Opinie o Envistar w Warszawa

Envistar Sp. z o.o.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Envistar w Warszawa

Alleya

Pracowałam w tej firmie ponad rok. Z początku było ok, wypłaty w terminie, miła przyjazna atmosfera ale później zaczęło się coś wyraźnie psuć. Kilka razy poślizgi z wypłatami, jakieś chore normy. Traktowanie niepełnosprawnych jak zdrowych co muszą mieć siłe 'konia'. Poza tym pensje marne, premie też marne. Oferty pracy od Envistaru też strasznie słabe. Typowa najgorsza robota fizyczna a wymagania jak na stanowisko prezesa. W ogóle strasznie źle pracodawcy traktują niepełnosprawnych. Nie mają dla nich żadnych ciekawych ofert oprócz cieciowania, ochrony i sprzątania. Takie oferty są niestety w przeważającej większości. Bardzo słabo.

bunia

wiecie co? Nie do końca rozumiem skąd takie negatywne opinie. Pracowałam u nich 5 miesięcy, moja koleżanka pracuje nada (już ponad 8 miesięcy). Kasę wypłaają ok 10-go (zależy jak bank księguje - jak wyślą w piątek to wiadomo że będzie w poniedziałek). Jak potrzebowałam kupić leki to mi to zrefundowali, dopłacają do dojazdów i szkoleń. Owszem, wynagrodzenia nie są ogromne, ale przeciętne na danym stanowisku. Gdyby nie fakt, że moje zdrowie pogorszył się na tyle, że uniemożliwia mi daszą pracę, to bym tam była do dziś.

Frustrant
@bunia

Krętacze co innego mówią a co innego się wykonuje nie radzę do nich iść do pracy

@Frustrant

Frustrat hejtujesz tak bo taki jesteś, czy masz konkretne uwagi. A jak masz konkretne uwagi to je napisz. Ja pracuję w envistar i wszystko jest jak na rozmwoei o pracę. Za słaby kontakt z opiekunem bo przyjeżdża raz na miesiąc listy obecności zebrać i to wszystko. Szukam lepszej roboty ale ta nie jest zła. W gorszych miejscah pracowałam w work service i jobman

Otello

Wiadomo, że większość negatywnych opinii pochodzi od byłych pracowników a pozytywne od zarządu Envistaru. Tak jak maciek napisał. Wymagania maksymalne a w zamian ochłapy. Oferty pracy od Envistaru to też śmiech na sali. Większość to jakaś czarna robota. Szkoda w ogóle o tym pisać. Tylko zysk sie liczy dla tej firmy a zwykły pracownik jest nieważny. Trzeba go wycisnąć jak cytryne.

kucharka

Zależy czego szukasz. Ja pracuję na zapleczu hotelu i jestem zadowolona. Zawsze może być lepiej oczywiście. Pensje płacą jak dla mnie dobre. Nie szukam innej roboty, wpadłam tu bo mi opiekun opowiedział o jakiejś niuni, co 2 dni pracowała i potem zaczęła bzdury wygadywać po sądach dzwonić no i tu pisać. Nie lubię takich. Aha i nikt mnie nie zmusza, sama pisze.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
kucharka

Princesa, ty chyba w jakiejś innej firmie pracowałaś albo jesteś hejterem opłacanym przez inne firmy. Pracuję tu od roku i tylko raz spóźnili się jeden dzień. Pytalam opiekuna i powiedział że bank miał awarię. Robotę sobie chwalę. Hotel ***** pelna kultura.

Princessa

Słaba firma. Wiem bo pracowałam tam. Opóźnienia w wypłatach to częsta rzecz. Kiedyś tak nie było. Te wszystkie zakłady pracy chronionej teraz to tylko jak największy wyzysk za grosze. I większość ofert to jakaś czarna robota. Niepełnosprawnych sie traktuje jak zdrowych. Tania siła robocza!

igor

Część pozytywnych opinii pochodzi zapewne od dyrekcji a te negatywne od byłych pracowników. To jak właściwie jest w tej firmie ale obiektywnie?

Z początku w ENVISTARZE było w porządku. Miła atmosfera, pensja pzychodziła na czas a później koordynator zaczęła cisnąć. Jakieś chore normy. Z począku zwracali za bilety a później już nie. Zdarzyło sie później też kilka razy, że pensja nie przychodziła na czas. Żle zaczął traktować pracowników ten 'zakład pracy chronionej'. Cienka firma. Nie wróże im większego sukcesu.

mikstura

Ta firma to kompletne dno,brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika ,szmal szmal i tylko to się liczy. Podczas rekrutacji uśmiechy obiecanki,później wal się nikt nic ci nie obiecał

@mikstura

Mikstura jak masz jakieś uwagi to napisz konkretnie o co biega a nie tylko opluwasz kogoś. Kto ci co obiecał i nie dotrzymał słowa? Pytam bo odpowiadam też za rekrutację w envistar i mnie rozwalają takie uwagi.

wkurzona
@pracownik

a za wypłaty kto odpowiada? po raz kolejny 10 a wypłat nie ma ( w umowie jest 10!) to już kolejny raz! jaja sobie z ludzi robią!!

alex
@mikstura

Pracownik działu przyjęcia towaru? Jak sama nazwa wskazuje, wykładasz towar na pułki itp. Praca jak praca. Nie wymaga wyższych kwalifikacji, nawet ktoś z porażeniem mózgowym sobie poradzi.

zaba 1234

Z tego co widzę firma Envistar prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać.   Envistar Sp. z o.o. poszukuję osoby do pracy na stanowisko: Pracownik działu przyjęcia towaru do pracy w jedn... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5710825?keywords=&region=

lolka

To przedsiębiorstwo, które od 2009 roku dostarcza klientom wysokiej jakości rozwiązania powszechnie znane jako outsourcing procesów. Ich specjalnością jest usługa znana jako „zatrudnienie zewnętrzne”, polegająca na dostarczaniu kontrahentom dodatkowych zasobów odpowiednio wykwalifikowanej siły roboczej dlatego myślę, że w dużej mierze na wpływ firmy mają osoby tam pracujące. Jeżeli widzą jakieś "niedociągnięcia" to warto pracować nad ulepszeniem, a nie tylko i wyłącznie narzekać....Ktoś coś zrobił w tym kierunku??

jacek

Wymagania a nic w zamian o przepraszam podstawa min.krajowej 1286.16 a nadgodziny odbierasz kiedy oni chcą nie kiedy ty potrzebujesz.

pracownik envistar

U nas niekogo nie zwalniali. Jednego przesunęli do innej firmy bo kłócił się z główną firmą. Ale wiem, że go nie zwolnili, nadal pracuje a ja bym go już dawno zwolniła bo był głupi. Ja myśle że to Ozo sobie pisze o zwalnianiu bo ma zły humor albo jest hejterem z konkurencji.

Zuza
@pracownik envistar

O jakim funduszu na lekarstwa piszesz, bo ja co miesiąc wydaję ok. 400 zł na lekarstwa z pensji 1300 zł. A jak poszłam na zwolnienie lekarskie 7 dni to zabrano mi 300 zł pensji.

edy
@Zuza

Czy ktoś wie cos o ofercie na asystentke kadrowej? :-)

Ozo

Ja nie polecam pracy w Envistar. Zwalniają za byle co, a fundusz ZFRON wydatkują na własne potrzeby a nie dla pracowników, brak szacunku, nastawienie tylko i wyłącznie na wyzysk osób niepełnosprawnych.

@Ozo

Ozo, bzdury opowiadasz. Jak cie ktoś nie uszanował to trzeba było zgłosić przełożonemu a nie paplać głupoty na forum. ZFRON wydają na pracowników którzy o to wnioskują i potrzebują pieniędzy anie na gościów potrafiących tylko machać orzeczeniem i pluć na wszystkich dokoła. Mi się dobrze pracuje i ZFRON dostałam na leki.

pracownik envistar

Halowy jak ci pensja i praca pasuje to bierz. To jest umowa o pracę po okresie próbnym dają na określony. Ja dostałam na 1 rok. Ponoć potem mają dawać na dłużej. Mi szef powiedział że jak dobry pracownik to nie musi się martwić bo oni dbają o dobrych swoich i najlepsi już ponoć po 5 lat pracują. A jak ktoś chce przebimbać pół roku do kolejnego zasiłku to niech się nie dziwi że go pogonią. Ja w to wierzę.

malgosia

Pracuję od niedawna w roznoszeniu ulotek. Praca łatwa pensja na czas koordynator trochę niemiły ale da żyć. Nie dają podwyżki Szukam czegoś lepszego

adamo

Nie tu pytasz, to nie ich strona. Wejdź do nich na strone i tam pytaj.

pati

mam rozmowe o pracę i chciałabym wiedzieć czy warto się w to wogóle ładować?

wawa real

Na stanowiska administracyjne w Warszawie zatrudniają na nie dłużej jak 3 miesiące. A zwalniają i wcześniej. al tylko osób, które rezygnują z pracy jaką mają i przychodzą do envistar lub kres. Potem pozostaje im przeszkolenie nowej osoby na swoje miejsce i papa. Pieniądze nieadekwatne do pracy i osób z którymi się pracuje. Nie wspominając o warunkach warszawskich.

mycha

Envistar zatrudnia tylko osoby z umiarkowanym stopniem i to z dodatkową dysfunkcją,i ze znacznym stopniem niepełnosprawności- bo tylko za takich ludzi pracodawca ma większą kasę- nie liczcie na to że zatrudią kogoś kto nie spełnia tego warunku-po za tym płaca to 1680 zł.brutto.

Grześ
@mycha

Pensje są różne. Ja mam podstawę 1900 i dodatki za nadgodziny. 2000 miesiecznie i na czas. Ale brak szans na awans, trzeba szukać dalej. Z funduszu socjalnego trochę wypłacili ale za mało, rewelacji nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Envistar - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Envistar?

Kandydaci do pracy w Envistar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Envistar
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Kuropatwy 9
    05-500 Warszawa