Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

eltel

Ciagle po 12 godzin soboty niedziele i święta a potem fałszowanie list obecności. Szanowny PIP-ie gdzie jesteś ?

Bad Motherfucker

W święta państwowe w które nawet "Biedronki" mają wolne, a pogotowie niechętnie wyjeżdża do chorych w kołchozie Eltel networks się pracuje (w kościelne zresztą też)

robotnik

W strefie Kielce zwiekszono czas pracy do 10 godzin.

letnik

W KRK upały nas wykańczają. A jak radzą sobie koledzy z innych stref? Dajecie jeszcze radę?

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
wychylylybymy

A co się stało z tą wielce ambitną stronką ne fejsie? (usunięte przez administratora) zbanował czy koledzy z O?

eltel

Pracodawca milczy i nie odpowiada na wszelkie pisma strony reprezentującej pracowników. Takie działanie pracodawcy w sytuacji poprawnie wszczętego sporu zbiorowego może być uznane za naruszenie przepisów ustawy. Pracodawca wyraźnie nie dopełnia obowiązków określonych w ustawie o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, m.in. nie podejmuje niezwłocznie rokowań, do czego jest zobligowany. W związku z tym może być ukarany grzywną lub karą ograniczenia wolności.

wb

miało być do Sandmana, choć pan inż orange też swoim postem nie błysnął.. ;)

obserwator

Koledzy ! W Eltelu pracujcie w myśl zasady , jaka płaca taka praca ! I tyle w temacie ! Cieszy mnie fakt że coraz więcej ludzi odchodzi z tej firmy .

gośc

Podejmować tyle uszkodzeń to tylko w jednym bloku lub pracować po 12 godzin dziennie za wynagrodzenie 8 godzinne. Jedno uszkodzenie z dojazdem i powrotem gdzie masz 25km między uszkodzeniami, na miejscu zaliczyć parę słupów sprawdzić instalację u klienta i wymienić liveboxa lub zmienić port to takie bajki dzieciom na do poduszki lub (usunięte przez administratora)nie jest serwisantem bo dobrze jest zielony w tym co pisze.

Max

Jestes uszkodzeniowcem czy robic wszysko awarie kable uszkodzenia instalacje lacza bo unas jest wszysko jaki masz obszar w km nap czy ziemna pozdrawiam

Sandman KRK SU

Ze spokojem robie swoje, uśmiecham się, to żartuje i klient zadowolony. Nigdy nie odpieprzam maniany, zawsze działa i nie wraca się. Dziennie robię 8-10 zleceń, zgodnie z procedurami i spokojnie dobijam do końca dniówki. Bez pośpiechu. Dyspozytorzy są zadowoleni, nie gnębią i znając życie, jak podchodzisz do człowieka tak i on podejdzie do Ciebie.

inż orange Katowice
@Sandman KRK SU

No wreszcie chociaż jeden normalny serwisant na forum .Podchodzi do pracy w odpowiedni sposób to go nie gnębią jak innych olewczy i kombinatorów z Eltela .

jeszcze eltel

Nie zakonczy, nie znajdzie tanszej firmy do utrzyamia swoich SU

były serwisant Eltel nie OPL

Praktyki opisane są prawdziwe (nie wszędzie)ale Wy nie jesteście lepsi i to wasza WINA !!! Zwroty z byle powodu byle tylko premię dostać . Zero pomocy ze strony OPL . Chore procedury byle tylko utrzymać się na stołkach !!! Wysyłacie 3 godzinną awarię o godzinie 19:55 (firma) i w uwagach pisze że czynne do 14 , jak to skomentować ? I chcecie żeby mieć dobry NPS ??? To jest po prostu wojna OPL - PT tylko co na to klient ??? Kto na tym cierpi ??? Pracownicy PT są dobrymi fachowcami , zresztą po prostu są bo Wy ich nie macie !!! Nie ma PT nie ma Was !!! A Wy dalej brnijcie w to , że gdyby nie OPL to firmy nie maja pracy .Jeszcze przyjdziecie do firm PT ze spuszczoną głową jak Was wszystkich pozwalniają !!!!!!

radek

Moim zdaniem podobnie jak w Warszawie utrzymanie sieci powinien przejąć TP Teltech .Może wybrać najlepszych serwisantów z Eltela ,zatrudnić nowych i będzie OK .Ze znalezieniem nowych pracowników nie powinno być problemów . Na rynku pracy jest dużo absolwentów politechnik i techników .

@radek

A za jakie pieniądze absolwenci politechnik będą pracować ! Za 1800 na rękę ,tak jak w Eltelu !! Ta branża nie ma przyszłości ,kto dalej będzie pracował w Eltelu ten przegra ŻYCIE !!!

alien
@obserwator

Potwierdzam, niedługo dobijam 50-siątki i od pięciu lat jestem poza eltelem. Gdybym wtedy nie złożył wypowiedzenia to dzisiaj byłbym w kaczej ...d...pie. A tak mam spokojną pracę w branży i ciągle coś nowego poznaję, jednym słowem prawie sielanka, gdyby jeszcze na pensji mieć czwórkę z przodu - ale wszystkiego mieć nie można - podobno

Asmos

Następnym błędem było wyrzucenie telepunktów na własny rozrachunek wcisną klientowi wszystko, a ci od dostarczania puszczają VDSL zapina się na 22M i ok bo znowelizowane tabelki wszystko już dopuszczą. Po 3-4 tyg klapa i klient wpieniony co za g.. mu wcisnęli NPS dla serwisanta 5 czy polecasz usługi 1 bo kl. zrobiony w jajo. Stara zasada handlowca" Jeden zadowolony klient przyprowadzi 3 nowych 1 niezadowolony zabierze 10" (usunięte przez administratora)

Romek

Ale spina !!! Ja nie wiem co Wy tak narzekacie i narzekacie. Kto Was w tej firmie na siłę trzyma ??! Prawda jest taka, że jesteście do pracy w tej firmie tak przyzwyczajeni, że w innej i tak byście się nie odnaleźli. Robota nie jest zła - zabieram zlecenia, wyjeżdżam w teren i robię swoje (5-6 zleceń na 8h) i do domu. W kolejce czarno - TRUDNO się mówi, co się mam z tego powodu powiesić. Niech się kierownik martwi a nie ja ! Ja robię swoje i za taką robotę dostaję "pensję". Wiadomo, że bez fuch bym nie przeżył miesiąca heh Ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie roboty w jakimś zamkniętym pomieszczeniu bez okien z kappo z batem poganiającym mnie. Oczywiście to jest moje zdanie. Pozdrawiam

Miroslaw
@Romek

ROmku masz wiele racji. Wielu z nas lubi ta robote, bo daje ona duza elastyczność. Probem w tym ze zarówno ja jak i wielu moich kolegow czujemy się jak oszuści i krętacze bo tak nas postrzega nasz glowny klient. kary finansowe za byle drobnostki powodują ze ludzie sa coraz bardziej sfrustrowani. Narobisz się a dostajesz kare za brak jakiegoś pomiaru ,telefonu czy innej bzdury.

OPierdalacz

Procedury sa po to żeby kolejna mizerota z OP mogla przedluzyc swoja marna egzystencje. Facet wymysli jedna bzdure w miesiącu i przez następny miesiac ma robote. A to wszystko me jeden cel - zgarnac z frajerskich firm podwykonawczych jak najwiecej kasy. Dla mnie to jawne okradanie ciężko pracujacych ludzi przez madrali w białych kołnierzykach. Robota zrobiona, klient zadowolony, ale cos się w procedurze nie zgadza i pieniazki wracają do OP. Lepszego biznesu nawet Beniu Madoff by nie wymyslil.

obserwator

Koledzy Eltelowcy , im szybciej opuścicie szeregi tej "super" firmy to wygracie ŻYCIE !!! Miejcie trochę szacunku do siebie i swoich rodzin !!!

skrępowany

Satysfakcja klienta jak i ten cały NPS jest uzależniony tylko i wyłącznie od widzimisia klienta, bedzie miał zły dzięn,zupę za słoną i da nam 0 pkt, co póżniej odbija się na nas. Sieć wygląda tak a nie inaczej bo w tej firmie się "usuwa" uszkodzenia a nie naprawia, nie ma czasu i sprzętu( jak KM-2 i inne, o które trzeba sie prosić) by przejść całą linie i wszystko zrobić jak trzeba. W tej firmie bedzie cały czas źle dopóki ludzie nie zrozumieją że ta firma zarabia poprzez monterów/serwisantów, gdyby się wszyscy postawili to może byśmy coś wywalczyli, no ale cóż rynek w Polsce jest taki a nie inny, i nie dziwie się nie którym gdy maja rodzine na utrzymaniu, 50 lat na karku i nie chcą sią wychylać.

Alien

Coraz bardziej żałosne te wpisy. Ludu -czy wy nie widzicie jeszcze schyłku miedzi?????

Serwisant

Szanowny panie inżynierze dla Was telekomunikacja kończy się na centrali, nie macie pojęcia jak kable i skrzynki idą do abonenta. Firmy które robiły dla Was sieć do 2000 roku wykorzystywały stare kable ,dlatego że wystarczyło żeby zadzwonił telefon ( papier przyjmie wszystko) .Niestety Wasze plany są po prostu do kitu,tylko pracownicy którzy pracują na sieci doskonale znają sieć i wiedzą jak zrobić aby abonent miał neo, ale Wy tego nie doceniacie.

inż orange
@Serwisant

Na szczęście coraz bliższy jest dzień gdy większość operatorów będzie bazowała na technologii GPON i większość sieci miedzianej odejdzie do lamusa a wraz z nim takie firmy jak ELTEL .

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA