Eltel Networks

Poznań

Opinie o Eltel Networks

ciekawy 2016-05-04 08:32
A TPT to święty , przecież ta forma przejścia to nic innego jak pranie pieniędzy , i wyłudzenie pieniędzy za na nowo powstałe etaty , co każdy niezbyt bystry zauważy jest czystą fikcją , bo to nie są nowe etaty tylko "niewolnicza praca" na zasadzie leasingu pracownika przez firmę "InT" firmie "TPT" , która dostaje zlecenia od firmy "O .
były pracownik 2016-05-04 09:07
Kiedy koledzy dojrzejecie ,zmądrzejecie i znajdziecie sobie normalną ,godną pracę ?
były pracownik 2016-05-05 21:07
Jeżeli kolego chcesz PRZEGRAĆ ŻYCIE ,zatrudnij się w Eltelu ! Wybór należy do ciebie !
wb 2016-05-10 19:59
jak tam wypłaty chłopaki? wszędzie minimum? nowy prezes nowe porządki...
ja 2016-05-14 10:30
Nie starczyło na rachunek za Internet
Eletel 2016-05-17 19:50
Powie mi ktoś dlaczego w TPT chcą zatrudniać przez pośrednika?
rudi 2016-05-19 10:50
Bo w każdej chwili mogą cię wywalić .
eltel to mobbing 2016-07-02 12:38
No tak ale nie wiem czy wiesz, że serwisant zasuwa na gołej stawce, a pseudo kierownicy zgarniają duże premie.
as 2016-07-02 19:23
niestety to prawda
były pracownik 2016-08-04 06:47
Kochani ! Jak już rozstaniecie się z Eltelem docenicie co zyskaliście . Mam nową pracę gdzie są zdrowe zasady , pracownik jest szanowany i relacje z kierownictwem są na jakimś poziomie !!Żal tylko straconych lat w Eltelu , ale zawsze późno niż wcale !! Więcej wiary w siebie . Pozdrawiam
FALKO) 2016-08-12 19:07
Jak wyglądają warunki pracy w ELMO, czy podobnie.
tytus 2016-08-19 22:34
Mam atrakcyjną i pełną wyzwań pracę. Obecnie szukam dobrze płatnej.
eltelowy robol 2016-10-02 12:31
chyba czas na zmiane pracodawcy" Od 1 października 2016 r. pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrośnie w Biedronce z 2,45 tys. do 2,6 tys. złotych brutto. Natomiast najniższe wynagrodzenie pracownika rozpoczynającego pracę na etat na stanowisku sprzedawca-kasjer wyniesie 2300 złotych brutto. Oznacza to, że wynagrodzenie obowiązujące w Biedronce od października tego roku jest o blisko 25 proc. wyższe od aktualnej minimalnej pensji w kraju.":
tytus 2016-10-04 08:55
Kochani serwisanci Eltela, pochwalcie się podwyżkami !
ziomal 2016-10-04 19:07
200 zł.....podwyżki , a wy
loll 2016-10-05 21:45
no niestety o wiele mniej
wb 2016-10-06 11:06
200 czyli teraz 2550... 20 lat w zawodzie, grupa A1.. przy wymaganiach pracodawcy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa.
asam 2016-10-11 00:34
Od listopada 12H,ciekawe z kim konsultowane ;)
Jak tam ftth w Bielsku? ;)
Gangster 2016-10-13 22:28
Złożyłem podanie, dostałem zaproszenie na rozmowę pytanie jaką kwotę mogę zaproponować zarobków? Podpowiecie?
Tytus 2016-10-14 16:39
Daj sobie spokój z Eltelem! Chyba że chcesz przegrać życie!
Rudi 2016-10-17 14:16
Rozwój technologii w kierunku FTTH spowoduje że będzie potrzeba coraz mniej ludzi do obsługi sieci a co za tym idzie ELTEL nie ma przyszłości . Jeżeli Eltel podejmie się obsługi tych sieci to powinien stawiać na inżynierów a nie szarpidrutów .
scyzor 2016-10-19 18:43
ta i inżynierki za 2 tysie na łapke będą targać swiatłowody po studzienkach i słupach
inż.orange katowice 2016-10-20 13:16
Zapłacą mu więcej niż 5000PLN ponieważ zaoszczędzą na tym że przy sieciach FTTH potrzeba będzie na strefę 4-6 inżynierów do obsługi a nie 40 monterów jak dotychczas . Zatem Panowie kable cu szybko do lamusa razem z szarpidrutami .
wb 2016-10-21 19:43
i z pomarańczowymi inżynierami co pierdzielą takie rzeczy... pomarańczki mają poślizg minimum pięć lat z tym ftth, inni operatorzy biją ich na głowę, chyba że zejdą z ceny... więc uważaj lepiej na redukcję etatów inżynierku ;)
Serwisant 2016-10-23 20:48
Ale jesteś do tyłu, wyjdź z za biurka i zobacz ile serwisantów pracuje na strefie , nie 40 tylko od 8-10 siedem dni w tygodniu na jednej strefie. A czy "TY " z wyższym wykształceniem inżynierskim będziesz chodził po studniach i brudził swoje zadbane rączki, żeby wciągać kopać ręcznie ( kilofem i szpadlem) oraz naprawiać światłowód. WĄTPIĘ. Serwisant
gość 2016-10-24 20:17
Bzdety piszecie o FTTH światełko jest 50 razy prostsze od VDSL po miedzi i do obsługi nie potrzeba cwaniaczków inżynierów wystarczy technik zaprawiony w boju. Niestety przy każdej technologii trzeba kopać i zaliczać studnie. Taki cwaniaczek z ,,O" ciekawe czy się pobrudzi.
mnietek 2016-10-27 15:12
100% prawdy !!!!
mnietek 2016-10-27 15:29
Gdzie Ty tego inżyniera robiłeś, jaki masz staż ale widać że żaden ?? Pewnie jesteś jednym z tych ograniczonych ludków które pozostały w Orange ( dawni kierownicy i dyrektorzy ) i nie potrafią nic ale to nic zrobić na zasobach Orange . I człowiek traci czas na debilne rozmowy spełzające do niczego, a żadnego konkretnego rozwiązania i tylko słyszymy u nas jest dobrze. Gdyby nie Olsztyn to by nie było tam z kim rozmawiać i co jest potwierdzeniem wpisu jaki dałeś, w d... byłeś, g.. widziałeś i bzdury piszesz.
inż orange katowice 2016-10-27 16:42
Pokaż mi montera w Eltelu który potrafi posługiwać się reflektometrem optycznym lub miernikiem mocy optycznej podstawowymi narzędziami do obsługi sieci światłowodowych . I jeszcze jedna uwaga wykonać pomiar to jedno a dokonać interpretacji wyników ze zrozumieniem to drugie . Co inżynier po politechnice to inżynier .
gość 2016-10-28 22:08
Wygląda że inż. wie co wykonuje się na światełku tylko że takie pomiary to podstawa zaliczenia certyfikacji. Takie szkolenia i zaliczenia bez problemu zaliczają z certyfikacją B .Ja proponuję pełne pomiary Kabel Shark dla HDSL lub VDSL z interpretacją wyników pomiaru to inż.. będzie musiał zrobić mgr.
pierwsza brygada 2016-10-29 10:26
cfaniaki pokazcie swoje umiejętnosci w terenie a nie przeglosowujecie sie na forum
gość 2016-10-30 01:31
Nikt nie cwaniaczkuje tylko jeśli technik chce to potrafi i nie potrzeba nam inż. kiedy ich redukują w ,,O" . KAZDY SERWISANT BEZ PROBLEMU PRZEJDZIE SZKOLENIE I CERTYFIKACJĘ NA ŚWIATEŁKO.
Już byli tacy co za biurka naprawiali uszkodzenia. Technik znający sieć powinien być doceniany bo na nich opiera się wskaźnik czy to światełko czy po miedzi .
Nasza broń to wiedza na bieżąco i wtedy kierowniczek może nam; ... bo zawsze jest odpowiedz zgodna z procedurą .
Jeszcze jedno monterów już nie ma są technicy zwiedzą i lepszą od inż. z innej epoki.
pracownik orange Bielsko 2016-10-30 15:02
Jeżeli ci technicy wykazują się taka wielką wiedza to dlaczego ciągle szukają pomocy u pracowników grup technicznych PSiPU przy usuwaniu prostych uszkodzeń .
tytus 2016-10-31 09:37
Drapiecie się jak koty , a wasza robota i tak nie ma przyszłości !!! Większość mądrych z Eltela poodchodziła , a Orange swoich ''inż'' i tak pozwalnia !!! I TYLE W TEMACIE !
inż OP Wrocław 2016-11-02 08:36
I właśnie przez takich serwisantów jak ty Eltel ma ciągłe problemy .Zamiast źle wypowiadać się o pracownikach posiadających wyższe wykształcenie , może czas pomyśleć o uzupełnieniu swojego wykształcenia . Technika nie stoi w miejscu a serwisanci z firmy Eltel tak .A co do certyfikacji to jedna wielka fikcja .
as 2016-11-06 10:52
bo z trudnymi sobie byś nie poradził !
Bl 2016-11-07 21:04
Może dlatego żeby"inż" z opl pokazali na co ich stać i popracowali chociaż parę dni po te 12 godz, a nie godzina 16 i smród po nich został
były pracownik 2016-11-15 15:38
A w Bielsku-Białej coraz więcej pracowników zwalnia się samych z Eltela . Większość znalazło lepiej płatną i mniej stresującą pracę za o wiele lepsze pieniądze .
niewolnik 2016-11-30 16:10
Jeśli chcą pracownicy dożyć emerytury to niech z tą firmą Eltel skończą raz na zawsze to jest niewolnicza firma jeszcze takich warunków nie spotkałem nawet za komuny wstyd na właściciela z finlandii
niewolnik 2016-12-13 18:35
Eltel to najgorsza firma dla pracownika nie ma tam warunków do życia jak tam pracownicy mieszkają w tych barakach to wstyd pisać . Praca 12 godzin cały rok gdzie jest PIP ile nożna pracować w ciągu roku
mistrz patelni szara wara 2016-12-17 13:59
do pracownika Orange Bielsko: a może dlatego oddają do Was byście pokazali co umiecie? Co serwisanci mają zrobić by na linii od długości 4,5 km i odczepach na kablu KR sprawnie działała usługa np. DSL 10MB? Do ludzi weryfikujących nasze odpisy nie dociera że linia jest zbyt długa, co mam na plecach przenieść centralę bliżej klienta???
Wracając do FTTH to chciałbym aby inżynier Orange wykonał instalację z TV i multiroomem w slocie 3h, gdzie trzeba jeszcze zagipsować dziury po wierceniach, gdzie przychodząc do klienta na montaż, klient jest ździwiony że będziemy wiercić jakieś dziury (bo sprzedawca zapewniał że w miejsce starych kabli wciśniemy światłowód. Pierwsza godzina slotu schodzi na wytłumaczeniu klientowi na czym to polega i dojście do konsensusu, gdzie możemy wiercić, gdzie będzie zamontowane gniazdko, FB i dekoder. Że o ciemnościach na klatkach, gdzie robimy spaw nie wspomnę, bo w każdym bloku są zamontowane czujniki zmierzchowe. Wszystko fajnie wygląda na papierze i na słupkach pseudo menedżerów!! I te uwagi tyczą się także Eltela!! Bo poganiacze bydła w tej firmie przechodzą już samych siebie!!!
inż Orange Katowice 2016-12-19 10:07
Nie inż. Orange ale zamiast Eltela instalacje u klientów będą wykonywać Ukraińcy .W B-Białej podwykonawcy TP Telech i Fonbud do układania instalacji FTTH w kanalizacji właśnie ich zatrudniają .
Pracują gorszych warunkach niż serwisanci Eltel i nie narzekają .
irek bojdo wrocław 2016-12-22 19:45
Życzę wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, a przede wszystkim powodzenia w szukaniu nowej pracy.
Prawda 2017-01-24 13:55
Gdyby nie firmy zewnętrze to by się ten komunistyczny system już dawno rozsypał, bo nie ma kto zarobić robiąc skutecznie instalacje. Pozdrowienia dla lewaków i pensjonariuszy z Eltelu, pamiętajcie jaka praca (mało produktywna) taka płaca. A firmy zewnętrze nie śpia, dzięki swojej polityce braku mocnego stanowiska głupawego kierownictwa będziecie czyścić buty komu innemu niebawem .
monteros 2017-02-10 21:16
Czy ktoś słyszał o sprawie przeciwko Eltelowi o niewypłacone odprawy?
Pracownik Eltela 2017-02-20 22:02
Dno dno i dno mają piękne ideały ale człowieka w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Praca stresująca i zarobki marne oraz praca w pojedynkę.
Wujek NPD 2017-02-21 20:37
Niestety życie wymaga poświęceń, a nie codzienne opuszczanie biura o 15.59
W taki sposób ELTEL będzie tylko na szarym końcu i nic a nic nie wywalczy.
irek bojdo wrcław 2017-03-21 20:41
Od 1 marca 2017 Lidl zwiększa wynagrodzenia pracowników sklepów. Po podwyżkach pensja na stanowisku pracownika sklepu wynosi 2550 - 3300 zł brutto na początku pracy. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu 2750 zł - 3500 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy do 3000 zł 3800 zł brutto.
A ile płaci Eltel serwisantom z wieloletnim doświadczeniem (np. z dwudziestoletnim)????
Pozdrawiam
elek 2017-04-01 21:03
wlasciwie to minimalna krajowa.
jakakkaka 2017-05-25 16:10
A co sadzicie o pracy dyspozytora. Trochr korporacja sie z tego porobiła. Wszystko szybko niczym akord
Zostaw swoją opinię o Eltel Networks - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks