Eltel Networks

Poznań

Opinie o Eltel Networks

nezik 2016-03-19 21:53:59
wikinson, wiesz to jeszcze zalezy od stanowiska, może się pochwalisz co takiego robisz i jakie masz wykształcenie. 2100 brutto to i tak dobra kasa jak na region, zawsze to więcej o 250 złotych od minimalnej krajowej, a kasa na czas i normalna umowa.
aq 2016-03-20 19:16:08
to po co robicie w eletelu ? ja się zatrudniłem w BIEDRONCE jako magazynier i mam już 2800 brutto
Eltel 2016-03-21 21:27:05
Ty masz coś z głową koleś . Weź sobie te 250 i wsadź w d..u .p.e ! I jeszcze taki apel do nowego Pana Prezesa - Niech Pan zwolni z pracy dyrektora na południu i część zakłamanych kierowników . Czyli czas zakończyć te układy a takowe istnieją również finansowe .
Krakus 2016-03-21 21:35:07
Masz rację z tym dyrektorem . U nas był i wyleciał . Tem człowiek żyje w innym świecie ... A tu jest potrzebny dyrektor i ten Pan napewno nim nie jest .
były eltelowiec 2016-03-22 20:09:36
Jeszcze sobie zabierzcie z Enevy pana Jacka.G to jest dopiero oszołom tylko liże nowemu dyr jak nikt inny włazi do tylniej części ciała taki z niego cwaniak zobaczymy jak dług juz sobie pogrywa z monterami tylko że na jego gt są też przydu....paski to zrobią co bedzie J.G chciał niestety sprzedali siebie jakiemuś baranowi ale jak chcą niech maja
romek 2016-03-24 19:06:11
Nie macie jakichś przecieków odnośnie nowego PT na Krakowie ? Powiedzieli, że do 31 maja i Eltel wypada z gry ale co dalej ?!! TP Teltech ponoć nie chce tej strefy utrzymywać a słyszałem jeszcze coś na temat takiego wytworu jak Eneva ale ponoć jeszcze gorszy syf niż w Eltelu ...
zwicher 2016-03-25 18:59:01
Eltel inwestuje w sprzęt dla Załogi https://www.facebook.com/
Pozdrawiam wszystkich :)
monteroserwisant 2016-03-25 19:04:14
Orange szuka nowego podwykonawcę. Jednym słowem Orange jako "Łowca Jeleni" Coś mi się wydaje że ostatni właśnie zastrzelony to był ten o nazwie Eltel
były eltelowiec 2016-03-26 22:20:30
Większość z was pierd0li jak to niby źle w tym Eltelu. Jednocześnie najbardziej narzekający siedzą tam kilka lat. Tak małe jaja macie, żeby zmienić pracę czy może w tej firmie nie jest aż tak źle?
ggg 2016-04-02 11:37:45
nie pracowałem tu, ale @były eltelowiec ma trochę racji. Wiele osób narzeka, a pracują dalej. Wydaje mi się, że w Polsce podobnych firm jest na pęczki.
Rysiu 2016-04-03 09:56:03
Może dlatego szykują się kolejne zwolnienia ....
Jarek 2016-04-04 17:37:01
Niestety bardzo dużo osób jedynie narzeka a nic nie zmienia @byłyeltelowiec. Do brzegu, zastanawiam się nad podjęciem u nich pracy w ogłoszeniu warunki są ok tylko teraz trochę martwię się ze stabilnością pracy...
Jurek 2016-04-08 10:22:20
Kraków to początek, TP Teltech przejmie strefy B-Biała ,Cieszyn , Żywiec .
inż.orange katowice 2016-04-08 10:27:16
No wreszcie optymistyczna wiadomość że Eltel zaczyna odchodzić w otchłań .
Gdyby tylko nowa firma zechciała zatrudnić także nowych profesjonalnych serwisantów to wszystko może wróci do normy .
romek 2016-04-08 18:32:06
Jurek skąd wiesz, że TP Teltech przejmie właśnie Kraków? W sumie na razie to nic nie wiadomo no chyba, że są już jakieś przecieki. Pozdrawiam
logik 2016-04-08 19:08:48
Logika podpowiada. Jeżeli Eltel miał same straty w tej strefie ( powodzie,wichury itp._ a inni podwykonawcy nie mają zamiaru dopłacać do interesu to zostaje TP Teltech"córka" Orange...
podejrzewam,że będą mieć inne stawki za strefę że by nie płacić kar!
zdziwiony 2016-04-08 19:13:12
"nowych profesjonalnych serwisantów" mam wrażenie,że profesjonalni serwisanci będą chcieli pracować za 2200 brutto.życzę powodzenia!
M-21 2016-04-14 13:19:26
Firma nie szanuje pracowników i to jest jeden z głównych grzechów. Dobrzy specjalista sami sie pozwalniali lub zostali przymuszeni do tego. Dyrektorzy sa zaślepieni i nie kompetentni w swoim działaniu, a przecież mieli ludzi którzy chcieli pracować i to za te nędzne grosze. Jest przysłowie "Szanuj szefa swego bo będziesz miał gorszego" ale tutaj sytuacja jest odwrotna "Szanuj pracownika swego bo nie będziesz miał żadnego"
byłymonter 2016-04-15 15:08:21
dobrze napisane , !!!!
refleksyjny 2016-04-16 23:49:32
Najlepsi już odeszli z tej firmy. I mam tutaj na myśli cały przekrój struktury - od serwisantów, poprzez kierowników, aż do (byłego) prezesa.
były pracownik 2016-04-17 23:21:04
Nie idźcie tą drogą! Kariery i przyszłości w Eltelu nie będzie !
Eltel 2016-04-19 22:36:55
Praca w tej firmie to porażka i strata czasu za te marne grosze !!!!!!!!
emol 2016-04-21 19:37:31
Niedobrze mi jak czytam te niektóre komentarze!!! Fakt gdyby nie te głupie procedury OPL robota można powiedzieć należałaby do normalnych ale i tak nikt mi nie powie robota elastyczna a mianowicie zrobię swoje (nieraz naściemniam) no chyba, że ktoś du.. i wykonuje wszystko zgodnie z procesami OPL i czas dla siebie i fuszki bez których by się nie dało ... Jakby mi przyszło zapierda... w 12h w jakimś zamkniętym pomieszczeniu to bym ocipi.. !!! POZDRAWIAM KRS012
poinformowany 2016-04-23 09:03:39
monterzy będą na strefach oddanych przez firmę Eltel zatrudnieni nie w TP Teltech , a w firmach zajmujących się w pośrednictwie pracy : In Temporis Polska sp. z o.o. i Work Service S.A. . Oj ciekawe rozwiązanie .
rysiu 2016-04-24 00:33:24
To nie wiem gdzie Ty pracujesz ale w niektórych strefach pracownik nie ma czasu zjeść śniadania . Co 10-15 minut telefon od dyspozytora . Ciągły stres a o Twoich tzw.fuszkach słowo - BYŁA to jedyna motywacja do tej pracy ( czego nie można powiedzieć o tych żałosnych stawkach ) . Tylko że pracownicy szybko zrobili to co mieli do zrobienia i mogli coś sobie dorobić .Efekt tego był taki , iż pracownicy zrobili więcej niż teraz . Teraz firma stawia na to , że macie pracować najlepiej po 12 godzin , jeszcze lepiej jak zrobicie to za darmo i będziecie super wydajni . Jeszcze podobno do wszystkich samochodów zostaną zainstalowane GPS-y . Dlaczego tak się dzieje ? Ano takie są skutki jeśli na stanowisko od kierownika do prezesa dostanie się totalnie niekompetentna i nieodpowiedzialna osoba .Ktoś chytry i nastawiony tylko na zysk z ograniczeniem umysłowym . Ktoś kto jest takim imbecylem , że zaślepiony odpowiednimi przelewami konto ma totalnie gdzieś podwładnych . Jak u zwierząt samiec alfa ! Tylko gdyby nie podwładni na samym dole czyli serwisanci to wszyscy wzwyż zamiast przelewu z firmy byłby przelew z urzędu pracy .Efekt takiego działania tych hien jest oczywisty Eltel jako partner Orange upadnie . Może to kwestia roku może dwóch lat a może kilka miesięcy . Pytam Was jak długo można poniżać i okradać wieloletnich pracowników ?
XHE 2016-04-24 23:33:28
Kraków oddajemy to fakt ale Poznań niech się nie czuje bezpieczny, bo pod wodzą nowego Dyrektora może bardzo wcześnie podzielić ich rolę. Wszystko zawalone (wskaźniki) więc Prezes będzie niezadowolony...
XHE 2016-04-24 23:36:44
No i cały czas postępująca restrukturyzacja...
Krakus 2016-04-25 23:17:48
Firma zwalnia ludzi ma więcej pieniędzy , ale tylko teoretycznie . Mniej judzi to więcej kar . Chyba , że całe te kary to jedno wielkie oszustwo . Jeśli nie i eltel płaci kary orange , to jest to świadome działanie prowadzące firmę do upadku takie błędne koło . Ludzi coraz mniej , obowiązków coraz więcej a firma jak czytam inwestuje w GPS-y za który oczywiście jest abonament . Jak to możliwe , że tak dużą firmą rządzą tacy ludzie ? Świadome działanie ? No chyba , że nowy Pan Prezes nie wie , że kierownicy stosują taki mobbing wobec serwisantów , że PIP powinien mieć osobny oddział tylko dla eltela . Jeśli więc ktoś szuka pracy (za troszkę ponad najniższą krajową ) to zapraszamy do eltela . Dobrze wyszkolona w mobbingu kadra kierownicza zapewni Wam wszystko co mieści się w definicji tego słowa . Lubisz być poniżany ? To praca dla Ciebie ! Chcesz zobaczyć na własne oczy fałszowanie list obecności ? Zapraszamy ! Chcesz zobaczyć jak się pracuje bez przestrzegania przepisów BHP ? Przyjdź ! Lubisz zostawać po godzinach (najlepiej codziennie ) ? Jesteś idealnym kandydatem ! Lubisz pracować w Niedzielę i Święta ? Nie czekaj wyślij cv ! To i wiele innych atrakcji zapewnia ta firma . Zapraszamy
poinformowany 2016-04-26 13:09:02
monterów i kadrę kierowniczą z płacami i urlopami przejmuje firma - In Temporis Polska sp. z o.o , napisy na ubraniach roboczych TELTECH . Niestety bez dysponentów . Wiele się nie zmieni , ale jest kompletny brak funduszu socjalnego .
eneviak 2016-04-26 22:55:50
Witam w ENEVIE to samo co w Eltelu mobbing tylko ściąganie do pracy i żeby pracować 7 dni po 12 godz bo jest sytuacja nadzwyczajna która trwa od kilku lat zarzadzający tylko patrza jak zwolnic kolejnych kierowników a na ich miejsca wsadzić palantów i pajaców czytaj były kierownik z waszej firmy J.G słynnny burak i cep jakich mało wygryzł kolejnego kierownika i co on sobie mysli że nikt nie wie o jego przeszłości za co od was wyleciał? jak się Eneva dowie to wyleci z hukiem, jego tylko interesuje nowy samochod i jak wydymać pracowników nie ma żadnych skrupułów żeby to zrobić baran jakich mało ale żeby sie nie przejechał zobaczymy.
Joko 2016-04-27 07:17:05
Chodzi Ci o Kraków ?
alex 2016-05-01 19:29:43
Witam
Krakow już sprzedany do TPT /Teoretycznie bo serwisanci podzieleni na dwie firmy posredniczace /
kierownicy w TPT, umowa na rejon woj. małopolskie i sląskie a wiec po nas bedzie Bielsko , jewstesmy smieciamy czas zmienic branże
mariuszBB 2016-05-01 22:16:50
A czego sie spodziealiśta? Zarobkuw jak u Cukenberga?
wiesiek 2016-05-02 08:59:00
To jest ten moment w którym możemy jeszcze coś ugrać i następnego już nie będzie koledzy jak był Eltel prawie 90% deklarowało strajk a teraz gdy proponują nam dużo gorsze warunki pracy i płacy to macie jakieś skrupuły na dodatek Światowe dni Młodzieży są naszym sprzymierzeńcem w sprawie
eltel 2016-05-03 14:23:27
Tylko co chcecie ugrać jak Eltela już nie ma na Krakowie ? Ważne żeby nakraść jak najwięcej i oddać Teltechowi . Tak się kończy sprawa jak firma pozwoli zarządzać egoistom
ciekawy 2016-05-04 08:32:50
A TPT to święty , przecież ta forma przejścia to nic innego jak pranie pieniędzy , i wyłudzenie pieniędzy za na nowo powstałe etaty , co każdy niezbyt bystry zauważy jest czystą fikcją , bo to nie są nowe etaty tylko "niewolnicza praca" na zasadzie leasingu pracownika przez firmę "InT" firmie "TPT" , która dostaje zlecenia od firmy "O .
były pracownik 2016-05-04 09:07:49
Kiedy koledzy dojrzejecie ,zmądrzejecie i znajdziecie sobie normalną ,godną pracę ?
Marcinek 2016-05-04 19:56:35
Chcesz więc powiedzieć @były pracownik że ta praca jest zła? Zastanawiam sie nad podjęciem u nich właśnie pracy w Rzeszowie. Mówicie coś, że Krakowa już nie ma, ale mam nadzieję, że w Rzeszowie wszystko dalej działa. Fajna ta oferta na inżyniera IT. Są możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy, a także praca na terenie całego kraju i za granicą. Polecacie?
były pracownik 2016-05-05 21:07:32
Jeżeli kolego chcesz PRZEGRAĆ ŻYCIE ,zatrudnij się w Eltelu ! Wybór należy do ciebie !
jerzy 2016-05-06 15:00:03
może napisz coś konkretnego i rzeczowego @były pracownik. Oferta pracy dla inżyniera IT jest całkiem ok, oferują interesującą pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju zawodowego . Nie wiem tylko co z umowa o pracę, nic na ten temat w ofercie nie ma
wb 2016-05-10 19:59:15
jak tam wypłaty chłopaki? wszędzie minimum? nowy prezes nowe porządki...
ja 2016-05-14 10:30:33
Nie starczyło na rachunek za Internet
Eletel 2016-05-17 19:50:27
Powie mi ktoś dlaczego w TPT chcą zatrudniać przez pośrednika?
rudi 2016-05-19 10:50:30
Bo w każdej chwili mogą cię wywalić .
elo 2016-06-17 16:32:02
rudi' a dlaczego piszesz, ze w kazdej chwili moga cie wyrzucic? troche nie chce mi sie w to wierzyc ze poszukuja ludzi, zatrudniaja i szkola a pozniej od tak z dnia na dzien cie wyrzuca cos tu chyba nie gra
Piotr 2016-06-21 22:50:14
Wiesz co, kierownictwo nie jest jakieś trudne w obsłudze
eltel to mobbing 2016-07-02 12:38:34
No tak ale nie wiem czy wiesz, że serwisant zasuwa na gołej stawce, a pseudo kierownicy zgarniają duże premie.
elom 2016-07-02 15:57:42
Czy w Luboniu nadal trwa rekrutacja na speca do księgowości?
as 2016-07-02 19:23:36
niestety to prawda
rtrttr 2016-07-02 19:33:22
@elom wiesz co tak nadal szukaja specjalsity w dziale ksiegowosci w Luboniu wymagana jest tutaj miedzy innymi min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych osób prawnych
Zostaw swoją opinię o Eltel Networks - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks