Eltel Networks

Poznań

Opinie o Eltel Networks

gość 2016-10-24 20:17
Bzdety piszecie o FTTH światełko jest 50 razy prostsze od VDSL po miedzi i do obsługi nie potrzeba cwaniaczków inżynierów wystarczy technik zaprawiony w boju. Niestety przy każdej technologii trzeba kopać i zaliczać studnie. Taki cwaniaczek z ,,O" ciekawe czy się pobrudzi.
mnietek 2016-10-27 15:12
100% prawdy !!!!
mnietek 2016-10-27 15:29
Gdzie Ty tego inżyniera robiłeś, jaki masz staż ale widać że żaden ?? Pewnie jesteś jednym z tych ograniczonych ludków które pozostały w Orange ( dawni kierownicy i dyrektorzy ) i nie potrafią nic ale to nic zrobić na zasobach Orange . I człowiek traci czas na debilne rozmowy spełzające do niczego, a żadnego konkretnego rozwiązania i tylko słyszymy u nas jest dobrze. Gdyby nie Olsztyn to by nie było tam z kim rozmawiać i co jest potwierdzeniem wpisu jaki dałeś, w d... byłeś, g.. widziałeś i bzdury piszesz.
inż orange katowice 2016-10-27 16:42
Pokaż mi montera w Eltelu który potrafi posługiwać się reflektometrem optycznym lub miernikiem mocy optycznej podstawowymi narzędziami do obsługi sieci światłowodowych . I jeszcze jedna uwaga wykonać pomiar to jedno a dokonać interpretacji wyników ze zrozumieniem to drugie . Co inżynier po politechnice to inżynier .
gość 2016-10-28 22:08
Wygląda że inż. wie co wykonuje się na światełku tylko że takie pomiary to podstawa zaliczenia certyfikacji. Takie szkolenia i zaliczenia bez problemu zaliczają z certyfikacją B .Ja proponuję pełne pomiary Kabel Shark dla HDSL lub VDSL z interpretacją wyników pomiaru to inż.. będzie musiał zrobić mgr.
pierwsza brygada 2016-10-29 10:26
cfaniaki pokazcie swoje umiejętnosci w terenie a nie przeglosowujecie sie na forum
gość 2016-10-30 01:31
Nikt nie cwaniaczkuje tylko jeśli technik chce to potrafi i nie potrzeba nam inż. kiedy ich redukują w ,,O" . KAZDY SERWISANT BEZ PROBLEMU PRZEJDZIE SZKOLENIE I CERTYFIKACJĘ NA ŚWIATEŁKO.
Już byli tacy co za biurka naprawiali uszkodzenia. Technik znający sieć powinien być doceniany bo na nich opiera się wskaźnik czy to światełko czy po miedzi .
Nasza broń to wiedza na bieżąco i wtedy kierowniczek może nam; ... bo zawsze jest odpowiedz zgodna z procedurą .
Jeszcze jedno monterów już nie ma są technicy zwiedzą i lepszą od inż. z innej epoki.
pracownik orange Bielsko 2016-10-30 15:02
Jeżeli ci technicy wykazują się taka wielką wiedza to dlaczego ciągle szukają pomocy u pracowników grup technicznych PSiPU przy usuwaniu prostych uszkodzeń .
tytus 2016-10-31 09:37
Drapiecie się jak koty , a wasza robota i tak nie ma przyszłości !!! Większość mądrych z Eltela poodchodziła , a Orange swoich ''inż'' i tak pozwalnia !!! I TYLE W TEMACIE !
inż OP Wrocław 2016-11-02 08:36
I właśnie przez takich serwisantów jak ty Eltel ma ciągłe problemy .Zamiast źle wypowiadać się o pracownikach posiadających wyższe wykształcenie , może czas pomyśleć o uzupełnieniu swojego wykształcenia . Technika nie stoi w miejscu a serwisanci z firmy Eltel tak .A co do certyfikacji to jedna wielka fikcja .
as 2016-11-06 10:52
bo z trudnymi sobie byś nie poradził !
Bl 2016-11-07 21:04
Może dlatego żeby"inż" z opl pokazali na co ich stać i popracowali chociaż parę dni po te 12 godz, a nie godzina 16 i smród po nich został
były pracownik 2016-11-15 15:38
A w Bielsku-Białej coraz więcej pracowników zwalnia się samych z Eltela . Większość znalazło lepiej płatną i mniej stresującą pracę za o wiele lepsze pieniądze .
niewolnik 2016-11-30 16:10
Jeśli chcą pracownicy dożyć emerytury to niech z tą firmą Eltel skończą raz na zawsze to jest niewolnicza firma jeszcze takich warunków nie spotkałem nawet za komuny wstyd na właściciela z finlandii
niewolnik 2016-12-13 18:35
Eltel to najgorsza firma dla pracownika nie ma tam warunków do życia jak tam pracownicy mieszkają w tych barakach to wstyd pisać . Praca 12 godzin cały rok gdzie jest PIP ile nożna pracować w ciągu roku
mistrz patelni szara wara 2016-12-17 13:59
do pracownika Orange Bielsko: a może dlatego oddają do Was byście pokazali co umiecie? Co serwisanci mają zrobić by na linii od długości 4,5 km i odczepach na kablu KR sprawnie działała usługa np. DSL 10MB? Do ludzi weryfikujących nasze odpisy nie dociera że linia jest zbyt długa, co mam na plecach przenieść centralę bliżej klienta???
Wracając do FTTH to chciałbym aby inżynier Orange wykonał instalację z TV i multiroomem w slocie 3h, gdzie trzeba jeszcze zagipsować dziury po wierceniach, gdzie przychodząc do klienta na montaż, klient jest ździwiony że będziemy wiercić jakieś dziury (bo sprzedawca zapewniał że w miejsce starych kabli wciśniemy światłowód. Pierwsza godzina slotu schodzi na wytłumaczeniu klientowi na czym to polega i dojście do konsensusu, gdzie możemy wiercić, gdzie będzie zamontowane gniazdko, FB i dekoder. Że o ciemnościach na klatkach, gdzie robimy spaw nie wspomnę, bo w każdym bloku są zamontowane czujniki zmierzchowe. Wszystko fajnie wygląda na papierze i na słupkach pseudo menedżerów!! I te uwagi tyczą się także Eltela!! Bo poganiacze bydła w tej firmie przechodzą już samych siebie!!!
inż Orange Katowice 2016-12-19 10:07
Nie inż. Orange ale zamiast Eltela instalacje u klientów będą wykonywać Ukraińcy .W B-Białej podwykonawcy TP Telech i Fonbud do układania instalacji FTTH w kanalizacji właśnie ich zatrudniają .
Pracują gorszych warunkach niż serwisanci Eltel i nie narzekają .
irek bojdo wrocław 2016-12-22 19:45
Życzę wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, a przede wszystkim powodzenia w szukaniu nowej pracy.
Prawda 2017-01-24 13:55
Gdyby nie firmy zewnętrze to by się ten komunistyczny system już dawno rozsypał, bo nie ma kto zarobić robiąc skutecznie instalacje. Pozdrowienia dla lewaków i pensjonariuszy z Eltelu, pamiętajcie jaka praca (mało produktywna) taka płaca. A firmy zewnętrze nie śpia, dzięki swojej polityce braku mocnego stanowiska głupawego kierownictwa będziecie czyścić buty komu innemu niebawem .
monteros 2017-02-10 21:16
Czy ktoś słyszał o sprawie przeciwko Eltelowi o niewypłacone odprawy?
Pracownik Eltela 2017-02-20 22:02
Dno dno i dno mają piękne ideały ale człowieka w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Praca stresująca i zarobki marne oraz praca w pojedynkę.
Wujek NPD 2017-02-21 20:37
Niestety życie wymaga poświęceń, a nie codzienne opuszczanie biura o 15.59
W taki sposób ELTEL będzie tylko na szarym końcu i nic a nic nie wywalczy.
irek bojdo wrcław 2017-03-21 20:41
Od 1 marca 2017 Lidl zwiększa wynagrodzenia pracowników sklepów. Po podwyżkach pensja na stanowisku pracownika sklepu wynosi 2550 - 3300 zł brutto na początku pracy. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu 2750 zł - 3500 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy do 3000 zł 3800 zł brutto.
A ile płaci Eltel serwisantom z wieloletnim doświadczeniem (np. z dwudziestoletnim)????
Pozdrawiam
elek 2017-04-01 21:03
wlasciwie to minimalna krajowa.
jakakkaka 2017-05-25 16:10
A co sadzicie o pracy dyspozytora. Trochr korporacja sie z tego porobiła. Wszystko szybko niczym akord
mietek 2017-05-29 19:48
.... a Eltel płaci pracownikowi z 29 letnim stażem 2400 zł brutto :) i zapierdol w świątek piątek i niedzielę
Socjalny.. 2017-06-12 21:24
Kto pracował w tej firmie nie może powiedzieć że jest praca jest do dipy...fajni ludzie...możliwość rozwijania się...jedyny minus to zarobki...dziś w tych realiach trzeba dać zarobić tu w Eltelu tego nie ma..A wielka szkoda bo patrząc z perspektywy czasu odeszło z firmy wielu naprawdę wartościowych ludzi których nie da się zatkać ludźmi z łapanki...szkoda..żenada.
kenez 2017-06-28 17:40
Od wczoraj Eltel sprzedany firmie BKJ.Zobaczymy co teraz będzie.Boże chroń pracowników.
Były szczęśliwy 2017-06-29 09:04
Gratulacje w nowej lepszej firmie, hihihaha!!!!! Z tego co wiem tam są dopiero jaka!
Były pracownik 2017-06-29 11:50
Mądrzy już poodchodzili! Aż dziw, że jeszcze tylu ludzi tkwi w tej firmie!!!!
No Coment 2017-06-29 18:54
Mądrzy to są w Firmie Eltel... hahah znaczy się byłej Firmie... mowa tutaj o tych wszystkich ponad nie o biednych serwisantach którzy robią całą robotę bez których firma nie mogłaby istnieć !
Lecz dla kierownictwa chętnych jest na pęczki tylko moje pytanie gdzie ci wszyscy chętni ?
Kogo wezmą Józia czy Stasia spod sklepu ?
Nawet taki Józek nie robiłby za te pieniądze tej roboty i po tyle godzin nie wspominając o stresie i presji jaka ciąży na pracowniku...
Serwisant w Eltelu jest : Kierowcą, Sprzątaczką, Sekretarką, Telefonistą, Psychologiem, Jasnowidzem, Cudotwórcą.... itd.
Wracając do chętnych do pracy to kilku takich przerabiałem którzy pojeździli 2-3 dni jako pasażerowie nic nie robiąc tylko się szkoląc pouciekali aż się za nimi kurzyło... i tyle było ich widać xD
Najwyższy czas powiedzieć NIE postawić się i zacząć być traktowanym jak człowiek nie jak jakaś maszyna ustawiona na słupki... Zresztą maszyny się konserwuje wymienia części i przede wszystkim się o nie dba.. A o was ktoś dba ? O wasze zdrowie ? Czy ktoś się was zapytał kiedyś czy jesteście zmęczeni? Nie nikt o to nie pyta najlepiej jeszcze wyczyśćcie kolejki by nic nie zostało na drugi dzień a to że kręci wam się w głowie z przemęczenia z tej całej gonitwy za słupkami to już nikt nie widzi... Ludzie wykonujecie bardzo niebezpieczną pracę jeździcie samochodami wychodzicie na wysokość jesteście krok od tragedii... Aby wykonywać taką pracę trzeba być wypoczętym maksymalnie skoncentrowanym a nie ledwo chodzącym zaprogramowanym organizmem który jest wykończony pracą kilkanaście dni z rzędu... Tak nie może dalej być nie dajcie się wykorzystywać za takie pieniądze wy tu jesteście Panami bo bez was by nie było niczego... Myślicie że Ci wszyscy zza komputera by was zastąpili ?? Hehehe to są dwa różne światy realny i wirtualny i nikt tego nie zrozumie zza biurka jak to naprawdę jest jaka to jest ciężka praca ile człowiek ryzykuje za te marne grosze... Dlatego nie dajcie się walczcie o swoje i nie tylko dla siebie walczcie razem dla kolegów którzy tak jak wy wykonują taką samą CIĘŻKĄ i niewczięczną pracę...
Były pracownik 2017-06-30 08:07
Dobrze napisane, ale po co się męczyć w takiej firmie. Rynek pracy oferuje lepsze oferty za godziwe wynagrodzenie! Trochę wiary w siebie !
Były murzyn 2017-07-04 20:13
Nie pracuje w tym gownie już 3 lata ale zostały mi jeszcze nerwowe nawyki z eltela mimo ze mam spokojna prace za godziwe pieniadZe. O 16 trzaskam drzwiami i żadnych telefonów po pracy. Ludzie nie bójcie się zmienić pracy oni wykorzystują to ze się boicie odejść. Efekt jest taki ze robią z wami co chcą. Eltel to murzyńska firma dziki zachód dno i 3 metry mułu.
Szczęśliwy 2017-07-04 23:10
Ci co zostali w eltelu to są niereformowalni, nawet jak im nie będą płacić wypłaty i tak przyjdą do pracy w niedzielę!!!
Były serwisant 2017-07-08 13:53
Dobra rada! Panowie serwisanci kończycie karierę w Eltelu, bo niedługo obudzicie się z ręką w nocniku!!
Były monter 2017-07-08 18:31
to jest słynny Huapol który podstawił firemkę żeby was kupiła ta firma jeszcze gorsza od Eltela nie pchajcie się tam bo skonczycie jak pracownicy Enevy którzy przeszli do Huapolu!!!!
Patrycja 2017-07-19 14:54
@Były serwisant @Były monter Czy moglibyście napisać coś więcej na temat Waszej współpracy z Eltel Networks? Jak wyglądała, jakie warunki proponuje pracodawca?
Były serwisant 2017-07-20 01:08
Chcesz przegrać życie zatrudnij się w Eltelu!!! Wyczerpująca odpowiedź?
Irekbojdo 2017-07-24 13:22
Jestem na urlopie nad morzem i cieszę się, że to nie Eltel daje mi ten urlop!!!!!!
A po urlopie bez żadnego stresu wracam do pracy, czego wszystkim życzę.
robotnik 2017-08-01 20:13
Nie wiem co teraz się dzieje w Eltelu, ale cieszę się że zmieniłem pracę... Eltel to jeden wielki stress..
ja tu tylko sprzątam 2017-08-08 00:12
Ja również jestem na urlopie i nie ma żadnych telefonów. Zero stresu mimo iż jestem pracownikiem eltela.
Każdy tylko narzeka, ale jak serwisant jest dobry to w godzinach pracy ogarnie sobie uszkodzenia, zakupy do domu, pozałatwia swoje sprawy i nikt się do niego nie dowali. A jeśli jest wystarczająco dobry, to zarówno na Cu jak i na FTTH dorobi sobie na boku, bo wszyscy wiedzą że się da, jeśli się potrafi coś oczywiści i się chce. Pierdzielicie że Ukraińcy budują sieć światłowodowej, tylko dlatego że wam się nie chce, każdy wie że oni tego nie wyspawają, tylko.... Więc nie narzekajcie. Prawda jest taka że w Eltelu siedzą tacy którzy nic nie potrafią (tzw. ochronka, scheda po złotych czasach tepsy) oraz tacy którzy coś potrafią, a nawet więcej i siedzą tam bo potrzebują eltela z jego zapleczem sprzętowym i logistycznym.
wujekdobrarada 2017-08-08 16:03
gdy eltel Ci zbrzydnie i stanie się piekłem
wsadź głowę do klopa i pierdyknij deklem
kkk 2017-08-09 14:11
nexotech
Nik 2017-08-21 13:05
skit
Asam 2017-08-25 00:54
Co tam się panowie podziało w Poznaniu, że ludzi ściągają?
tom 2017-08-28 09:51
Nowa firma pewnie zaproponowała takie stawki że wszyscy uciekają .
Były Eltelowiec 2017-08-28 22:28
Tak się składa ze reflektometrem i miernikiem mocy potrafię się posługiwać pracowałem przez jakiś czas w kolumnie światłowodowej (jeszcze TP) nie mam inżyniera, ale chciałbym się z tobą zmierzyć w terenie (studnie , rurociągi czy nawet FTTH w zaśmierdziałych piwnicach przy OPP ) i zobaczyć co potrafisz pod chmurką. W warunkach laboratoryjnych każdy potrafi zlepić włókno...... nie potrzeba do tego inżyniera. Praca w terenie weryfikuje umiejętności, nie goły papier nawet z najlepszej uczelni .A zdobycie certyfikatu "O" w piwnicy w Krakowie spawara na bębnie :-) :-) i KLD + MSN porażka.....
Patrycja 2017-09-07 13:47
Firma Eltel Networks szuka pracowników. Poszukują: Inżyniera budowy w Toruniu, Asystent kierownika / koordynatora projektu ze znajomością j. niemieckiego, Projektanta i asystenta projektanta w Toruniu, Operatora dźwigu -kierowcę w Olsztynie, Technika telekomunikacji w Olsztynie, Elektromechanika samochodowego w Olsztynie i Operatora – kierowcę. Czy ktoś pracował na tych stanowiskach i powie czy warto aplikować? Czy są zalety pracy dla tej firmy?
niewolnik 2017-09-13 21:31
To jest wstyd dla właściciela Finlandii w tej kwestii może jest winny zarząd polski to on niszczy pracowników A Finlandia ma to gdzieś po co ma wejść w konflikt z pracownikami woli zlecić komuś w tej pracy nie ma tam warunków do pracy nie dożyją do emerytury . Polski zarząd dostał pełną władze od Finlandii którzy się chcą przypodobać i nie chcą płacić za 45 lat pracy zbili mi stawkę 18 na 13 zł . Nie pamiętam takiego zakładu nawet za komuny wolę pójść na bezrobocie albo wyjechać do Anglii
pracownika musi coś trzymać a nie żeby myślał o zwolnieniu
Patrycja 2017-09-22 10:32
@niewolnik w jaki sposób twoim zdaniem zarząd Eltel Networks "niszczy" pracowników? Pisząc takie oskarżenia powinno się je uargumentować, bo na forum muszą się znajdować tylko i wyłącznie prawdziwe, potwierdzone i rzetelne informacje
Zostaw swoją opinię o Eltel Networks - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks