Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Alien

syf - 2013-06-21 21:09:43 Jest tu ktoś z Południa ?Hi hi - a ,mnie jest żal Ciebie. Super że zaobserwowałeś powrót klientów - będziesz nadal miał prace... Życzę miłego [usunięte przez moderatora]

Dizaster

syf - 2013-06-21 21:09:43 Jest tu ktoś z Południa ?Ja jestem z południa.

??

ile macie AXS na rejonie? u nas 1 na cztery rejony PARANOJA!!!!

syf

Jest tu ktoś z Południa ?

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
g....

Alien - 2013-06-14 21:27:20 pan nikt - 2013-06-13 16:39:51 Panowie po co te nerwy. Jaki koń jest każdy widzi to raz. Kolejną sprawą jest to ile pociągnie jeszcze internet stacjonarny oferowany przez Orange. W miastach już UPC wyparło z bloków miedzianą linie TP a na wsiach działają niezależni operatorzy WiFi, którzy mają coraz to lepsze usługi. Więc za chwilę tak czy tak w Eltelu pracy nie będzie, bo TP nie idzie w innowację tylko wyciska to co stare do granic możliwości. Potwierdzam!!! ja już od kilku lat pracuję u małego niezależnego operatora, dzisiaj po radiu 10MB to standard a Orange na swoich kablach oferuje również 10 ale idzie zaledwie 2, 3MB (Usługa 10MB - od 1 do 10 śmiech na sali... ) W ostatnim czasie przeszło do nas co najmniej kilkunastu klientów wku--rwionych na TP do granic możliwości. Telefon to też błazenada, u nas voip przeniesiony z TP kosztuje 12 zeta brutto miesięcznie w tym 2 godz stacjonarnych gratis. W blokach sprzedajemy 80, 120, 160 MB po własnej sieci optycznej. Tak więc Pan Nikt skutecznie obserwuje co się wokół niego dzieje. A ja znam kilkaset klientów wkurwionych na takich operatorów, którzy teraz wracają z podkulonym ogonem do NEO TP!! Prawda jest taka ze ja na moim rejonie 80% krosuje teraz Neo TP a 20% to jest jeszcze Netia!! Zauważam wielki powrót klientów do TP. Co do takich operatorów jak ten w którym pracujesz z netem bezprzewodowym to w naszym rejonie to jest żal.pl

g....

PŁd - 2013-06-14 20:21:53 Jest tu ktoś z południa ???A ja znam kilkaset klientów wkurwionych na właśnie takich operatorów, którzy z podkulonym ogonem wracają do TP!!

nikt

Monter - 2013-06-13 22:44:32 nikt - 2013-06-12 20:48:35 Kolego "Monter", proszę nie używaj tego nicka. Moim skromnym zdaniem nasza firma znalazła się w potrzasku. Umowa którą podpisali wraz z ciągłymi aneksami jest obecnie skrupulatnie egzekwowana przez zleceniodawcę. Abonentów ubywa więc dochód mniejszy, a paradoksalnie pracy więcej. Cała odpowiedzialność spada na Serwisantów i Dyspozytorów. Każda nowa procedura wiąże się z wydłużaniem czasu usunięcia uszkodzenia, a Serwisantów za mało, o wiele za mało.To jest błędne koło. Pamiętajcie żeby pracować zgodnie z procedurami, BHP, Kodeksem Pracy i tylko patrzeć jak ten cyrk się rozpadnie. NIE MA TO JAK NAUCZYĆ SIĘ NARZEKAĆ I JAK WESZ TRZYMAĆ SIĘ ELTEL-a GDYBYŚ COŚ NAPRAWDĘ POTRAFIŁ ZROBIĆ, OPRÓCZ ŚCIEMY JAKĄ JEST PSEUDO NAPRAWA W TEJ FIRMIE DAWNO BYŚ TAM NIE PRACOWAŁ , ALBO GDYBYŚ BYŁ ZARADNY TO NIE MIAŁBYŚ NA CO NARZEKAĆ. JEŚLI KTOŚ POTRAFI WYKONYWAĆ PROSTE MAŁO SKOMPLIKOWANE CZYNNOŚCI I JEST TAK OGRANICZONY ŻE NIE POTRAFI SIĘ NIC WIĘCEJ NAUCZYĆ TO PRÓBUJE TO NADROBIĆ SŁOWAMI. TAK JEST W TWOIM PRZYPADKU. NIE DO KOŃCA WYKONASZ PRACĘ ALE ZA TO MASZ BARDZO DUŻO DO POWIEDZENIA - OCZYWIŚCIE ZA PLECAMI KIEROWNIKA. JESTEŚ NICZYM CIEĆ NA BUDOWIE, CHOCIAŻ TEŻ NIE TAK DO KOŃCA, BO W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE ON WYKONUJE PROSTE CZYNNOŚCI ALE WIĘCEJ ZARABIA. TZN. WIE ILE JEST WARTA JEGO PRACA I NA PEWNO NIE MA POWODU DO NARZEKAŃ!!! .Jesteś wspaniały i taki zaradny.Twoje teksty są bardzo pouczające, może i ja się czegoś nauczę. I love you.

Alien

pan nikt - 2013-06-15 19:07:01 Ja bym tak nie dawał wszystkiego na karb ustawy antymonopolowej. Inni operatorzy świadczą swoje usługi w podobnych cenach (na linii miedzianej). Generalnie TP przespało czas inwestycji i teraz się to zaczyna odbijać czkawką w postaci znacznego ubytku abonentów. Co do Eltela, TP i kar. Moim okiem wygląda to następująco, TP gubi klientów przez co ma mniej pieniędzy. Wprowadzają więc coraz to więcej procedur tak aby serwisant musiał je łamać (bo kto czytał procedury to wie, że nie da się według nich pracować). Tym samym jeśli procedura jest łamana firma dostaje karę więc TP ma podwójną kasę raz za klienta który płaci abonament i ma działającą usługę a dwa od firmy podwykonawczej z kar. Interes więc się kręci. Zastanawia mnie tylko kiedy firmy będące pod TP padną (bo i tak nikt wg. procedur nie pracuje bo by 3 uszkodzenia w dzień zrobił) i co wtedy się stanie. Oczywiście firmy podwykonawcze cedują całą odpowiedzialność na serwisanta (bo tak najłatwiej). Szkoda tylko, że nikt na górze nie bierze odpowiedzialności za podpisane umowy i aneksy do nich. Bo to że praca wygląda jak wygląda i że sieć wygląda jak wygląda to wina tego że wszyscy chcą mieć zrobione wszystko szybko i dokładnie a moim zdaniem te dwa pojęcia wykluczają się logicznie. W korporacjach siedzą bezmuzgi...na ten przykład takie Multimedia teraz inwestują w sieci na osiedlach w małych miasteczkach - jak to się odbywa? ano wysłużone urządzenia do świadczenia internetu, telefonu i telewizji po kablach koncentrycznych, uwolnione w dużych miastach zamiast jechać na złom to jadą do małych miasteczek, tam firmy podwykonawcze (np. Teltech) buduje sieci koncentryczne, równolegle do naszych optycznych... dalej nie ma sensu pisać. TP działa podobnie, sporadycznie stawiają szafy ONU pod sieci miedziane - chcą szkłem tyłek podetrzeć, a w skandynawii już przed dwoma laty mój kolega zasuwał przy budowie sieci optycznych do domków jednorodzinnych (bloki dawno mają zrobione). U nas liczy się wyciskanie kasy za wszelką ceną po trupach, spojrzenie w przyszłość kończy się na bieżącym kwartale, a specjaliści tylko węszą gdzie by jeszcze kogoś (klienta, montera itp) oskubać. Reasumując - w naszym kraju nieprędko się coś zmieni w temacie nie tylko naszej branży, wpierw rządzący muszą spojrzeć dalej poza czubek własnego nosa a obecny kapitalizm musi docenić nie tylko wartość własnej kieszeni ale również dobra wspólnego (narodowego)

pan nikt

monteros

Wszystkiemu jest winna sas-rana ustawa anty monopolowa która nie zezwala na zniżenie cen przez orange.Możliwości techniczne oraz finansowe pozwalają orange na dostarczenie usług do wszystkich o połowę taniej, nikt by nie szukał alternatywy jak by miał ful pakiet za 30 PLN .Ale obniżenie jakiejkolwiek stawki przez tak zwanego dominującego operatora skutkuje milionowymi karami ze strony UOKiK.

PŁd

Jest tu ktoś z południa ???

Monter

Eltel - 2013-06-11 23:04:29 Głupi jesteś jak para butów pajacu !!! A dla mnie nie ma znaczenia kto ile tu pracuje . Każdy jest dymany i tyle . NIE MA TO JAK NAUCZYĆ SIĘ NARZEKAĆ I JAK WESZ TRZYMAĆ SIĘ ELTEL-a GDYBYŚ COŚ NAPRAWDĘ POTRAFIŁ ZROBIĆ, OPRÓCZ ŚCIEMY JAKĄ JEST PSEUDO NAPRAWA W TEJ FIRMIE DAWNO BYŚ TAM NIE PRACOWAŁ , ALBO GDYBYŚ BYŁ ZARADNY TO NIE MIAŁBYŚ NA CO NARZEKAĆ. JEŚLI KTOŚ POTRAFI WYKONYWAĆ PROSTE MAŁO SKOMPLIKOWANE CZYNNOŚCI I JEST TAK OGRANICZONY ŻE NIE POTRAFI SIĘ NIC WIĘCEJ NAUCZYĆ TO PRÓBUJE TO NADROBIĆ SŁOWAMI. TAK JEST W TWOIM PRZYPADKU. NIE DO KOŃCA WYKONASZ PRACĘ ALE ZA TO MASZ BARDZO DUŻO DO POWIEDZENIA - OCZYWIŚCIE ZA PLECAMI KIEROWNIKA. JESTEŚ NICZYM CIEĆ NA BUDOWIE, CHOCIAŻ TEŻ NIE TAK DO KOŃCA, BO W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE ON WYKONUJE PROSTE CZYNNOŚCI ALE WIĘCEJ ZARABIA. TZN. WIE ILE JEST WARTA JEGO PRACA I NA PEWNO NIE MA POWODU DO NARZEKAŃ!!! .

Jaro

Każdy ma prawo do swoich przemyśleń. Po pierwsze uważam, że nikt z nas nie zna strategii Orange, a po drugie to na pewno taki "moloch" nie zarżnie kury która znosi złote jaja. Myślę, że Orange chce stracić pozycję operatora wiodącego. Wskazuje na to redukcja zatrudnienia, świadoma utrata klientów, a tym samym mieć spokój z różnymi urzędami regulacyjnymi i konsumenckimi. Następny etap to przejęcie sieci od drobnych dostawców inwestycja i umocnienie pozycji na rynku.

pan nikt

Pług

Święta racja i oby to rozpadło się jak najszybciej . Eltel już swoje pokazał zatrudniając [usunięte przez moderatora] na stanowiska i podpisując chore umowy . A T.P jak zagra tak Eltel tańczy . Żenada .... Jest racją to że każdy może się zwolnić i iść do innej pracy , tylko jeśli już tu pracujemy to czy nie powinniśmy pracowac godnie ??? Ta praca to kupa [usunięte przez moderatora] procedur wymyślonych po to żeby jakis id.iota z T.P miał pracę .Jednak jest odpowiedzialnośc która zawsze spada na serwisanta . Za tą pracę należy się godna zapłata !!! Odejść można zawsze i z każdej pracy ale czy to do czegoś prowadzi ??? Tutaj zamiast chłopaki być choć trochę zgrani to skaczą sobie do gardeł a władzy jest to na rękę . Ogarnijcie się zbierzcie i trzeba komus [usunięte przez moderatora] za to wszystko !!!!

nikt

Monter

NASI KLIENCI MAJĄ PIENIĄDZE, ALE TRZEBA UŻYWAĆ ROZUMU BY ICH PRZEKONAĆ BY SIĘ Z NIMI TROSZKĘ Z NAMI PODZIELILI.

Monter

DLACZEGO OSOBY KTÓRE DOBRZE ZNAJĄ SIĘ TA TYM "FACHU" NIE MAJĄ POWODU DO NARZEKAŃ??? TYLKO WIECZNIE MARUDZĄ CI KTÓRZY NIEWIELE POTRAFIĄ, A WYDAJE IM SIĘ ŻE SĄ WIELKIMI FACHOWCAMI!!!! CZASY KOMUNY SIĘ SKOŃCZYŁY I JUŻ NIC NIKOMU SIĘ NIE NALEŻY. JAK KTOŚ JEST PRACOWITY A NIE "LEŃ ŚMIERDZĄCY" TO SOBIE RADĘ W ŻYCIU DAJE I NIE MA POWODU DO UŻALANIA SIĘ NAD SOBĄ. WEŹCIE SIĘ DO PRACY ZAMIAST BZDURY LEPIĆ!!! .

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA