Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

serwisant

Takie genialne pomysły mają tylko nadgorliwi kierownicy ale zapominają że załadowanie samochodu i rozładowanie z narzędzi i materiału to czas w godzinach pracy. Mycie samochodu po co odpadnie samo, ładowanie laptopa, miernika ,wiertarki akumulatora 12V można to robić w firmie również w godzinach. Do tego zaczynamy pracować zgodnie z procedurą , a mianowicie dokładnie czyli; -PG wymiana kosówki pomiary i ewentualnie zmiana portu -szafa wymiana kosówki sprawdzenie stanu głowic i przebieg -pd sprawdzenie skrzynki bądź słupka jeżeli istnieje zagrożenie uszkodzenia to wymieniamy wszystko lub kpk i drugiego dnia pytamy kierownika kto to ma robić jak my to wykonujemy ,jak firma podwykonawcza to notujemy w kajecie bo po trzech dniach za brak wymiany kara będzie dla serwisanta. -Przyłącze płaski kabel , dyt to wymieniamy -sprawdzamy instalacje jak istnieje zagrożenie ponownego uszkodzenia to wymieniamy po zakończeniu naprawy wykonujemy pomiary końcowe oraz sprawdzamy usługę szerokopasmową na CRC , zaszumienie oraz SN aby w pomiarze było linia sprawna i tak pracujemy zgodnie z procedurą dodatkowo notujemy czas połączeni z naszymi dyspozytorami i czas oczekiwania na DOTI Po miesiącu takiego kierowniczka odeślą do zatrudnienia.

wb

Poza tym bucu kryjący się pod nickiem "Monter" pisząc dużymi literami drzesz [usunięte przez moderatora]... netykieta jest ci obca baranie. Chłopaki, dajcie sobie spokój i nie wciągajcie się w gadki z tym [usunięte przez moderatora].

w21

Problem nie w ludziach lecz w dyrekcji, To ona pociąga za sznurki a za nią kierownicy za nitki. My jesteśmy ostatnim ogniwem tzw wykonawczym. [usunięte przez moderatora]....... górą a wszystko legnie

xyz

Płacisz za to paliwo?Kiedy ostatnio dałeś pracownikowi premię? Wydał byś 1/4 marnej wypłaty na dojazd? Wpłyń na podwyżki o 20% i zostaw sobie auta na bazie. Powiedz o swoich pomysłach swoim kolegom z rejonu a zobaczysz jak cię polubią.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Monter

do monter - 2013-05-25 19:43:50 Nikt z nas nie prosił się o samochód służbowy pod domem, to jest wygoda kierowników, bo w każdej chwili mogą dzwonić aby podjechać na zagrożenie itp. Ja jestem za, wtedy nie trzeba będzie martwić się że telefon w każdej chwili zadzwoni!! Tylko czy miejsc na parkingach zakładowych starczy dla Eltela??CHYBA NIE MACIE POJĘCIA O TYM ŻE: WIĘKSZOŚĆ SERWISANTÓW MARNUJE WIĘCEJ PALIWA NA DOJAZD I POWRÓT Z PRACY NIŻ W CZASIE WYKONYWANIA SWOICH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH. JUŻ CZAS TO UKRÓCIĆ.!!!

serwisant

nikt w tej firmie nikogo nie trzyma ? Lenie?Skądś to znam, tylko czy ty będziesz nadal kierownikiem jak tych "leni " nie bedzie, sam nie znasz sie na robocie tylko na tabelkach i zamiataniu pod dywan jak coś nie wyjdzie.Poza tym jako kierownik powinienies mieć trochę szacunku do pracowników wynika to z kodeksu pracy, jeżeli nie wpoiła ci tego mama.Co by było jakbyś był dyrektorem?Zazwyczaj kierownicy byli wcześniej serwisantami( nie najlepszymi)) i popatrzcie jak stanowisko zmienia ludzi, tylko jak się pali koło tył..a są bardzo mili do tych leni.Widzę,że nie masz odwagi podpisać się chociaż imieniem,Ujawnij się chłopie, dobrze wiedzieć z kim mamy doczynienia , nie ukrywaj się pod nickiem

do monter

prawdziwy monter

Ewidentnie widać że nie pisał tego monter tylko leniwy kierownik który z nudów zasyfia "forum". Człowieku nie życzę ci by powinęła ci się noga ale lekcja pokory jest jak najbardziej wskazana. Wiem że im wyżej siedzisz to zmienia się perspektywa ale im wyżej tym upadek bardziej boli pamiętaj o tym. Znałem swego czasu byłego dyrektora podobnej firemki (oczywiście nie z tej branży) którego wygryzło młode pokolenie i był zmuszony pracować jako fizyczny, jednak on był w porządku dla ludzi i tym sposobem znalazł wsparcie w swoich byłych pracownikach. A ty gdzie je znajdziesz? Pamiętaj tam na górze każdy pilnuje swoich czterech liter i w razie kłopotów nie będzie sentymentów a my na dole może mamy marnie ale na swój sposób się wspieramy. Patrz z perspektywą na przyszłość nie pal mostów za sobą i bądź człowiekiem dla innego człowieka.

Monter

A JAK SIĘ LENIOM NIE PODOBA, TO DROGA WOLNA, NIKT NIKOGO NA SIŁĘ W TEJ FIRMIE NIE TRZYMA!!!

Monter

KARY MUSZĄ BYĆ!!! BO INACZEJ LENI SIĘ NIE ZMOBILIZUJE DO PRACY. AUTA SŁUŻBOWE POWINNY ZOSTAWAĆ NA BAZIE. Dojazd do pracy i powrót na własny koszt. DOŚĆ OKRADANIA NASZEJ FIRMY!!!!

Dizaster

No mam nadzieje ze nie podpisales,chyba ze krecisz powroz na wlasna szyje.Panowie nie dajmy z siebie robic "pederastow" za przeproszeniem.Robia nas w babmuko na kazdym kroku,nasze pensje sa w tym samym zaszeregowaniu co sprzataczki w szalecie publicznym,a tu prawie kazdy ma certyfikat "A".Mam nadzieje ze ta firma juz nie pociagnie nawet do konca lipca,czego sobie i Wam serdecznie zycze.Pozdrawiam wszysztkich [usunięte przez moderatora].

wb

Trzeba zacząć od tego, kto podpisał odpowiedzialność materialną za kary... grupy które podpisały nie będą uczestniczyć w żadnych działaniach, bo są zbyt zastraszeni, albo nie zgrani, więc o czym mowa..

Dizaster

Strajk?? W tej firmie tylko na ślasku mieliśmy odwage strajkować.Aczkolwiek wspomagaliście nas wzorowo,i za to dziękujemy.Teraz już nikt nie ma jaj żebysię postawic,tylko srutu-tutu jak zwykle.

STRAJK

KIEDY JAKI STRAJK???

eltel wro

A mi jest już wszystko jedno . Niech wprowadzają sobie co chcą , ja szukam innej roboty i spadam przy najbliższej okazji. Kiedyś odczuwałem radość z tej pracy , lubiłem ją , dziś tylko rozgoryczenie i dlatego taka decyzja. Myślę , że większość podzieli moje zdanie.

normalny

To co się dzieje w Eltelu to przekracza wszelkie normy ! Serwisanci nie mają szacunku sami do siebie !

elserwis

w Krk krążą plotki ze się firma rozpada słyszał ktoś?

L4

5szt. Wsparcie też przyjechało z okolic. Oczywiście dobrze zarabiający monterzy przyjechali z odsieczą. Dziękuje monterom z okolic i Netowi nasz firma uniknie kar. Myślę że w ciągu roku firma w nagrodę ich nie zwolni lub ukaże drobną karą na kwotę 5000zł za krosówkę na PG.

eltelowiec

A ilu monterów jest w Wolsztynie? Pewnie sobie sprowadzą z innych rejonów. Lepiej żeby oni wiedzieli dlaczego nie należy przeszkadzać w "chorowaniu"bo można się zarazić.

L4

serwisant - 2013-05-13 11:50:41 Podobno Wolsztyn poszli na L4.TAK .Tylko jeden się wyłamał.Ma dosyć straszenie mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA