Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

ASAM

Czyli bagna ciąg dalszy. OCL mobile ? na głowę padli, nie dość, że zrobili z Nas sprzedawców usług to przymierzają się do likwidacji dyspozytury (?). Wracając do podwyżek to nieźle zagrali Nam na nosie, przecież logicznie myśląc, półroczny program naprawczy to czysta kpina i powód, żeby nie musieć obliczać rocznego budżetu.

Przyszly monter

Słuchajcie od lutego mam zaczac prace w tej firmie i to serio jest az taki dramat jak tu piszecie? Nie ma zadnych pozytywow, prosze o odpowiedz.

wb
@Przyszly monter

zależy gdzie trafisz. Są różne rodzaje bagna ;)

k1
@Przyszly monter

Jeżeli zmienileś inna prace na prace w ENSA to mysle ze nie byla to dobra decyzja. Jeżeli nie miales nic innego do roboty to zawsze cos sie nauczysz. Pozytywów w sumie nie ma, szukajac na sile to komurka sluzbowa :)

@k1

Masz racje nas sile komorka no limit to teraz wydatek kolo 50 dych a tak to trzeba nosic dwie i uwazac by w pracy nie pogubic czy zniszczyc

górnik

Proponuje wsadzic madrale ktory wymysla te procedury na jeden dzien z serwisantem do samochodu. Problemem niestety jest to ze efektywnosc tych bystrzakow oceniana jest nie przez jakos postrzegana przez klienta ale przez ilosc stron procedury. Jedna procedura w miesiacu i mozesz spac spokojnie, bo pokazales ze jestes potrzebny w organizacji.

iku

Ja pracuje tylko z procedurami i przepisami BHP od dawna ! Usuwam tyle uszkodzeń ile mogę wykonać w osiem godzin i ani minuty dłużej !

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
jack

pracujcie tylko z procedurami i przepisami bhp

roman
@jack

dokładnie!!! a eltel wówczas sam polegnie ;-) dziennie 5-6 zleceń bo przecież pracujemy zgodnie z procedurami Orange

wb

ASAM.. Górnicy są zorganizowani. A u nas sam wiesz jak to wygląda.

ASAM

Może dołączymy do górników ?

scyzor

ta podwyżki będą bo do 1 stycznia podnieśli płacę minimalną -tylko dla tych dla reszty też ale wody prądu itd

Maniek

Aaaaa dziękuję ...tylko od kerego ? ;)

ASAM

Tak jest, wesołych i spokojnych :) Maniek, pozdrowienia od kolegi z strefy bielskiej :P

Maniek eksserwisant z Żor

Wesołych świąt chłopaki !!!!!! Mimo wszystko co sie dzieje w tej firmie.

serwisant

witam słyszałem ze firma zatrudnia kierownikkow i serwisantow rok temu zwolnili przecirz ponad 100 osob firma sie przeliczyła?

młoda

Wiecie coś może o tym projekcie do Wielkiej Brytanie? Jakieś szczegóły? Ktoś chce jechać? Czy to taki sam obóz pracy jak w Niemczech? Że niektórzy serwisanci po powrocie z Niemiec musieli brać L-4 na 2 miesiące, żeby ratować zdrowie. Warto?

gg

od 2015 roku stawka minimalna 1750zł, wiec będę zarabiał 150zł więcej od sprzątaczki czy kasjerki. Paranoja !!!

monteros

Popatrzcie na to. Kultura i sztuka była najsłabiej opłacaną branżą w 2013 roku – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak. Połowa pracowników zatrudnionych w tej branży zarabiała miesięcznie poniżej 3 000 zł brutto. A gdzie w tym wszystkim jesteśmy my??? Chyba w (usunięte przez administratora) głębokiej.

ASAM

Ja tam na atmosferę nie narzekam,trzeba robić wszystko, żeby nie zwariować. Co do zarobków, cóż.. płacą za jak za 'pół etatu' to i tak się teraz pracuje.

gg

wszystko jest na w/w forum, sam musisz ocenić.

znalazłem lepszą pracę w zieleni miejskiej

MIREK, daj sobie spokój z tą firmą. Chyba że wywalili cię z zieleni miejskich i nic innego nie możesz znaleźć. Jak jeszcze tego nie wiesz to tutaj się dowiesz jakim jesteś beznadziejnym pracownikiem. Codziennie będziesz przekonywany o swojej nieudacznosci

normalny

Mirku , nawet jak masz jedenaście klas samej podstawówki to daj sobie spokój z Eltelem !Zarobki są skandalicznie niskie , atmosfera fatalna ! Nie chce mi się więcej pisać .

scyzor

a najlepszy w tym wszystkim jest schemat w jaki się to odbywa .wpada firma zewnetrzna przekrosowuje abonentów nie patrząc czy zajmowane pary są wolne , dobre tylko lecą zgodnie z rozpiską a całe (usunięte przez administratora) spada na PT a póżniej Orange doktoryzuje się nad wskaźnikami terminowośc powtarzalność i cały inny cyrk .Powodzenia

gorol

Teraz to tylko Orange może sobie pozwijać stare kable i sprzedać na złom, bo nic już nie może zaoferować klientom.

trzeźwy...

A byłem w tym roku u was W Krakowie. Faktycznie niezły burdelik ..:/ Pozdrowienia dla Krakowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA