Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

STL

STL tak działam . ))) ja was nie rozumiem przecież to jest korpo a wy tu marudzicie ? każdy oks wami manipuluje tylko po to żeby was wydoić,udaje czasem kolegę czasem ponarzeka na firmę czasem wręcz cię będzie błagał o pomoc to są manipulacje norma.to tzw brak kręgosłupa a wy ulegacie jak owieczki a potem wam dowalają za każdym razem coraz mocniej i mówią wam że im kazali i wy w tym momencie odpuszczacie bo to nie oks tylko góra, a z górą się nie dyskutuje i kółko się zamyka. to takie proste a do was to nie dociera? oni zawsze wam na rocznych spotkaniach wmawiają "jesteśmy rodzinną firmą" a wiecie że z rodziną to na zdjęciu się dobrze wychodzi ! prawda? i to robią ! robią sobie zdjęcia z wami ? prawda? A później mają bekę ze swoich owieczek . A wy co z tym zrobicie ? na 100 % nic bo od kiedy firma weszła na polski rynek zawsze narzekaliście i będziecie to nadal robić i nic więcej !!! bo brak wam też kręgosłupa .

Masakra

Mamy obecnie short wiem do tego BD IC na pasie nadmorskim mają po dwie trasy do obsługi,( Nie wiedzą w co ręce włożyć...), a panowie robią sobie szkolenie z Premium spirits. Wiem że za biurka to wszystko fajnje wygląda. Ale zacznijcie myśleć o ludziach póki jeszcze ich macie. (usunięte przez administratora)

Oooo

Zwolnij się

Magia
@Masakra

Rzuciłeś ich na kolana. Nocy nie będą spali i myśleli jak się poprawić. Na prawdę, to jest mocne. Przerazili się tym do szpiku. Nie rób im tego więcej, oszczędź ich.

Gienek
@Masakra

W IC rządzą ludzie, którzy o IC nie mają pojęcia. Pooddawali ludzi przed sezonem do fc i zadowoleni że kasę zaoszczędzili. Liczy się dla nich oszczędzanie, tabelki, ankiety i PR, a nie biznes. Jak potracimy klientów przez ich decyzje to powiedzą, że wirus gastro wykończył. A ty BD rób kolejne ankiety, szkolenia i woź parasole po terenie na którym zbiornik gazu na dzień nie wystarczy. Wyszliby w weekend jeden z drugim na miasto albo do miejscowości turystycznych to by przestali bzdury opowiadać o tym, że gastro się pozamykało. W tygodniu dzwoni tyle nowych punktów ze jedyne co można zrobić to ich zarejestrować przez telefon i wysłać lodówki, Taki to nasz legendarny serwis.

Czerkaf
@Masakra

Co za dział jest IC w Coca-Cola na który jest taka nagonka?

Ppp

Koledzy poratujcie. Poszycie do parasola 6 boków, 3 metrowy (fastfood). Może być Cola czy Kropla. Obojętnie. Wyślijcie oferte na e maila: parasolllmałpaonet.pl

Parasol

Koledzy poratujcie. Kupię poszycie do parasola 6 boków, 3 metrowy (fastfood). Może być Cola czy Kropla. Obojętnie. Wyślijcie oferte na e maila:(usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Parasol

Koledzy poratujcie. Kupię poszycie do parasola 6 boków, 3 metrowy (fastfood). Może być Cola czy Kropla. Obojętnie. Wyślijcie oferte na e maila: (usunięte przez administratora)

Parasol

Koledzy poratujcie. Kupię poszycie do Parasola 6 boków 3 metry (fastfoodowy). Obojętnie czy Cola lub Kropla. Dajcie oferte na e maila: (usunięte przez administratora)

Pracownik PL09547

Coca - Cola to firma w której liczą się znajomości, układy, układziki. Nepotyzm jest na najwyższym poziomie . Osoby o niższych kwalifikacjach i wiedzy mają większe zarobki i lepsze stanowiska niż Ci o wyższych i większym ogarnięciu. Tutaj nie liczy się nic poza ręka rękę myje - każda lokacja . Promowanie swoich na lepsze . Jesteś z poza układu nie masz szans - no chyba , że do czegoś kto nikt nie chce ze znajomków wziąść . Żenada, słabość i okropność. Zaraz się tu odezwią i zaprzeczać trzeba pracować - lecz nie da się zakrzyczeć realiów i prawdy. Szkoda bo fajna firma i fajne miejsce - lecz nie dla wszystkich. Jeżeli szukasz rozwoju na uczciwych zasadach rywalizacji - to nie tutaj. Zszargasz sobie tylko zdrowie psychiczne.

Poooh
@Pracownik PL09547

Tekst ala Premier Mateo. Konkrety!?

Blubitred
@Pracownik PL09547

Przy nowych DSR, to chyba do października bez premii będziemy..a nie! Premium spirits na BP podniesie wynik????

Eloo
@Pracownik PL09547

Ale jak to jest coś WZIĄŚĆ? Jak to się robi?

Pisz
@Pracownik PL09547

Mistrzu, podpowiadam Ci jak pisze się wziąć , bo byki sadzisz.

Leonka
@Eloo

Jak to jak ? Trzeba wejść pod stół STLowi . Ty to wiesz najlepiej przecież.

Ciekawy

Powiedz które może o ja skorzystam

Miki

Kiedy wymiana floty? I na jaką markę? Mamy co raz większe przebiegi :) pozdrawiam

@

Mam pytanie ilu z was dostało @ pod tytułem „komisja socjalna” ?

andy
@@

Ja to już co rok dostaje, jeszcze trochu a w urzędzie skarbowym będę miał swój specjalny pokój na papiery dla coca coli:)

Mlody
@@

Jak zwykle szukają nieprawidłowości i znów będą straszyć zwolnieniem jak ktoś okłamał w doświadczeniach

PHam

Cześć, mam pytanie związane z praca przedstawiciela handlowego ds rynku detalicznego TT i MT. Czy oprócz sprzedaży napojów doszła sprzedaż innych kategorii jak alkohole, kawa i może inne czy jest to jakoś podzielone odpowiedzialnością? Z gory dziękuje.

Uaz
@PHam

Wszystkimi kategoriami zajmuje sie ten sam przedstawiciel za takie same wynagrodzenie. Nie polecam

Yogi

A ktoś wie jakie tam są zarobki dla Analityków?

Stefan
@Yogi

Chyba nikt nie wie :D

job

Dzień dobry, Jeżeli komuś nie pasuje praca w coca coli to proszę się zwalniać , ponieważ ja szukam pracy i chętnie podejmę pracę w CC . Zwolnijcie miejsca, trasy żeby były przyjęcia . Ja jestem bardzo chętny i zmotywowany do pracy , a wy już widzę zmęczeni. Najchętniej w mieście Kraków lub okolice.

Wpis
@job

Witam . Oceniając jako BD obiektywnie wpis , sadzę iż osoba która go dokonała nie przeszłaby pierwszego etapu rekrutacji . Zwolnienie trasy to jeszcze nie angaż , motywacja do pracy to jeszcze nie podpisanie umowy . Powodzenia

@Wpis

A dobrze oceniasz ? Może źle . Od oceniania nie jest BD. Żeby było miejce ktoś musi się zwolnić , albo kogoś muszą zwolnić . Musi być wolna trasa . Przejście etapu rekrutacji nie oznacza , że osoba się nadaje .

Informujacy
@Job

Aplikuj , to nie żaden problem aplikować . Jeżeli jesteś taki dobry jak w internecie piszesz to z pewnością STL wychywyci Twoje CV . W firmie jest rotacja jak w każdej więc szybko zaczniesz pracować .

@Informujacy

Chciałem tylko właśnie nie ma ofert pracy , nie ma miejsc na BD.

Matti
@Job

To widocznie motywacja nie przekłada się na umiejętności. Jest w krakowskiej lokacji jedna area, gdzie rotacja jest bardzo duża, tam by Cię z chęcią przyjęli.

@Matti

Która ? To pójdę i się zapytam .

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Coca-Cola? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Paa

Trzeba brac swoj urlop

Premium Spirytus

Ktos wie kiedy bedzie podwyzka ? lub kiedy bedziemy mieli dodatkowe pieniadze za sprzedaz PS ? tylko bez teorii ze jest do cnr doliczane ....

Zibi
@Premium Spirytus

Hahaha, nigdy! Całuj szefostwo po rękach, za możliwość zdobycia doświadczenia w kategorii alkoholi. Jeszcze tylko kawa, Bóg wie co jeszcze, i będziesz wielkim biznes deweloperem w pierdzącej skodzie i pensją 3k

Redbed
@Zibi

Dokładnie tak;D cieszmy się że mamy opcje zrobić premię, bo poszli na rękę obniżając o 3%;D

Jkk

Jaka pensja podstawa plus premia na stanowisko Przedstawiciela Handlowego? Zostałem zaproszony na rozmowę .

ColoKau
@Jkk

Podstawa 2750 Brutto. Premia. (jak bedziesz dobry) to jakies 1300-1500

Jf
@ColoKau

Podstawa to 3500 brutto. Po co klamiecie

Grażyna
@Jf

Podstawa zależy od stopnia specjalisty (młodszy,specjalista i starszy specjalista) podstawa uzależniona jest tez od oceny rocznej z zeszłego roku ( w obecnej sytuacji osoby będące na tym samym stanowisku nie musza mieć tej samej podstawy) premia uzależniona od wyników ( aktualnie 2 parametry 1)sprzedaż 2)aktywacja klienta-ankiety)

t
@Jkk

Jak na pracę dla światowej marki, pełną zadań, nowości, stresu to zdecydowanie za mała.

ile?
@Jf

ile ?na tyle zadan plus PS , to marnie ..... i nie 3500 nieogaru

KRA664UL
@ile?

To się zwolnij jak C za mało nieogarze, a Ty siedzisz w CC i płaczesz , że za mało. Jesteś żałosny .

Ooo
@KRA664UL

Kto ogarnięty, ten idzie dalej zarabiać poważne pieniądze w poważnych firmach. Kto jest mentalnym niewolnikiem, cieszy się że mu zadań dołożyli i nie chce za to wynagrodzenia, wystarczy mu poklepanie po plecach :)

On19
@ile?

Jescze kawa wejdzie do dotarcia z 19sku;) bo stacje benzynowe to za mało do pracy;D

Zigi

Jak tam konsultanci IC...???? Kto zrobi budżet w tym miesiącu? Komuś się uda? Czy znowu tylko Wielka Kierowniczka da radę?

@Zigi

Przybliż może kto to jest wielka kierowniczka, bo większość na tym forum nie ma pojęcia. Trzeba by było sprawdzać raporty!

Ale weź wydymali

Srosa srola odwalila sobie piękne biuro w Wawie A wy nawet 1zl podwyżki nie zlapaliscie. Gnieciecie zady w ciasnych skodach a gora się bawi haha

Matti
@Ale weź wydymali

Nie ma się co dziwić jeśli w tej firmie są nadal inteligenci, którzy w swoim czasie wolnym, po pracy jeżdżą ustawiać półki, czyścić stojaki i lodówki, bo trzeba. Oczywiście za darmo. To po co płacić więcej?

Icman

Słyszeliście że 20 tras z IC zlikwidowali, a pH wrzucili na tradycje? Podwyżek w maju chyba już też nie bedzie

lol
@Icman

cieszylbym sie ze nie zwolnili tych tras,placic 2 msc za nic nierobienie

@lol

A dają odprawy? Czy z dnia na dzień zwolnienie?

Lechu
@lol

Spokojnie. na FC trasy beda zlikwidowane. Zostaną tylko te z potencjałem. Na co komu outside.

llll
@Lechu

Na FC będzie duze cięcie z 40% nawet

Taki tam
@Icman

Chłopaku ogarnij swe myślenie, bo nie czytasz faktów ze zrozumieniem - nie zlikwidowali tylko ekipa z IC ( chwała im za to )uzupełniła vacaty w FC w miejsca tym którym umowa wygasła,aby takie etaty jak Twój mogły być aktywne. Firma robi co może aby zabezpieczyć stałe trasy - nie (usunięte przez administratora) w gniazdo które cie karmi w tej strasznej sytuacji - zaangażuj się w revenuue aby zarobić na siebie !!!

@llll

To po co na siłę obkładają te trasy BD?

hll

Po to żebyś się pytał. Ty nie jesteś od tego jakie trasy są a jakich nie ma. Ty jesteś od roboty a nie od myślenia.

j23

Wiele firm wygasza już sprzedaż bezpośrednia i zaczyna korzystać z pod hurtu. Jest to naturalna kolej rzeczy, że w dobie kryzysu, który dopiero się zaczyna lepiej dogadywać się w sieciach i hurtowniach na dystrybucje niż korzystać z usług własnych sił sprzedazy, które w momencie wprowadzenia obostrzeń tylko generują koszty.

lllllllll
@j23

Nam już kieras zapowiedział ze na 9 osób w area zostaną tylko 4. Także spore cięcie i jak zwykle dotyka zawsze ph. Dobrze ze nie trzyma tego w tajemnicy tylko normalnie się dogadaliśmy wszyscy. Przynajmniej jest czas znaleźć prace. W DHL i DPD szukają ludzi. Dobre stawki i dużo pracy. Teraz wszystko przez internet lata. tragedii nie ma

@j23

Trafione w sedno. Sprzedaż detaliczna nie ma w tej chwili ekonomicznie żadnego uzasadnienia. Może i by miała gdyby ilość pracowników była dopasowana do potrzeb. CC maksymalizuje zatrudnienie generując sobie przy tym koszty. Zamiast 10 bd do sprzedaży hurtowej wystarczyłby 1. Z całą pewnością dochody firmy nie spadłyby. Koszty już tak. Wszystkie nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwa przestały się rozdrabniać na detal. Widać w CC nastawienie jest takie, że kolega musi zarobić więc stare struktury są utrzymywane. Przykro się na to patrzy...

FC
@lllllllll

Jaka lokacja?

KingOf
@lllllllll

To fajnie ze sie tym chwalisz i jednoczesnie narazasz taka osobe na lipe w pracy bo on mowi w tajemnicy a tu sie taki malkontent znajdzie co sie tym publicznie chwali. W czerwcu rero teraz firmy juz na nas po prostu nie stać. Dobre czasy sie skonczyly.

do kinga
@KingOf

Dobrze ze o tym mówi. U nas w lokacji nikt nie mówił tylko pstryk i nie ma ludzi. Ale z drugiej strony to fakty są takie ze nie opłaca się trzymać tyle ludzi na sprzedazy a zwolnienia są nieuniknione i to bardzo grube.

BD FC
@Korpokiller

Drodzy koledzy, po czesci macie racje, ale nie bierzecie pod uwage kilku czynnikow dotyczacych hurtu. 1. Gdyby pojawila sie tylko opcja dystrybucji przez hurt, to juz dawno bysmy z niej korzystali odciazajac gigantyczny koszt naszej dystrybucji. Dlaczego tak sie nie dzieje? Bo wywozka napojow, to dla hurtu maly zarobek w przeliczeniu na powierzchnie jaka zajmuja w samochodzie dostawczym. Owszem, mozna nimi dopchac samochod, ale nikt nie zbuduje na tym biznesu. Bardziej oplaca sie wywiezc kilka skrzynek wodki niz palete napojow (nie wspominajac o wodzie). 2. Ilosc SKU. Z miesiaca na miesiac dokladamy po kilka nowych SKU. W skali roku jest to srednio ponad 20 pozycji. W co towaruja sie hurtownie? Podstawowe SKU. Nie ma obecnie hurtownikow, ktorzy beda zamrazac kase w slabo rotujacy produkt. 3. Temat alkoholu. Malo ktory hurtownik bedzie chcial sie bawic w sprzedaz alko premium. To drogi interes, a niejedna hurtownia przez zle inwestycje w ta kategorie musiala zwinac interes. Czy beda zwolnienia? Z roku na rok dzial sprzedazy ulega skurczeniu. W niektorych przypadkach jest to naturalna selekcja spowodowana zmianami w rynku - czesc lokali/sklepow zamyka sie, inna czesc zostaje wchlonieta przez rynek nowoczesny. Firma szuka oszczednosci - zrozumiale. Pytanie czy nie powinna skierowac swojego wzroku na dzialy, ktore w przeciwienstwie do dzialu sprzedazy (glownie mam tu na mysli handlowcow) nie generuja zadnego przychodu, a jedynie koszt w postaci czesto dobrze platnego etatu. Jezeli jednak nadal bedzie rzadzic podejscie, ze to PH stanowi w tej firmie najwiekszy koszt, a rynek pusci sie samopas, to za 2-3 lata okaze sie, ze niebiescy przejeli po nas rynek. Nie wierzycie? To zobaczcie co sie dzieje na wakatowych trasach. Sprzedaz potrafi poleciec o 50%, a przy dluzszym braku aktywnosci konkurencja potrafi wstawic sie w miejsca po nas. W mojej lokacji przez taka akcje jedno czerwone miasto przemalowalo sie na niebiesko. Trasa zostala obsadzona, ale juz nigdy nie wrocilismy do tamtych udzialow. Pepsi wykorzystalo nasze potkniecie skrupulatnie. Czy mozemy wiec pojsc przykladem innych firma i olac detal? Uwazam, ze nie, bo kazda kategoria ma swoja specyfike i w przypadku napojow ciecie kosztow w nieskonczonosc na dziale sprzedazy moze w perspektywie dlugofalowym okazac sie samobojem. Coca Cola jako brand sprzeda i obroni sie zawsze, ale jestesmy obecnie w takim polozeniu, ze sama Coca Cola stanowi juz tylko jakis ulamek calego volumenu jaki rozlewamy i sprzedajemy w kanalach obslugiwanych bezposrednio przez BD.

Jack

Następny tydzień będzie kluczowy. Będą ludzkie dramaty dla wielu. Zaczną się zwolnienia. A pomoc rzadu żadna. Nic się nie robi aby utrzymać miejsca pracy. Życzę wszystkim zdrowia. Cięcia na poziomie nawet 40%.

Rudy102
@Jack

Podobno rząd ma zrobić dotarciówkę

Yaki
@Jack

Mówisz o zwolnieniach w naszej firmie?

Kolorowe
@Rudy102

Ja słyszałem , że mają wstawić po 500 ekspo na każdej trasie .

Jack
@Yaki

Jakie to ma znaczenie. Jeśli kryzys dotknie całą gospodarkę to dotknie i nasza firmę. CC zawsze była o krok do przodu w restrukturyzacji. Wiec tu się można spodziewać cięć na poziomie nawet 50%

HP
@Jack

o płatne trole poruszają się po takich portalach ile hajsu można przytulić za taką robotę? dobrze płacą za zapodawanie ściemy?

zwirki i wigury
@Jack

pierw zaczalbym od siedziby , bo patrzac ile osob zajmuje sie tym wszystkim to jest dramat ... jezeli ktos powie ze jest inaczej to nawet nie pracowal w tej firmie .... zaczynajac od np marketingu ...

znawca latawca
@Jack

no kogos ponioslo z cyfra , raz to PH jest kolem napedowym sprzedazy i to wlasnie Ci ludzie napedzaja sprzedaz , dwa nawet jak wszyscy beda mieli web portale to spokojnie w wiekszosci to klient kupi sobie podstawy :) , a juz o PS nie wspomne , takze cyfra oderwana od jakichkolwiek realiow :)

@znawca latawca

Nie ma jak to się przechwalać ????????. PH i koło napędowe ????????. Spokojnie połowa PH do odesłania.

jjjjjj
@Korpokiller

jasne ze będą zwolnienia. do końca roku 25% ph będzie zwolnionych. przecież w wawie już się mówi o tym otwarcie. biura marketing w jeszcze większym stopniu będzie wycinany. już są plany i ludzie wytypowani do tego (zespół) który przeprowadzi cała akcje likwidacji etatów. ale nie przejmujmy się będą odprawy.

Jk
@jjjjjj

Nie dadzą nic , żadnej odprawy . Już oni znajdą przepis mówiący , że nic nie przysługuje. Zatrudnia młodych za 2 tysiące , a Was pozwalniaja bo po co mają płacić . Młody będzie latał jak głupi i za mniej kasy

Jaja to mają Ci którzy parkując pod domem swoje 1,0 nie idą szukać pracy w podobnej firmie, tylko wykorzystują swoje doświadczenie i kontakty i otwierają własny biznes. Szanowni państwo może się nie udać, ale jak pójdziecie do kolejnego piciolandu to będziecie zawsze żałować ze nie spróbowaliście. Pamiętajcie merchem można być w wielu firmach ale kokosów z tego nie będzie. Nawet jeżeli cię nie zwolnią i będziesz pracował kolejny rok i dwa i trzy nigdy nie będzie Cię stać na auto stojące obok na światłach. Zatem powodzenia i nie bać się ryzyka.

Jozin, stajesz się żałosny. Nic nie robisz tylko śmiejesz te swoje fake newsy. Zwolnij się lub uderz głową w nie może to pomoże, choć wątpię. Sytuacja jest trudna dla każdej firmy w obecnym czasie. Módlmy się by nasza gospodarka w minimalnym stopniu ucierpiała w obecnej sytuacji a rynek sam ureguluje popyt na pracę. Mimo wszystko pozdrawiam :-)

Sanir
@jjjjjj

Tak naprawdę czy są BD na rynku czy nie to sprzedaż wcale nie spada dramatycznie,CC sama się sprzedaje i nie trzeba nas tylu,no chyba że do robienia ankiet.

Korpokiller

Gdyby szefostwo wiedziało jak ich naciagacie i ile realnie dziennie pracujecie to już dawno by większość z Was pożegnała... Ale cóż... Jeden drugiego kryje. Kierownicy nic nie robią tylko statystuja w tej całej strukturze... Więc nie może być dobrze.

@Gość

I jak ten temat wygląda czy faktycznie zwalniają jak piszą inni?

@Jack

I jak ten temat wygląda? Faktycznie zwalniają jak inni pisza? Jakies potwierdzone info?

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC