Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

gg

A co z premiami za VDSL-a, kto je wstrzymał? Orange czy Eltel?

@gg

Premia za VDSL skończyła się z końcem roku.Szkoda że nie było powiadomienia wcześniej.Teraz można to olać koniec kombinowania ,skracania przebiegów czy przerabiania instalacji.BMT VAT 1 i do widzenia.

@gg

No i jak z odpowiedzią ??? Gdzie te podwyżki ????

@eltel

nie będzie podwyżek,odpowiedz już jest od dyrekcji,zła sytuacja materialna i w gospodarce itp,itd

gg

pierwsze wypłaty za premie VDSL w czerwcu, a w lipcu ogłoszą brak kasy :-). Ja im juz nie wierze.

@gg

Można na początku każdego miesiąca napisać zapytanie na e-mail lub tel. czy w tym miesiącu jest premia orange.Zawsze dostałem odpowiedź.Jak jest to działasz,jak nie ma to też działasz tylko wiesz jak.300 albo 500 zł miesięczne do tych zarobków to się zawsze przyda zwłaszcza że i tak to musisz zrobić.

bpa

Co do premii za VDSL-e to z początkiem kwietnia znowu obowiązują :) Pozytywna ocena klienta to tylko szczyt góry lodowej, są jeszcze kontrolerzy.

@bpa

Jak premia za VDSL będzie na takich samych zasadach co poprzednio to nie jest źle. Jak robiłem 15-20 miesięcznie to może w sumie 2 szt mi zakwestionowali reszta było wszystko wypłacone.Dobrze że to orange kontroluje wypłaty tej premii bo jak by to zależało od Eltela to byśmy kasę widzieli jak świnia niebo!!!

szczepan_kk32

a jak tam wygląda sytuacja z Arterią ? nadal z nimi współpracujecie ?

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
aaaaa

A co myślicie o dyspozytorach w tej firmie? Pomagają czy są bezużyteczni? Bo tak naprawdę chyba nikt nie zwraca na nich uwagi,

wro
@aaaaa

Spoko są

wb

Pytanie do związkowców.Na naszym terenie nie ma związków. Z kim się skontaktować żeby to zmienić? Czy z Solidarnością eltela na podkarpaciu, czy z siedzibą u nas?

lechu

Dziekuje ci jajogłowy za 35 lat pracy.Nareście luz w eltelu terz są szpicle a zwłaszcza w świdnicy

normalny

Dlaczego Eltel tak bardzo nienawidzi swoich pracowników ! Jeżeli wiecie napiszcie !

Eltel
@normalny

Nienawidzi bo musi im płacić!

@Eltel

Jeżeli ELTE nie chce płacić pracownikom to niech ogłosi program wolontariatu lub bezpłatnych staży .

Arek1

Nie chodzi o obsługę abonentów BSA korzystających z sieci ORANGE.

monteros

Widzę że nie jesteś do końca zorientowany.Eltel obsługuje wszystkich operatorów działających na sieci orange.Np. NETIA itp.

spec

Kolego Twoje odmienne zdanie potwierdza sens mojej wypowiedzi :) jak mówisz (piszesz) inni operatorzy mają własne służby techniczne (własnych podwykonawców) i jak myślisz jak im płacą? a może nękają ich karami ? Zapewniam Cię że podwykonawcy innych operatorów nie maja takich kłopotów jak my. Miasta budują własne sieci z unijnej kasy - czy Ty myślisz że to Burmistrzowie wciągają i łączą kable? A że duży może więcej to prawda - goli podwykonawców jak nikt inny... resztę sam sobie dopowiedz

@monteros

Kolego sprostowanie - innych operatorów na sieci orange obsługuje właśnie orange - m/inn Twoimi rekami. Oczywiście chodzi o sieci które orange wydzierżawia dla innych. Własne sieci utrzymują sami - i sa to sieci może jeszcze nie takich rozmiarów jak potepsowe ale o niebo lepiej utzymane

@monteros

monteros

"Operator wykazuje się małymi kosztami utrzymania sieci a Eltel pracując za tak niskie środki finansowe aby wyjść na swoje gnoi własnych pracowników" ŚWIĘTA PRAWDA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!

wb

Arek 1, widzę że jesteś osobą z pod znaku pomarańczowej bandery ;) Masz oczywiście rację. Jednak "nasza" firma jest już nastawiona na wyduszenie jak największej kasy póki jeszcze można... Monter wedlug naszych przełożonych to nie szanowany pracownik który przynosi firmie zysk, tylko pasożyt nie znający się na niczym który generuje tylko kary i do którego trzeba dokładać...

Arek 1

Posiadanie mierników szerokopasmowych do pomiarów linii to tylko połowa sukcesu. Musicie posiadać także testery transmisji aby mieć możliwości weryfikowania poprawności działania usług u klienta ( styk G703/704 ,V35/36,Ethernet itd.). Jednak mieć mierniki to jedno a poprawność ich użytkowania to drugie .Wasza dyrekcja powinna wreszcie zrozumieć że serwisantów (albo jak kto woli monterów )należy cały czas szkolić w celu podnoszenia ich wiedzy i umiejętności zawodowych .Bez zrozumienia tej sytuacji serwisanci nie będą w stanie poprawnie i wydajnie działać .Będzie to tylko generowało kolejne kary nakładane przez ORANGE.

asx

Pierwsza kwestia to brak odpowiednich narzędzi dostarczonych przez pracodawcę czyli w tym przypadku mierników. Prawda jest taka że specjalistyczny miernik szerokopasmowy przypada mniej więcej 1 na 20 serwisantów. Druga kwestia jest bardziej skomplikowana. Arek myślisz że pracownik który jest szykanowany z każdej strony będzie działał produktywnie? Moim zdaniem nie bardzo, nawet posiadając stosowny sprzęt ludzie mają daleko w poważaniu czy usługa mieści się w stosownych parametrach. Dla nich ważne jest żeby skończyć pracę o 16, iść do domu do rodziny i zapomnieć choć na chwilę o ciągłym nękaniu. Ta firma nie raz, nie dwa nauczyła nas, że nie można być ambitnym, za wiedzę, ambicje dostaje się w zamian reprymendę od kierownika.

Arek

Wskaźniki macie w d..ie ale jeżeli podczas usuwania uszkodzeń wykonujecie pomiary linii pod xDSL lub Vdsl to działacie zgodnie z normami ITU-T, jeżeli nie macie mierników lub nie wykonujecie testów linii to jesteście kretynami którzy działają na oślep. Taka firma z takimi tępymi serwisantami musi upaść bo zatrudnia (usunięte przez administratora) od fizycznych do dyrekcji .

@Arek

jakby każda grupa miała miernik, to by z niego korzystała.Ale niestety tak nie jest. I niestety tak,działamy na oślep bo nie mamy odpowiednich narzędzi.(usunięte przez administratora)

monterowiec

Jest taki dyrektor w strefie południowej,specjalista od wskaźników.Za jego panowania zwolnił kilkudziesięciu pracowników a do reszty pisze e-maile że mało i mało.Nigdy nie pytał czy mamy czym robić ani jakie mamy warunki.Na propozycje spotkania wymiguje się za każdym razem.O jakiejkolwiek premii dawno nikt nie słyszał, nawet zwykłe dziękuje nie wchodzi w grę.Tabelki mu przesłoniły widok na warunki pracy.Po jego pismach widać że nie ma pojęcia co się dzieje w terenie. Nie ma przyszłości w tej firmie a i orange też daje popalić.Jak żyć panie Premierze?

anonimowy

Raczej nie wiesz kim jestem, gdyż niestety dalej pracuję w tej firmie. Cały czas szukam innej pracy ale póki co męczę się tutaj. Oby jak najkrócej!

anonimowy

Arek, jakie Ty masz kwalifikacje bo wnioskuje że słabe skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. W całym temacie nie chodzi o kwalifikacje poszczególnych pracowników, a o chamstwo i nieuczciwość pracodawcy. Zdziwiłbyś się ile osób tutaj jest po studiach wyższych, ma tytuł inżyniera. Niestety w tej firmie liczą się tylko i wyłącznie znajomości, nie kwalifikacje. Tutaj dobrze nie będzie nigdy bo jak dostawca pizzy zostaje dyrektorem poprzez znajomości to rewelacji nie ma się co spodziewać. Pozdrawiam.

Arek

Nie narzekajcie na pracodawcę bo większość z WAS z takimi marnymi kwalifikacjami nie ma szans na znalezienie pracy poza ELTELEM.

serwisant
@Arek

Jeżeli jesteś tą osobą o której myślę(SĄDZĘ PO IMIENIU), to twoje kwalifikacje jakoś się w tej firmie nie sprawdziły.Cieszy mnie to,że znalazłeś pracę w innej firmie. Pozdrawiam i życzę powodzenia

robotnik

Sami sobie jesteście winni. Jaka praca po 12 godzin?Gdzie?W jakiej strefie?A jeśli nawet to możesz pracować do 8 nadgodzin tygodniowo, i ani godziny więcej.Po co w ogóle gatki na tym forum o fałszowaniu ewidencji czasu pracy!!!Jeśli tak jest to sami aprobujecie ten stan rzeczy swoja biernością.Panowie zbliżamy się powoli do najniższej krajowej. I co-warto? Pamiętajcie w kupie siła.Ja popieram akcję protestacyjną!

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA