, awansowała ????

Gosia
@Radzio

Jeśli to ta, o której myślę, to tak można powiedzieć :-) haha,

Artur

Czy PH będą mieli do pomocy merchandiserów z Agencji Zewnętrznej od stycznia 2021 ? Czy wie ktoś z Państwa na forum, czy CC HBC zdecyduje sie kiedyś na stałych merchandiserów z zewnętrznej firmy tak jak Pepsi ma merchów mobilnych z Savoir Group na terenie całej Polski czy jest to niemożliwe ? Z poważaniem. Dziękuję za odpowiedź

HQ
@Artur

Ale po co? PH muszą w końcu zacząć pracować a nie tylko podpisywać umowy, nie wiedząc co podpisują i zapominać o punkcie. Poza tym Cola sprzedaje się sama,a Pepsi musi ją siłą wypychać.

Jan
@Artur

Po co wydawać pieniądze na ludzi do wykładania towaru jak nie ma nawet co wyłożyć, Przedstawiciel mówi ,ze nie może mi sprzedać opakowania 2L 1,5L a zreszta lista jest długa ,bo już sprzedał swój przydział . Wiec jadę do Makro gdzie ceny są niższe jak u Przedstawiciela ,mogę kupić co chce ile chce! Tu mam pytanie czy w CC zostali sami (usunięte przez administratora) czy może ja po 30 latach prowadzenia biznesu zwariowałem??? Zreszta z innymi partnerami nie ma problemu.Z tego miejsca proszę przywrócicie ludzi do pracy z którymi handel był przyjemnością!,

Sran
@Jan

Zwariowałeś . To nie wina ludzi z którymi handlujesz tylko tych u góry tłuku !!

@Sran

Nie mów do klienta tłuku, bo to ty jesteś tłukiem który wykonuje określone czynności bez możliwości myślenia. Ja jako klient nie kontaktuje się z kimś z góry tylko z Tobą. Jesteś od czegoś np od wpisania mi zamówienia, od wystawienia towaru i poukładania w lodowce. W(usunięte przez administratora)mam wazę limity i procedury, ale widząc po zapasach na hurtowniach to sprzedaż robi konkurencja a nie Coa. Pozd

Dariusz Kraków

Najgorsze jest to , że coca cola nie traktuje ludzi równo . Pracowałem w lokacji Niepołomice byłem przez agencję Interkadra 6 miesięcy , miałem doświadczenie wcześniej w takiej pracy. Po tym okresie odeszłem ponieważ firma zatrudnia bezpośrednio przez cole znajomych a ja miałem dalej pracować przez agencję jako przedstawiciel handlowy. Nie ma sprawiedliwości. Szkoda zdrowia i nerwów . Lokalizacja Niepołomice.

Pisz poprawnie
@Dariusz Kraków

Odeszłem? Może dlatego Cię nikt nie zauważył, bo robisz byki?

Cchbc2000
@Dariusz Kraków

Firma. Kocha takich naiwnych jak Ty . Posprzątasz bajzel a oni potem biorą znajomka. Teraz zatrudniają już PH tylko przez agencje. Na samodzielny rejon

Prawda
@Dariusz Kraków

To prawda jest z tym problem, rekrutacje przez STL są "po koleżeńsku". Jednak problemem może być też kaleczenie języka polskiego, polecam poprawić na przyszłość.

@Pisz poprawnie

Może , ale ja nie jestem specem od ortografii tak jak Ty. Zauważyli kolego , ponieważ chcieli , żebym dalej pracował, ale przez agencję prowadził samodzielnie trasę tylko za samą podstawę . Moja satysfakcja jest taka , że od stycznia tego roku jest już czwarty BDs na mojej trasie znajomej który miał umowę przez cole i niestety rady nie dają i sami odchodzą . Szkoda było być dalej frajerem . A przede mną było 8 osób BD ś na tej trasie . Więc jest fajnie. Oni się nadawali ? Tak oczywiście znali kogo trzeba . Ale robić im się nie chciało!!

@Cchbc2000

Proszę nie wprowadzaj innych w błąd bo rozmijasz się z prawdą. Nie wiem o jakim ‚znajomku’ piszesz ale rekrutacja na BD obecnie trwa i każdy miał prawo zgłosić swój udział w niej. Sam proces rekrutacji jest prowadzony przez dział HR a STL otrzymuje rekomendacje kandydatów i przeprowadza z nimi rozmowy finalne. Nadmienię, że spotyka się z każdym zarekomendowanym kandydatem. Z tego co pierzesz wnioskuję, że również chciałeś kandydować na to stanowisko? Pytanie czy wziąłeś udział w rekrutacji. Nie mylmy stanowisk Backup zatrudnionych przez agencję ze stanowiskami BD zatrudnionych bezpośrednio. Inna forma zatrudnienia, inny zakres obowiązków a co za tym idzie rozliczanie i każda taka osoba jest informowana o tym przed rozpoczęciem pracy. Osoby zatrudnione przez agencje na zastępstwa często w wyniku REKRUTACJI (również dział HR) zostają zatrudniani bezpośrednio na stanowisko BD i jest wiele przykładów na to tak więc warto abyś się zastanowił dlaczego w Twoim przypadku tak nie było - czy Twoja praca była dobrze oceniana? I ostatni rzecz, już od kilku lat nie ma Lokacji Niepolomice i to nie wystawia dobrego świadectwa Tobie.

@Dariusz Kraków

Oczywiście mój komentarz jest do Twojego wpisu

@Tomek

Tak. Masz rację . Dział HR :) he he he Oj Boże....

@Dariusz Kraków

Jednym słowem proces jest transparentny i dziwią Twoje oskarżenia o zatrudnianiu ‚znajomków’ . Mam nadzieje że rozumiesz to bo wydaje się, że nie do końca znane są Ci procesy i stąd te nieprawdziwe osądy. A napewno nie brałeś udziału w takim procesie bo byś wiedział o czym piszę. Powodzenia w dalszych wyzwaniach dla Ciebie.

@Tomek

Tak . Byłem i niestety widziałem jak to wygląda. Szkoda bo fajnie się pracowało , ale mam minimum godności. Ja mam alergię na takie sytuacje. Chcecie zatrudnić swoich róbcie to. Nie moja sprawa.

JJ
@Tomek

Halo, no co ty wypisujesz? Wciąga i awansuje się tych co pasują a nie mają wyniki. Ta firma nie stawia na wyniki, kreatywność etc. tylko na tego kogo znasz i tyle.

@Tomek

Chciałem zaapelować z tego miejsca. Drodzy przyjaciele nie zgadzacie się na pracę przez agencję Interkadra . Nie dajcie sobie wmówić , że jesteście gorsi . Widziałem kogo oni zatrudniają bezpośrednio przez cole - osoby które nie wiedzą co to ekspozycja . Będziecie mieli takie same wymagania realizacji za podstawę czyli 2295 zł na rękę przez agencję, bez żadnych dodatków i nagród świątecznych z umową przedłużają co 3 miesiące nowa. Drodzy przyjaciele jak Was chcą zatrudnić to tylko przez cole . Skoro znajomych mogą to dlatego Was nie !!! Nie jesteście gorsi !!! Wiem, że jest lokacja Kraków, ale firma stacjonuje w Staniątkach - Niepołomice każdy kojarzy .

Lolek
@Dariusz Kraków

Pracowałem w Warszawie tak samo. Przez 8 miesięcy jeżdżenie Fiorino po całym Mazowszu za 2400 zł netto. Wystawki, merch, robienie SOPa, sprzedaż też była niezła. Jak przyszło co do czego i były dwie wolne trasy to gość z HR po zrobionym mi teście stwierdził, że nie mam kompetencji na to stanowisko (lol!), po czym zatrudnili jakiś ziomali bez doświadczenia. Rzuciłem papierami. Żenada. Rzygać mi się chce jak widzę te programy manedzerskie dla młodych, naiwni ślą swoje CV, a oni i tak biorą jakiś pociotków.

Bez korpo
@Lolek

Byłem kiedyś na rozmowie w cc. Zaproponowali mi 2200 na rękę, g.... e fiorino i umowę zlecenie pod interkadrą. Powiedziałem im co o tym myślę :-) Z takimi stawkami, śmieciowymi umowami to mogą złapać wyłącznie zrozpaczonych frajerów.

Koko

A nie zauważacie trendu, że cchbc zwolniła ludzi niewygodnych? Lepszych od swoich szefów, z własnym zdaniem? To tylko układanka

@Koko

Łatwiej kierować jest ludzi miernymi i wiernymi oraz bez własnego zdania. Tak było i będzie.

KrzysztofD

Jak wyglada praca w zespole gastronomicznym? Ile Klientów w obsłudze, ilość wizyt dziennie? Z góry dziękuje

KD
@KrzysztofD

Wygląda tak jak obecnie gastronomia. Pod opieką masz 5 klientów dziennie i musisz z tych wizyt zrobić obszerny raport, potwierdzający spotkanie.

Pracownik coca-coli

(usunięte przez administratora) nie firma!! To co się dzieje w tej firmie aktualnie nawet nie da się wyrazić w slowach. Wszyscy niezadowoleni, nadmiar pracy (jedna osoba pracuje za 10 osób), ciągłe zwolnienia z dnia na dzień.Nie polecam tej firmy nikomu!!

Benefit

Ktoś wie coś więcej odnośnie zawieszenia kart multisport ?

jack

Aby sprzedać napoje na wywozie w gastro, musicie dogadywać się z każdym lokalem z osobna aby napoje wydawane były obligatoryjnie z posiłkiem, czy konsument chce czy nie dostaje napój, a jego decyzja jest tylko to, czy będzie to coca cola, fanta czy sprite, albo woda lub herbata. Temat sprawdzony ja wydaje w swoim lokalu puszki. Najwygodniejsza forma, odpowiednia pojemność, najmniej miejsca zajmują na magazynie i najlepsza korelacja ceny w stosunku do pojemności napoju...Pozdrówka

sanir

jakieś informacje odnośnie zbliżających się zwolnień??? IC podobno jest w najgorszej sytuacji, czy ktoś wie coś więcej?

Walaszczuk W
@sanir

IC ma się powiększyć w związku z potencjałem tego kanału w przyszłości. FC z racji stale zamykających się sklepów i centralizujących się LCH i użabkowieniu idzie pod mocna kreskę.

@Walaszczuk W

Nie wiem czy masz racje, kanał Ic przez zaostrzenia mocno się skurczy. Jeżeli państwo nie będzie pomagać to dla powyższego kanału będzie to smierć tragiczna. Zobaczcie tylko i wyłącznie do końca roku ile zostanie odwołanych imprez, mikołajki, wigilie firmowe, sylwester, nie mówiąc już o spotkaniach, regularnej sprzedaży i akcjach typu urodziny imieniny. Chciałbym się mylić, ale myśle ze Ic będzie musiała pogodzić się z reorganizacją. Zobaczymy jak zachowa się rynek Fc po wprowadzeniu podatku cukrowego. Nowy rok napewno przyniesie wiele zmian. Sprzedaż bez handlu zagranicznego jest na poziomie około 40% na detalu, na nowoczesnym Leclerc też zawyża sprzedaż.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC