Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

YAP

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, oddałbym jak komorowski lasy państwowe żydom, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło" Niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem

adw_cleaner

Co to znaczy muszą? Może nie umieją robić nic innego?, a może się nie chce? Lepiej ściemniać w Eltelu i narzekać.

olaf

Ponoć w Bielsku-Białej z grupy zamierza zwolnić się kilkunastu serwisantów a ich zadania kierownictwo ELTELA przekaże podwykonawcom .Czy to prawda czy nie ?

adw_cleaner
@olaf

No to podwykonawca odżyje, zatrudni kilku z odchodzących(bo wszystkich nie potrzebuje) i będzie kręcił lody. Ha ha Pozdrowienia dla Arka :-)

rudi

Panowie nie narzekajcie bo gdyby nie Eltel to z waszym wykształceniem jak mówił Ferdek z Kiepskich nie ma w tym kraju pracy dla Was .Czyli chwalcie pracodawcę i módlcie się by nie upadł bo będziecie w czterech litrach .

cichy
@rudi

Przedrostek przed nazwiskiem jakiś mam, chociaż się nim nie afiszuję. Szkoły nie czynią z ludzi fachowców, tylko długoletnia praktyka.

inż. OPL
@cichy

Jak masz jakiś tytuł przed nazwiskiem to robisz w tej firmie ,realizuj się zawodowo u dobrego pracodawcy i miej ambicje robić coś poważnego. No chyba że zdobyłeś ten dyplom na jednej z wielu pseudo uczelni i to jeszcze w trybie zaocznym .

cichy
@inż. OPL

Szanowny Panie inżynierze OPL. Mój post to tylko spostrzeżenie i sprostowanie błędnego myślenia, bowiem zdarzają się w firmie ludzie wykształceni, a zdobyta praktyka czyni z nas prawdziwych fachowców w branży chociażby u konkurencji. Mam znajomych, którzy zostali zwolnieni z Twojej cudownej firmy i niestety nie mogą zaistnieć, a to dlatego, że zostaliście pozbawieni rozwoju i samodzielnego myślenia. Sporo osób w OPL czeka jak skazaniec na ścięcie, bowiem szykują się kolejne redukcje. Wbrew pozorom Wasza sytuacja jest bardziej skomplikowana. Jeżeli chodzi o mnie to dochody mam z innej działalności, a swój pobyt w firmie traktuję jako przejściowy, wyłącznie w celach poznawczych.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Rybnik

Ktoś wie co to za spotkanie z pomarańczą ma być 5 marca w Katowicach?

McArthur

A teraz coś bardziej do przemyślenia dla wszystkich na przyszłość. W ciągu kilku dni mieliśmy dwie awarie systemu teleinformatycznego wiemy co się działo. Po zwolnieniu pracowników Helpdesk mamy sami zmieniać porty itp. W sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa państwa ataki na systemy będą bardzo częste. Jestem ciekawy czy w takiej sytuacji O.... jest w stanie zapewnić działanie tej sieci. A może już "to" było taka mała próba. Jeżeli atakowane są ministerstwa to czemu nie łączność? Czy istnieją zapisy o OBOWIĄZKU jej działania w wypadku zagrożenia. Czy może zarząd zwinie się i da nogę i będzie udawał że zdalnie coś robi a tu zostanie improwizacja? A może to celowe działanie? Most się sam nie podpalił ani złomiarze tego nie zrobili. To było badanie jak szybko postawią back up dla zniszczonych łączy! Obce wywiady robią co chcą!

Partnerus

A jak tam sprawa sporu związku zawodowego z pracodawcą? Coś słychać już?

optoludek

Koledzy, skoro tak narzekacie to jedynym wyjściem jest samozatrudnienie. Należy kupić Własny samochód i tankować za swoje, kupić własny miernik i elektronarzędzia, własny komputer i drukarkę, telefon i inne drobiazgi. Potem trzeba iść do pracodawcy i zaproponować mu współpracę. Każdy na to pójdzie, bo pracownik na etacie to tylko problem. Ja tak zrobiłem i teraz jestem panem swojego czasu, a że sieć światłowodowa niewiele różni się od miedzianej, to upadek nie był zbyt bolesny ;-). Do tego naturalnie sami będziecie płacić kary za popełnione błędy. Teraz pozostaje jedynie zapłacić księgowej i można zająć się biznesem, a wtedy przyjdzie czas brutalnej weryfikacji i okaże się ilu z Was będzie w stanie zarobić tyle, żeby starczyło na opłaty i zostało jeszcze na codzienne życie, wyprawkę dla dzieciaka, kosmetyki dla żony i jakieś wakacje. Mnie się udało, ale trzeba zapierniczać, a nie biadolić, że jest źle.

@optoludek

Z samego rana przekaze kolegom zeby wszyscy pootwierali firmy i zlozyli wypowiedzenie, ze zaden z nas nie wpadl na to wczesniej, przeciez eltel albo pomaranczowi podejma wspolprace z kilkoma tysiacami firm jednoosobowych....

optoludek
@Rybnik

Rybnik, człowieczku małej wiary, to jaka twoim zdaniem jest różnica pomiędzy zarządzaniem tysiącem pracowników a tysiącem jednoosobowych firm podwykonawczych?

@optoludek

Ok, nie bylo mojej odpowiedzi, nie widze sensu rozmowy

@Rybnik

Szacun kolo. Nie ma sensu dyskutować. Unikajmy prowokacji.

obserwator

Ktoś usuwa niewygodne posty dla Eltela !!! Cenzura na tej stronie działa !

normalny

Jak pracują w Eltelu jacyś mleczarze , piekarze albo fryzjerzy to nigdy nie będzie dobrze !

mor

PRZECIEŻ JAK KOMUKOLWIEK PRACA NIE PASUJE TO DLACZEGO SIĘ NIE ZWOLNI I NIE PÓJDZIE NA INNY GARNUSZEK ???

FORCE telekom

Nick [Pilnujcie Się] pojawia się na wszystkich forach PT więc i pewnie nasi pomarańczowi "Partnerzy" obserwują bacznie ruchy "śrubokrętów" (tak nas serwisantów między sobą nazywają)

Rybnik

Specjalnie juz nic nie pisalem zeby nie prowokowac. Nie zapomnijcie zaktualizowac DiagFulla, bo po to najwazniejsza rzecz po godzinie 21 wg pomaranczowych

jack

Bracia serwisanci powiem wam jedno pracujmy według procedur i zgodnie z BHP nie róbmy wyścigów miedzy sobą .Należy dzwonić przez tęczę dzwonmy,sprawdzać przebiegi sprawdzajmy,wykonywać pomiary to jest nasza powinność ale tak pracując ile jesteśmy wstanie naprawic-kilka uszkodzen przez 8h

normalny
@jack

Masz 100% racji ! Pracujmy tak jak mówią procedury . Bez pośpiechu ,aby nie popełniać błędów .

inżynier

Witam! Widzę, że forum skupia głównie serwisantów i monterów. Czy są może jakieś opinie na temat pracy w innych wydziałach, np. biurze projektowym?

Rybnik

Oooo chwalmy Pana za to, ze mamy darmowy dojazd do pracy. Tym czyms co ma auto przypominac. Czytajac to wszystko tutaj dochodze do wniosku, ze albo niektorzy naprawde nie maja zadnych ambicji, albo ich zony zarabiaja 3x wiecej od nich i in to wszystko wisi, albo naprawde tak bardzo maja schowana glowe w tylku ze strachu przed wszystkim i kazdym. Ludzie w Lidlu na "start" dostaje sie 2000zl, po pol roku podwyzke, socjal o niebo lepszy od naszego. Zaraz ktos napisze, to sie zwolnij i zatrudnij tam. Nie o to w tym chodzi, bo najgorsze jest to, ze lubie ta prace i ludzi pracujacych ze mna, ale troche szacunku dla nas, nic wiecej, nie chcemy zarabiac nawet "sredniej krajowej" tylko k*rwa miec "dwojke" z przodu bez nadgodzin, robot dodatkowych, pseudo premii itd. Tylko troche szacunku

Tewje Mleczarz
@Rybnik

Zawsze możesz wspaniałomyślnie zrezygnować z darmowych dojazdów i skorzystać z pekaesu albo wysłać cv do Lidla. Od jakiegoś czasu w naszym kraju każdy może sam decydować o swoim losie, więc droga wolna.

Tewje Mleczarz

Pracę docenia się dopiero wtedy, jak się ją straci. Nie każdy pracodawca toleruje darmowe przejazdy do i z pracy, zupełny brak nadzoru i jeszcze wiele innych udogodnień, których dzisiaj nie doceniacie, ale jak je stracicie, to dopiero się oczy otworzą.

Pilnujcie Się

Panowie można wyżalić się na swoją pracę ,ale pisanie o karach i stanie sieci OPL jest nie na miejscu, stan sieci jest tajemnicą OPL i pracownik PT nie powinien o tym nawet wspominać ,a co dopiero wrzucać fotki o sieci na facebook i inne fora , wszystko jest zawarte w umowach między OPL i PT . Wreszcie zaczną dochodzić kto to piszę , bo to jest bardzo łatwo sprawdzić i skończy się to dla piszących dyscyplinarnym zwolnieniem , co za tym każdy chyba wie.

monteros
@Pilnujcie Się

,, stan sieci jest tajemnicą OPL i pracownik PT nie powinien o tym nawet wspominać" co ty gościu pitolisz jak komuś może słup spaść na głowę to nie wolno wspominać,zastanów się co piszesz sieć jest w stanie tragicznym i nie trzeba o tym czytać żeby wiedzieć. To jest widoczne gołym okiem dla każdego.Nie bądź śmieszny.

Słoneczko

Dopóki nie zrozumiecie koledzy serwisanci, że jesteście niezastąpieni i bez was żadna z firm partnerskich nie isnieje, nie zrobicie nic. Jeden dzień bez waszej pracy i żadne kreatywne odpisywanie zleceń, umawianie klientów i pisanie sensownych ztrów nie pomoże! Na codzień stosowane sztuczki służące utrzymaniu wskaźników na właściwym poziomie nie uratuje sytuacji. Jeżeli boicie się konsekwencji, to pomyślcie sami- czy może wam być jeszcze gorzej? Czy jesteście w stanie dać z siebie jeszcze więcej? Kto ma wiedzieć ile pracy wkładacie w usunięcie uszkodzenia, jeżeli kolejne wejścia odpisywane są wg ustalonych zasad- rzadko zgodnie z prawdą, byleby uniknąć kary z góry? Jeżeli spędzacie kilka godzin na szukaniu przyczyny kolejnej cofki, a na końcu mimo całej waszej pracy i tak odpisuje się na sprawdzono dobry? A potem pytania co wy tak właściwie robiliście przez całe 8h pracy i czemu firma ma wam zapłacić za nadgodziny? Boicie się zwolnień? A kto was zastąpi, skoro chętnych do tej pracy za tak śmieszne pieniądze brak już dziś?

eltelowiec

Ok z tymi mailami a teraz jak przekazać to do relacom atem eneva wprt itp. Bo tutaj widzę bardzo małą aktywność na forach tych firm .

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA