Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

miro

Jaka jest flota samochodów dla ph na podkarpaciu/małopolsce?

Qw
@miro

Mercedes CLA lub AMG

@miro

Taka jak wszędzie, skoda Fabia 1.0 z gazem.

Miro

Nie wiecie jaka jest flota samochodów na podkarpaciu/małopolsce?

Alina

Mam pytanie , jak Panstwa firma zatrzymuje dobrych handlowcow ? Chlopak ktory domnie przyjezda pracuje juz pare lat , wiem ze mial dobre wyniki bo nieraz sie chwalil wygranymi konkursami i odchodzi z pracy idac do innej . Czy tylko ludzie sa traktowani jak on to mowil jak peelki i firmie obojetne kto przyjdzie ?

Zte
@Alina

Nie może jeździć kilka lat bo jest rero i są przesunięcia . No chyba że lodziarz i miał dobrą trasę nie zmienianą

Alina
@Zte

Jeździł na tej samej trasie , centrum jednego z miast

Mariusz
@Alina

Ciekawe na jakiej podstawie mówisz że on był najlepszy . Nie masz pojęcia babo co to znaczy być najlepszym w CC.

Mateusz Hajdas

Nie polecam . Tylko tyle powiem .

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kuba Błaszczykowski

Jeju jaka tam panuje klika i powiązania wzajemnej adoracji. To jest nie bywalec . Firma powinna dawać wykłady na tat kolesiostwa lata praktyki za nimi .

Qww

Nepotyzm to faworyzowanie pracowników spokrewnionych lub zaprzyjaźnionych z pracodawcą. Jeśli w firmie dochodzi do dyskryminacji, szef nie docenia Twoich starań i kwalifikacji do pracy na danym stanowisku, a nagradza wyłącznie członków własnej rodziny – możesz zgłosić sytuację do sądu pracy.

Bogdan

Ludzie jeżeli ktoś wybiera się tutaj do pracy to odradzam, nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy tutaj. Płacą 2000 zł podstawy i to tyle, premii nie zobaczysz. Wymagania kosmiczne mają, dystrybucję na poziomie 70% bazy. Dochodzi jeszcze merch półek, brak jakiegokolwiek wsparcia. Ludzie sprzedaży są gorszego sortu, zatrudnienie przez agencje żeby tylko nie dawać benefitow, 13stej pensji, wczasów pod grusza a to wszyscy zatrudnieni w CC mają. Kierownicy zaklamanii, zastraszają ludzi. W normalnej firmie zglasz to do działu HR a tutaj komu zgłosisz? Zatrudnie przez firmę zewnętrzna na śmieciowej umowiei. Nie polecam naprawę, szkoda zdrowia, czasu i życia...

Banda kolesi i kłamców. Praca w tym miejscu to Tragedia . Banda kolesi

Interkadra

Ludzie z Interkadra to drugi sort . Tania siła robocza im bardziej zdesperowany kandydat tym lepiej i ma większe szanse na pracę . Robisz jak koń w polu oraz a na owies Ci nawet nie starcza . Nie polecam CC przez agencję. Tylko i wyłącznie bezpośrednio przez CC no ale musisz mieć układy inaczej szkoda Twojej energii na próby .

Byłem dziś w sklepie Kocyk na ul. Grodzkiej w Krakowie. Wyjechały lodówki coca coli . He he wreszcie skończyło się odcinanie kuponów. Bardzo dobrze , że was wyrzucili . Pepsi rządzi

Info

Informacje Interkadra . Nikt z agencji nie ma prawa rzadać więcej aniżeli miska pomidorowej z ryżem od Magdy Gessler. Umowa przez CC tylko dla kolesi STLa . Było jest i będzie tak do końca . Nie polecam

Angelika

Potwierdzam to co pisze ,, uwaga,, tam jest jedno kolesiostwo i promowanie kolegów i lodziary . Byłam widziałam nikomu bym nie uwierzyła gdyby mówił . Jedna (usunięte przez administratora) . Nie warto tam iść .

Niepołomice

Umowa zlecenie lub przez agencje pracy za najniższa krajowa. Obowiązków tyle, że można obdzielić kilka osób, tempo pracy szybsze niż w akordzie. Bardzo ciężka, fizyczna praca w mobbingowej atmosferze. Ogólnie praca dla desperatów i masochistów. Tyle.

Mateusz

Hej. Ja też pracowałem przez agencję Interkadra i też jestem nieudacznikiem . Ja pracowałem dłużej niż 3 miesiące i sam rzuciłem im kluczyki od Fiorino . Nie wierzcie w żadne obietnice kierownika z CC nie dostaniecie umowy przez CC w żadnym wypadku . Oni poprostu są dobrze wyszkolonymi manipulatorami . W CC jest wszystko po znajomości i nie ma szans na cokolwiek . Starania i robienie planów czy czegokolwiek nic nie pomoże . Jedyne co to będziesz mógł robić za 2 tys prz z Interkadra do usra... Ej śmierci . Nie polecam nikomu . Pozdrawiam Mateusz

Ja mam tylko jedno pytanie do kolegi . Dlaczego Interkadra szuka w trybie ciągłym pracowników PH do Coca-coli? No, skoro są awanse do struktur i jest tak bdb ? Nie znam innych firm z takim naborem .

Alicja
@Kandydat

Nawet nie ma po co tam iść . Szkoda czasu .

Lekarz
@Kandydat

Kolesiostwo najwyższym nakazem w CC to jest sól tej firmy. Nigdy nikomu nie polecam tu pracy. (usunięte przez administratora) Aura Coli w Polsce już dawno przestała świecić .

Przenek

Nie polecam pracy jako BD Przedstawiciel Handlowy w tej firmie. To co się tu dzieje to woła o pomstę do nieba . Nie polecam ze względu na kolesiostwo i nierówności traktowania . Dyskryminacja, kumoterstwo, kolesiostwo - trzy rzeczy które charakteryzują CC HBC Polska. (usunięte przez administratora) i kropka.

Agencja

Niestety to prawda co pisze osoba ,,Uwaga,, . Ludzie te pozytywne opinie piszą STL e i kadra managerska ponieważ już nikt nie chce iść tam robić przez tą agencję Interkadra . Poczytajcie opinie o Interkadra . Coca cola wykorzystuje tych biednych ludzi za marne grosze. Niech was zatrudnia bezpośrednio przez CC dlaczego tego nie robią ? Już mówię bo szukają faktycznie co 3 miesiące innych. Ja nie pracuje przez agencję , ale mam kontakt z STL w jednej lokacji to mój kolega i mówi jak jest , podsmiechuje się jak mówi o tych ludziach z agencji. Ja nie byłem i nie jestem związany z CC i nie ubiegałem się o pracę tam , ale mi mówi. że jak chce to mi może etat załatwić bezpośrednio przez CC . No niestety tak wygląda całe to bagno . To nie ważne ludzie którzy ogarniali i robili plany też umowy podobno nie dostają ponieważ są z poza ,, układu ,,. Pozdrawiam Was ludki .

Pepsi

Jak tam pracownicy Coca Cola Polska? W codziennej pracy tez macie metodę kija i marchewki, o której mówi Wasz szefuncio na PL w kontekście wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciw Covid w Naszym kraju? Tez Was tak segregują jako pracowników w miejscach pracy? A może od razu zwalniają? Współczuje Wam takiego pracodawcy… ja tymczasem przerzucam się na Pepsi xD

Pl pomoc
@Pepsi

Musisz być nieszczęśliwym człowiekiem…ale spokojnie. Wez 2 tyg wolnego, najlepiej 3, popatrz na chmury i złość minie. Jaki jest sens odchodzić z Bayernu Monachium do Schalke? Przemyśl to na spokojnie ;-)

Agnes

Aplikowałam na stanowisko przedstawiciela handlowego. Zadzwoniono do mnie i powiedziano mi, że będzie się ze mną kontaktował kierownik. Minął miesiąc a odzewu brak. Jest jakiś przestój w firmie?

@Agnes

Nie przejmuj tylko najpierw zatrudniają kumpli i kolesi potem jak coś zostanie dopiero frajerów takich jak Ty.

@Agnes

Znajomości masz ? Nie . To daj sobie spokój chyba , że potrafisz wchodzić Stalowi pod stół .

Terma Uniejòw

Firma CC HBC polska za niedługo zakończy działalność w Polsce . Szykują się odprawy .

odprawa
@Terma Uniejòw

podwyzki ida jakies 150 zl brutto od q4 a Ty o odprawach piszesz :D

Renia
@odprawa

Będą odprawy . Coca-Cola przechodzi pod Interkadra . Oni będą za 2 tysiące robić . Desperacja = miska kaszy polanej słoniną.

Trololo
@odprawa

Całe 150 brutto? Ja cie kręcę, to teraz będzie można żyć jak król

Felix
@Trololo

Potwierdzam CChbc kończy działalność w PL. Managery załamane bo stołki znikną.

Trolo
@Felix

I kto uwierzy w takie bzdety i fake newsy.. ???? Ale fakt, powinni ten grajdołek w przyszlosci zamknac.

Ktox
@Felix

Coś więcej wiadomo w tym temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC