Eltel Networks

Poznań

Opinie o Eltel Networks

rysiu 2016-04-24 00:33:24
To nie wiem gdzie Ty pracujesz ale w niektórych strefach pracownik nie ma czasu zjeść śniadania . Co 10-15 minut telefon od dyspozytora . Ciągły stres a o Twoich tzw.fuszkach słowo - BYŁA to jedyna motywacja do tej pracy ( czego nie można powiedzieć o tych żałosnych stawkach ) . Tylko że pracownicy szybko zrobili to co mieli do zrobienia i mogli coś sobie dorobić .Efekt tego był taki , iż pracownicy zrobili więcej niż teraz . Teraz firma stawia na to , że macie pracować najlepiej po 12 godzin , jeszcze lepiej jak zrobicie to za darmo i będziecie super wydajni . Jeszcze podobno do wszystkich samochodów zostaną zainstalowane GPS-y . Dlaczego tak się dzieje ? Ano takie są skutki jeśli na stanowisko od kierownika do prezesa dostanie się totalnie niekompetentna i nieodpowiedzialna osoba .Ktoś chytry i nastawiony tylko na zysk z ograniczeniem umysłowym . Ktoś kto jest takim imbecylem , że zaślepiony odpowiednimi przelewami konto ma totalnie gdzieś podwładnych . Jak u zwierząt samiec alfa ! Tylko gdyby nie podwładni na samym dole czyli serwisanci to wszyscy wzwyż zamiast przelewu z firmy byłby przelew z urzędu pracy .Efekt takiego działania tych hien jest oczywisty Eltel jako partner Orange upadnie . Może to kwestia roku może dwóch lat a może kilka miesięcy . Pytam Was jak długo można poniżać i okradać wieloletnich pracowników ?
XHE 2016-04-24 23:33:28
Kraków oddajemy to fakt ale Poznań niech się nie czuje bezpieczny, bo pod wodzą nowego Dyrektora może bardzo wcześnie podzielić ich rolę. Wszystko zawalone (wskaźniki) więc Prezes będzie niezadowolony...
XHE 2016-04-24 23:36:44
No i cały czas postępująca restrukturyzacja...
Krakus 2016-04-25 23:17:48
Firma zwalnia ludzi ma więcej pieniędzy , ale tylko teoretycznie . Mniej judzi to więcej kar . Chyba , że całe te kary to jedno wielkie oszustwo . Jeśli nie i eltel płaci kary orange , to jest to świadome działanie prowadzące firmę do upadku takie błędne koło . Ludzi coraz mniej , obowiązków coraz więcej a firma jak czytam inwestuje w GPS-y za który oczywiście jest abonament . Jak to możliwe , że tak dużą firmą rządzą tacy ludzie ? Świadome działanie ? No chyba , że nowy Pan Prezes nie wie , że kierownicy stosują taki mobbing wobec serwisantów , że PIP powinien mieć osobny oddział tylko dla eltela . Jeśli więc ktoś szuka pracy (za troszkę ponad najniższą krajową ) to zapraszamy do eltela . Dobrze wyszkolona w mobbingu kadra kierownicza zapewni Wam wszystko co mieści się w definicji tego słowa . Lubisz być poniżany ? To praca dla Ciebie ! Chcesz zobaczyć na własne oczy fałszowanie list obecności ? Zapraszamy ! Chcesz zobaczyć jak się pracuje bez przestrzegania przepisów BHP ? Przyjdź ! Lubisz zostawać po godzinach (najlepiej codziennie ) ? Jesteś idealnym kandydatem ! Lubisz pracować w Niedzielę i Święta ? Nie czekaj wyślij cv ! To i wiele innych atrakcji zapewnia ta firma . Zapraszamy
poinformowany 2016-04-26 13:09:02
monterów i kadrę kierowniczą z płacami i urlopami przejmuje firma - In Temporis Polska sp. z o.o , napisy na ubraniach roboczych TELTECH . Niestety bez dysponentów . Wiele się nie zmieni , ale jest kompletny brak funduszu socjalnego .
eneviak 2016-04-26 22:55:50
Witam w ENEVIE to samo co w Eltelu mobbing tylko ściąganie do pracy i żeby pracować 7 dni po 12 godz bo jest sytuacja nadzwyczajna która trwa od kilku lat zarzadzający tylko patrza jak zwolnic kolejnych kierowników a na ich miejsca wsadzić palantów i pajaców czytaj były kierownik z waszej firmy J.G słynnny burak i cep jakich mało wygryzł kolejnego kierownika i co on sobie mysli że nikt nie wie o jego przeszłości za co od was wyleciał? jak się Eneva dowie to wyleci z hukiem, jego tylko interesuje nowy samochod i jak wydymać pracowników nie ma żadnych skrupułów żeby to zrobić baran jakich mało ale żeby sie nie przejechał zobaczymy.
Joko 2016-04-27 07:17:05
Chodzi Ci o Kraków ?
alex 2016-05-01 19:29:43
Witam
Krakow już sprzedany do TPT /Teoretycznie bo serwisanci podzieleni na dwie firmy posredniczace /
kierownicy w TPT, umowa na rejon woj. małopolskie i sląskie a wiec po nas bedzie Bielsko , jewstesmy smieciamy czas zmienic branże
mariuszBB 2016-05-01 22:16:50
A czego sie spodziealiśta? Zarobkuw jak u Cukenberga?
wiesiek 2016-05-02 08:59:00
To jest ten moment w którym możemy jeszcze coś ugrać i następnego już nie będzie koledzy jak był Eltel prawie 90% deklarowało strajk a teraz gdy proponują nam dużo gorsze warunki pracy i płacy to macie jakieś skrupuły na dodatek Światowe dni Młodzieży są naszym sprzymierzeńcem w sprawie
eltel 2016-05-03 14:23:27
Tylko co chcecie ugrać jak Eltela już nie ma na Krakowie ? Ważne żeby nakraść jak najwięcej i oddać Teltechowi . Tak się kończy sprawa jak firma pozwoli zarządzać egoistom
ciekawy 2016-05-04 08:32:50
A TPT to święty , przecież ta forma przejścia to nic innego jak pranie pieniędzy , i wyłudzenie pieniędzy za na nowo powstałe etaty , co każdy niezbyt bystry zauważy jest czystą fikcją , bo to nie są nowe etaty tylko "niewolnicza praca" na zasadzie leasingu pracownika przez firmę "InT" firmie "TPT" , która dostaje zlecenia od firmy "O .
były pracownik 2016-05-04 09:07:49
Kiedy koledzy dojrzejecie ,zmądrzejecie i znajdziecie sobie normalną ,godną pracę ?
były pracownik 2016-05-05 21:07:32
Jeżeli kolego chcesz PRZEGRAĆ ŻYCIE ,zatrudnij się w Eltelu ! Wybór należy do ciebie !
wb 2016-05-10 19:59:15
jak tam wypłaty chłopaki? wszędzie minimum? nowy prezes nowe porządki...
ja 2016-05-14 10:30:33
Nie starczyło na rachunek za Internet
Eletel 2016-05-17 19:50:27
Powie mi ktoś dlaczego w TPT chcą zatrudniać przez pośrednika?
rudi 2016-05-19 10:50:30
Bo w każdej chwili mogą cię wywalić .
eltel to mobbing 2016-07-02 12:38:34
No tak ale nie wiem czy wiesz, że serwisant zasuwa na gołej stawce, a pseudo kierownicy zgarniają duże premie.
as 2016-07-02 19:23:36
niestety to prawda
były pracownik 2016-08-04 06:47:30
Kochani ! Jak już rozstaniecie się z Eltelem docenicie co zyskaliście . Mam nową pracę gdzie są zdrowe zasady , pracownik jest szanowany i relacje z kierownictwem są na jakimś poziomie !!Żal tylko straconych lat w Eltelu , ale zawsze późno niż wcale !! Więcej wiary w siebie . Pozdrawiam
FALKO) 2016-08-12 19:07:09
Jak wyglądają warunki pracy w ELMO, czy podobnie.
tytus 2016-08-19 22:34:00
Mam atrakcyjną i pełną wyzwań pracę. Obecnie szukam dobrze płatnej.
eltelowy robol 2016-10-02 12:31:54
chyba czas na zmiane pracodawcy" Od 1 października 2016 r. pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrośnie w Biedronce z 2,45 tys. do 2,6 tys. złotych brutto. Natomiast najniższe wynagrodzenie pracownika rozpoczynającego pracę na etat na stanowisku sprzedawca-kasjer wyniesie 2300 złotych brutto. Oznacza to, że wynagrodzenie obowiązujące w Biedronce od października tego roku jest o blisko 25 proc. wyższe od aktualnej minimalnej pensji w kraju.":
tytus 2016-10-04 08:55:14
Kochani serwisanci Eltela, pochwalcie się podwyżkami !
ziomal 2016-10-04 19:07:27
200 zł.....podwyżki , a wy
loll 2016-10-05 21:45:22
no niestety o wiele mniej
wb 2016-10-06 11:06:22
200 czyli teraz 2550... 20 lat w zawodzie, grupa A1.. przy wymaganiach pracodawcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa.
asam 2016-10-11 00:34:05
Od listopada 12H,ciekawe z kim konsultowane ;)
Jak tam ftth w Bielsku? ;)
Gangster 2016-10-13 22:28:39
Złożyłem podanie, dostałem zaproszenie na rozmowę pytanie jaką kwotę mogę zaproponować zarobków? Podpowiecie?
Tytus 2016-10-14 16:39:19
Daj sobie spokój z Eltelem! Chyba że chcesz przegrać życie!
Rudi 2016-10-17 14:16:19
Rozwój technologii w kierunku FTTH spowoduje że będzie potrzeba coraz mniej ludzi do obsługi sieci a co za tym idzie ELTEL nie ma przyszłości . Jeżeli Eltel podejmie się obsługi tych sieci to powinien stawiać na inżynierów a nie szarpidrutów .
scyzor 2016-10-19 18:43:07
ta i inżynierki za 2 tysie na łapke będą targać swiatłowody po studzienkach i słupach
inż.orange katowice 2016-10-20 13:16:50
Zapłacą mu więcej niż 5000PLN ponieważ zaoszczędzą na tym że przy sieciach FTTH potrzeba będzie na strefę 4-6 inżynierów do obsługi a nie 40 monterów jak dotychczas . Zatem Panowie kable cu szybko do lamusa razem z szarpidrutami .
wb 2016-10-21 19:43:42
i z pomarańczowymi inżynierami co pierdzielą takie rzeczy... pomarańczki mają poślizg minimum pięć lat z tym ftth, inni operatorzy biją ich na głowę, chyba że zejdą z ceny... więc uważaj lepiej na redukcję etatów inżynierku ;)
Serwisant 2016-10-23 20:48:26
Ale jesteś do tyłu, wyjdź z za biurka i zobacz ile serwisantów pracuje na strefie , nie 40 tylko od 8-10 siedem dni w tygodniu na jednej strefie. A czy "TY " z wyższym wykształceniem inżynierskim będziesz chodził po studniach i brudził swoje zadbane rączki, żeby wciągać kopać ręcznie ( kilofem i szpadlem) oraz naprawiać światłowód. WĄTPIĘ. Serwisant
gość 2016-10-24 20:17:23
Bzdety piszecie o FTTH światełko jest 50 razy prostsze od VDSL po miedzi i do obsługi nie potrzeba cwaniaczków inżynierów wystarczy technik zaprawiony w boju. Niestety przy każdej technologii trzeba kopać i zaliczać studnie. Taki cwaniaczek z ,,O" ciekawe czy się pobrudzi.
mnietek 2016-10-27 15:12:48
100% prawdy !!!!
mnietek 2016-10-27 15:29:20
Gdzie Ty tego inżyniera robiłeś, jaki masz staż ale widać że żaden ?? Pewnie jesteś jednym z tych ograniczonych ludków które pozostały w Orange ( dawni kierownicy i dyrektorzy ) i nie potrafią nic ale to nic zrobić na zasobach Orange . I człowiek traci czas na debilne rozmowy spełzające do niczego, a żadnego konkretnego rozwiązania i tylko słyszymy u nas jest dobrze. Gdyby nie Olsztyn to by nie było tam z kim rozmawiać i co jest potwierdzeniem wpisu jaki dałeś, w d... byłeś, g.. widziałeś i bzdury piszesz.
inż orange katowice 2016-10-27 16:42:45
Pokaż mi montera w Eltelu który potrafi posługiwać się reflektometrem optycznym lub miernikiem mocy optycznej podstawowymi narzędziami do obsługi sieci światłowodowych . I jeszcze jedna uwaga wykonać pomiar to jedno a dokonać interpretacji wyników ze zrozumieniem to drugie . Co inżynier po politechnice to inżynier .
gość 2016-10-28 22:08:57
Wygląda że inż. wie co wykonuje się na światełku tylko że takie pomiary to podstawa zaliczenia certyfikacji. Takie szkolenia i zaliczenia bez problemu zaliczają z certyfikacją B .Ja proponuję pełne pomiary Kabel Shark dla HDSL lub VDSL z interpretacją wyników pomiaru to inż.. będzie musiał zrobić mgr.
pierwsza brygada 2016-10-29 10:26:12
cfaniaki pokazcie swoje umiejętnosci w terenie a nie przeglosowujecie sie na forum
gość 2016-10-30 01:31:47
Nikt nie cwaniaczkuje tylko jeśli technik chce to potrafi i nie potrzeba nam inż. kiedy ich redukują w ,,O" . KAZDY SERWISANT BEZ PROBLEMU PRZEJDZIE SZKOLENIE I CERTYFIKACJĘ NA ŚWIATEŁKO.
Już byli tacy co za biurka naprawiali uszkodzenia. Technik znający sieć powinien być doceniany bo na nich opiera się wskaźnik czy to światełko czy po miedzi .
Nasza broń to wiedza na bieżąco i wtedy kierowniczek może nam; ... bo zawsze jest odpowiedz zgodna z procedurą .
Jeszcze jedno monterów już nie ma są technicy zwiedzą i lepszą od inż. z innej epoki.
pracownik orange Bielsko 2016-10-30 15:02:50
Jeżeli ci technicy wykazują się taka wielką wiedza to dlaczego ciągle szukają pomocy u pracowników grup technicznych PSiPU przy usuwaniu prostych uszkodzeń .
tytus 2016-10-31 09:37:41
Drapiecie się jak koty , a wasza robota i tak nie ma przyszłości !!! Większość mądrych z Eltela poodchodziła , a Orange swoich ''inż'' i tak pozwalnia !!! I TYLE W TEMACIE !
inż OP Wrocław 2016-11-02 08:36:05
I właśnie przez takich serwisantów jak ty Eltel ma ciągłe problemy .Zamiast źle wypowiadać się o pracownikach posiadających wyższe wykształcenie , może czas pomyśleć o uzupełnieniu swojego wykształcenia . Technika nie stoi w miejscu a serwisanci z firmy Eltel tak .A co do certyfikacji to jedna wielka fikcja .
as 2016-11-06 10:52:36
bo z trudnymi sobie byś nie poradził !
Bl 2016-11-07 21:04:48
Może dlatego żeby"inż" z opl pokazali na co ich stać i popracowali chociaż parę dni po te 12 godz, a nie godzina 16 i smród po nich został
były pracownik 2016-11-15 15:38:03
A w Bielsku-Białej coraz więcej pracowników zwalnia się samych z Eltela . Większość znalazło lepiej płatną i mniej stresującą pracę za o wiele lepsze pieniądze .
niewolnik 2016-11-30 16:10:54
Jeśli chcą pracownicy dożyć emerytury to niech z tą firmą Eltel skończą raz na zawsze to jest niewolnicza firma jeszcze takich warunków nie spotkałem nawet za komuny wstyd na właściciela z finlandii
Zostaw swoją opinię o Eltel Networks - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks