Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

qqqq

tam robia [usunięte przez moderatora] co wchodza [usunięte przez moderatora] i liza i na dodatek [usunięte przez moderatora]

!!!!

jest praca jest dla niektórych jest

Koksik

No i jak praca jest czy jej nie ma? No

Robotnik

Czy to prawda z tymi pensjami za sierpień ? Kurka, chciałem wziąć tam robotę na czas określony ... :/

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
buuuu

co racja to racja tez miałem okazją nawet pracować w zespole AM no cóż jego słowa--- trzeba sobie baby [usunięte przez moderatora] żeby wzrok spuszczały gdy [usunięte przez moderatora] przechodzi przez hale .Jak ktoś [usunięte przez moderatora] za majstrowo m i jej uwagę zwrócił ze przesiaduje tyle razy w mistrzówce to do widzenia a pyzaty trzeba mieć [usunięte przez moderatora] dla majstra żeby mógł sobie podusić fakt ze niektóre to lubiły i lubią a wtedy się dziwiły ze ludzie o nich gadają

matius007

.\"\"\"\"\" Majstrowie nie są po to by być dla innych autorytetem. Oni są po to by rozdzielać prace i nadzorować przebieg powierzonego im zadania . Jak karzą zwalniać to zwalniają i tyle. Oni wszyscy też są tylko ludźmi. \"\"\"\"\"\" Coś tu jest nie tak. Zaznaczam nie pracuję w FP. Pracuję za to w innej firmie z wtryskarkami. Jestem BRYGADZISTĄ. JAK TO MAJSTER NIE JEST PO TO ABY DAWAĆ PRZYKŁAD INNYM. Moi ludzie sami wiedzą co mają robić, a ja jak mają dużo to [usunięte przez moderatora] razem z nimi, bo to nie są woły do roboty tylko ludzie, których należy szanować, bo to oni napędzają cały interes a my (kadra ) jesteśmy tylko dodatkiem , na który zresztą oni ciężko pracują. W mojej firmie miałem nie raz spięcie z Górą. Powodem z reguły była kasa dla ludzi i bezpieczeństwo. Mam praktykę w zarządzaniu ludźmi i wiem ,że czasami zdarza się kogoś ukarać ale to bardzo sporadycznie. Jednym słowem majster nie jest tylko po to aby robotę rozdzielił. Głównym zadaniem takiego ludka jest dbanie do dobro swoich podwładnych. Nieraz miałem kogś zwolnić ale tego nie zrobiłem ( kosztem swojej np premi lub nagany w aktach). Brygadzista ma być mostem pomiędzy szefem a ZAŁOGĄ, KTÓRĄ POWINIEN SZANOWAĆ.

czy to jest jedyna firma FP dajcie spokuj.a itak pieniedzy nie ma ale na (usunięte przez administratora) y to sa!!!!!!!!!!!!!

Beata

Potwierdzam. ... [usunięte przez moderatora] już nie ma pieniędzy. Większość ludzi z biur już złożyła wypowiedzenia!

od prezesa

Pracownicy jeszcze nie wiedzą, ale w sierpniu zostną bez wypłat. To koniec!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystcy odchodzą! Wiuem to od zarządu!!!

Szkatółka

Co tam na zmianach w lakerni ? Nadal nuuuda ?

kto?

A KTO TO TA CAŁA MAJSTROWA?

widz

[usunięte przez moderatora] oprócz jej to chyba nikt niema tak dobrze jak ona wypłata ładna premia jeszcze lepsza a przecież ona oprucz drobnych rzeczy nie potrafi nic noooo chyba ze przesiadywać w majstrów-ce po prostu dusza towarzystwa dla M.A

xxx

wszystko sie zmienia juz w firmie najlepsze sa osoby ktore zazdroszcza innym stanowiska :-)

dorcia

to prawda, ze syndyk przejął FP?

majster

Nie przesadzaj. Przecież to głodowe pensyjki !

chorzy

po co isc odrazu do sądu głupie fajnie sie pracuje i nie slyszalam zeby ktos narzekał ale coz za te prace co robimy to i tak mamy ładne pensje

mini

oj zgadzam pracowałam tam 6 mechów i tez nie miałam 900 miałam ponad 1500 zł i praca była extra

Konkubent

Kto rządzi tym zakładem ? Bo jeśli ludzie tak plują i syczą to nic dobrego tam nie ma :/

kadrowa

słyszałam o akcji jednego z pracowników na zmianie p. ... [usunięte przez moderatora] z przeniesieniem na inną zmianę.. i udało mu się, powinni tak wszyscy iść i zrobić taki manewr i zaraz była by zmiana mistrza na lepsze ;) pozdrawiam odważnych !

???

jak sie chce pracowac to prace łatwo znaleźć bystrzaku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.