Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Tomasz

Ciekawe czy i w tym roku stara zabierze ludziom premie bo poszli na urlopy. I tym co nie byli też, żeby było solidarnie.

Iza

@Pawel, dlaczego odradzasz pracę w Form-Plast? Mógłbyś doprecyzować swoją opinię? @szukajacy pracy, czy zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie w firmie Form-Plast? Jeśli tak to czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat procesu rekrutacji w firmie? @Piotr, z jakich powodów przypuszczasz, że firma ogłasza upadłość? Może zechcesz wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w Form-Plast?

@Iza

Wogole kim ty jesteś? I co Cię to wszystko wogole obchodzi

Słyszałem że beton zastępuje starego hahaha to już widzę upadłość w najbliższym czasie

Iza

@Krzychu, rozumiem, że według Ciebie ilość obowiązków w firmie Form-Plast nie jest proporcjonalna do wynagrodzenia? Jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Czy miałeś okazję podjąć rozmowy z kierownictwem na temat niesatysfakcjonujących Cię warunków finansowych? Mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy w Form-Plast?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
Leszno
Krzychu

Ahhh napisze tak jak ktoś chce pracować ponad sile za najniższą krajową to droga wolna

Iza

@Pawel To, o czym piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, wspominasz o zabieranych premiach, myślisz że wynikały one faktycznie z braku zleceń? Chętnie poznamy Twoją opinię o warunkach pracy i atmosferze panującej podczas wykonywania obowiązków. Zachęcam Cię do kolejnej opinii, będzie ona bardzo istotna w tym temacie.

Iza

@Pawel, Czy jako były pracownik firmy Form-Plast, możesz dla nas opisać swoją współpracę z tą firmą? Napisz, na jakim stanowisku pracowałeś oraz dlaczego uważasz by ta firma zabierała swoim pracownikom premie za nic? Będziemy niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis w tym wątku. @Artur, Uważasz, aby firma Form-Plast oferowała zbyt niskie płace dla nowych pracowników? Zachęcam Cię również do opisu przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie, Twoje komentarze będą niezwykle przydatne na forum.

Pawel
@Iza

Pracowałem na cnc A odnośnie pracy w FP mogę tylko i wyłącznie wypowiadać się negatywnie premie są zabierane np za to że firma nie miała zleceń albo od widzimi się kierownika niejedno krotnie byłem świadkiem jak prezes obraża oraz poniza pracowników swoich

Pawel

Ta firma to jest porażka premie zabierają dosłownie za nic dobrze że już tam nie pracuje

Artur

Byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę i faktycznie trzeba pracować na 2 maszynach cnc za 20zl brutto to ich wysłałem!!

Kolo

Najgorszy zakład w Bydgoszczy i śmieszne stawki za obsługę i programowanie maszyn cnc 1700 zł na rękę hahahaha

Bzdury piszecie i tyle. Komuś się robić nie chce i potem cuda wypisuje, albo nic nie potrafi i się dziwi...

Pablo

Nawet jakby to był ostatni zakład w Bydgoszczy moja noga tam niepostanie to jest kpina co się tam wyprawia łamanie przepisów to codzienność nie wspomnę o traktowaniu pracowników

Zbychu

Odradzam tam pracować każdemu!

Didi

Pan PIETRASZEK nieustannie obraża pracowników i ich zastrasza że wypłaty nie dostana tam praca jest pod ciągla presja

Choć nie pracuję tam od lat to widzę, że ta formatów nadal głębokie dno pokryte grubą warstwą gówna i mułu.

Xyz

Pracowałem tam jakiś czas jako konstruktor i napisze że tam praca to jest pomyłka ciągle synalek prezesa wywołuje na pracownikach mocny pressing a sam nic nie robi tylko cpa jakiś czas temu odeszli kluczowi konstruktorzy i został jeden porządny tylko A reszta do przyuczenia i jebanie za grosze ta firma jest dnem

Frezer

Niestety pracowałem tam jakiś czas to jest chore frezer musi obsługiwać 2 maszyny cnc A płacą jak za jedną i nieustannie prezes obraża i pomoże pracowników

Frezer
@Frezer

Poniza *

aniolek

dzięki takim madrym ludziom masz pracę więc nie pisz takich bzdur a pracujesz na siebie nie na szefa pewnie jesteś z co tylko dużo robią zamieszania zamiast pracować

blue
@aniolek

haha rozwaliło mnie to stwierdzenie, pracujesz na siebie. Przychodzisz do pracy na ustalone godziny pracy, płacą tyle i nie więcej, robią z Ciebie psa i mają za nic, nie zostaniesz nadgodzin to nie przedłużą Ci umowy. A teraz odnieś się do tego co napisałeś, że pracujesz na siebie haha

Iza

@abc dziękuję za odpowiedź. To ważne, że można liczyć na wsparcie bezpośrednich przełożonych. Wspominasz też o pracujących weekendach. Widzę, że są one dodatkowo płatne. Możesz jednak jeszcze wspomnieć jak często się zdarzają? Jakich działów w firmie to dotyczy?

Iza

@Grag zdecydowałeś się na przyjęcie tej oferty pracy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jak wyglądają pierwsze dni pracy w firmie? Czy można liczyć na pomoc przy wdrażaniu się do nowego stanowiska? Jak obecnie oceniasz Form-Plast S.A. jako pracodawcę? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

abc
@Iza

Iza,jeśli chodzi o plusy: -premia wynosi 30% -można liczyć na pomoc we wdrożeniu się -atmosfera pomiędzy pracownikami (operatorami) jest w porządku -mistrzowie w porządku,stają w obronie swoich pracowników -tempo pracy znośne -można słuchać muzyki przy stanowisku,latem spora część stanowisk wyposażona jest w wiatraki Co do minusów: -nie ma regularnych przerw,posiłki spożywa się przy stanowisku podczas pracy -technolodzy,niektórzy kompetentni inni niekoniecznie,szczególnie ta dziewczyna -pracujące weekendy (choć dla niektórych w trudnej sytuacji finansowej może to być +) -mało ustawiaczy,kiedy coś się stanie z maszyną trzeba biegać i szukać -jeśli na Twojej zmianie jest reklamacja od klienta to mogą pojechać Ci po premii Obecnie oceniam pracodawcę na ocenę 3+ w skali od 1 do 6. Przeciętna firma o dużym potencjale.

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.