Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

serwisant

Co z tymi karami? Jakie jest Wasze stanowisko?

monteroserwisant

Może i masz racje. Ale nie oszukujmy się z pracą ciężko jest. A na jakieś stanowisko od razu po studiach trawić to trzeba mieć znajomości. Ja takowych nie mam a chciałbym dostać jakąś pracę. Taką , żeby starczyło utrzymać rodzinie i raz w roku pojechać na 12 dni na morze.

@monteroserwisant

Niestety, za tą pensję nie utrzymasz rodziny, ani nie pojedziesz nad morze raz w roku.Przykro mi..

Singur cuc
@monteroserwisant

Przyjmij się do Relacomu - tam wyjazd nad morze masz zapewniony i to zdecydowanie więcej niż raz w roku - tylko bez rodziny, a na wypoczynek to czasu nie ma, chyba że nocą będziesz leżakował na plaży... wtedy firma zaoszczędzi na noclegach He, he - Z Nowego Targu chłopaki coś wiedzą na ten temat :) Pozdrawiam Wszystkich Byłych Monterów i Obecnych Również :)

monteros

Firma cudowna, dobrze płacą,nie napracujesz się .Szefostwo super, wszyscy wyrozumiali do granic możliwości.Jak coś się stanie pracownikowi, to szef oferuje swoją pomoc.Można na kierownictwu polegać.W tej firmie nigdy nie jesteś sam.

serwisant

Poprostu będziesz zwolniony i nikt ale naprawdę nikt z twoich kolegów nie stanie za Tobą w obronie.Wszyscy się boją o pracę.Każdy tylko głowę spuszcza w dół i ucieka.Zastraszeni są już wszyscy.

gumiś
@serwisant

Firma eltel to solidna firma nie piszcie głupot.

@gumiś

Uderz w stół, a nożyce same się odezwą

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
serwsant

tylko serwisanci są tak traktowani.Redukcje dotyczą zawsze serwisantów.Zarobki serwisantów są najniższe, premii żadnej, tylko kary i kary.Serwisant musi zarobić na siebie i firmę .

@serwsant

pytający

A jak wygląda zatem praca i zarobki w administracji i nie mówię tu o kierownikach i wyżej. Czy nawet sekretarki mają problemy i są zwolnienia czy tylko Wy jesteście tak traktowani.?

serwisant#

Ostatnie doniesienie. Firma Eltel zmusza pracowników do płacenia z pensji 10% kary WP. Jeżeli pracownik się nie zgodzi wyślą do domu polecenie zapłaty całej wysokości kary.

@serwisant#

Na jakiej podstawie i jakim prawem?

serwisant

W naszej firmie bardzo dbamy o pracowników, którzy przepracowali już wiele lat,dajemy im możliwość odpoczynku, wręczając wypowiedzenia.Mamy na uwadze to,że pracownik który ma już około 50 lat powinien zacząć swoje życie od nowa. Dajemy im szansę na poznanie nowego rynku pracy, poznanie innych środowisk.

gg
@SERWISANT

dobre to,dobre buhahaha

SERWISANT

NIE WOLNO PISAĆ ŻLE O WŁASNEJ FIRMIE ( zwłaszcza na tej stronie, bo i tak wszystko zginie)

SERWISANT

O ekonomii i prowadzeniu firmy to więcej pojęcia mają serwisanci niż ci"zarządzający".W głowie się nie mieści jak można tak prowadzić firmę. To jest przykład ksiżkowy jak położyć firmę.

xxxx

giną posty -nie ma co pisać na tej stronie bo cenzura jak za dawnych lat. wychodzi na to,że nie możemy się integrować i wymieniać opinii o naszej firmie.

wizytówka

Warunki pracy w eltelu. Wszyscy jeździmy pojedynczo na sieciach napowietrznych, narzędzia własne. Masakryczna ilość zgłoszeń(nawet dostawca pizzy miałby kłopot). Praca na wysokościach na kablach pod napięciem bez względu na warunki atmosferyczne(wichury,deszcz), raczej pieski są lepiej traktowane.Mobbing psychologiczny typu "jak się nie podoba to...". Systematyczne zwolnienia, a jednoczesne zmuszanie do pracy po godzinach. Brak organizacji pracy z przerzucaniem odpowiedzialności na montera. Wynagrodzenia w stosunku do wymagań jak przedszkolak do inżyniera. Zapraszam ludzi młodych, ambitnych,wykształconych z doświadczeniem.

gg
@wizytówka

szczera prawda do bólu

wb
@wizytówka

"Kluczem do sukcesu naszej firmy są jej pracownicy". Zapomnieli dopisać od kierownika w górę. U nas też zwolnienia.

remik

Dlaczego posty znikają z forum, czyżby powrót do przeszłości?

bielsko

Pozdrawiam dyrektora (usunięte przez administratora) odpowiedzialnego za wyprowadzenie monterów z tepsy do firm PT. Ciekawe czy ma szacunek sam do siebie.

serwisant

Zgadzam się z Bladochą, ja pracuję (razem z latami w TPSA )34 lata takiego poniżenia nigdy nie było jak jest teraz.Pracownik w moim wieku jest do niczego nie potrzebny,kierownik nawet nie raczy spojrzeć w jego stronę, a co dopiero się do niego odezwać.

obserwator

(usunięte przez administratora)....Podziwiam serwisantów, którzy pracują w tej firmie. Jeżeli sobie czytam na tym forum opinie o pracodawcach to myślę,że eltel nie jest odosobnionym przypadkiem. W tym kraju powoli zostaje wprowadzane niewolnictwo. Wynagrodzenia (jeżeli są) to wystarczają tylko na przeżycie. Emerytury to pewnie w tych warunkach nikt nie doczeka. Pracy dużo, ludzi brak, a ci "szczęśliwcy",którzy jeszcze pracują są wykorzystywani do granic wytrzymałości. Należy sobie zadać ogólne pytanie - co z tą Polską? Firma przede wszystkim bazuje na ogólnej sytuacji w kraju, na wąskim rynku pracy, na sentymencie i przywiązaniu ludzi do tego zawodu, na manipulacjach psychologicznych. Jesteście w tej uprzywilejowanej grupie pracowników, że nie jest tak łatwo Was zastąpić. Posiadacie certyfikaty, wiedzę i umiejętności nabyte latami. Bez Waszych usług nie tylko eltel, ale dostawcy usług mogą pakować manele. Zadajcie sobie pytanie - jaka osoba może pracować na tym stanowisku? Odpowiedź - inżynier telekomunikacji, informatyk, robol do kopania i podwieszania kabli,osoba elokwentna do kontaktu z klientem w jednej osobie za 1500zł. Życzę powodzenia i odważnych decyzji.

eltel
@obserwator

Na poludniu tez zwolnienia czyli mozna powiedziec na 100% ze grupowe .

Jarek

(usunięte przez administratora) Zwolniłem się z tego syfu żałuje ze tam pracowałem. Obietnice osób reprezentujących firmę są puszczane na wiatr. Szczerze nie polecam tej firmy i niech to będzie moje ostrzeżenie

serwisant

czy już ktoś dostał wypowiedzenie i czy na pewno są to wypowiedzenia grupowe?A co z Wielkopolską?

wb serwisant
@serwisant

Zapomniałeś dopisać od kierownika w górę

robotnik

Świętokrzyskie, Podkarpackie zwolnienia.Eltel stacza się po równi pochyłej. Coraz więcej procedur, wymagań, a coraz mniej pracowników. Karami sypią jak z rękawa.Atmosfera wśród załogi zlewająco-obojętna, okazuje się powoli ze za takie wynagrodzenie jakie otrzymujemy można znaleźć pracę w byle jakiej firmie, to czym się przejmować. Na nasze miejsca "za bramą" czekają wykształceni, młodzi ambitni, potencjalni pracownicy za najniższa krajową.Stres,zimno, upał, znajomość procedur, znajomość zagadnień w terenie im nie straszne.Tylko szkoda ze przez tyle lat nikt z decydentów nawet nie próbował rozmawiać z tak zwanym robotnikiem. A podobno motto przewodnie firmy -"Kluczem do sukcesu naszej firmy są jej pracownicy".

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA