Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

GOROL

a co myślicie o certyfikacie ???????????????

Luzak

serwisant - 2013-04-19 20:46:18 I co nie ma teraz odważnych?Wszystkich wy...je..b..ali i teraz nie ma kto pisać :-( a taka była fajna lekturka, zwłaszcza jak się już nie siedzi w tym bagienku hihihi

wb

Jakie znowu zwolnienia?

serwisant

I co nie ma teraz odważnych?

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

cisza bo zwolnienia?

sretel

ty to jest przydupas a nie serwisant, za taka kasę idz rób kawkę kierowniczkom

Serwisant

Ciekawe ilu z Was jest w związkach? Czytając forum przechodzi mi przez myśl że darmozjady związkowe podburzają atmosferę i wypisują jak jest źle. A może dla odmiany ktoś napisze co jest dobrego w tej firmie. Nie bądźcie takimi pesymistami. Myślę, że w firmie może szału nie ma jak wszędzie ale tragedii również nie. Może dlatego pracuje tu ponad 1000 osób i jakoś się nie zwalnia. Pozdrawiam Optymista ;-)

a11

czy w tej firmie coś ostatni się zmieniło?

50% prawda

monteroserwisant

klemens - 2013-04-04 22:37:56 No to koledzy chwila prawdy. Każdy narzeka na zarobki i warunki pracy i to od kilku lat ale ilu z nas dobrowolnie zrezygnowało z pracy? Skoro jest tak źle to czemu mamy tak dobrze? Dlaczego każdy z nas jeszcze tutaj siedzi? No to ja wam powiem dlaczego. 1. Rano zawozimy zone do pracy, po drodze podrzucamy dzieciaki do przedszkola lub szkoły. Niektózy z nas sa tak beszczelni ze nawet nie wypinają fotelików z samochodu sluzbowego, a potem kierownik do każdego się dowala. 2. Potem na monterce kawka od 9 do 10. Potem przedzwaniamy abonentow i od reki załatwiamy to co można zrobić bez wychodzenia z samochodu. 3. O 13 ciepły obiadek w domku, no bo przeciez trzeba cos zjeść. W międzyczasie oczywiście drobne zakupy czy wizyta u fryzjera, a czasami jakas fucha. 4. O 15 odbieramy dzieciaki z przedszkola, po drodze zone z pracy i przed 16 każdy siedzi w kapciach. Kto zaprzecza niech pierwszy rzuci kamieniem albo przyniesie kierasowi papier skoro tak zle jest w tym Eltelu.Mój rozkład pracy wygląda podobnie. Zarobki to jałmużna więc trzeba sobie jakoś to zrekompensować w naturze.Polecam wszystkim,firma nas wykorzystuje to nie bądźmy dłużni.Jak na razie to jedyny sposób żeby jakoś wyjść na swoje.

monter WPRT

Przeglądam opinie o firmach współpracujących z TP i widzę, że wszędzie jest podobnie. U nas w porównaniu z innymi firmami zaczęło się [usunięte przez moderatora] tak naprawdę dopiero w tym roku. Przestali płacić za niedziele i trzeba je odbierać,a przez to zaczęło brakować ludzi na rejonach. W związku z tym pracy jest coraz więcej, w efekcie kilku dobrych pracowników już odeszło, a w najbliższym czasie, już wiem, że odejdą przynajmniej kolejne dwie. Firma przez to będzie staczać się coraz bardziej, aż kary spowodują całkowitą agonię. Jak płacili za niedziele to jeszcze jakoś ta wypłat wyglądała, ale teraz ludzie szukają roboty. Kasy coraz mniej, a roboty i stresu coraz więcej. Podrabianie listy to już niezły przekręt. - Czy macie jakieś ZZ ? Czytając Wasze opinie widzę, że może być jeszcze gorzej i na pewno będzie. Aż nie chce się wierzyć, że nigdy nie będzie lepiej jedynie gorzej. Ile jeszcze wytrzymamy?

monterek

Panu chyba się w główce coś pomieszało, Po pierwsze proszę spróbować w samochodzie typu van wozić żone i dzieci. Chyba że pan przewozi je w sekcji ładunkowej to gratuluje. Po drugie minuta po 8 mam telefon gdzie jestem od mojego dyspozytora. Więc gdzie tu czas na kawę chyba że pan potrafi zakrzywiać czasoprzestrzeń. Po trzecie numery mam już przedzwonione i odpisane (bez mojej wiedzy ale na moje ID) oczywiście bez pomiarów a jak będzie cofka to oczywiście będzie na mnie. Po czwarte zwolniono tyle osób że sam pracuje na trzech rejonach i nie mam czasu na obiadek jak pan "kierownik" a tym bardziej wcześniej zjechać. Po piąte BHP to chyba fikcja nie oszukujmy się Po szóste w eltelu nie ma źle jest po prostu tragicznie dlatego już niedługo zmienię zatrudnienie. A pracę swoją lubiłem ale sam pracodawca mi ją tak skutecznie obrzydził że mam dość. Nie zawsze pracownikom chodzi o pieniądze a o podejście pracodawcy do pracownika, ja jako osoba nie lubiąca konfliktów dość długo zaciskałem zęby. Ale jak dziecko przychodzi i mówi że tata go nie kocha bo niema go w domu a tata zasówa nadgodziny bo nie ma kto pracować a jak nie to straszą zwolnieniem. To jest moja granica dlatego żegnam się z chamstwem w tej firmie i życzę wszystkim pseudo kierownikom aby ich tak samo ktoś potraktował.

klemens

MaX

Musimy brać przykład z Ciebie Kawa do 9 lub 10 przedzwanianie uszkodzeń następnie odpisywanie tych co sprawne a te co sie nie zgłosiły to trzeba wcisnąć jeleniom na drugiej zmianie

wb

Naprzyjmuj (usunięte przez administratora) a póżniej efekty w postaci takich postów...

monter

LENIE WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY!!!!

GOROL

ZA 1500 ZŁ ; ( praca mi się podoba jest [usunięte przez moderatora] ale za taką wiedzę jaką mamy to 2500 starczy mi. Pozdrawiam

monter

WEŹCIE SIĘ WRESZCIE DO ROBOTY NIEROBY A NIE TYLKO CIĄGLE NARZEKACIE!!!!!

jestem ciekaw ???????

serwisant

robi się syf? to nie jest odpowiedź,każdy powinien dostając wypowiedzenie być poinformowany z jakiego powodu jest zwalniany.Może jednak był powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA