ElektroJar

Olsztyn

Opinie o ElektroJar

mirosław gutkowo 2014-03-29 11:10:17
Pan Jarosław wykonywał u mnie w domu instalacje elektryczną, z której jestem zadowolony. Jest to bardzo kreatywna osoba, z wieloma pomysłami. Oprócz instalacji elektrycznej wykonał mi automatykę domu min. zdalne sterowanie domem orazinstalacje alarmową wraz z kamerami. Szybko, rzetelnie pomimo że weekendami jeździł do Gdańska bo tam studiuje.
elwira 2014-04-08 11:17:24
Pan Jarosław poprawiał u mnie instalacje, którą wcześniej nieudolnie wykonał pseudo fachowiec . Polecam.
maciek_jonkowo 2014-05-07 09:21:31
Polecam współprace z tym elektrykiem, za darmo doradził i wykonał mi instalacje.
inwestor 2014-08-04 18:33:12
Mimo że znam się na instalacjach elektrycznych, wolałem zlecić to elektrykowi. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Jarka, ten człowiek naprawdę posiada dużą wiedzę. Polecam!
budowa domu 2014-12-22 17:15:47
wszystko ok polecam
budujący dom 2015-10-11 09:44:22
Sprawnie i szybko wykonana instalacja, właściciel pomocny w udzielaniu porad.
Sandra 2016-09-13 13:15:14
Chciałam żeby sprawdził mi instalację elektryczną, bo płacę zbyt wysokie rachunki. Usłyszałam krótki wykład na temat tego co już wiem (faktura - jak czytać itp.) Nic nie sprawdził, bo uznał że wszystko jest ok. a nie jest. Zdecydowanie nie polecam
do sandry 2016-09-13 17:04:42
Oczywiście nie zgadzam się z Pani opinią. Po sprawdzeniu Pani rachunków za energię, co w pierwszej kolejności powinno się zrobić, nie zauważyłem anomalii w chociażby "kradzieży prądu" co mi Pan sugerowała. Proszę kontrolować zużycie energii to będzie Pani płaciła mniejsze rachunki, które w mojej opinii są w normie. Płaciła Pani około 60 zł brutto za zużyte kWh! Następne pozycje to dodatkowe opłaty, które wynikają z umowy z zakładem energetycznym! Jeżeli Panią stać to proszę wymienić wszystkie urządzenia na klasę A+++, to miałem Pani powiedzieć?!! Zanim Pani kogoś oceni - oczerni, to proszę chociażby trochę się rozeznać a pretensje mieć do ZE Energa. Proszę wpisać sobie w google "Energa i duże rachunki", może wtedy Pani coś zrozumie
Zostaw swoją opinię o ElektroJar - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ElektroJar