Opinie o Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski w Głogów

Lonson Nowy wpis

Ten człowiek to koszmar zabiera ludziom po 250 lub 300 zł żeby z ich pieniędzy opłacić podatek to jest parodia to jest kręgach i (usunięte przez administratora) to jest firma ktura płaci najmniej w Głogowie to się nadaje do urzędu skarbowego i gazety.Nic Poza tym (usunięte przez administratora) i krętacz to nie te czasy jak się pracowało za jałmużnę. Te czasy już minęły a on myśli tylko p sobie a o ludziach nie bieda nic więcej.niepolecam nikomu tej firmy To najgorsza firma na rynku i w Głogowie sam jeździ audi a ludzi nie stać na opłaty i utrzymanie rodzin.Taka prawda to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Largo Nowy wpis

Lonson Nowy wpis

(usunięte przez administratora) firma przyjmuje ludzi do pracy i płaci marne grosze a potem się dziwi że niema ludzi do pracy daje 16zl na godz.A podwyżka to 50 groszy wstyd się przyznać komu kolwiek ile się zarabia w takiej firmie na opłaty wystarcza a na życie już nie trzeba biedowac z miesiąca na miesiąc.A od ludzi oczekuje niewiadomo co pomiata ludźmi jak by był bogiem.nikomu nie polecam tej firmy bo się przejedzie i będzie żałował że poszedł tam do pracy skompy facet nie da zarobić.ledwo się wiąże koniec z końcem.

Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy. Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski w miejscowości Głogów? Koniecznie dodajcie opinię!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elfaz B.Z. Wróblewski Zbigniew Wróblewski
0/5 Na podstawie 0 ocen.